Competitie 15-16
Middels ons archief houden wij sinds seizoen 2015-2016 alle eindstanden bij. We vermelden enkel de klassen waarin clubs uit onze regio actief waren.
Seizoen 2015-2016
Zaterdag competities:
Zaterdag 2e Klasse A | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | AFC | 26 | 20 | 3 | 3 | 62 | 67 | 26 |
2 | AMVJ | 26 | 18 | 3 | 5 | 57 | 60 | 31 |
3 | OSV | 26 | 12 | 6 | 8 | 42 | 55 | 45 |
4 | DVVA | 26 | 11 | 8 | 7 | 41 | 39 | 34 |
5 | HFC EDO | 26 | 13 | 2 | 11 | 41 | 56 | 53 |
6 | Marken | 26 | 11 | 6 | 9 | 39 | 57 | 48 |
7 | BOL | 26 | 12 | 2 | 12 | 38 | 53 | 51 |
8 | HBOK | 26 | 12 | 2 | 12 | 38 | 49 | 53 |
9 | ZOB | 26 | 10 | 5 | 11 | 35 | 58 | 55 |
10 | Overbos | 26 | 8 | 7 | 11 | 31 | 50 | 49 |
11 | Castricum | 26 | 8 | 4 | 14 | 28 | 40 | 54 |
12 | EVC | 26 | 7 | 2 | 17 | 23 | 45 | 58 |
13 | Monnickendam | 26 | 6 | 5 | 15 | 23 | 35 | 73 |
14 | Reiger Boys | 26 | 5 | 3 | 18 | 18 | 32 | 66 |
Zaterdag 3e Klasse B | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | Buitenveldert | 26 | 21 | 3 | 2 | 66 | 96 | 19 |
2 | Zandvoort | 26 | 18 | 6 | 2 | 60 | 82 | 31 |
3 | VVC | 26 | 16 | 7 | 3 | 55 | 81 | 33 |
4 | BW Beursbengels | 26 | 13 | 6 | 7 | 45 | 82 | 37 |
5 | ZSGOWMS | 26 | 12 | 7 | 7 | 43 | 62 | 37 |
6 | JOS/Watergraafsmeer | 26 | 12 | 5 | 9 | 41 | 56 | 49 |
7 | Arsenal | 26 | 11 | 3 | 12 | 36 | 61 | 58 |
8 | SCW | 26 | 9 | 3 | 14 | 30 | 29 | 58 |
9 | Koninklijke HFC | 26 | 7 | 6 | 13 | 27 | 55 | 54 |
10 | IJmuiden | 26 | 8 | 3 | 15 | 27 | 51 | 83 |
11 | De Brug | 26 | 6 | 7 | 13 | 24 | 61 | 86 |
12 | Vlug en Vaardig | 26 | 5 | 6 | 15 | 21 | 36 | 86 |
13 | Stormvogels | 26 | 5 | 6 | 15 | 21 | 32 | 88 |
14 | CTO ’70 | 26 | 4 | 2 | 20 | 14 | 34 | 99 |
Zaterdag 4e Klasse B | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | VEW | 24 | 21 | 2 | 1 | 65 | 89 | 16 |
2 | UNO | 24 | 15 | 4 | 5 | 49 | 61 | 43 |
3 | VSV | 24 | 13 | 5 | 6 | 44 | 52 | 34 |
4 | Hoofddorp | 24 | 11 | 6 | 7 | 39 | 56 | 52 |
5 | Haarlem K’land | 24 | 9 | 7 | 8 | 34 | 44 | 40 |
6 | Beverwijk | 24 | 9 | 5 | 10 | 32 | 43 | 37 |
7 | RCH | 24 | 8 | 6 | 10 | 30 | 57 | 55 |
8 | Alliance ’22 | 24 | 7 | 8 | 9 | 29 | 35 | 40 |
9 | RAP | 24 | 8 | 5 | 11 | 29 | 48 | 74 |
10 | Jong Hercules | 24 | 8 | 2 | 14 | 26 | 32 | 46 |
11 | HBC | 24 | 6 | 6 | 12 | 24 | 44 | 63 |
12 | Olympia H’lem | 24 | 7 | 2 | 15 | 23 | 46 | 60 |
13 | DSS | 24 | 2 | 6 | 16 | 12 | 31 | 78 |
Zondag competities:
