Maandag 2 maart is er geloot voor de vijfde ronde voor de KNVB Districtsbeker
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
|
|
|
|
|
|
24-mrt |
|
Scherpenzeel (za) |
− |
Victoria (za) |
|
25-mrt |
|
Huizen (za) |
− |
AFC 2 (zo) |
|
24-mrt |
|
Spakenburg (za) |
− |
AFC (za) |
|
24/25-mrt |
|
winnaar DWOW/Montf |
− |
Roda 46 (za) |
|
25-mrt |
|
JOS/Watergraafsmeer (zo) |
− |
WVHEDW (za) |
|
25-mrt |
|
DHSC (za) |
− |
Roda 23 (zo) |
|
25-mrt |
|
Olympia Haarlem (za) |
− |
SDZ (zo) |
|
25-mrt |
|
Hollandia (zo) |
− |
De Marino’s (za) |
|
Vrijdag 17 januari is er geloot voor de vierde ronde voor de KNVB Districtsbeker
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
|
|
|
|
|
|
22-feb |
14.30u |
Huizen (za) |
− |
Loosdrecht (za) |
3-1 |
26-feb |
20.oou |
Roda ’46 (za) |
− |
Kolping Boys (zo) |
2-1 |
22-feb |
14.00u |
DHSC (za) |
− |
Fortuna Wormerveer (zo) |
3-1 |
29-feb |
14.30u |
Scherpenzeel (za) |
− |
RCZ (zo) |
7-1 |
25-feb |
20.00u |
AFC (za) |
− |
rkav Volendam (za) |
6-1 |
22-feb |
14.30u |
Zandvoort (za) |
− |
Victoria (za) |
0-3 |
20-feb |
20.00u |
Hollandia (zo) |
− |
IJFC (za) |
2-0 |
04-mrt |
20.00u |
DWOW (zo) |
− |
Montfoort (za) |
|
|
|
|
|
|
|
22-feb |
12.00u |
Spakenburg 2 (za) |
− |
HBOK (za) |
4-3 |
22-feb |
17.00u |
Olympia Haarlem (za) |
− |
De Zouaven (zo) |
2-0 |
22-feb |
15.00u |
Pancratius (zo) |
− |
De Merino’s (za) *WNS |
3-3* |
23-feb |
13.15u |
AFC 2 (zo) |
− |
AFC ’34 (zo) |
2-0 |
23-feb |
14.oou |
De Dijk (zo) |
− |
SDZ (zo) |
1-2 |
23-feb |
14.00u |
VVS ’46 (zo) |
− |
RODA ’23 (zo) |
1-1 |
25-feb |
20.00u |
Purmersteijn (za) |
− |
WV-HEDW (za) |
1-2 |
18-feb |
20.00u |
JOS/Watergraafsmeer (zo) |
− |
CSW (za) |
3-1 |
De tweede knockout-ronde:
Nr. |
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
1 |
19-nov |
20.00u |
De Merino’s (za) |
– |
OSV (za) |
2-1 |
2 |
16-nov |
14.00u |
AFC (za) |
– |
PVCV (za) |
4-1 |
3 |
16-nov |
14.30u |
Breukelen (za) |
– |
Loosdrecht (za) |
0-1 |
4 |
17-nov |
14.00u |
SP. Krommenie (zo) |
– |
Velsen (zo) |
1-4 |
5 |
16-nov |
17.00u |
IJFC (za) |
– |
Den Helder (zo) |
2-1 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
16-nov |
14.30u |
Zwaluwen ’30(za) |
– |
DHSC (za) |
0-1 |
7 |
16-nov |
17.00u |
Zandvoort (za) |
– |
VVW (zo) |
4-2 |
8 |
16-nov |
17.00u |
De Dijk (zo) |
– |
HEES (za) |
5-1 |
9 |
14-nov |
21.00u |
Victoria (za) |
– |
Houten (za) |
3-2 |
10 |
16-nov |
14.30u |
Spirit’30 (zo) |
– |
WV-HEDW (za) |
2-0 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
