1e Klasse A Zondag

Al het nieuws over deze klasse vind je hier.

 

Speelschema

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
24-sep 14.00u LSVV JOS Watergraafsmeer  2-3
Velsen DEM  1-3
Zeeburgia AFC ’34  1-4
Fortuna Wormerveer Hoofddorp  1-1
FC Uitgeest Legmeervogels  1-3
Hillegom Assendelft  1-1
14.30u AGB EDO  1-1
1-okt 14.00u Assendelft Fortuna Wormerveer  1-2
AFC ’34 AGB  2-0
Legmeervogels LSVV  4-1
DEM Zeeburgia  1-1
EDO Velsen  2-0
Hoofddorp FC Uitgeest  1-1
JOS Watergraafsmeer Hillegom  4-1
8-okt 14.00u Velsen JOS Watergraafsmeer  0-1
LSVV Hoofddorp  3-0
Hillegom Fortuna Wormerveer  0-2
Zeeburgia Legmeervogels  3-1
FC Uitgeest Assendelft  1-0
AFC ’34 EDO  6-3
14.30u AGB DEM  2-0
15-okt 14.00u JOS Watergraafsmeer AGB  3-0
Legmeervogels Velsen  0-0
Assendelft LSVV  0-4
EDO Zeeburgia  1-1
Fortuna Wormerveer FC Uitgeest  1-0
DEM AFC ’34  4-0
Hoofddorp Hillegom  2-1
21-okt 17.00u JOS Watergraafsmeer EDO  0-0
22-okt 14.00u Legmeervogels Hillegom  3-1
Fortuna Wormerveer AGB  2-2
Assendelft DEM  0-2
Hoofddorp AFC ’34  2-0
LSVV Velsen  2-1
FC Uitgeest Zeeburgia  2-2
29-okt 14.00u Zeeburgia JOS Watergraafsmeer  1-5
Hillegom DEM  1-3
EDO Hoofddorp  2-1
Velsen Fortuna Wormerveer  1-7
AFC ’34 Legmeervogels  1-3
LSVV FC Uitgeest  1-2
14.30u AGB Assendelft  4-2
5-nov 14.00u Hoofddorp Velsen  0-3
DEM EDO  3-2
Assendelft Zeeburgia  1-2
FC Uitgeest Hillegom  4-2
JOS Watergraafsmeer AFC ’34  1-6
Fortuna Wormerveer LSVV  5-1
Legmeervogels AGB  2-1
19-nov 14.00u EDO Legmeervogels  1-3
Velsen FC Uitgeest  2-1
Zeeburgia Fortuna Wormerveer  1-1
Hillegom LSVV  1-0
DEM JOS Watergraafsmeer  1-5
AFC ’34 Assendelft  1-1
14.30u AGB Hoofddorp  3-3
26-nov 14.00u Legmeervogels JOS Watergraafsmeer  1-1
Fortuna Wormerveer AFC ’34  1-1
Hillegom Velsen  1-1
FC Uitgeest AGB  2-1
Assendelft EDO  2-1
Hoofddorp DEM  3-0
LSVV Zeeburgia  2-1
3-dec 14.00u Velsen Assendelft  1-1
DEM Legmeervogels  1-0
Zeeburgia Hillegom  2-2
AFC ’34 FC Uitgeest  1-2
EDO Fortuna Wormerveer  1-3
JOS Watergraafsmeer Hoofddorp  5-2
14.30u AGB LSVV  0-1
25-feb 14.00u FC Uitgeest EDO  2-1
29-apr 14.00u Velsen Zeeburgia  0-0
25-feb 14.00u LSVV AFC ’34  3-3
Hillegom AGB  1-0
Hoofddorp Legmeervogels  4-2
Fortuna Wormerveer DEM  1-1
Assendelft JOS Watergraafsmeer  1-1
17-dec 14.00u EDO LSVV  0-1
Legmeervogels Assendelft  2-1
06-mei JOS Watergraafsmeer Fortuna Wormerveer
17-dec AFC ’34 Hillegom  1-1
DEM FC Uitgeest  2-0
Zeeburgia Hoofddorp  3-1
06-mei 14.30u AGB Velsen
28-jan 14.00u Assendelft Hoofddorp  2-2
LSVV DEM  1-2
Velsen AFC ’34  0-1
Hillegom EDO  2-3