Zondag Topklasse | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | Lienden | 28 | 14 | 11 | 3 | 53 | 35 | 18 |
2 | TEC | 28 | 16 | 4 | 8 | 52 | 45 | 29 |
3 | Koninklijke HFC | 28 | 14 | 7 | 7 | 49 | 51 | 33 |
4 | De Treffers | 28 | 14 | 6 | 8 | 48 | 57 | 33 |
5 | VVSB | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 | 45 | 25 |
6 | AFC | 28 | 13 | 5 | 10 | 44 | 46 | 43 |
7 | UNA | 28 | 12 | 7 | 9 | 43 | 45 | 31 |
8 | HSC ’21 | 28 | 11 | 10 | 7 | 43 | 38 | 32 |
9 | JVC Cuijk | 28 | 13 | 2 | 13 | 41 | 42 | 45 |
10 | Hercules | 28 | 9 | 10 | 9 | 37 | 35 | 43 |
11 | EVV | 28 | 7 | 9 | 12 | 30 | 22 | 31 |
12 | HBS | 28 | 8 | 4 | 16 | 28 | 38 | 50 |
13 | Magreb ’90 | 28 | 6 | 6 | 16 | 24 | 32 | 52 |
14 | OJC Rosmalen | 28 | 6 | 6 | 16 | 24 | 25 | 49 |
15 | Sneek Wit Zwart | 28 | 4 | 6 | 18 | 18 | 26 | 68 |
Zondag Hoofdklasse A | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | Westlandia | 26 | 21 | 2 | 3 | 65 | 75 | 39 |
2 | De Dijk | 26 | 17 | 4 | 5 | 55 | 68 | 37 |
3 | DHC | 26 | 16 | 7 | 3 | 55 | 52 | 26 |
4 | OFC | 26 | 16 | 4 | 6 | 52 | 55 | 35 |
5 | Quick | 26 | 14 | 6 | 6 | 48 | 51 | 38 |
6 | ADO ’20 | 26 | 12 | 6 | 8 | 42 | 54 | 34 |
7 | De Meern | 26 | 7 | 9 | 10 | 30 | 45 | 48 |
8 | RKAVV | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 | 36 | 41 |
9 | JOS/Watergraafsmeer | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 | 34 | 39 |
10 | SDO | 26 | 5 | 11 | 10 | 26 | 27 | 30 |
11 | HFC EDO | 26 | 6 | 6 | 14 | 24 | 35 | 52 |
12 | Nieuwerkerk | 26 | 5 | 8 | 13 | 23 | 33 | 62 |
13 | Nieuw Utrecht | 25 | 4 | 2 | 19 | 12 | 20 | 55 |
14 | Leonidas | 25 | 2 | 3 | 20 | 8 | 28 | 77 |
Zondag 1e Klasse A | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | Hoogland | 26 | 16 | 8 | 2 | 56 | 51 | 27 |
2 | Purmersteijn | 26 | 17 | 4 | 5 | 55 | 49 | 20 |
3 | Alphense Boys | 26 | 13 | 6 | 7 | 45 | 53 | 39 |
4 | Fortuna W’veer | 26 | 13 | 5 | 8 | 44 | 63 | 49 |
5 | AFC ’34 | 26 | 11 | 5 | 10 | 38 | 48 | 41 |
6 | DEM | 26 | 11 | 4 | 11 | 37 | 49 | 42 |
7 | VSV | 26 | 9 | 6 | 11 | 33 | 39 | 40 |
8 | SO Soest | 26 | 9 | 6 | 11 | 33 | 38 | 42 |
9 | Zeeburgia | 26 | 9 | 6 | 11 | 33 | 47 | 52 |
10 | Woerden | 26 | 9 | 5 | 12 | 32 | 46 | 59 |
11 | VVIJ | 26 | 9 | 5 | 12 | 32 | 28 | 43 |
12 | De Zouaven | 26 | 7 | 8 | 11 | 29 | 37 | 47 |
13 | AFC Quick 1890 | 26 | 6 | 6 | 14 | 24 | 38 | 52 |
14 | Foresters De | 26 | 5 | 2 | 19 | 17 | 39 | 72 |
Zondag 2e Klasse A | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | Assendelft | 26 | 15 | 7 | 4 | 52 | 60 | 32 |
