Eerste Divisie

keuken_kampioen_banner_vih

Welkom op de pagina van de Keuken Kampioen Divisie! Op deze pagina vind je alle uitslagen en de stand van de Eerste Divisie terug. Uiteraard doen wij ook verslag van Telstar, deze verslagen vind je hier.

Stand

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 FC Twente * 35 23 4 8 73 63 33 0
2 Sparta 36 19 11 6 68 74 42 0
3 Jong PSV 36 18 9 9 63 76 55 0
4 Go Ahead Eagles 36 19 6 11 63 62 51 0
5 Almere City FC 36 18 5 13 59 58 54 0
6 FC Den Bosch 36 16 9 11 57 60 49 0
7 TOP Oss 36 16 8 12 56 43 40 0
8 SC Cambuur 36 15 9 12 54 55 45 0
9 NEC 36 15 9 12 54 68 59 0
10 RKC Waalwijk 36 16 5 15 53 62 55 0
11 MVV 36 14 11 11 53 47 48 0
12 Jong Ajax 35 15 7 13 52 69 60 0
13 Roda JC 36 14 10 12 52 56 56 0
14 FC Eindhoven 36 13 9 14 48 51 44 0
15 Telstar 36 14 5 17 47 44 55 0
16 FC Volendam 36 9 12 15 39 44 60 0
17 FC Dordrecht 36 9 9 18 36 53 81 0
18 Jong AZ 36 5 12 19 27 42 65 0
19 Helmond Sport 36 4 9 23 21 36 67 0
20 Jong FC Utrecht 36 4 7 25 19 44 88 0

* kampioen, promotie naar Eredivisie

Alle uitslagen

Speelronde 1

20-08-2018 Jong AZ Almere City FC 2 3
17-08-2018 FC Dordrecht Helmond Sport 0 0
17-08-2018 FC Twente Sparta 2 1
17-08-2018 FC Volendam FC Den Bosch 1 2
17-08-2018 Go Ahead Eagles Jong FC Utrecht 5 0
17-08-2018 Jong PSV FC Eindhoven 2 1
17-08-2018 MVV TOP Oss 0 2
17-08-2018 NEC SC Cambuur 2 2
17-08-2018 RKC Waalwijk Telstar 1 0
17-08-2018 Roda JC Jong Ajax 2 1

Speelronde 2

27-08-2018 Jong FC Utrecht NEC 1 2
24-08-2018 Almere City FC Roda JC 1 2
24-08-2018 FC Den Bosch RKC Waalwijk 2 3
24-08-2018 FC Eindhoven Go Ahead Eagles 1 2
24-08-2018 Helmond Sport FC Twente 2 2
24-08-2018 Jong Ajax FC Dordrecht 5 2
24-08-2018 SC Cambuur Jong AZ 2 1
24-08-2018 Sparta FC Volendam 2 0
24-08-2018 Telstar MVV 0 1
24-08-2018 TOP Oss Jong PSV 4 1

Speelronde 3

31-08-2018 FC Den Bosch Jong Ajax 1 1
31-08-2018 FC Eindhoven Almere City FC 0 2
31-08-2018 FC Twente Roda JC 3 1
31-08-2018 FC Volendam Jong AZ 1 1
31-08-2018 Jong PSV Helmond Sport 1 1
31-08-2018 MVV Go Ahead Eagles 1 2
31-08-2018 NEC FC Dordrecht 1 0
31-08-2018 RKC Waalwijk Sparta 0 1
31-08-2018 Telstar Jong FC Utrecht 2 0
31-08-2018 TOP Oss SC Cambuur 1 3

Speelronde 4

10-09-2018 Jong AZ Jong Ajax 0 1
08-09-2018 FC Twente TOP Oss 1 2
08-09-2018 Roda JC NEC 2 3
07-09-2018 Almere City FC MVV 2 2
07-09-2018 FC Dordrecht Telstar 1 4
07-09-2018 Go Ahead Eagles FC Volendam 3 0
07-09-2018 Helmond Sport FC Den Bosch 0 2
07-09-2018 Jong FC Utrecht Jong PSV 3 2
07-09-2018 SC Cambuur RKC Waalwijk 2 0
07-09-2018 Sparta FC Eindhoven 2 0

