MidWest Cup
Welkom op de pagina van de MidWest Cup!
- Wedstrijden onderling plannen voor 1 april. Datum gepland? Mail deze door naar redactie@voetbalinhaarlem.nl
Loting 1/8 finales MidWest Cup
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
28-maa | 20.15u | Zwanenburg (zon) | Olympia Haarlem | ||
nnb | IJmuiden | SVIJ | |||
nnb | BSM | Hillegom | |||
nnb | Alliance ’22 | HBC | |||
28-maa | 20.15u | DSS | Stormvogels | ||
nnb | Spaarnwoude | VSV (zon) | |||
nnb | SCPB ’22 | Bloemendaal | |||
30-maa | 14.00u | EDO | United/DAVO |
Loting tussenronde MidWest Cup 2023-2024
Op donderdag 12 oktober is er geloot voor de tussenronde van de MidWest Cup. Na de poulefase hadden we 22 teams over. Zestien teams uit de poulefase en zes teams die nu instromen. Tien teams werden vrijgeloot voor de tussenronde. De overige twaalf teams spelen in de tussenronde voor een plek in de achtste finales.
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
nnb | EDO | VSV (zat) | 3-0 regl. | ||
31-okt | 20.30u | Haarlem-Kennemerland | Zwanenburg (zon) | 2-3 | |
06-feb | 20.00u | Amstelveen Heemraad | SCPB ’22 | 1-6 | |
28-nov | 20.00u | VSV (zon) | VVC | 4-2 | |
28-nov | 20.15u | Stormvogels | SCW | 5-2 | |
06-jan | 15.30u | DSOV | Olympia Haarlem | 0-3 |
Vrijgeloot: DSS, BSM, Spaarnwoude, Alliance ’22, United/DAVO, SVIJ, IJmuiden, Bloemendaal, HBC, Hillegom
POULE-INDELINGEN MIDWEST CUP 2023-2024
Poule A
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. | |
19-aug | 13.00u | Zwanenburg (zat) | – | Zandvoort (zat) | 2-6 | |
– | ||||||
12-sep | 20.00u | Stormvogels (zat) | – | Zwanenburg (zat) | 4-0 | |
26-sep | 20.00u | Zandvoort (zat) | – | Spaarnwoude (zat) | 1-3 | |
10-okt | 20.00u | Spaarnwoude (zat) | – | Zwanenburg (zat) | 3-1 | |
– | afg | |||||
– | afg | |||||
03-okt | 20.00u | Spaarnwoude (zat) | – | Stormvogels (zat) | 0-5 | |
– | afg | |||||
05-sep | 20.15u | Stormvogels (zat) | – | Zandvoort (zat) | 5-1 |
1 | Stormvogels (zat) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 14 | 1 | +13 |
2 | Spaarnwoude (zat) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 7 | -1 |
3 | Zandvoort (zat) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 10 | -2 |
4 | Zwanenburg (zat) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 13 | -10 |
- Wijk aan Zee heeft zich teruggetrokken uit de MidWest Cup
Poule B
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
19-sep | 20.00u | SCW (zat) | – | DIOS (zon) | 4-1 |
29-aug | 20.00u | Zwanenburg (zon) | – | VVH Velserbroek (zat) | 3-0 regl |
05-sep | 20.00u | SCW (zat) | – | Zwanenburg (zon) | 2-4 |
05-sep | 20.00u | VVH Velserbroek (zat) | – | DIOS (zon) | 0-3 regl |
19-aug | 14.30u | VVH Velserbroek (zat) | – | SCW (zat) | 1-4 |
12-sep | 20.00u | DIOS (zon) | – | Zwanenburg (zon) | 0-1 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | Zwanenburg (zon) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 8 | 2 | +6 |
2 | SCW (zat) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 5 | +2 |
3 | DIOS (zon) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 5 | -1 |
4 | VVH Velserbroek (zat) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 10 | -9 |
- VVH Velserbroek heeft zich teruggetrokken uit de MidWest Cup
Poule C
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
26-aug | 15.00u | Haarlem-Kennemerland (zat) | – | Velsen (zat) | 2-1 |
05-sep | 20.00u | Onze Gezellen (zon) | – | VSV (zat) | 1-1 |
20-sep | 20.15u | Velsen (zat) | – | Onze Gezellen (zon) | 3-0 |
22-aug | 20.00u | VSV (zat) | – | Haarlem-Kennemerland (zat) | 1-2 |
29-aug | 19.30u | VSV (zat) | – | Velsen (zat) | 4-1 |
12-sep | 20.15u | Haarlem-Kennemerland (zat) | – | Onze Gezellen (zon) | 1-1 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | Haarlem-Kennemerland (zat) | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 5 | 3 | +2 |
2 | VSV (zat) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 4 | +2 |
3 | Velsen (zat) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 6 | -1 |