2 | Uitgeest | 26 | 14 | 5 | 7 | 47 | 45 | 27 |
3 | Velsen | 26 | 13 | 6 | 7 | 45 | 48 | 28 |
4 | LSVV | 26 | 13 | 6 | 7 | 45 | 41 | 27 |
5 | Stormvogels | 26 | 12 | 6 | 8 | 42 | 46 | 40 |
6 | West Frisia | 26 | 11 | 8 | 7 | 41 | 47 | 36 |
7 | Zaanlandia | 26 | 11 | 6 | 9 | 39 | 41 | 34 |
8 | Kolping Boys | 26 | 10 | 5 | 11 | 35 | 34 | 40 |
9 | De Kennemers | 26 | 8 | 7 | 11 | 31 | 56 | 67 |
10 | ZAP | 26 | 9 | 2 | 15 | 29 | 45 | 53 |
11 | Alkmaarsche Boys | 26 | 8 | 5 | 13 | 29 | 44 | 57 |
12 | SVW ’27 | 26 | 7 | 5 | 14 | 26 | 34 | 53 |
13 | Spirit ’30 | 26 | 6 | 5 | 15 | 23 | 33 | 50 |
14 | Den Helder | 26 | 6 | 5 | 15 | 23 | 30 | 60 |
Zondag 2e Klasse B | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | Legmeervogels | 26 | 18 | 6 | 2 | 60 | 75 | 23 |
2 | Elinkwijk | 26 | 11 | 7 | 8 | 40 | 46 | 42 |
3 | Zilvermeeuwen | 26 | 12 | 4 | 10 | 40 | 54 | 56 |
4 | SCH ’44 | 26 | 10 | 9 | 7 | 39 | 42 | 42 |
5 | DCG | 26 | 11 | 5 | 10 | 38 | 56 | 56 |
6 | ZSGOWMS | 26 | 10 | 7 | 9 | 37 | 39 | 39 |
7 | Hoofddorp | 26 | 10 | 6 | 10 | 36 | 44 | 31 |
8 | Kampong | 26 | 10 | 5 | 11 | 35 | 50 | 53 |
9 | NVC | 26 | 9 | 7 | 10 | 34 | 50 | 39 |
10 | Pancratius | 26 | 11 | 1 | 14 | 34 | 49 | 62 |
11 | Houten | 26 | 9 | 6 | 11 | 33 | 38 | 51 |
12 | Abcoude | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 | 40 | 50 |
13 | Weesp | 26 | 7 | 6 | 13 | 27 | 42 | 59 |
14 | VVA/Spartaan | 26 | 7 | 3 | 16 | 24 | 38 | 60 |
Zondag 3e Klasse B | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | KFC | 26 | 17 | 7 | 2 | 58 | 67 | 28 |
2 | HSV | 26 | 17 | 3 | 6 | 54 | 74 | 38 |
3 | Vitesse ’22 | 26 | 16 | 4 | 6 | 52 | 72 | 33 |
4 | Wijk aan Zee | 26 | 15 | 5 | 6 | 50 | 52 | 39 |
5 | United/DAVO | 26 | 14 | 4 | 8 | 46 | 49 | 44 |
6 | WSV ’30 | 26 | 11 | 3 | 12 | 36 | 44 | 45 |
7 | Limmen | 26 | 8 | 7 | 11 | 31 | 45 | 45 |
8 | Bloemendaal | 26 | 9 | 4 | 13 | 31 | 45 | 53 |
9 | Meervogels ’31 | 26 | 6 | 12 | 8 | 30 | 40 | 49 |
10 | Olympia H’lem | 26 | 8 | 5 | 13 | 29 | 32 | 53 |
11 | Beemster | 26 | 6 | 7 | 13 | 25 | 32 | 50 |
12 | VVH/Velserbroek | 26 | 6 | 5 | 15 | 23 | 30 | 41 |
13 | Beverwijk | 26 | 5 | 7 | 14 | 22 | 29 | 63 |
14 | SVA | 26 | 5 | 5 | 16 | 20 | 38 | 68 |
Zondag 3e Klasse C | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | AGB | 26 | 17 | 4 | 5 | 55 | 56 | 25 |
2 | Arsenal | 26 | 16 | 6 | 4 | 54 | 52 | 33 |
3 | Diemen | 26 | 15 | 3 | 8 | 48 | 62 | 51 |
4 | OSV | 26 | 12 | 8 | 6 | 44 | 58 | 41 |