20-nov |
20.00u |
Argon (za) |
– |
Hauwert 65 (zo) |
BNO |
12 |
16-nov |
17.00u |
AFC 2 (zo) *WNS |
– |
Zuidvogels (za) |
1-1* |
13 |
16-nov |
14.30u |
CSW (za) *WNS |
– |
Arsenal (za) |
2-2* |
14 |
16-nov |
18.00u |
SDZ (zo) |
– |
Legmeervogels (zo) |
5-3 |
15 |
16-nov |
17.00u |
Montfoort (za) |
– |
Quick 1980 (zo) |
3-1 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
20-nov |
20.00u |
DWOW (zo) |
– |
CDW (za) |
8-1 |
17 |
16-nov |
17.00u |
VVZA (zo) |
– |
RKAV Volendam (za) |
1-4 |
18 |
16-nov |
15.00u |
Vriendenschaar (za) |
– |
Huizen (za) |
1-4 |
19 |
16-nov |
14.30u |
HBOK (za) *WNS |
– |
Eemdijk (za) |
0-0* |
20 |
16-nov |
17.00u |
De Zouaven (zo) |
– |
Blauw-wit Beursbengels (za) |
6-1 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
19-nov |
20.00u |
Monnickendam (za) |
– |
AFC 34 (zo) |
0-5 |
22 |
17-nov |
14.00u |
Kolping Boys (zo) |
– |
Roda 46 (zo) |
2-1 |
23 |
19-nov |
20.00u |
Valleivogels (za) |
– |
SCW (za) |
3-1 |
24 |
03-dec |
20.00u |
IJmuiden (za) |
– |
Purmersteijn (za) |
0-1 |
25 |
26-nov |
20.00u |
Uitgeest (zo) |
– |
VVS 46 (zo) |
1-2 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
14-nov |
20.30u |
Hoofddorp (zo) |
– |
Scherpenzeel (za) |
2-4 |
27 |
19-nov |
20.00u |
Hollandia (zo) |
– |
JVC (zo) |
3-0 |
28 |
20-nov |
20.00u |
SDO (zo) |
– |
Olympia Haarlem (za) |
1-3 |
29 |
17-nov |
14.00u |
VSV (zo) |
– |
Roda 23 (zo) |
0-3 |
30 |
19-nov |
20.00u |
SVL (za) |
– |
RCZ (zo) |
0-1 |
31 |
21-nov |
20.00u |
BSM (zo) |
– |
Pancratius (zo) |
0-4 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
16-nov |
17.00u |
ZSGOWMS (zo) |
– |
Spakenburg 2 (za) |
0-1 |
33 |
16-nov |
17.00u |
Schagen United (zo) |
– |
Roda 46 (za) |
1-5 |
34 |
21-nov |
20.00u |
Fortuna Wormerveer (zo) *WNS |
– |
Vrone (zo) |
2-2* |
35 |
17-nov |
14.00u |
JOS/W’Graafsmeer (zo) |
– |
Kampong (zo) |
5-1 |
36 |
16-nov |
17.00u |
Purmersteijn (zo) |
– |
Wartburgia (za) |
5-1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tussenronde: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-dec |
19.30u |
Purmersteijn (zo) |
– |
RKAV Volendam (za) |
0-5 |
|
17-dec |
20.15u |
Argon (za) |
– |
Purmersteijn (za) *WNS |
2-2* |
|
21-dec |
14.30u |
Valleivogels (za) |
– |
CSW (za) *WNS |
4-4* |
|
19-dec |
20.00u |
WV-HEDW (za) |
– |
Velsen (zo) |
4-1 |
* Onder voorbehoud van wijzigingen.
Loting eerste ronde (groep 2) KNVB Districtsbeker
De wedstrijden worden gespeeld op 17, 22, 23 en 24 oktober.