Speelronde 5

17-09-2018 Jong Ajax Helmond Sport 2 0
16-09-2018 Sparta FC Den Bosch 2 0
14-09-2018 Almere City FC Jong FC Utrecht 3 1
14-09-2018 FC Dordrecht FC Twente 0 2
14-09-2018 FC Eindhoven MVV 0 1
14-09-2018 FC Volendam TOP Oss 0 0
14-09-2018 Jong AZ Go Ahead Eagles 3 2
14-09-2018 NEC Jong PSV 4 4
14-09-2018 RKC Waalwijk Roda JC 0 1
14-09-2018 SC Cambuur Telstar 2 0

Speelronde 6

21-09-2018 FC Den Bosch Almere City FC 1 4
21-09-2018 Go Ahead Eagles Jong Ajax 2 1
21-09-2018 Helmond Sport NEC 2 3
21-09-2018 Jong FC Utrecht SC Cambuur 0 0
21-09-2018 Jong PSV FC Volendam 1 0
21-09-2018 MVV FC Dordrecht 2 1
21-09-2018 RKC Waalwijk Jong AZ 2 2
21-09-2018 Roda JC FC Eindhoven 0 0
21-09-2018 Telstar FC Twente 1 3
21-09-2018 TOP Oss Sparta 0 0

Speelronde 7

01-10-2018 Jong FC Utrecht MVV 0 0
28-09-2018 Almere City FC RKC Waalwijk 2 1
28-09-2018 FC Den Bosch Jong AZ 3 1
29-09-2018 FC Twente Jong PSV 2 1
28-09-2018 Helmond Sport FC Volendam 2 2
28-09-2018 Jong Ajax FC Eindhoven 0 3
28-09-2018 NEC Go Ahead Eagles 1 1
28-09-2018 SC Cambuur Roda JC 0 1
28-09-2018 Sparta FC Dordrecht 3 2
28-09-2018 Telstar TOP Oss 1 0

Speelronde 8

05-10-2018 Almere City FC NEC 1 0
05-10-2018 FC Dordrecht SC Cambuur 3 1
05-10-2018 FC Eindhoven FC Twente 1 1
05-10-2018 FC Volendam RKC Waalwijk 1 0
05-10-2018 Go Ahead Eagles Sparta 2 2
05-10-2018 Jong Ajax Telstar 3 0
05-10-2018 Jong AZ Helmond Sport 2 2
05-10-2018 MVV FC Den Bosch 0 3
05-10-2018 Roda JC Jong PSV 2 3
05-10-2018 TOP Oss Jong FC Utrecht 2 1

Speelronde 9

15-10-2018 Jong PSV Jong Ajax 2 1
14-10-2018 FC Twente MVV 0 1
14-10-2018 Go Ahead Eagles Roda JC 3 0
14-10-2018 Sparta SC Cambuur 3 0
12-10-2018 FC Den Bosch FC Dordrecht 1 0
12-10-2018 FC Volendam Almere City FC 2 2
12-10-2018 Helmond Sport Telstar 1 2
12-10-2018 Jong AZ Jong FC Utrecht 2 2
12-10-2018 NEC FC Eindhoven 0 1
12-10-2018 RKC Waalwijk TOP Oss 0 0

Speelronde 10

22-10-2018 Jong FC Utrecht FC Twente 1 6
19-10-2018 Almere City FC Go Ahead Eagles 0 1
19-10-2018 FC Dordrecht Jong AZ 1 1
19-10-2018 FC Eindhoven FC Volendam 1 1
19-10-2018 Jong Ajax RKC Waalwijk 2 1
19-10-2018 MVV Jong PSV 2 2
19-10-2018 Roda JC Sparta 1 1
19-10-2018 SC Cambuur Helmond Sport 3 1
19-10-2018 Telstar NEC 0 3
19-10-2018 TOP Oss FC Den Bosch 0 1

Speelronde 11

26-10-2018 FC Den Bosch FC Eindhoven 3 1
26-10-2018 FC Twente Almere City FC 1 0
26-10-2018 FC Volendam Jong Ajax 3 1
26-10-2018 Go Ahead Eagles SC Cambuur 2 0
26-10-2018 Helmond Sport MVV 1 1
26-10-2018 Jong AZ Roda JC 1 1
26-10-2018 Jong PSV FC Dordrecht 2 2
26-10-2018 NEC TOP Oss 1 5
26-10-2018 RKC Waalwijk Jong FC Utrecht 3 2
26-10-2018 Sparta Telstar 3 2