5 | RODA ’23 | 26 | 12 | 6 | 8 | 42 | 60 | 47 |
6 | DSOV | 26 | 12 | 4 | 10 | 40 | 56 | 52 |
7 | KDO | 26 | 11 | 5 | 10 | 38 | 52 | 46 |
8 | Ouderkerk | 26 | 8 | 7 | 11 | 31 | 43 | 49 |
9 | Fortius | 26 | 8 | 7 | 11 | 31 | 41 | 59 |
10 | Hercules Z’dam | 26 | 9 | 3 | 14 | 30 | 40 | 54 |
11 | IVV | 26 | 8 | 3 | 15 | 27 | 40 | 56 |
12 | De Meteoor | 26 | 7 | 4 | 15 | 25 | 42 | 53 |
13 | Zwanenburg | 26 | 6 | 5 | 15 | 23 | 41 | 52 |
14 | dvc Buiksloot | 26 | 6 | 5 | 15 | 23 | 37 | 62 |
Zondag 4e Klasse D | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | Schoten | 26 | 19 | 7 | 0 | 64 | 91 | 26 |
2 | HBC | 26 | 20 | 3 | 3 | 63 | 95 | 29 |
3 | Alliance ’22 | 26 | 17 | 4 | 5 | 55 | 77 | 26 |
4 | Velsenoord | 26 | 15 | 6 | 5 | 51 | 67 | 30 |
5 | RCH | 26 | 15 | 5 | 6 | 50 | 75 | 37 |
6 | Spaarnwoude | 26 | 13 | 4 | 9 | 43 | 84 | 46 |
7 | DSS | 26 | 13 | 4 | 9 | 43 | 64 | 50 |
8 | Terrasvogels | 26 | 9 | 3 | 14 | 30 | 41 | 59 |
9 | BSM | 26 | 8 | 4 | 14 | 28 | 45 | 68 |
10 | Onze Gezellen | 26 | 6 | 8 | 12 | 26 | 40 | 62 |
11 | DIO | 26 | 6 | 3 | 17 | 20 | 42 | 78 |
12 | DSK | 26 | 5 | 4 | 17 | 19 | 29 | 81 |
13 | Geel Wit ’20 | 26 | 3 | 5 | 18 | 14 | 39 | 97 |
14 | SVIJ | 26 | 1 | 4 | 21 | 7 | 13 | 113 |
Zondag 4e Klasse F | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | Sporting Martinus | 26 | 20 | 3 | 3 | 63 | 91 | 22 |
2 | RKDES | 26 | 17 | 6 | 3 | 57 | 75 | 25 |
3 | Real Sranang | 26 | 18 | 2 | 6 | 56 | 101 | 46 |
4 | Aalsmeer | 26 | 16 | 6 | 4 | 54 | 57 | 25 |
5 | NFC | 26 | 17 | 2 | 7 | 53 | 81 | 36 |
6 | Swift | 26 | 13 | 6 | 7 | 45 | 68 | 44 |
7 | Buitenveldert | 26 | 11 | 3 | 12 | 36 | 50 | 50 |
8 | Ankaraspor | 26 | 10 | 5 | 11 | 35 | 61 | 64 |
9 | DIOS | 26 | 10 | 4 | 12 | 34 | 43 | 52 |
10 | Nieuw-West | 26 | 9 | 4 | 13 | 31 | 48 | 38 |
11 | Germaan/De Eland | 26 | 7 | 5 | 14 | 26 | 34 | 51 |
12 | Nautilus | 26 | 5 | 3 | 18 | 18 | 38 | 110 |
13 | Geinburgia | 26 | 3 | 1 | 22 | 10 | 26 | 104 |
14 | CTO ’70 | 26 | 1 | 0 | 25 | 3 | 30 | 136 |
Zondag 5e Klasse C | ||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT |
1 | Waterloo | 10 | 7 | 1 | 2 | 21 | 22 | 14 |
2 | Eendracht ’82 | 10 | 5 | 4 | 1 | 19 | 31 | 19 |
3 | Vogelenzang | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 20 | 16 |
4 | Nieuw Sloten | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 34 | 36 |
5 | DEVO ’58 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 31 | 32 |
6 | OSC | 10 | 1 | 2 | 7 | -1 | 15 | 36 |