FC Uitgeest JOS Watergraafsmeer  2-0
Fortuna Wormerveer Legmeervogels  2-0
14.30u AGB Zeeburgia  2-1
4-feb 14.00u JOS Watergraafsmeer LSVV  7-0
Assendelft Hillegom  2-1
Hoofddorp Fortuna Wormerveer  1-5
AFC ’34 Zeeburgia  3-0
Legmeervogels FC Uitgeest  2-1
DEM Velsen  2-2
EDO AGB  2-2
11-feb 14.00u AFC ’34 DEM  0-4
Hillegom Hoofddorp  0-1
Zeeburgia EDO  2-2
FC Uitgeest Fortuna Wormerveer  1-1
LSVV Assendelft  2-2
Velsen Legmeervogels  2-1
29-apr 14.30u AGB JOS Watergraafsmeer  0-4
18-feb 14.00u EDO AFC ’34  1-3
Fortuna Wormerveer Hillegom  2-2
Legmeervogels Zeeburgia  3-1
Assendelft FC Uitgeest  0-1
JOS Watergraafsmeer Velsen  6-1
Hoofddorp LSVV  1-1
DEM AGB  3-1
11-mrt 14.00u AFC ’34 JOS Watergraafsmeer  4-3
LSVV Fortuna Wormerveer  2-3
Zeeburgia Assendelft  2-1
EDO DEM  1-1
Velsen Hoofddorp  2-1
Hillegom FC Uitgeest  1-1
14.30u AGB Legmeervogels  1-3
18-mrt 14.00u Assendelft AGB  0-3
Fortuna Wormerveer Velsen  3-0
DEM Hillegom  3-0
FC Uitgeest LSVV  1-1
Hoofddorp EDO  3-2
Legmeervogels AFC ’34  4-3
JOS Watergraafsmeer Zeeburgia  3-1
25-mrt 14.00u EDO JOS Watergraafsmeer  0-1
Zeeburgia FC Uitgeest  2-3
DEM Assendelft  2-1
Hillegom Legmeervogels  1-1
AFC ’34 Hoofddorp  3-1
Velsen LSVV  0-1
14.30u AGB Fortuna Wormerveer  1-3
31-mrt 17.00u Legmeervogels EDO  3-2
1-apr 14.00u Hoofddorp AGB  3-1
JOS Watergraafsmeer DEM  2-1
Assendelft AFC ’34  2-6
Fortuna Wormerveer Zeeburgia  1-2
LSVV Hillegom  2-1
FC Uitgeest Velsen  2-3
8-apr 14.00u Hillegom JOS Watergraafsmeer  2-1
Velsen EDO  0-0
Zeeburgia DEM  4-0
FC Uitgeest Hoofddorp  3-2
Fortuna Wormerveer Assendelft  2-1
LSVV Legmeervogels  2-3
14.30u AGB AFC ’34  1-3
15-apr 14.00u Legmeervogels Fortuna Wormerveer  1-2
JOS Watergraafsmeer FC Uitgeest  2-2
DEM LSVV  1-0
Zeeburgia AGB  0-1
AFC ’34 Velsen  1-2
Hoofddorp Assendelft  2-0
EDO Hillegom  2-2
22-apr 14.00u Legmeervogels DEM  0-3
Fortuna Wormerveer EDO  2-1
Hoofddorp JOS Watergraafsmeer  4-3
FC Uitgeest AFC ’34  1-2
Hillegom Zeeburgia  3-1
Assendelft Velsen  0-0
LSVV AGB  2-2
13-mei 14.00u Velsen Hillegom  2-1
AFC ’34 Fortuna Wormerveer  3-4
DEM Hoofddorp  8-3
EDO Assendelft  2-4
Zeeburgia LSVV  4-1
JOS Watergraafsmeer Legmeervogels  1-2
14.30u AGB FC Uitgeest  5-0
20-mei 14.00u FC Uitgeest DEM  1-1
Hillegom AFC ’34  0-2
Velsen AGB  1-2
LSVV EDO  4-2
Assendelft Legmeervogels  2-1
Hoofddorp Zeeburgia  7-0
Fortuna Wormerveer JOS Watergraafsmeer  5-2
27-mei 14.00u Legmeervogels Hoofddorp
Zeeburgia Velsen
EDO FC Uitgeest
AFC ’34 LSVV
DEM Fortuna Wormerveer
JOS Watergraafsmeer Assendelft
14.30u AGB Hillegom