3e Klasse C Zondag

Al het nieuws over deze klasse vind je hier.

 

Speelschema

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
24-sep 14.00u VVH Velserbroek Schoten  3-1
ZSGOWMS United/DAVO  1-1
Bloemendaal Sporting Martinus  0-2
Roda ’23 Wijk aan Zee  6-0
De Kennemers Ouderkerk  4-1
SDZ Alliance ’22  6-2
Spaarnwoude Diemen  5-7
1-okt 14.00u Schoten Spaarnwoude  0-2
Sporting Martinus ZSGOWMS  0-0
Wijk aan Zee VVH Velserbroek  2-3
Ouderkerk SDZ  2-8
United/DAVO De Kennemers  0-1
14.15u Alliance ’22 Bloemendaal  3-2
14.30u Diemen Roda ’23  1-7
8-okt 14.00u VVH Velserbroek Ouderkerk  0-1
ZSGOWMS Alliance ’22  0-0
De Kennemers Sporting Martinus  1-2
Spaarnwoude United/DAVO  1-5
Roda ’23 Schoten  1-4
SDZ Bloemendaal  1-1
14.30u Diemen Wijk aan Zee  6-1
15-okt 14.00u Schoten Diemen  3-0
Ouderkerk Roda ’23  0-2
Bloemendaal ZSGOWMS  3-3
United/DAVO VVH Velserbroek  3-2
Sporting Martinus SDZ  0-2
Wijk aan Zee Spaarnwoude  5-3
14.15u Alliance ’22 De Kennemers  4-2
22-okt 14.00u De Kennemers VVH Velserbroek  4-0
Ouderkerk Wijk aan Zee  2-1
5-apr 20.00u ZSGOWMS Spaarnwoude  12-1
22-okt 14.00u Bloemendaal Roda ’23  2-3
Sporting Martinus Diemen  2-1
United/DAVO SDZ  2-2
14.15u Alliance ’22 Schoten  2-3
29-okt 14.00u Spaarnwoude Ouderkerk  5-2
Roda ’23 Alliance ’22  5-2
Wijk aan Zee Sporting Martinus  4-2
SDZ Schoten  2-3
De Kennemers ZSGOWMS  2-3
VVH Velserbroek Bloemendaal  0-2
14.30u Diemen United/DAVO  1-4
5-nov 14.00u ZSGOWMS SDZ  0-2
Bloemendaal De Kennemers  2-0
Ouderkerk Diemen  3-3
Schoten Wijk aan Zee  4-4
United/DAVO Roda ’23  0-2
Sporting Martinus VVH Velserbroek  0-0
14.15u Alliance ’22 Spaarnwoude  5-0
19-nov 14.00u SDZ De Kennemers  3-0
Wijk aan Zee United/DAVO  1-0
VVH Velserbroek ZSGOWMS  0-1
Roda ´23 Sporting Martinus  1-2
Schoten Ouderkerk  2-4
Spaarnwoude Bloemendaal  0-5
14.30u Diemen Alliance ’22  1-3
26-nov 14.00u Bloemendaal Diemen  2-3
De Kennemers Spaarnwoude  1-2
ZSGOWMS Roda ’23  2-0
Sporting Martinus Schoten  4-2
United/DAVO Ouderkerk  1-4
SDZ VVH Velserbroek  2-1
14.15u Alliance ’22 Wijk aan Zee  1-2
3-dec 14.00u Ouderkerk Sporting Martinus  4-3
VVH Velserbroek Alliance ’22  1-2
Spaarnwoude SDZ  0-9
Roda ’23 De Kennemers  6-1
Schoten United/DAVO  3-1
Wijk aan Zee Bloemendaal  1-7
14.30u Diemen ZSGOWMS  0-2
25-feb 14.00u Sporting Martinus United/DAVO  6-0
SDZ Roda ’23  2-2
Bloemendaal Schoten  0-1
De Kennemers Diemen  2-4
VVH Velserbroek Spaarnwoude  1-1
6-mei 14.00u ZSGOWMS Wijk aan Zee
25-feb 14.15u Alliance ’22 Ouderkerk  2-4
17-dec 14.00u Ouderkerk Bloemendaal  1-1
Roda ’23 VVH Velserbroek  1-1
Spaarnwoude Sporting Martinus  2-3
United/DAVO Alliance ’22  6-2
Schoten ZSGOWMS  2-2
Wijk aan Zee De Kennemers  1-0
14.30u Diemen SDZ  2-2
28-jan 14.00u SDZ Wijk aan Zee  9-0
ZSGOWMS Ouderkerk  5-0
VVH Velserbroek Diemen  1-4
De Kennemers Schoten  3-1