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
|
|
|
|
|
|
22-okt |
20.00u |
ZSGOWMS |
− |
RKAVIC |
7-2 |
24-okt |
20.00u |
Diemen |
− |
Pancratius (zo) *WNS |
3-3* |
22-okt |
20.00u |
Amstelveen Heemraad |
− |
Arsenal |
0-3 |
22-okt |
20.00u |
AFC (za) |
− |
VVA/Spartaan |
5-0 |
22-okt |
20.00u |
RODA ’23 |
− |
Buitenveldert |
6-2 |
23-okt |
20.00u |
Nieuw West United |
− |
HBOK |
1-2 |
23-okt |
20.00u |
IJmuiden |
− |
JOGA Fortius |
4-1 |
17-okt |
20.00u |
Velsen |
− |
De Dijk (za) |
3-2 |
|
|
|
|
|
|
15-okt |
20.00u |
JOS/Watergraafsmeer (za) |
− |
SDZ |
0-2 |
23-okt |
20.00u |
DSOV |
− |
Blauw-Wit/Beursbengels |
1-3 |
24-okt |
20.00u |
Hoofddorp (zo) |
− |
DRC |
13-1 |
23-okt |
20.00u |
Wartburgia |
− |
Stormvogels |
2-0 |
24-okt |
20.00u |
Bloemendaal |
− |
AFC 2 (zo) |
0-2 |
23-okt |
20.00u |
De Meteoor |
− |
Olympia Haarlem (za) |
0-7 |
23-okt |
20.00u |
Germaan/De Eland |
− |
De Dijk (zo) |
0-4 |
22-okt |
20.00u |
WV-HEDW |
− |
KDO |
6-1 |
|
|
|
|
|
|
17-okt |
20.30u |
JOS/Watergraafsmeer (zo) |
− |
Kon. HFC 2 (zo) |
3-1 |
24-okt |
20.00u |
AGB |
− |
VSV (zo) |
1-3 |
22-okt |
20.15u |
DEM |
− |
Legmeervogels |
1-3 |
22-okt |
20.00u |
De Meer |
− |
SCW *WNS |
1-1* |
22-okt |
20.30u |
Zandvoort |
− |
NFC |
4-1 |
22-okt |
20.00u |
BSM |
− |
HBC (za) |
3-0 |
22-okt |
20.00u |
OSV |
− |
Swift (za) |
6-4 |
|
|
|
− |
|
|
Indelingen poulefase KNVB Districtsbeker 2019-2020
Eerste en tweede klasse
Poule 5
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14.00u |
HSV |
− |
Uitgeest |
2-5 |
07-sep |
18.15u |
EDO |
− |
HSV |
1-1 |
08-sep |
14.00u |
Uitgeest |
− |
Pancratius |
3-4 |
11-sep |
20.00u |
Pancratius |
− |
EDO |
4-0 |
14-sep |
17.00u |
Uitgeest |
− |
EDO |
3-0 |
17-sep |
19.30u |
Pancratius |
− |
HSV |
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Uitgeest |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
11 |
6 |
+5 |
2 |
Pancratius |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
8 |
3 |
+5 |
3 |
HSV |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
6 |
-3 |
4 |
EDO |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
1 |
8 |
-7 |
Poule 13
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
17.00u |
Altior |
− |
Aalsmeer |
1-2 |
01-sep |
14.00u |
Hoofddorp |
− |
KDO |
4-0 |
07-sep |
14.30u |
Aalsmeer |
− |
Hoofddorp |
1-2 |
08-sep |
14.00u |
KDO |
− |
Altior |
5-0 |
14-sep |
14.30u |
Aalsmeer |
− |
KDO |
1-3 |
15-sep |
14.00u |
Hoofddorp |
− |
Altior |
2-2 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Hoofddorp (zon) |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
8 |
3 |
+5 |
2 |
KDO |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
8 |
5 |
+3 |
3 |
Aalsmeer |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
Altior |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3 |
9 |
-6 |
Poule 14
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.00u |
DSOV |
− |
Van Nispen |
3-2 |
31-aug |
17.00u |
Schoten |
− |
Zandvoort |
0-4 |
07-sep |
17.00u |
Van Nispen |
− |
Schoten |
6-1 |
07-sep |
17.00u |
Zandvoort |
− |
DSOV |
0-0 |
14-sep |
15.00u |
Van Nispen |
− |
Zandvoort |
2-3 |
15-sep |
14.00u |
Schoten |
− |
DSOV |
0-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Zandvoort |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
7 |
2 |
+5 |
2 |
DSOV |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
Van Nispen |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
10 |
7 |
+3 |
4 |
Schoten |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
1 |
11 |
-10 |
Poule 15
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
17.00u |
Kagia |
− |
Hillegom |
1-2 |
01-sep |
14.00u |
Legmeervogels |
− |
HBC |
2-0 |
07-sep |
17.00u |
HBC |
− |
Kagia |
1-1 |
08-sep |
14.00u |
Hillegom |
− |
Legmeervogels |
0-2 |
14-sep |
15.00u |
Legmeervogels |
− |
Kagia |
3-5 |
15-sep |
14.00u |
Hillegom |