Speelronde 12

05-11-2018 Jong PSV FC Den Bosch 0 1
02-11-2018 FC Dordrecht FC Volendam 1 2
02-11-2018 FC Twente RKC Waalwijk 3 1
02-11-2018 Helmond Sport Almere City FC 1 2
02-11-2018 Jong FC Utrecht Roda JC 1 2
02-11-2018 MVV Sparta 0 2
04-11-2018 NEC Jong AZ 3 1
02-11-2018 SC Cambuur Jong Ajax 2 1
04-11-2018 Telstar Go Ahead Eagles 2 1
02-11-2018 TOP Oss FC Eindhoven 2 0

Speelronde 13

09-11-2018 Almere City FC SC Cambuur 2 1
09-11-2018 FC Den Bosch FC Twente 2 1
09-11-2018 FC Eindhoven Telstar 1 2
09-11-2018 FC Volendam MVV 3 2
09-11-2018 Go Ahead Eagles FC Dordrecht 2 1
09-11-2018 Jong Ajax NEC 4 0
09-11-2018 Jong AZ TOP Oss 1 3
09-11-2018 RKC Waalwijk Jong PSV 3 5
09-11-2018 Roda JC Helmond Sport 3 0
09-11-2018 Sparta Jong FC Utrecht 4 2

Speelronde 14

20-11-2018 Jong FC Utrecht Jong Ajax 4 3
18-11-2018 FC Twente Go Ahead Eagles 0 1
18-11-2018 MVV Roda JC 2 0
18-11-2018 NEC Sparta 1 1
18-11-2018 Telstar FC Den Bosch 1 4
17-11-2018 FC Dordrecht FC Eindhoven 0 3
17-11-2018 Helmond Sport RKC Waalwijk 0 2
17-11-2018 Jong PSV Jong AZ 3 1
17-11-2018 SC Cambuur FC Volendam 1 1
17-11-2018 TOP Oss Almere City FC 2 0

Speelronde 15

26-11-2018 Jong AZ FC Twente 1 2
23-11-2018 Almere City FC FC Dordrecht 1 1
23-11-2018 FC Den Bosch SC Cambuur 1 1
23-11-2018 FC Eindhoven Helmond Sport 2 1
23-11-2018 FC Volendam Jong FC Utrecht 2 0
23-11-2018 Go Ahead Eagles TOP Oss 0 1
23-11-2018 Jong Ajax MVV 0 1
23-11-2018 RKC Waalwijk NEC 1 0
23-11-2018 Roda JC Telstar 3 0
23-11-2018 Sparta Jong PSV 0 0

Speelronde 16

03-12-2018 Jong FC Utrecht FC Den Bosch 1 1
03-12-2018 Jong PSV Go Ahead Eagles 5 1
30-11-2018 FC Dordrecht RKC Waalwijk 2 0
30-11-2018 FC Twente Jong Ajax 2 5
30-11-2018 Helmond Sport Sparta 3 0
30-11-2018 MVV Jong AZ 1 1
30-11-2018 NEC FC Volendam 5 1
30-11-2018 SC Cambuur FC Eindhoven 1 3
30-11-2018 Telstar Almere City FC 1 1
30-11-2018 TOP Oss Roda JC 0 5

Speelronde 17

10-12-2018 Jong AZ Telstar 0 2
10-12-2018 Jong PSV SC Cambuur 1 2
07-12-2018 FC Den Bosch NEC 3 2
07-12-2018 FC Eindhoven Jong FC Utrecht 0 0
07-12-2018 FC Volendam FC Twente 1 2
07-12-2018 Go Ahead Eagles Helmond Sport 1 0
07-12-2018 Jong Ajax TOP Oss 1 0
07-12-2018 RKC Waalwijk MVV 3 1
07-12-2018 Roda JC FC Dordrecht 2 2
07-12-2018 Sparta Almere City FC 6 1

Speelronde 18

14-12-2018 Almere City FC Jong Ajax 2 3
14-12-2018 FC Eindhoven RKC Waalwijk 1 3
14-12-2018 Go Ahead Eagles FC Den Bosch 0 0
14-12-2018 Jong FC Utrecht FC Dordrecht 4 1
14-12-2018 NEC MVV 0 1
14-12-2018 Roda JC FC Volendam 2 1
14-12-2018 SC Cambuur FC Twente 0 1
14-12-2018 Sparta Jong AZ 5 0
14-12-2018 Telstar Jong PSV 2 4
14-12-2018 TOP Oss Helmond Sport 1 1

