O-23 Cup 16-17
Voetbal in Haarlem O-23 Cup, seizoen 2016-2017
Topscorers:
1. Floris van Dam (Bloemendaal) 10
2. Frencel Lewis (United/DAVO) 8
3. Jamil Da-Cruz (VVC) 7
3. Joshua Dominggus (IJmuiden) 7
5. Clint van der Deijl (Sp’woude) 5
5. Jeroen Veltenaar (VEW) 5
5. Kevin Collignon (DSK) 5
5. Milan van Essen (IJmuiden) 5
De kruisfinales:
Datum | Tijd | Wed. | Thuis | − | Uit | Opm. |
Kruisfinales ronde 1 (kwartfinales) | ||||||
Nummers 1 en 2 | ||||||
21-feb | 20.30u | 1 | VVC | − | United/DAVO | 3-4 |
28-feb | 20.00u | 2 | Bloemendaal | − | Onze Gezellen | 1-0 |
27-feb | 20.00u | 3 | IJmuiden *WNS | − | DSK | 1-1 * |
14-feb | 20.00u | 4 | RCH | − | VEW | 1-3 |
Nummers 3 en 4 | ||||||
21-feb | 20.30u | 5 | HBC *WNS | − | ZSGOWMS | 1-1 * |
14-feb | 20.30u | 6 | Alliance ’22 | − | Spaarnwoude | 2-8 |
28-feb | 20.00u | 7 | SVIJ | − | Schoten | 1-3 |
15-feb | 20.30u | 8 | DSOV *WNS | − | BSM | 2-2 * |
Nummers 5 en 6 | ||||||
9 | SCW | − | ||||
14-feb | 20.30u | 10 | DSS | − | Geel-Wit | 2-1 |
11 | Haarlem-K’land | − | Waterloo | 3-0 | ||
21-feb | 20.00u | 12 | Olympia Haarlem | − | UNO | 3-0 |
Kruisfinales ronde 2 (halvefinales) | ||||||
Nummers 1 en 2 | ||||||
14-mrt | 20.30u | 13 | United/DAVO | − | Bloemendaal | 5-0 |
28-mrt | 20.30u | 14 | IJmuiden | − | VEW | 2-0 |
28-mrt | 20.30u | 15 | VVC | − | Onze Gezellen | 1-3 |
14-mrt | 20.00u | 16 | DSK | − | RCH | 4-2 |
Nummers 3 en 4 | ||||||
14-mrt | 20.30u | 17 | HBC | − | Spaarnwoude | 3-9 |
18 | Schoten | − | DSOV | 3-0 | ||
21-mrt | 20.30u | 19 | Alliance ’22 | − | ZSGOWMS | 3-0 |
14-mrt | 20.00u | 20 | SVIJ | − | BSM | 2-3 |
Nummers 5 en 6 | ||||||
14-mrt | 20.30u | 21 | SCW | − | DSS | 0-7 |
22 | Haarlem-K’land | − | Olympia Haarlem | 0-3 | ||
23 | − | Geel-Wit | ||||
24 | UNO | − | Waterloo | 3-0 | ||
Kruisfinales ronde 2 (finales) | ||||||
Nummers 1 en 2 | ||||||
10-jun | 16.00u | 25 | United/DAVO | − | IJmuiden | 3-2 |
11-apr | 26 | Bloemendaal | − | VEW | 3-0 | |
18-apr | 20.30u | 27 | Onze Gezellen | − | DSK *WNS | 3-3 |
11-apr | 20.30u | 28 | VVC | − | RCH | 4-1 |
Nummers 3 en 4 | ||||||
18-apr | 20.00u | 29 | Spaarnwoude | − | Schoten | 7-3 |
11-apr | 30 | HBC | − | DSOV | 3-0 | |
18-apr | 20.30u | 31 | Alliance ’22 | − | BSM | 12-1 |
11-apr | 32 | ZSGOWMS | − | SVIJ | 3-0 | |
Nummers 5 en 6 | ||||||
11-apr | 33 | DSS | − | Olympia Haarlem | 3-0 | |
11-apr | 34 | SCW | − | Haarlem-K’land | 3-0 | |
11-apr | 20.30u | 35 | Geel-Wit | − | UNO | 2-5 |
11-apr | nnb | 36 | − | Waterloo |
De poulefase:
Dag | Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
Poule A | ||||||
Dinsdag | 6-sep | 20.00u | BSM | − | VVC | 1-3 |
Dinsdag | 6-sep | 20.30u | HBC | − | UNO | 4-2 |
Dinsdag | 6-sep | 20.30u | RCH | − | SCW | 2-3 |
Dinsdag | 4-okt | 20.30u | UNO | − | BSM | 1-2 |
Dinsdag | 4-okt | 20.00u | VVC | − | RCH | 1-2 |
Dinsdag | 4-okt | 20.00u | SCW | − | HBC | 2-6 |
Dinsdag | 8-nov | 20.00u | BSM | − | RCH | 1-6 |
Dinsdag | 29-nov | 20.00u | SCW | − | UNO | 3-0 |
Dinsdag | 8-nov | 20.30u | HBC | − | VVC | 0-3 |
Dinsdag | 13-dec | 20.00u | BSM | − | SCW | 6-1 |
Dinsdag | 13-dec | 20.30u | RCH | − | HBC | 3-1 |
Dinsdag | 13-dec | 20.30u | UNO | − | VVC | 1-11 |
Dinsdag | 17-jan | 20.30u | HBC | − | BSM | 2-1 |
Dinsdag | 17-jan | 20.00u | VVC | − | SCW | 4-1 |
Dinsdag | 17-jan | 20.30u | RCH | − | UNO | 3-1 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | VVC | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 22 | 5 |
2 | RCH | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 16 | 7 |
3 | HBC | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 13 | 11 |
4 | BSM | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 11 | 13 |
5 | SCW | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | 18 |
6 | UNO | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 23 |
[sam id=”6″ codes=”true”]
Poule B | ||||||
Dinsdag | 6-sep | 20.30u | Alliance ’22 | − | Schoten | 1-1 |