− |
HBC |
2-4 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Legmeervogels |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
7 |
5 |
+2 |
2 |
Kagia |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
7 |
6 |
+1 |
3 |
HBC |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
5 |
0 |
4 |
Hillegom |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
Derde, vierde en vijfde klasse
ZATERDAG
Groep 2-02
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.30u |
SVW ’27 |
− |
DSK |
6-4 |
31-aug |
15.00u |
Reiger Boys |
− |
Blauw-Wit (W) |
7-0 |
07-sep |
14.30u |
DSK |
u |
Reiger Boys |
3-1 |
07-sep |
14.30u |
Blauw-Wit (W) |
− |
SVW ’27 |
2-3 |
14-sep |
14.45u |
DSK |
− |
Blauw-Wit (W) |
1-3 |
14-sep |
15.00u |
Reiger Boys |
− |
SVW ’27 |
7-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Reiger Boys |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
15 |
4 |
+11 |
2 |
SVW ’27 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
10 |
13 |
-3 |
3 |
DSK |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
4 |
Blauw-Wit (W) |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
5 |
11 |
-6 |
Groep 2-06
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.30u |
De Kennemers |
− |
DTS |
0-5 |
31-aug |
14.30u |
HYS |
− |
THB |
|
05-sep |
20.00u |
DTS |
− |
HYS |
4-3 |
07-sep |
14.00u |
THB |
− |
De Kennemers |
|
14-sep |
14.30u |
HYS |
− |
De Kennemers |
5-0 |
14-sep |
15.00u |
DTS |
− |
THB |
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
DTS |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
9 |
3 |
+6 |
2 |
HYS |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
8 |
4 |
+4 |
3 |
De Kennemers |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
10 |
-10 |
4 |
THB |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Groep 2-14
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.30u |
Blauw-Wit/Beursbengels |
− |
Nieuw Sloten |
5-0 |
31-aug |
14.30u |
VEW |
− |
United/DAVO |
2-4 |
07-sep |
14.00u |
United/DAVO |
− |
Blauw-Wit/Beursbengels |
1-3 |
07-sep |
14.30u |
Nieuw Sloten |
− |
VEW |
4-7 |
14-sep |
14.00u |
United/DAVO |
− |
Nieuw Sloten |
6-2 |
14-sep |
14.30u |
Blauw-Wit/Beursbengels |
− |
VEW |
6-7 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Blauw-Wit/Beursbengels |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
14 |
8 |
+6 |
2 |
United/DAVO |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
11 |
7 |
+4 |
3 |
VEW |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
16 |
14 |
+2 |
4 |
Nieuw Sloten |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
6 |
18 |
-12 |
Groep 2-15
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.30u |
Pancratius |
− |
DEVO ’58 |
4-1 |
31-aug |
14.30u |
Olympia Haarlem |
− |
WV-HEDW 2 |
4-0 |
07-sep |
12.00u |
WV-HEDW 2 |
− |
Pancratius |
1-0 |
07-sep |
15.00u |
DEVO ’58 |
− |
Olympia Haarlem |
2-5 |
14-sep |
14.30u |
Olympia Haarlem |
− |
Pancratius |
4-0 |
14-sep |
15.00u |
DEVO ’58 |
− |
WV-HEDW 2 |
0-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Olympia Haarlem |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
13 |
2 |
+11 |
2 |
WV-HEDW 2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
2 |
4 |
+2 |
3 |
Pancratius |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
DEVO ’58 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
10 |
-7 |
Groep 2-18
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.30u |
RKAVIC |
− |
RODA ’23 |
1-1 |
31-aug |
14.30u |
UNO |
− |
Portugal Amsterdam |
2-2 |
07-sep |
14.00u |
Portugal Amsterdam |
− |
RKAVIC |
1-7 |
07-sep |
14.30u |
RODA ’23 |
− |
UNO |
5-3 |
14-sep |
14.00u |
Portugal Amsterdam |
− |
RODA ’23 |
AFG |
14-sep |
14.30u |
RKAVIC |
− |
UNO |
5-3 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
RKAVIC |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
13 |
5 |
+8 |
2 |
