TOTO KNVB Beker

Achtste finales

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
 21-jan  18.30u  TOP Oss  AZ
 21-jan  20.45u  FC Eindhoven  FC Utrecht
 21-jan  20.45u  Fortuna Sittard  Feyenoord
 22-jan  18.30u  Heracles Almelo  Vitesse
 22-jan  20.45u  Heerenveen  Willem II
 22-jan  20.45u  Ajax  Spakenburg
 23-jan  18.30u  IJsselmeervogels  Go Ahead Eagles
 23-jan  20.45u  NAC Breda  PSV

Programma tweede ronde

De loting werd verricht op zaterdag 2 november in de studio van Fox Sports. De wedstrijden worden gespeeld op 17, 18 en 19 december.

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
 17-dec  18.30u  FC Twente  Go Ahead Eagles  2-5
 17-dec  19.45u  Katwijk  Top Oss *WNS  0-0*
 17-dec  19.45u  IJsselmeervogels  SteDoCo  1-0
 17-dec  19.45u  Heerenveen  Roda JC  2-0
 17-dec  19.45u  Vitesse  ODIN ’59  4-0
 17-dec  19.45u  Excelsior  FC Eindhoven  0-2
 17-dec  20.45u  Fortuna Sittard  PEC Zwolle  3-0
 18-dec  18.30u  Telstar  Ajax  3-4
 18-dec  19.45u  AZ  Groene Ster  3-0
 18-dec  19.45u  Sparta Nijkerk  NAC Breda *WNV  0-1*
 18-dec  19.45u  OFC  Spakenburg *WNS  0-0*
 18-dec  19.45u  Heracles Almelo  FC Dordrecht  3-0
 18-dec  19.45u  Willem II  Sparta Rotterdam  3-0
 18-dec  20.45u  GVVV  PSV *WNV  1-2*
 19-dec  18.30u  FC Groningen  FC Utrecht  0-1
 19-dec  20.45u  SC Cambuur  Feyenoord  1-2

Programma eerste ronde

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
29-okt 18.30u  Vitesse  De Graafschap 2-0
29-okt 19.45u  Goes  Cambuur 0-5
19-okt 14.30u  FC ‘s-Gravenzande  SteDoCo 1-3
29-okt 19.45u  Flevo Boys  Katwijk 0-3
29-okt 19.45u  GVVV  Helmond Sport 2-1
29-okt 19.45u  FC Dordrecht  MVV Maastricht 3-1
29-okt 19.45u  IJsselmeervogels  FC Den Bosch 3-0
29-okt 19.45u  Koninklijke HFC  Telstar 1-2
29-okt 19.45u  Hoek  PEC Zwolle 0-3
29-okt 19.45u  Almere City FC  Go Ahead Eagles 1-3
29-okt 19.45u  Achilles Veen  Roda JC 0-2
29-okt 19.45u  Excelsior *WNV  NEC 4-2*
29-okt 19.45u  Rijnsburgse Boys  FC Eindhoven 0-4
29-okt 19.45u  Oss’20  TOP Oss 1-2
30-okt 19.45u  Quick  Willem II 0-4
29-okt 20.45u  NAC Breda  FC Emmen 3-2
30-okt 18.30u  Heracles Almelo  RKC Waalwijk 4-3
30-okt 19.45u  Groene Ster *WNS  VVV Venlo 2-2*
30-okt 19.45u  Excelsior Maassluis  SC Heerenveen 0-3
30-okt 19.45u  Sparta Nijkerk  Fortuna Wormerveer 5-2
30-okt 19.45u  Spakenburg  ASWH 2-0
30-okt 19.45u  Ajax (am)  OFC *WNS 2-2
30-okt 19.45u  AFC Amsterdam  ODIN ’59 *WNS 3-3
30-okt 19.45u  Harkemase Boys  FC Groningen 1-2
30-okt 19.45u  De Treffers  FC Twente 0-2
30-okt 20.45u  Sparta Rotterdam  FC Volendam 1-0
31-okt 18.30u  Excelsior ’31  FC Utrecht 1-4
31-okt 20.45u  Fortuna Sittard  ADO Den Haag 3-0

Programma tweede kwalificatieronde

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
24-sep 18.30u  Quick Boys  Katwijk *WNV  2-3*
24-sep 20.00u  Achilles Veen *WNS  HHC Hardenberg  1-1*
24-sep 20.00u  VVOG  Ajax (am.)  0-2
24-sep 20.00u  GVVV  Kozakken Boys  2-1
24-sep 20.00u  ASWH  TEC  5-1
24-sep 20.00u  Scheveningen  Harkemase Boys *WNV  0-1*
24-sep 20.00u  ODIN ’59 *WNV  Barendrecht  4-3*
24-sep 20.00u  Noordwijk  Rijnsburgse Boys *WNV  1-3*
25-sep 20.00u  Blauw Geel’38/JUMBO  De Treffers  0-1
25-sep 20.00u  Westlandia  OFC *WNS  2-2*
25-sep 20.00u  Spakenburg  SDO  2-0
25-sep 20.00u  Oss ’20  Jodan Boys  5-1
25-sep 20.00u  Groene Ster  Kloetinge  2-0
25-sep 20.00u  Dongen  Excelsior ’31  1-2
25-sep 20.00u  DUNO  Quick  2-3
25-sep 20.00u  EVV  Flevo Boys *WNS  0-0*
25-sep 20.00u  Silvolde  Goes  2-3
25-sep 20.00u  ADO ’20  Fortuna Wormerveer  0-2

WNS: Wint na strafschoppen
WNV: Wint na verlenging