Roda ’23 Spaarnwoude  5-2
Bloemendaal United/DAVO  2-0
14.15u Alliance ’22 Sporting Martinus  3-2
4-feb 14.00u Schoten VVH Velserbroek  2-0
Sporting Martinus Bloemendaal  1-0
Wijk aan Zee Roda ’23  0-4
United/DAVO ZSGOWMS  0-5
Ouderkerk De Kennemers  1-1
Alliance ’22 SDZ  1-6
14.30u Diemen Spaarnwoude  3-0
11-feb 14.00u VVH Velserbroek United/DAVO  1-0
Spaarnwoude Wijk aan Zee  2-2
SDZ Sporting Martinus  4-2
De Kennemers Alliance ’22  2-0
29-apr 14.00u ZSGOWMS Bloemendaal  2-1
11-feb 14.00u Roda ’23 Ouderkerk  3-3
14.30u Diemen Schoten  2-2
18-feb 14.00u Schoten Roda ’23  7-0
Sporting Martinus De Kennemers  1-1
Wijk aan Zee Diemen  1-1
Ouderkerk VVH Velserbroek  4-1
United/DAVO Spaarnwoude  2-2
Bloemendaal SDZ  1-1
14.15u Alliance ’22 ZSGOWMS  0-4
11-mrt 14.00u Roda ’23 United/DAVO  7-3
De Kennemers Bloemendaal  6-2
Wijk aan Zee Schoten  0-0
Spaarnwoude Alliance ’22  1-3
SDZ ZSGOWMS  3-1
VVH Velserbroek Sporting Martinus  2-2
14.30u Diemen Ouderkerk  2-0
18-mrt 14.00u United/DAVO Diemen  4-3
Sporting Martinus Wijk aan Zee  2-1
Schoten SDZ  2-4
Bloemendaal VVH Velserbroek  5-0
ZSGOWMS De Kennemers  1-2
Ouderkerk Spaarnwoude  4-1
14.15 Alliance ’22 Roda ’23  1-3
25-mrt 14.00u Wijk aan Zee Ouderkerk  1-6
Roda ’23 Bloemendaal  5-2
Spaarnwoude ZSGOWMS  0-5
SDZ United/DAVO  9-2
Schoten Alliance ’22  1-2
VVH Velserbroek De Kennemers  0-1
14.30u Diemen Sporting Martinus  2-2
1-apr 14.00u ZSGOWMS VVH Velserbroek  1-0
Sporting Marinus Roda ’23  2-4
Ouderkerk Schoten  2-4
United/DAVO Wijk aan Zee  3-1
De Kennemers SDZ  0-2
Bloemendaal Spaarnwoude  6-1
2-apr 14.15u Alliance ’22 Diemen  3-4
8-apr 14.00u VVH Velserbroek Wijk aan Zee  1-1
SDZ Ouderkerk  1-4
Roda ’23 Diemen  3-0
Spaarnwoude Schoten  2-7
ZSGOWMS Sporting Martinus  0-0
De Kennemers United/DAVO  11-0
Bloemendaal Alliance ’22  2-2
15-apr 14.00u Schoten De Kennemers  2-0
Sporting Martinus Alliance ’22  1-2
United/DAVO Bloemendaal  1-2
Ouderkerk ZSGOWMS  2-0
Spaarnwoude Roda ’23  3-5
Wijk aan Zee SDZ  0-4
14.30u Diemen VVH Velserbroek  1-2
22-apr 14.00u De Kennemers Roda ’23  0-8
Sporting Martinus Ouderkerk  0-5
SDZ Spaarnwoude  1-0
Bloemendaal Wijk aan Zee  5-0
ZSGOWMS Diemen  2-0
United/DAVO Schoten  1-4
14.15u Alliance ’22 VVH Velserbroek  1-4
13-mei 14.00u Spaarnwoude De Kennemers  2-6
Wijk aan Zee Alliance ’22  2-2
Roda ’23 ZSGOWMS  0-1
VVH Velserbroek SDZ  1-1
Schoten Sporting Martinus  2-1
Ouderkerk United/DAVO  5-1
14.30u Diemen Bloemendaal  1-3
20-mei 14.00u Bloemendaal Ouderkerk  1-1
De Kennemers Wijk aan Zee  4-2
VVH Velserbroek Roda ’23  0-3
ZSGOWMS Schoten  2-2
SDZ Diemen  3-0
Sporting Martinus Spaarnwoude  4-2
14.15u Alliance ’22 United/DAVO  6-0
27-mei 14.00u Wijk aan Zee ZSGOWMS
Ouderkerk Alliance ’22
Spaarnwoude VVH Velserbroek
United/DAVO Sporting Martinus
Schoten Bloemendaal
Roda ’23 SDZ
14.30u Diemen De Kennemers