Eerste Divisie

keuken_kampioen_banner_vih

Welkom op de pagina van de Keuken Kampioen Divisie! Op deze pagina vind je alle uitslagen en de stand van de Eerste Divisie terug. Uiteraard doen wij ook verslag van Telstar, deze verslagen vind je hier.

Stand

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Sparta 18 11 5 2 38 38 16 0
2 FC Den Bosch 18 11 4 3 37 31 19 0
3 Go Ahead Eagles 18 11 3 4 36 31 18 0
4 FC Twente 18 11 2 5 35 34 22 0
5 Roda JC 18 9 4 5 31 30 22 0
6 TOP Oss 18 9 4 5 31 25 17 0
7 Jong PSV 18 8 5 5 29 39 32 0
8 Jong Ajax 18 9 1 8 28 35 27 0
9 Almere City FC 18 8 4 6 28 29 28 0
10 MVV 18 7 5 6 26 19 22 0
11 NEC 18 7 4 7 25 31 31 0
12 SC Cambuur 18 7 4 7 25 23 24 0
13 RKC Waalwijk 18 7 2 9 23 24 27 0
14 Telstar 18 7 1 10 22 22 32 0
15 FC Volendam 18 5 6 7 21 22 28 0
16 FC Eindhoven 18 5 4 9 19 19 23 0
17 Jong FC Utrecht 18 3 5 10 14 23 40 0
18 FC Dordrecht 18 2 5 11 11 20 36 0
19 Helmond Sport 18 1 7 10 10 18 31 0
20 Jong AZ 18 1 7 10 10 21 39 0

Speelronde 1

20-08-2018 Jong AZ Almere City FC 2 3
17-08-2018 FC Dordrecht Helmond Sport 0 0
17-08-2018 FC Twente Sparta 2 1
17-08-2018 FC Volendam FC Den Bosch 1 2
17-08-2018 Go Ahead Eagles Jong FC Utrecht 5 0
17-08-2018 Jong PSV FC Eindhoven 2 1
17-08-2018 MVV TOP Oss 0 2
17-08-2018 NEC SC Cambuur 2 2
17-08-2018 RKC Waalwijk Telstar 1 0
17-08-2018 Roda JC Jong Ajax 2 1

Speelronde 2

27-08-2018 Jong FC Utrecht NEC 1 2
24-08-2018 Almere City FC Roda JC 1 2
24-08-2018 FC Den Bosch RKC Waalwijk 2 3
24-08-2018 FC Eindhoven Go Ahead Eagles 1 2
24-08-2018 Helmond Sport FC Twente 2 2
24-08-2018 Jong Ajax FC Dordrecht 5 2
24-08-2018 SC Cambuur Jong AZ 2 1
24-08-2018 Sparta FC Volendam 2 0
24-08-2018 Telstar MVV 0 1
24-08-2018 TOP Oss Jong PSV 4 1

Speelronde 3

31-08-2018 FC Den Bosch Jong Ajax 1 1
31-08-2018 FC Eindhoven Almere City FC 0 2
31-08-2018 FC Twente Roda JC 3 1
31-08-2018 FC Volendam Jong AZ 1 1
31-08-2018 Jong PSV Helmond Sport 1 1
31-08-2018 MVV Go Ahead Eagles 1 2
31-08-2018 NEC FC Dordrecht 1 0
31-08-2018 RKC Waalwijk Sparta 0 1
31-08-2018 Telstar Jong FC Utrecht 2 0
31-08-2018 TOP Oss SC Cambuur 1 3

Speelronde 4

10-09-2018 Jong AZ Jong Ajax 0 1
08-09-2018 FC Twente TOP Oss 1 2
08-09-2018 Roda JC NEC 2 3
07-09-2018 Almere City FC MVV 2 2
07-09-2018 FC Dordrecht Telstar 1 4
07-09-2018 Go Ahead Eagles FC Volendam 3 0
07-09-2018 Helmond Sport FC Den Bosch 0 2
07-09-2018 Jong FC Utrecht Jong PSV 3 2
07-09-2018 SC Cambuur RKC Waalwijk 2 0
07-09-2018 Sparta FC Eindhoven 2 0

Speelronde 5

17-09-2018 Jong Ajax Helmond Sport 2 0
16-09-2018 Sparta FC Den Bosch 2 0
14-09-2018 Almere City FC Jong FC Utrecht 3 1
14-09-2018 FC Dordrecht FC Twente 0 2
14-09-2018 FC Eindhoven MVV 0 1
14-09-2018 FC Volendam TOP Oss 0 0
14-09-2018 Jong AZ Go Ahead Eagles 3 2
14-09-2018 NEC Jong PSV 4 4
14-09-2018 RKC Waalwijk Roda JC 0 1
14-09-2018 SC Cambuur Telstar 2 0

