Oefenwedstrijden

Op deze pagina vermelden wij de oefenwedstrijden die bij ons bekend zijn. Indien je oefenwedstrijden mist van eerste elftallen in onze regio dan kun je ze mailen naar danny@voetbalinhaarlem.nl of appen naar 0612075655.

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
11-jul 12.30u Olympia Haarlem (zat) Spartaan ’20 3-3
13-jul 20.00u Zandvoort Van Riemsijk Academy 1-1
14-jul 12.00u FC Dordrecht O-21 Olympia Haarlem (zat) 1-2
18-jul 14.00u Zulte Waregem O-21 Olympia Haarlem (zat) 3-1
25-jul 14.00u Zandvoort Monnickendam 3-5
25-jul 17.00u Telstar ADO ’20 0-0
29-jul 20.00u ADO ’20 Velsen (zon) 8-0
1-aug 13.00u Legmeervogels VEW 0-2
1-aug 14.00u Jong AZ Koninklijke HFC (zon) AFG
1-aug 15.00u VVSB Velsen (zon) 3-0
2-aug 14.30u Go Ahead Eagles Telstar 0-0
4-aug 19.45u Rijnsburgse Boys Velsen (zon) 5-1
4-aug 20.00u VVH Velserbroek Olympia Haarlem (zat) 0-6
4-aug 20.00u Telstar OFC AFG
4-aug 20.15u DEM Koninklijke HFC (zon) 2-2
5-aug 20.00u Alphense Boys O-21 Koninklijke HFC O-21 3-2
6-aug 19.30u Ijmuiden Velsen (zon) 0-1
8-aug 12.00u Ter Leede O-23 Koninklijke HFC O-21 1-2
8-aug 14.00u ARC Bloemendaal 5-0
8-aug 14.00u Zandvoort Ijmuiden AFG
8-aug 14.30u Koninklijke HFC (zon) Jong FC Volendam 0-2
8-aug 14.30u VEW Hoofddorp (zat) 3-0
8-aug 15.00u Quick Boys Telstar 0-1
9-aug 14.00u Telstar O-21 Olympia Haarlem (zat) 4-2
11-aug 19.45u Koninklijke HFC O-21 Velsen (zon) 0-3
11-aug 20.00u Telstar Hollandia 6-1
11-aug 20.00u ADO ’20 Koninklijke HFC (zon) 0-1
11-aug 20.00u Hoofddorp (zon) Arsenal (zat) 1-1
13-aug 20.00u VVH Velserbroek IJmuiden 2-7
13-aug 20.30u DSK ADO ’20 (zat) 0-4
15-aug 12.00u Koninklijke HFC (zon) Ajax (zat) 3-1
15-aug 13.00u Jong ADO ’20 Koninklijke HFC O-21 1-7
15-aug 14.00u VEW Sloterdijk 5-1
15-aug 14.00u Emmen Telstar 1-0
15-aug 14.00u EDO IJmuiden 3-2
15-aug 14.00u Zandvoort Waterwijk AFG

Datum Tijd Thuis Uit Uitslag
15-aug 14.30u Deto Twenterand Olympia Haarlem (zat) 2-3
15-aug 14.30u Hoofddorp (zon) Swift AFG
15-aug 14.30u Haarlem-Kennemerland Jong Hercules AFG
15-aug 14.30u Hertha Hoofddorp (zat) 3-5
15-aug 14.30u Amstelveen Heemraad HYS (zat) 2-3
15-aug 17.00u Spaarnwoude Velsen (zat) 4-0
16-aug 12.00u Bloemendaal SDZ 2-2
16-aug 14.00u SJC DSOV 6-1
16-aug 14.30u Velsen (zon) HBC (zon) 4-0
18-aug 13.00u Telstar Sparta 0-0
18-aug 20.00u TOB SVIJ 4-6
18-aug 20.00u Ajax (zat) Olympia Haarlem (zat) 1-2
18-aug 20.30u HBC (zon) Kolping Boys 7-1
19-aug 19.30u Ijmuiden DEM 2 4-5
19-aug 20.15u DSK Velsen (zat) 4-3
20-aug 18.30u Velsen (zon) EDO AFG
21-aug 20.00u Zwanenburg Hoofddorp (zon) 3-4
22-aug 12.00u Koninklijke HFC O-21 Zeeburgia O-21 4-1
22-aug 14.00u Koninklijke HFC (zon) ODIN ’59 1-1
22-aug 14.30u AFC O-21 Koninklijke HFC O-21 4-1
22-aug 14.30u Argon Olympia Haarlem (zat) AFG
22-aug 14.30u Valken ’68 Zandvoort AFG
22-aug 14.30u Amstelveen Heemraad Hoofddorp (zat) 1-0
23-aug 14.00u Schoten Spaarnwoude 3-2
23-aug 14.00u JOS/Watergraafsmeer Hoofddorp (zon) AFG
23-aug 14.00u HBC (zon) Hillegom 7-0
23-aug 14.00u Geel-Wit EDO 4-6
25-aug 19.30u Katwijk Velsen (zon) 2-1
25-aug 20.00u Koninklijke HFC (zon) Ter Leede 2-1
25-aug 20.00u CSW Koninklijke HFC O-21 2-3
25-aug 20.00u DIOS SVIJ 2-3
25-aug 20.15u Olympia Haarlem (zat) Hercules Zaandam 1-2
25-aug 20.30u DIOS Koninklijke HFC O-21 2-5
25-aug 14.30u Heracles Almelo Telstar 4-0
08-sep 20.00u Zandvoort Bloemendaal 4-0
08-sep 20.00u Quick Boys HBC 0-4
08-sep 20.00u Olympia Haarlem (zat) Schoten 7-1
08-sep 20.00u DSOV EDO 1-3

* Onder voorbehoud van wijzigingen.