Speelronde 19

23-12-2018 MVV SC Cambuur 1 2
22-12-2018 FC Den Bosch Roda JC 2 0
21-12-2018 Jong AZ FC Eindhoven 1 2
21-12-2018 FC Dordrecht TOP Oss 0 1
21-12-2018 FC Twente NEC 2 0
21-12-2018 FC Volendam Telstar 1 0
21-12-2018 Helmond Sport Jong FC Utrecht 2 0
21-12-2018 Jong Ajax Sparta 2 0
21-12-2018 Jong PSV Almere City FC 5 2
21-12-2018 RKC Waalwijk Go Ahead Eagles 1 3

Speelronde 20

13-01-2019 Almere City FC FC Volendam 0 2
13-01-2019 FC Dordrecht FC Den Bosch 2 6
13-01-2019 FC Eindhoven NEC 3 2
13-01-2019 Jong Ajax Jong PSV 2 2
13-01-2019 Jong FC Utrecht Jong AZ 1 3
13-01-2019 MVV FC Twente 0 2
13-01-2019 Roda JC Go Ahead Eagles 3 1
13-01-2019 SC Cambuur Sparta 3 3
13-01-2019 Telstar Helmond Sport 1 1
13-01-2019 TOP Oss RKC Waalwijk 1 2

Speelronde 21

21-01-2019 Jong PSV MVV 2 2
18-01-2019 FC Den Bosch TOP Oss 3 0
18-01-2019 FC Twente Jong FC Utrecht 1 0
18-01-2019 FC Volendam FC Eindhoven 1 3
18-01-2019 Go Ahead Eagles Almere City FC 2 1
18-01-2019 Helmond Sport SC Cambuur 0 1
18-01-2019 Jong AZ FC Dordrecht 0 1
18-01-2019 NEC Telstar 1 1
18-01-2019 RKC Waalwijk Jong Ajax 4 1
18-01-2019 Sparta Roda JC 2 2

Speelronde 22

28-01-2019 Jong Ajax FC Volendam 1 3
28-01-2019 Jong FC Utrecht RKC Waalwijk 1 3
26-01-2019 Almere City FC FC Twente 1 3
28-01-2019 FC Dordrecht Jong PSV 1 3
25-01-2019 FC Eindhoven FC Den Bosch 2 0
25-01-2019 MVV Helmond Sport 3 0
25-01-2019 Roda JC Jong AZ 6 2
28-01-2019 SC Cambuur Go Ahead Eagles 1 1
25-01-2019 Telstar Sparta 1 1
25-01-2019 TOP Oss NEC 1 1

Speelronde 23

04-02-2019 Jong AZ SC Cambuur 2 1
04-02-2019 Jong PSV TOP Oss 3 1
01-02-2019 FC Dordrecht Jong Ajax 3 3
01-02-2019 FC Twente Helmond Sport 4 1
01-02-2019 FC Volendam Sparta 2 2
01-02-2019 Go Ahead Eagles FC Eindhoven 0 1
01-02-2019 MVV Telstar 2 0
01-02-2019 NEC Jong FC Utrecht 4 1
01-02-2019 RKC Waalwijk FC Den Bosch 2 1
01-02-2019 Roda JC Almere City FC 1 2

Speelronde 24

11-02-2019 Jong Ajax Roda JC 5 1
11-02-2019 Jong FC Utrecht Go Ahead Eagles 2 4
08-02-2019 Almere City FC Jong AZ 2 0
08-02-2019 FC Den Bosch FC Volendam 1 1
08-02-2019 FC Eindhoven Jong PSV 1 2
08-02-2019 Helmond Sport FC Dordrecht 1 2
08-02-2019 SC Cambuur NEC 1 1
08-02-2019 Sparta FC Twente 0 3
08-02-2019 Telstar RKC Waalwijk 0 3
08-02-2019 TOP Oss MVV 1 3