RODA ’23 |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
6 |
4 |
+2 |
3 |
UNO |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
8 |
12 |
-5 |
4 |
Portugal Amsterdam |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
3 |
9 |
-6 |
Groep 2-20
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.30u |
SCW |
− |
VVC |
1-0 |
31-aug |
17.00u |
Koninklijke HFC |
− |
Vogelenzang |
9-0 |
07-sep |
14.30u |
VVC |
− |
Koninklijke HFC |
2-0 |
07-sep |
15.00u |
Vogelenzang |
− |
SCW |
1-11 |
14-sep |
14.30u |
Koninklijke HFC |
− |
SCW |
4-2 |
14-sep |
14.30u |
VVC |
− |
Vogelenzang |
5-0 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
SCW |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
14 |
5 |
+9 |
2 |
Koninklijke HFC |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
13 |
4 |
+9 |
3 |
VVC |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
7 |
1 |
+6 |
4 |
Vogelenzang |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
1 |
25 |
-24 |
Groep 2-21
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.25u |
FC Amsterdam |
− |
Overbos |
3-0 |
07-sep |
14.30u |
Overbos |
− |
Ouderkerk |
3-0 |
07-sep |
14.30u |
Amstelveen Heemraad |
− |
FC Amsterdam |
5-1 |
10-sep |
20.00u |
Ouderkerk |
− |
Amstelveen Heemraad |
1-3 |
14-sep |
14.30u |
Ouderkerk |
− |
FC Amsterdam |
1-5 |
14-sep |
14.30u |
Overbos |
− |
Amstelveen Heemraad |
1-4 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Amstelveen Heemraad |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
12 |
3 |
+9 |
2 |
Overbos |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
9 |
6 |
+3 |
3 |
FC Amsterdam |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
7 |
-3 |
4 |
Ouderkerk |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
11 |
-9 |
Groep 2-25
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.30u |
Schagen United |
− |
SVIJ |
1-3 |
31-aug |
14.30u |
Stormvogels |
− |
Velsenoord |
8-2 |
07-sep |
14.30u |
Velsenoord |
− |
Schagen United |
2-0 |
07-sep |
14.30u |
SVIJ |
− |
Stormvogels |
1-2 |
14-sep |
14.30u |
Schagen United |
− |
Stormvogels |
1-5 |
14-sep |
14.30u |
Velsenoord |
− |
SVIJ |
3-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Stormvogels |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
15 |
4 |
+9 |
2 |
Velsenoord |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
7 |
9 |
-2 |
3 |
SVIJ |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
Schagen United |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
10 |
-8 |
Groep 2-27
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
15.00u |
DEM |
− |
Terrasvogels |
12-1 |
31-aug |
18.00u |
De Foresters |
− |
Jong Hercules |
11-0 |
07-sep |
14.00u |
Jong Hercules |
− |
DEM |
1-5 |
07-sep |
14.30u |
Terrasvogels |
− |
De Foresters |
2-5 |
14-sep |
14.30u |
Terrasvogels |
− |
Jong Hercules |
6-2 |
14-sep |
18.00u |
De Foresters |
− |
DEM |
3-3 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
DEM |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
20 |
5 |
+15 |
2 |
De Foresters |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
19 |
5 |
+14 |
3 |
Terrasvogels |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
9 |
19 |
-10 |
4 |
Jong Hercules |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
22 |
-19 |
Groep 2-31
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.00u |
Buitenveldert |
− |
Hoofddorp |
8-0 |
31-aug |
14.30u |
Vlug en Vaardig |
− |
Sporting Martinus |
4-1 |
07-sep |
14.30u |
Hoofddorp |
− |
Vlug en Vaardig |
8-1 |
07-sep |
15.00u |
Sporting Martinus |
− |
Buitenveldert |
1-11 |
14-sep |
14.00u |
Buitenveldert |
− |
Vlug en Vaardig |
12-0 |
14-sep |
15.00u |
Sporting Martinus |
− |
Hoofddorp |
1-5 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Buitenveldert |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
31 |
1 |
+30 |
2 |