Speelronde 6

21-09-2018 FC Den Bosch Almere City FC 1 4
21-09-2018 Go Ahead Eagles Jong Ajax 2 1
21-09-2018 Helmond Sport NEC 2 3
21-09-2018 Jong FC Utrecht SC Cambuur 0 0
21-09-2018 Jong PSV FC Volendam 1 0
21-09-2018 MVV FC Dordrecht 2 1
21-09-2018 RKC Waalwijk Jong AZ 2 2
21-09-2018 Roda JC FC Eindhoven 0 0
21-09-2018 Telstar FC Twente 1 3
21-09-2018 TOP Oss Sparta 0 0

Speelronde 7

01-10-2018 Jong FC Utrecht MVV 0 0
28-09-2018 Almere City FC RKC Waalwijk 2 1
28-09-2018 FC Den Bosch Jong AZ 3 1
29-09-2018 FC Twente Jong PSV 2 1
28-09-2018 Helmond Sport FC Volendam 2 2
28-09-2018 Jong Ajax FC Eindhoven 0 3
28-09-2018 NEC Go Ahead Eagles 1 1
28-09-2018 SC Cambuur Roda JC 0 1
28-09-2018 Sparta FC Dordrecht 3 2
28-09-2018 Telstar TOP Oss 1 0

Speelronde 8

05-10-2018 Almere City FC NEC 1 0
05-10-2018 FC Dordrecht SC Cambuur 3 1
05-10-2018 FC Eindhoven FC Twente 1 1
05-10-2018 FC Volendam RKC Waalwijk 1 0
05-10-2018 Go Ahead Eagles Sparta 2 2
05-10-2018 Jong Ajax Telstar 3 0
05-10-2018 Jong AZ Helmond Sport 2 2
05-10-2018 MVV FC Den Bosch 0 3
05-10-2018 Roda JC Jong PSV 2 3
05-10-2018 TOP Oss Jong FC Utrecht 2 1

Speelronde 9

15-10-2018 Jong PSV Jong Ajax 2 1
14-10-2018 FC Twente MVV 0 1
14-10-2018 Go Ahead Eagles Roda JC 3 0
14-10-2018 Sparta SC Cambuur 3 0
12-10-2018 FC Den Bosch FC Dordrecht 1 0
12-10-2018 FC Volendam Almere City FC 2 2
12-10-2018 Helmond Sport Telstar 1 2
12-10-2018 Jong AZ Jong FC Utrecht 2 2
12-10-2018 NEC FC Eindhoven 0 1
12-10-2018 RKC Waalwijk TOP Oss 0 0

Speelronde 10

22-10-2018 Jong FC Utrecht FC Twente 1 6
19-10-2018 Almere City FC Go Ahead Eagles 0 1
19-10-2018 FC Dordrecht Jong AZ 1 1
19-10-2018 FC Eindhoven FC Volendam 1 1
19-10-2018 Jong Ajax RKC Waalwijk 2 1
19-10-2018 MVV Jong PSV 2 2
19-10-2018 Roda JC Sparta 1 1
19-10-2018 SC Cambuur Helmond Sport 3 1
19-10-2018 Telstar NEC 0 3
19-10-2018 TOP Oss FC Den Bosch 0 1

Speelronde 11

26-10-2018 FC Den Bosch FC Eindhoven 3 1
26-10-2018 FC Twente Almere City FC 1 0
26-10-2018 FC Volendam Jong Ajax 3 1
26-10-2018 Go Ahead Eagles SC Cambuur 2 0
26-10-2018 Helmond Sport MVV 1 1
26-10-2018 Jong AZ Roda JC 1 1
26-10-2018 Jong PSV FC Dordrecht 2 2
26-10-2018 NEC TOP Oss 1 5
26-10-2018 RKC Waalwijk Jong FC Utrecht 3 2
26-10-2018 Sparta Telstar 3 2

Speelronde 12

05-11-2018 Jong PSV FC Den Bosch 0 1
02-11-2018 FC Dordrecht FC Volendam 1 2
02-11-2018 FC Twente RKC Waalwijk 3 1
02-11-2018 Helmond Sport Almere City FC 1 2
02-11-2018 Jong FC Utrecht Roda JC 1 2
02-11-2018 MVV Sparta 0 2
04-11-2018 NEC Jong AZ 3 1
02-11-2018 SC Cambuur Jong Ajax 2 1
04-11-2018 Telstar Go Ahead Eagles 2 1
02-11-2018 TOP Oss FC Eindhoven 2 0

