TOTO KNVB Beker

Finale TOTO KNVB Beker, Rotterdam

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
17-apr 18.00u PSV Ajax

Halve finales TOTO KNVB Beker

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
02-maa 20.00u Go Ahead Eagles PSV 1-2
03-maa 20.00u AZ Ajax 0-2

Kwartfinales TOTO KNVB Beker

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
08-feb 19.00u PSV NAC Breda 4-0
09-feb 20.00u RKC Waalwijk AZ 0-4
09-feb 19.00u Ajax Vitesse 5-0
10-feb 20.00u NEC Go Ahead Eagles 0-2

Achtste finales TOTO KNVB Beker 

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
18-jan 18.45u RKC Waalwijk ADO Den Haag 4-2
18-jan 20.00u Vitesse DVS ’33 2-0
18-jan 21.00u Heerenveen Go Ahead Eagles 0-1
19-jan 18.45u FC Groningen NEC 1-2
19-jan 20.00u NAC Breda PEC Zwolle 2-1
19-jan 21.00u FC Twente AZ 1-2
20-jan 18.45u PSV Telstar 2-1
20-jan 21.00u Ajax Excelsior M. 9-0

Loting tweede ronde TOTO KNVB Beker
De wedstrijden worden gespeeld op 14, 15 en 16 december.

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
14-dec 18.45u ADO Den Haag Gemert 4-2
14-dec 20.00u PEC Zwolle MVV 4-0
14-dec 20.00u FC Emmen Excelsior M. 0-1
14-dec 21.00u Telstar Spakenburg 5-3
14-dec 21.00u NAC Breda FC Utrecht 3-2
15-dec 18.00u AZ Heracles Almelo 4-1
15-dec 18.00u FC Twente Feyenoord 2-1
15-dec 18.00u Vitesse Sparta Rotterdam 2-1
15-dec 18.00u Harkemase Boys RKC Waalwijk 0-5
15-dec 20.00u Excelsior FC Groningen 2-4
15-dec 21.00u Go Ahead Eagles Roda JC 2-0
15-dec 21.00u PSV Fortuna Sittard 2-0
15-dec 21.00u Ajax Barendrecht 4-0
16-dec 18.45u Cambuur NEC 1-2
16-dec 20.00u Achilles Veen DVS ’33 0-2
16-dec 21.00u Heerenveen De Treffers 2-0

Eerste ronde TOTO KNVB Beker

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
26-okt 18.45u SteDoCo FC Utrecht* 0-5
26-okt 20.00u Kozakken Boys Telstar* WNV 1-2*
26-okt 20.00u ACV MVV Maastricht* 0-3
26-okt 20.00u Spakenburg* FC Dordrecht 3-0
26-okt 20.00u Sparta Nijkerk ADO Den Haag* 0-2
26-okt 20.00u DVS ’33* FC Eindhoven 2-1
26-okt 20.00u ASWH Heracles Almelo* 1-3
26-okt 20.00u FC Volendam FC Emmen* 0-3
26-okt 20.00u Roda JC* FC Den Bosch 2-1
26-okt 20.00u PEC Zwolle* De Graafschap 4-1
26-okt 21.00u NAC Breda* WNS VVV Venlo 1-1*
27-okt 18.45u Oss ’20 FC Twente* 0-2
27-okt 20.00u vv Staphorst Gemert* 0-3
27-okt 20.00u Harkemase Boys* WNV DOVO 2-1*
27-okt 20.00u GVVV Sparta Rotterdam* 0-2
27-okt 20.00u AFC SC Heerenveen* 1-2
27-okt 20.00u IJsselmeervogels Excelsior* 0-3
27-okt 20.00u Capelle NEC* 0-3
27-okt 20.00u ADO 20 Barendrecht* WNV 2-3*
27-okt 20.00u Westlandia Excelsior M.* 2-5
27-okt 20.00u Achilles Veen* Unitas 4-0
27-okt 20.00u Fortuna Sittard* TOP Oss 3-0
27-okt 20.00u De Treffers* WNS Rijnsburgse Boys 2-2*
27-okt 20.00u Almere City FC Go Ahead Eagles* 0-2
27-okt 21.00u FC Groningen* Helmond Sport 4-0
28-okt 18.45u Ajax (am) SC Cambuur* 0-5
28-okt 21.00u RKC Waalwijk* Willem II 3-0

Tweede kwalificatieronde TOTO KNVB Beker (21,22 of 23 september)

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
21-sep 20.00u Barendrecht Scheveningen 3-0
21-sep 20.00u HSV Hoek SteDoCo 2-3
22-sep 20.00u Spakenburg UNA 5-2
22-sep 20.00u OFC Excelsior M.* 0-2*
21-sep 20.00u GVVV* VVOG 3-1*
22-sep 20.00u Staphorst Dongen 3-1
21-sep 20.00u ASWH Quick 1-0
22-sep 20.00u ADO ’20 Koninklijke HFC 2-1
21-sep 20.00u Ajax (am.) VVSB 4-1
22-sep 20.00u Hercules ACV** 1-1**
21-sep 20.00u Achilles Veen* DTS ’35 Ede 3-2*
22-sep 20.00u Hoogland Westlandia 0-1
21-sep 20.00u Goes DOVO 1-2
21-sep 20.00u DVS ’33 Ermelo** Noordwijk 2-2**
22-sep 20.00u Kozakken Boys Groene Ster 2-0
21-sep 20.00u FC Lisse AFC* 1-2*
22-sep 20.00u Unitas Ter Leede 1-0
22-sep 20.00u Gemert TEC 3-1
21-sep 20.00u IJsselmeervogels* Sportlust ’46 3-1*
21-sep 20.00u Sparta Nijkerk* Sliedrecht 2-0*
21-sep 20.00u Katwijk Harkemase Boys 2-3
22-sep 20.00u OSS ’20 HSC ’21 2-1
21-sep 20.00u Quick Boys Rijnsburgse Boys 0-2
21-sep 20.00u HHC Hardenberg Capelle* 0-2*
21-sep 20.00u ODIN ’59 De Treffers 1-2

*wint na verlenging
**wint na strafschoppen

Eerste kwalificatieronde TOTO KNVB Beker 2021-2022

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
14-aug 17.00u Ajax (am.) EVV Echt 2-1
14-aug 17.00u Hollandia ACV 1-5
14-aug 17.00u Blauw Geel ’38 FC Lisse 1-2
14-aug 17.00u HSC ’21 *wns Excelsior  ’31 1-1*
14-aug 17.00u JOS/Watergraafsmeer Ter Leede 1-5
14-aug 18.00u DEM Sparta Nijkerk *wns 1-1*