Speelronde 25

18-02-2019 Jong PSV FC Twente 0 2
15-02-2019 FC Dordrecht Sparta 1 4
15-02-2019 FC Eindhoven Jong Ajax 1 1
15-02-2019 FC Volendam Helmond Sport 1 0
15-02-2019 Go Ahead Eagles NEC 4 4
15-02-2019 Jong AZ FC Den Bosch 0 0
15-02-2019 MVV Jong FC Utrecht 4 2
15-02-2019 RKC Waalwijk Almere City FC 0 1
15-02-2019 Roda JC SC Cambuur 1 0
15-02-2019 TOP Oss Telstar 0 1

Speelronde 26

25-02-2019 Jong FC Utrecht TOP Oss 1 2
24-02-2019 Sparta Go Ahead Eagles 6 1
22-02-2019 FC Den Bosch MVV 1 2
22-02-2019 FC Twente FC Eindhoven 1 0
22-02-2019 Helmond Sport Jong AZ 1 3
22-02-2019 Jong PSV Roda JC 2 2
22-02-2019 NEC Almere City FC 5 0
22-02-2019 RKC Waalwijk FC Volendam 3 3
22-02-2019 SC Cambuur FC Dordrecht 1 3
22-02-2019 Telstar Jong Ajax 0 2

Speelronde 27

04-03-2019 Jong AZ FC Volendam 1 1
01-03-2019 Almere City FC FC Eindhoven 2 0
01-03-2019 FC Dordrecht NEC 2 2
01-03-2019 Go Ahead Eagles MVV 2 0
01-03-2019 Helmond Sport Jong PSV 0 2
01-03-2019 Jong Ajax FC Den Bosch 2 2
01-03-2019 Jong FC Utrecht Telstar 0 1
01-03-2019 Roda JC FC Twente 1 1
01-03-2019 SC Cambuur TOP Oss 0 0
01-03-2019 Sparta RKC Waalwijk 2 1

Speelronde 28

11-03-2019 Jong Ajax Jong AZ 1 1
08-03-2019 FC Den Bosch Helmond Sport 3 0
08-03-2019 FC Eindhoven Sparta 0 0
08-03-2019 FC Volendam Go Ahead Eagles 0 1
08-03-2019 Jong PSV Jong FC Utrecht 3 1
08-03-2019 MVV Almere City FC 1 1
08-03-2019 NEC Roda JC 1 0
08-03-2019 RKC Waalwijk SC Cambuur 0 2
08-03-2019 Telstar FC Dordrecht 1 0
08-03-2019 TOP Oss FC Twente 0 2

Speelronde 29

15-03-2019 Almere City FC Sparta 1 3
15-03-2019 FC Dordrecht Roda JC 3 2
15-03-2019 FC Twente FC Volendam 5 0
15-03-2019 Helmond Sport Go Ahead Eagles 1 1
15-03-2019 Jong FC Utrecht FC Eindhoven 1 3
15-03-2019 MVV RKC Waalwijk 1 4
15-03-2019 NEC FC Den Bosch 5 0
15-03-2019 SC Cambuur Jong PSV 3 1
15-03-2019 Telstar Jong AZ 1 0
15-03-2019 TOP Oss Jong Ajax 2 1

Speelronde 30

25-03-2019 Almere City FC TOP Oss 3 0
25-03-2019 Jong Ajax Jong FC Utrecht 3 3
25-03-2019 Jong AZ Jong PSV 0 0
24-03-2019 Go Ahead Eagles FC Twente 1 2
24-03-2019 Roda JC MVV 2 2
24-03-2019 Sparta NEC 1 0
22-03-2019 FC Den Bosch Telstar 3 4
22-03-2019 FC Eindhoven FC Dordrecht 8 1
22-03-2019 FC Volendam SC Cambuur 0 1
22-03-2019 RKC Waalwijk Helmond Sport 2 1

Speelronde 31

29-03-2019 FC Dordrecht Go Ahead Eagles 1 3
29-03-2019 FC Twente FC Den Bosch 1 0
29-03-2019 Helmond Sport Roda JC 4 0
29-03-2019 Jong FC Utrecht Sparta 1 5
29-03-2019 Jong PSV RKC Waalwijk 2 1
29-03-2019 MVV FC Volendam 1 1
29-03-2019 NEC Jong Ajax 1 2
29-03-2019 SC Cambuur Almere City FC 0 1
29-03-2019 Telstar FC Eindhoven 1 1
29-03-2019 TOP Oss Jong AZ 1 0