Speelronde 13

09-11-2018 Almere City FC SC Cambuur 2 1
09-11-2018 FC Den Bosch FC Twente 2 1
09-11-2018 FC Eindhoven Telstar 1 2
09-11-2018 FC Volendam MVV 3 2
09-11-2018 Go Ahead Eagles FC Dordrecht 2 1
09-11-2018 Jong Ajax NEC 4 0
09-11-2018 Jong AZ TOP Oss 1 3
09-11-2018 RKC Waalwijk Jong PSV 3 5
09-11-2018 Roda JC Helmond Sport 3 0
09-11-2018 Sparta Jong FC Utrecht 4 2

Speelronde 14

20-11-2018 Jong FC Utrecht Jong Ajax 4 3
18-11-2018 FC Twente Go Ahead Eagles 0 1
18-11-2018 MVV Roda JC 2 0
18-11-2018 NEC Sparta 1 1
18-11-2018 Telstar FC Den Bosch 1 4
17-11-2018 FC Dordrecht FC Eindhoven 0 3
17-11-2018 Helmond Sport RKC Waalwijk 0 2
17-11-2018 Jong PSV Jong AZ 3 1
17-11-2018 SC Cambuur FC Volendam 1 1
17-11-2018 TOP Oss Almere City FC 2 0

Speelronde 15

26-11-2018 Jong AZ FC Twente 1 2
23-11-2018 Almere City FC FC Dordrecht 1 1
23-11-2018 FC Den Bosch SC Cambuur 1 1
23-11-2018 FC Eindhoven Helmond Sport 2 1
23-11-2018 FC Volendam Jong FC Utrecht 2 0
23-11-2018 Go Ahead Eagles TOP Oss 0 1
23-11-2018 Jong Ajax MVV 0 1
23-11-2018 RKC Waalwijk NEC 1 0
23-11-2018 Roda JC Telstar 3 0
23-11-2018 Sparta Jong PSV 0 0

Speelronde 16

03-12-2018 Jong FC Utrecht FC Den Bosch 1 1
03-12-2018 Jong PSV Go Ahead Eagles 5 1
30-11-2018 FC Dordrecht RKC Waalwijk 2 0
30-11-2018 FC Twente Jong Ajax 2 5
30-11-2018 Helmond Sport Sparta 3 0
30-11-2018 MVV Jong AZ 1 1
30-11-2018 NEC FC Volendam 5 1
30-11-2018 SC Cambuur FC Eindhoven 1 3
30-11-2018 Telstar Almere City FC 1 1
30-11-2018 TOP Oss Roda JC 0 5

Speelronde 17

10-12-2018 Jong AZ Telstar 0 2
10-12-2018 Jong PSV SC Cambuur 1 2
07-12-2018 FC Den Bosch NEC 3 2
07-12-2018 FC Eindhoven Jong FC Utrecht 0 0
07-12-2018 FC Volendam FC Twente 1 2
07-12-2018 Go Ahead Eagles Helmond Sport 1 0
07-12-2018 Jong Ajax TOP Oss 1 0
07-12-2018 RKC Waalwijk MVV 3 1
07-12-2018 Roda JC FC Dordrecht 2 2
07-12-2018 Sparta Almere City FC 6 1

Speelronde 18

14-12-2018 Almere City FC Jong Ajax 2 3
14-12-2018 FC Eindhoven RKC Waalwijk 1 3
14-12-2018 Go Ahead Eagles FC Den Bosch 0 0
14-12-2018 Jong FC Utrecht FC Dordrecht 4 1
14-12-2018 NEC MVV 0 1
14-12-2018 Roda JC FC Volendam 2 1
14-12-2018 SC Cambuur FC Twente 0 1
14-12-2018 Sparta Jong AZ 5 0
14-12-2018 Telstar Jong PSV 2 4
14-12-2018 TOP Oss Helmond Sport 1 1

Speelronde 19

23-12-2018 MVV SC Cambuur
22-12-2018 FC Den Bosch Roda JC
21-12-2018 FC Den Bosch TOP Oss
21-12-2018 FC Dordrecht TOP Oss
21-12-2018 FC Twente NEC
21-12-2018 FC Volendam Telstar
21-12-2018 Helmond Sport Jong FC Utrecht
21-12-2018 Jong Ajax Sparta
21-12-2018 Jong PSV Almere City FC
21-12-2018 RKC Waalwijk Go Ahead Eagles

Speelronde 20

13-01-2019 Almere City FC FC Volendam
13-01-2019 FC Dordrecht FC Den Bosch
13-01-2019 FC Eindhoven NEC
13-01-2019 Jong Ajax Jong PSV
13-01-2019 Jong FC Utrecht Jong AZ
13-01-2019 MVV FC Twente
13-01-2019 Roda JC Go Ahead Eagles
13-01-2019 SC Cambuur Sparta
13-01-2019 Telstar Helmond Sport
13-01-2019 TOP Oss RKC Waalwijk