Hoofddorp |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
13 |
10 |
+3 |
3 |
Vlug en Vaardig |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
5 |
21 |
-16 |
4 |
Sporting Martinus |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
20 |
-17 |
Groep 2-33
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.30u |
IJmuiden |
− |
Haarlem-Kennemerland |
7-2 |
31-aug |
14.30u |
Alcmaria Victrix |
− |
Westzaan |
2-1 |
07-sep |
14.30u |
Haarlem-Kennemerland |
− |
Alcmaria Victrix |
1-3 |
07-sep |
15.00u |
Westzaan |
− |
IJmuiden |
1-3 |
14-sep |
14.30u |
Alcmaria Victrix |
− |
IJmuiden |
1-6 |
14-sep |
17.00u |
Haarlem-Kennemerland |
− |
Westzaan |
AFG |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
IJmuiden |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
16 |
4 |
+12 |
2 |
Alcmaria Victrix |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
6 |
8 |
-2 |
3 |
Westzaan |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
5 |
-3 |
4 |
Haarlem-Kennemerland |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
3 |
10 |
-7 |
Groep 2-37
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.30u |
Real Sranang |
− |
De Meer |
2-1 |
31-aug |
15.00u |
HBC |
− |
Overamstel |
4-0 |
07-sep |
14.30u |
De Meer |
− |
HBC |
1-4 |
07-sep |
14.30u |
Overamstel |
− |
Real Sranang |
2-1 |
14-sep |
14.30u |
Overamstel |
− |
De Meer |
2-4 |
14-sep |
14.30u |
Real Sranang |
− |
HBC |
0-10 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
HBC |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
18 |
1 |
+17 |
2 |
De Meer |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
3 |
Overamstel |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
9 |
-5 |
4 |
Real Sranang |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
13 |
-10 |
Groep 2-40
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
14.30u |
VSV |
− |
Wijk aan Zee |
0-2 |
31-aug |
15.00u |
ADO ’20 |
− |
Adelbert |
2-0 |
07-sep |
14.30u |
Adelbert |
− |
VSV |
4-3 |
07-sep |
14.30u |
Wijk aan Zee |
− |
ADO ’20 |
0-3 |
14-sep |
14.30u |
Adelbert |
− |
Wijk aan Zee |
7-0 |
14-sep |
14.30u |
VSV |
− |
ADO ’20 |
4-3 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Adelbert |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
11 |
5 |
+6 |
2 |
ADO ’20 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
8 |
4 |
+4 |
3 |
VSV |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
4 |
Wijk aan Zee |
3 |
0 |
0 |
2 |
3 |
2 |
10 |
-8 |
ZONDAG
Groep 3-01
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14.00u |
HYS |
− |
Germaan/De Eland |
1-3 |
01-sep |
14.30u |
Geel-Wit ’20 |
− |
Bloemendaal |
0-7 |
08-sep |
14.00u |
Bloemendaal |
− |
HYS |
17-0 |
08-sep |
14.30u |
Germaan/De Eland |
− |
Geel-Wit ’20 |
2-0 |
15-sep |
14.00u |
Bloemendaal |
− |
Germaan/De Eland |
2-0 |
15-sep |
14.00u |
HYS |
− |
Geel-Wit ’20 |
3-0 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Bloemendaal |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
26 |
0 |
+26 |
2 |
Germaan/De Eland |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
3 |
+2 |
3 |
HYS |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
20 |
-16 |
4 |
Geel-Wit ’20 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
0 |
12 |
-12 |
Groep 3-06
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14.00u |
DSS |
− |
VVH Velserbroek |
4-3 |
01-sep |
14.30u |
Eendracht ’82 |
− |
Nieuw West United |
1-10 |
08-sep |
14.00u |
VVH Velserbroek |
− |
Eendracht ’82 |
1-1 |
08-sep |
14.30u |
Nieuw West United |
− |
DSS |
6-0 |
15-sep |
14.00u |
VVH Velserbroek |
− |
Nieuw West United |
5-3 |
15-sep |
14.30u |
Eendracht ’82 |
− |
DSS |
0-0 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Nieuw West United |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
19 |
6 |
+13 |
2 |
VVH Velserbroek |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
9 |
8 |