Speelronde 32

01-04-2019 Almere City FC Helmond Sport 3 0
01-04-2019 FC Den Bosch Jong PSV 3 1
01-04-2019 FC Eindhoven TOP Oss 2 1
01-04-2019 FC Volendam FC Dordrecht 3 4
01-04-2019 Go Ahead Eagles Telstar 2 3
01-04-2019 Jong Ajax SC Cambuur 0 6
01-04-2019 Jong AZ NEC 4 0
01-04-2019 RKC Waalwijk FC Twente 4 1
01-04-2019 Roda JC Jong FC Utrecht 2 1
01-04-2019 Sparta MVV 2 0

Speelronde 33

08-04-2019 Jong PSV NEC 1 2
05-04-2019 FC Den Bosch Sparta 1 1
05-04-2019 FC Twente FC Dordrecht 0 1
05-04-2019 Go Ahead Eagles Jong AZ 1 0
05-04-2019 Helmond Sport Jong Ajax 1 3
05-04-2019 Jong FC Utrecht Almere City FC 0 2
05-04-2019 MVV FC Eindhoven 1 1
05-04-2019 Roda JC RKC Waalwijk 0 0
05-04-2019 Telstar SC Cambuur 4 2
05-04-2019 TOP Oss FC Volendam 0 0

Speelronde 34

15-04-2019 Jong Ajax Go Ahead Eagles 5 2
14-04-2019 Sparta TOP Oss 1 4
12-04-2019 Almere City FC FC Den Bosch 3 1
12-04-2019 FC Dordrecht MVV 1 1
12-04-2019 FC Eindhoven Roda JC 1 2
12-04-2019 FC Twente Telstar 1 0
12-04-2019 FC Volendam Jong PSV 0 3
12-04-2019 Jong AZ RKC Waalwijk 2 4
12-04-2019 NEC Helmond Sport 3 2
12-04-2019 SC Cambuur Jong FC Utrecht 4 1

Speelronde 35

19-04-2019 Almere City FC Telstar 2 0
19-04-2019 FC Den Bosch Jong FC Utrecht 2 2
19-04-2019 FC Eindhoven SC Cambuur 2 2
19-04-2019 FC Volendam NEC 2 3
19-04-2019 Go Ahead Eagles Jong PSV 2 1
19-04-2019 Jong Ajax FC Twente AFG
19-04-2019 Jong AZ MVV 2 3
19-04-2019 RKC Waalwijk FC Dordrecht 4 4
19-04-2019 Roda JC TOP Oss 1 1
19-04-2019 Sparta Helmond Sport 3 1

Speelronde 36

22-04-2019 FC Dordrecht Almere City FC 3 2
22-04-2019 FC Twente Jong AZ 0 0
22-04-2019 Helmond Sport FC Eindhoven 2 1
22-04-2019 Jong FC Utrecht FC Volendam 3 1
22-04-2019 Jong PSV Sparta 2 0
22-04-2019 MVV Jong Ajax 1 0
22-04-2019 NEC RKC Waalwijk 2 1
22-04-2019 SC Cambuur FC Den Bosch 2 0
22-04-2019 Telstar Roda JC 4 0
22-04-2019 TOP Oss Go Ahead Eagles 1 0

Speelronde 37

26-04-2019 Almere City FC Jong PSV
26-04-2019 FC Eindhoven Jong AZ
26-04-2019 Go Ahead Eagles RKC Waalwijk
26-04-2019 Jong FC Utrecht Helmond Sport
26-04-2019 NEC FC Twente
26-04-2019 Roda JC FC Den Bosch
26-04-2019 SC Cambuur MVV
26-04-2019 Sparta Jong Ajax
26-04-2019 Telstar FC Volendam
26-04-2019 TOP Oss FC Dordrecht

Speelronde 38

03-05-2019 FC Den Bosch Go Ahead Eagles
03-05-2019 FC Dordrecht Jong FC Utrecht
03-05-2019 FC Twente SC Cambuur
03-05-2019 FC Volendam Roda JC
03-05-2019 Helmond Sport TOP Oss
03-05-2019 Jong Ajax Almere City FC
03-05-2019 Jong AZ Sparta
03-05-2019 Jong PSV Telstar
03-05-2019 MVV NEC
03-05-2019 RKC Waalwijk FC Eindhoven