4 | Onze Gezellen (zon) | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 |
Poule D
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
05-sep | 20.00u | DSK (zat) | – | DEM (zat) | 0-5 |
26-aug | 14.30u | United/DAVO (zat) | – | Alliance ’22 (zon) | 2-5 |
19-sep | 20.00u | DEM (zat) | – | United/DAVO (zat) | 4-6 |
21-sep | 20.15u | Alliance ’22 (zon) | – | DSK (zat) | 3-0 |
12-sep | 20.15u | DEM (zat) | – | Alliance ’22 (zon)) | 0-1 |
12-sep | 20.15u | DSK (zat) | – | United/DAVO (zat) | 4-8 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | Alliance ’22 (zon) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 9 | 2 | +7 |
2 | United/DAVO (zat) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 16 | 13 | +3 |
3 | DEM (zat) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 7 | +2 |
4 | DSK (zat) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 16 | -12 |
Poule E
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
13-sep | 20.00u | EDO (zat) | – | DIO (zon) | 3-1 |
12-sep | 20.00u | Vogelenzang (zat) | – | SVIJ (zat) | 4-2 |
29-aug | 20.00u | DIO (zon) | – | Vogelenzang (zat) | 2-1 |
03-okt | 20.00u | SVIJ (zat) | – | EDO (zat) | 2-3 |
15-aug | 20.00u | SVIJ (zat) | – | DIO (zon) | 7-0 |
05-sep | 20.00u | EDO (zat) | – | Vogelenzang (zat) | 3-1 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | EDO (zat) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 9 | 4 | +5 |
2 | SVIJ (zat) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 7 | +4 |
3 | Vogelenzang (zat) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 |
4 | DIO (zon) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 11 | -8 |
Poule F
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
26-sep | 20.15u | Amstelveen Heemraad (zat) | – | Geel-Wit ’20 (zon) | 2-0 |
25-aug | 20.00u | Hoofddorp (zat) | – | VVC (zat) | 0-3 |
05-sep | 20.15u | Geel-Wit ’20 (zon) | – | Hoofddorp (zat) | 1-3 |
05-sep | 20.30u | VVC (zat) | – | Amstelveen Heemraad (zat) | 5-3 |
29-aug | 20.30u | VVC (zat) | – | Geel-Wit ’20 (zon) | 8-0 |
22-aug | 20.30u | Amstelveen Heemraad (zat) | – | Hoofddorp (zat) | 1-1 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | VVC (zat) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 16 | 3 | +13 |
2 | Amstelveen Heemraad (zat) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 6 | 0 |
3 | Hoofddorp (zat) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 5 | -1 |
4 | Geel-Wit ’20 (zon) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 13 | -12 |
Poule G
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
31-aug | 20.00u | IJmuiden (zat) | – | DSS (zon) | 3-1 |
23-aug | 20.30u | Overbos (zat) | – | Waterloo (zat) | 4-1 |
nnb | nnb | DSS (zon) | – | Waterloo (zat) | 3-0 regl |
13-sep | 20.00u | Overbos (zat) | – | IJmuiden (zat) | 0-3 |
06-sep | 20.30u | Overbos (zat) | – | DSS (zon) | 1-3 |
07-sep | 20.00u | IJmuiden (zat) | – | Waterloo (zat) | 7-1 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | IJmuiden (zat) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 13 | 2 | +11 |
2 | DSS (zon) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 4 | +3 |
3 | Overbos (zat) | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 7 | -2 |
4 | Waterloo (zat) | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 14 | -12 |
Poule H
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
07-sep | 20.30u | VSV (zon) | – | BSM (zon) | 2-1 |
nnb | nnb | LDS | – | HYS (zon) | 0-0 |
13-sep | 20.00u | BSM (zon) | – | LDS | 4-0 |
12-sep | 20.00u | HYS (zon) | – | VSV (zon) | 0-5 |
19-sep | 20.00u | HYS (zon) | – | BSM (zon) | 1-4 |
12-aug | 12.00u | VSV (zon) | – | LDS | 5-0 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | VSV (zon) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 12 | 1 | +11 |
2 | BSM (zon) | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 9 | 3 | +6 |
3 | HYS (zon) | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 9 | -8 |
4 | LDS | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 9 | -9 |