Dinsdag | 20-dec | 20.00u | Bloemendaal | − | Haarlem-K’land | 12-2 |
Dinsdag | 6-sep | 20.00u | DSK | − | DSS | 5-3 |
Dinsdag | 4-okt | 20.30u | Alliance ’22 | − | Haarlem-K’land | 4-2 |
Dinsdag | 4-okt | 20.00u | Schoten | − | DSK | 1-2 |
Dinsdag | 4-okt | 20.30u | DSS | − | Bloemendaal | 0-2 |
Dinsdag | 8-nov | 20.30u | Alliance ’22 | − | DSK | 6-1 |
Dinsdag | 8-nov | 20.30u | DSS | − | Haarlem-K’land | 3-1 |
Dinsdag | 8-nov | 20.00u | Bloemendaal | − | Schoten | 7-0 |
Dinsdag | 13-dec | 20.00u | Alliance ’22 | − | DSS | 4-1 |
Dinsdag | 13-dec | 20.00u | DSK | − | Bloemendaal | 4-2 |
Regl. | Schoten | − | Haarlem-K’land | 0-3 | ||
Dinsdag | 17-jan | 20.30u | Bloemendaal | − | Alliance ’22 | 3-0 |
Dinsdag | 17-jan | 20.00u | Schoten | − | DSS | 3-2 |
Dinsdag | 17-jan | 20.00u | DSK | − | Haarlem-K’land | 2-1 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | Bloemendaal | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 26 | 6 |
2 | DSK | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 14 | 13 |
3 | Alliance ’22 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 15 | 8 |
4 | Schoten | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 5 | 15 |
5 | DSS | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | 15 |
6 | Haarlem-K’land | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | 21 |
[sam id=”2″ codes=”true”]
Poule C | ||||||
Dinsdag | 6-sep | 20.00u | Geel-Wit | − | Waterloo | 4-4 |
Dinsdag | 6-sep | 20.00u | IJmuiden | − | SVIJ | 2-3 |
Dinsdag | 6-sep | 20.00u | Onze Gezellen | − | Spaarnwoude | 4-4 |
Dinsdag | 4-okt | 20.00u | SVIJ | − | Geel-Wit | 1-1 |
Dinsdag | 4-okt | 20.00u | Onze Gezellen | − | Waterloo | 2-2 |
Dinsdag | 4-okt | 20.00u | Spaarnwoude | − | IJmuiden | 1-7 |
Dinsdag | 8-nov | 20.00u | Geel-Wit | − | Onze Gezellen | 0-2 |
Dinsdag | 22nov | 20.00u | Spaarnwoude | − | SVIJ | 3-0 |
Dinsdag | 15nov | 20.00u | IJmuiden | − | Waterloo | 3-1 |
Zondag | 29-jan | 11.00u | Spaarnwoude | − | Geel-Wit | 2-1 |
Dinsdag | 13-dec | 20.00u | Onze Gezellen | − | IJmuiden | 1-3 |
Dinsdag | 10-jan | 20.00u | SVIJ | − | Waterloo | 1-0 |
Dinsdag | 24-jan | 20.00u | IJmuiden | − | Geel-Wit | 3-0 |
Dinsdag | 24-jan | 20.00u | Spaarnwoude | − | Waterloo | 1-4 |
Dinsdag | 17-jan | 20.30u | Onze Gezellen | − | SVIJ | 2-1 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | IJmuiden | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 18 | 6 |
2 | Onze Gezellen | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 11 | 10 |
3 | SVIJ | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 6 | 7 |
4 | Spaarnwoude | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 11 | 16 |
5 | Waterloo | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 11 | 11 |
6 | Geel-Wit | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 6 | 12 |
[sam id=”13″ codes=”true”]
Poule D | ||||||
Woensdag | 14-sep | 20.00u | DSOV | − | ZSGOWMS | 2-1 |
Woensdag | 7-sep | 20.00u | Olympia Haarlem | − | United/DAVO | 3-3 |
Woensdag | 12-okt | 20.30u | VEW | − | DSOV | 6-1 |
Regl. | ZSGOWMS | − | Olympia Haarlem | 3-0 | ||
Woensdag | 16-nov | 20.00u | DSOV | − | Olympia Haarlem | 3-3 |
Woensdag | 25-jan | 20.30u | VEW | − | United/DAVO | 3-2 |
Dinsdag | 31-jan | 20.30u | United/DAVO | − | DSOV | 2-1 |
Regl. | VEW | − | ZSGOWMS | 3-0 | ||
Woensdag | 18-jan | 20.00u | ZSGOWMS | − | United/DAVO | AFG |
Woensdag | 18-jan | 20.00u | Olympia Haarlem | − | VEW | AFG |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | VEW | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 12 | 3 |
2 | United/DAVO | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 7 |
3 | DSOV | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7 | 12 |
4 | ZSGOWMS | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 5 |
5 | Olympia Haarlem | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 6 | 9 |