TOTO KNVB Beker
Welkom op de pagina van de TOTO KNVB Beker.
Halve finales TOTO KNVB Beker
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
nnb | nnb | Feyenoord | FC Groningen | ||
nnb | nnb | Cambuur | NEC |
Kwartfinales TOTO KNVB Beker
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
06-feb | NEC | ADO Den Haag | 3-0 | ||
07-feb | Cambuur | Vitesse | 3-1 | ||
07-feb | Feyenoord | AZ | 2-0 | ||
08-feb | FC Groningen *wns | Fortuna Sittard | 0-0* |
Derde ronde TOTO KNVB Beker
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
16-jan | Excelsior M. | ADO Den Haag | 1-2 | ||
16-jan | Excelsior | FC Groningen | 0-2 | ||
16-jan | AZ *wnv | Quick Boys | 3-3* | ||
17-jan | NEC | Go Ahead Eagles | 2-1 | ||
17-jan | Almere City FC | Fortuna Sittard | 1-2 | ||
18-jan | Vitesse | AFC | 1-0 | ||
24-jan | Feyenoord | PSV | 1-0 | ||
25-jan | Hercules | Cambuur *wnv | 3-4* |
Tweede ronde TOTO KNVB Beker (speeldata 19, 20 en 21 december)
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
21-dec | Katwijk | Almere City FC | 1-2 | ||
20-dec | rkav Volendam | AFC | 0-1 | ||
20-dec | GVVV | NEC | 1-6 | ||
19-dec | Spakenburg | Excelsior | 2-3 | ||
19-dec | FC Eindhoven | Fortuna Sittard | 0-2 | ||
19-dec | DEM | Excelsior M/FC Volendam | 0-1 | ||
19-dec | Quick Boys | De Graafschap | 2-0 | ||
19-dec | FC Dordrecht | SC Cambuur | 0-3 | ||
21-dec | Go Ahead Eagles | De Treffers | 7-1 | ||
20-dec | HHC Hardenberg | AZ *wnv | 2-3* | ||
21-dec | Hercules | Ajax | 3-2 | ||
19-dec | Willem II | FC Groningen | 1-3 | ||
20-dec | ADO Den Haag | Sparta Rotterdam | 2-0 | ||
21-dec | Vitesse | sc Heerenveen | 1-0 | ||
20-dec | Feyenoord | FC Utrecht | 2-1 | ||
17-jan | PSV | FC Twente | 3-1 |
Loting eerste ronde TOTO KNVB Beker
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
31-okt | 20.00u | Koninklijke HFC | Go Ahead Eagles *wnv | 1-4* | |
31-okt | 20.00u | GVVV | Telstar | 1-0 | |
02-nov | 21.00u | NEC | Roda JC | 5-3 | |
01-nov | 20.00u | Rijnsburgse Boys | FC Groningen | 0-1 | |
01-nov | 21.00u | FC Den Bosch | Excelsior Rotterdam *wnv | 1-2* | |
31-okt | 20.00u | Spakenburg | Helmond Sport | 3-1 | |
31-okt | 21.00u | FC Utrecht | RKC Waalwijk | 3-2 | |
31-okt | 20.00u | OJC Rosmalen | Almere City FC | 1-8 | |
01-nov | 20.00u | SVV Scheveningen | Hercules *wns | 0-0* | |
01-nov | 18.45u | HHC Hardenberg | Heracles Almelo | 2-0 | |
01-nov | 20.00u | IJsselmeervogels | Sparta Rotterdam | 0-2 | |
01-nov | 20.00u | DEM | Hoogeveen | 3-1 | |
31-okt | 20.00u | Noordwijk | ADO Den Haag | 0-1 | |
31-okt | 18.45u | De Graafschap | Emmen | 2-0 | |
31-okt | 20.00u | Groene Ster | Vitesse | 0-1 | |
16-nov | 20.00u | Excelsior Maassluis | FC Volendam | 16-nov | |
02-nov | 18.45u | SC Cambuur | MVV Maastricht | 4-1 | |
02-nov | 20.00u | TOP Oss | FC Eindhoven | 0-1 | |
01-nov | 20.00u | Sparta Nijkerk | Fortuna Sittard | 0-1 | |
02-nov | 20.00u | SJC | Willem II | 1-3 | |
01-nov | 20.00u | AFC | PEC Zwolle | 1-0 | |
31-okt | 20.00u | Heerenveen | VVV Venlo | 5-1 | |
31-okt | 20.00u | Quick Boys | NAC Breda | 1-0 | |
01-nov | 20.00u | rkav Volendam | vv Eemdijk | 5-0 | |
31-okt | 20.00u | FC Lisse | FC Dordrecht | 1-3 | |
01-nov | 20.00u | Katwijk | TEC | 5-0 | |
31-okt | 20.00u | De Treffers | UNA | 4-0 |
Loting tweede kwalificatieronde TOTO KNVB Beker
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
19-sep | 20.00u | Scheveningen* | Hoek | 2-1 | |
19-sep | 20.00u | d’ Olde Veste ’54 | Noordwijk* | 0-2 | |
19-sep | 20.00u | csv Apeldoorn | OJC Rosmalen* | 1-3 | |
19-sep | 20.00u | Spakenburg* | Scherpenzeel | 1-0 | |
19-sep | 20.00u | GVVV* | Barendrecht | 5-2 | |
19-sep | 20.00u | DVS ’33 Ermelo | IJsselmeervogels* | 0-2 | |
19-sep | 20.00u | Eemdijk* | Harkemase Boys | 3-2 | |
19-sep | 20.00u | Sparta Nijkerk* | Unitas | 4-2 | |
19-sep | 20.00u | rkav Volendam* | Westlandia | 3-0 | |
19-sep | 20.00u | DEM* | Sportlust ’46 | 3-1 | |
20-sep | 20.00u | Kloetinge | Koninklijke HFC | 1-3 | |
20-sep | 20.00u | ACV | Hercules | 1-5 | |
20-sep | 20.00u | Hoogeveen | Staphorst | 3-0 | |
20-sep | 20.00u | ADO ’20 | Quick Boys | 0-1 | |
20-sep | 20.00u | SJC *wns | Gemert | 0-0 | |
20-sep | 20.00u | FC Lisse | Blauw Geel ’38/JUMBO | 1-0 | |
20-sep | 20.00u | VVSB | UNA | 1-2 | |
20-sep | 20.00u | TEC | sv Meerssen | 2-0 | |
20-sep | 20.00u | HVCV | De Treffers | 1-3 | |
20-sep | 20.00u | Nuenen | Excelsior M *wns | 0-0 | |
20-sep | 20.00u | Groene Ster | Kozakken Boys | 1-0 |
*naar hoofdtoernooi