+1 |
3 |
DSS |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
9 |
-5 |
4 |
Eendracht ’82 |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
2 |
11 |
-9 |
Groep 3-09
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14.15u |
Alliance ’22 |
− |
DIO |
6-0 |
05-sep |
19.30u |
RCH |
− |
Koninklijke HFC 2 |
1-4 |
08-sep |
12.30u |
Koninklijke HFC 2 |
− |
Alliance ’22 |
3-1 |
08-sep |
14.00u |
DIO |
− |
RCH |
1-2 |
15-sep |
14.00u |
DIO |
− |
Koninklijke HFC 2 |
AFG |
15-sep |
14.00u |
RCH |
− |
Alliance ’22 |
0-6 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Koninklijke HFC 2 |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
7 |
2 |
+5 |
2 |
Alliance ’22 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
13 |
3 |
+10 |
3 |
RCH |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
11 |
-8 |
4 |
DIO |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
8 |
-7 |
Groep 3-15
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14.00u |
SVIJ |
− |
Onze Gezellen |
2-11 |
03-sep |
20.00u |
Meervogels ’31 |
− |
VSV |
0-2 |
08-sep |
14.00u |
VSV |
− |
SVIJ |
9-0 |
08-sep |
14.00u |
Onze Gezellen |
− |
Meervogels ’31 |
1-2 |
15-sep |
14.00u |
Onze Gezellen |
− |
VSV |
0-2 |
15-sep |
14.00u |
Meervogels ’31 |
− |
SVIJ |
11-0 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
VSV |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
13 |
0 |
+13 |
2 |
Meervogels ’31 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
13 |
3 |
+10 |
3 |
Onze Gezellen |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
12 |
6 |
+6 |
4 |
SVIJ |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
31 |
-29 |
Groep 3-23
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14.00u |
Heemstede |
− |
Zwanenburg |
1-4 |
01-sep |
15.00u |
OSC |
− |
ZSGOWMS |
0-6 |
07-sep |
19.00u |
Zwanenburg |
− |
OSC |
3-0 |
08-sep |
14.00u |
ZSGOWMS |
− |
Heemstede |
7-0 |
15-sep |
14.00u |
Zwanenburg |
− |
ZSGOWMS |
0-1 |
15-sep |
15.00u |
OSC |
− |
Heemstede |
0-2 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
ZSGOWMS |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
14 |
0 |
+14 |
2 |
Zwanenburg |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
7 |
2 |
+5 |
3 |
Heemstede |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
11 |
-8 |
4 |
OSC |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
0 |
11 |
-11 |
Groep 3-24
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14.00u |
Spaarnwoude |
− |
AC Amsterdam |
2-2 |
01-sep |
14.00u |
SVA |
− |
Westzaan |
0-0 |
08-sep |
14.30u |
Westzaan |
− |
Spaarnwoude |
1-3 |
08-sep |
14.30u |
AC Amsterdam |
− |
SVA |
0-3 |
15-sep |
14.00u |
Spaarnwoude |
− |
SVA |
3-3 |
15-sep |
14.30u |
Westzaan |
− |
AC Amsterdam |
3-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
SVA |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
6 |
3 |
+3 |
2 |
Spaarnwoude |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
8 |
6 |
+2 |
3 |
Westzaan |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
4 |
0 |
4 |
AC Amsterdam |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3 |
8 |
-5 |
Groep 3-27
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14.00u |
BSM |
− |
Aalsmeer |
2-0 |
01-sep |
14.00u |
Olympia Haarlem |
− |
Badhoevedorp |
2-1 |
08-sep |
14.00u |
Aalsmeer |
− |
Olympia Haarlem |
8-1 |
08-sep |
14.00u |
Badhoevedorp |
− |
BSM |
1-6 |
15-sep |
14.00u |
Aalsmeer |
− |
Badhoevedorp |
2-2 |
15-sep |
14.00u |
Olympia Haarlem |
− |
BSM |
0-3 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
BSM |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
11 |
1 |
+10 |
2 |
Aalsmeer |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
10 |
5 |
+5 |
3 |
Olympia Haarlem |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
12 |
-9 |
4 |
Badhoevedorp |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
10 |
-6 |