Overschrijvingen amateurvoetbal

Ook dit jaar hebben wij een overzicht van alle overschrijvingen. Waar bij de ene club een ware volksverhuizing plaats vindt blijft het bij de andere club vrij rustig. 

Zaterdag

2e klasse

EDO
Nieuw: Romario Aroma (Argon), Maxenzo Pinas (AFC ’34), Sofyan Abrakan (Buiksloot), Islem Alaoui (Buiksloot), Bas Veen (JOS/Watergraafsmeer), Ephraim Owusu (Magreb), Terry Amoako (jeugd EDO), Max Hoger (jeugd EDO), Mo Darkoui (jeugd EDO), Mike de Leeuw (jeugd EDO)

Vertrokken: Joost Kuhlmann (HBC), Rick Olthof (Kon. HFC (zat), Daan Siegerist (Swift), Amin Ouass (ARC), Alex Bindenga (Dronten), Joes Blakborn (Arsenal), Leitoe (gestopt), Bryan Simons (HBC), Jerry de Groot (HBC), Valentijn Oostburg (HBC), Jeroen Ketting (HBC)

Zandvoort
Nieuw : Robbin van Dijk  (FC Rijnvogels) , Otmane Fertout (Kon. HFC) , Mohammed el Moraouakki (Olympia Haarlem) en Jessie Molenaar (DSOV

Vertrokken: Bud Water (HBOK), Oliver Rifai (HBOK), Justin Luiten (Amstelveen Heemraad)

3e klasse

HYS
Nieuw: Beyhan Yuksel (HYS zondag), Ethem Topcu (HYS zondag), Yigitcan Cayir (AGB), Nasser El Bouazati (EDO), Angelo Holthuis (Olympia Haarlem), Anil Kilic (Schoten), Wassim Boukachar (VSV),  Ogulcan Guvendiksoy (Bloemendaal), Maui Vijsma (Bloemendaal), Annas Ouass (Schoten), Orcun Sagiroglu (Schoten), Fouad Shokry (Schoten), Bilal el Ouariachi (Schoten)

Vertrokken: Zafer Kandemir (Olympia Haarlem zon), Selcuk Ozgur (Olympia Haarlem zon), Omer Ozturk (Heemstede), Abdelmajid el Yousfi (SVIJ), Ismael Duruer (HYS zondag), Yusuf Ersoy (HYS zondag)

IJmuiden
Nieuw: Tom Jacob (trainer), Mitchel Post (Kon. HFC), Donny Reijs (VSV), Manuel Dankloff (GRC)

Vertrokken: –

Koninklijke HFC
Nieuw: Mike Brandenburg (RCH), Savan Oostenbrink (jeugd Kon. HFC), Mike Guliker (DSOV), Hernan Noorman (DSOV), Martijn Nelis (DSOV), Derk Gerritsen (Geel-Wit), Rick Olthof (EDO), Wessel te Winkel (RAP), Faysal Badda (RAP), Niek den Breejen (SCW), Wouter Haarmans (was gestopt)

Vertrokken: Lucas Verstraten (HBC), Pim Quaars (Geel-Wit), Dirk Groeneveld (gestopt), Mitchel Post (gestopt)

Olympia Haarlem
Nieuw: Ogur Kaya (BMT), Terence Groothusen (FC Dordrecht), Dario Lovecchio (SJC), Jeffrey van den Berg (United/DAVO), Bram Wiggers (DRC), Robin Meijer (Westfriezen), Jesse van Loon (HBC)

Vertrokken: Levy van Nispen (SJC), Niels van Dellen (DSOV), Zakaria Bakrine (Hoofddorp), Mohammed El Motaouakkil (Zandvoort), Angelo Holthuis (HYS), Janyro Purperhart (FK Jelgava), Joey Salden (Valdres FK)

SCW
Nieuw: Daan Zimonyi (Overbos)

Vertrokken: Stefan Batista Pereira (Arsenal), Niek den Breejen (Kon. HFC), Jordy Zegstroo (Hoofddorp), Roy de Nijs (VVC), Donny van Bakkum (Amstelveen Heemraad), Steph Langeveld (Amstelveen Heemraad)

Stormvogels
Nieuw: Wago Matitaisvili (SVIJ), Patrick Krop (Alphense Boys), Dennis Klepper, Brian Asengo, Joachim Aukes, Jeroen Klepper, Mats Berghuis, Melle Zaaijer, Diego Moura Neves, Fabio Aguilar Polo (allen jeugd Stormvogels)

Vertrokken: Etkin Zivkara (Monnickendam), Roy Schoorl (VSV zat)

United/DAVO
Nieuw: Khalid Ouorhis (ZSGOWMS), Mounir Ghannoun (ZSGOWMS), Nigel Kales (JOS/Watergraafsmeer), Thijs Hofman (Schoten), Jimmy Vergers (Schoten), Rachid el Yaakoubi (OFC), Jayson Sambo (ZSGOWMS), Terence van Kampen (Schoten), Bilal el Yaakoubi (Velsenoord), Demy Smit (DSK)

Vertrokken: Pascal Dams (VVH), Jeffrey van den Berg (Olympia Haarlem), Duran Tuncer (DSS), Omer Kutlu (Quick 1890)

VVC
Nieuw: Justin Feijter (Alphense Boys), Demyro Dillen (Hoofddorp), Roy de Nijs (SCW), Jerome Rousseau (Quick), Jesse Tas (ASC), Jawad Akrari (Overbos), Marwan Fares (DSOV), Tom Enthoven (FC Lisse)

Vertrokken: Rezgar Kasim (DIOS), Elroy Knol (Hoofddorp), Youri Schouten (Overbos), Patrick Duarte (Faja Lobi)

4e klasse

Alliance ‘22
Opgeheven

Vertrokken: Jeroen van Hoesel(THB), Bob de Leeuw (VEW), Joost Cornelissen (Kon. HFC), Mark Uitendaal (overige senioren Olympia Haarlem), Joep Zewald (gestopt), Maarten van Hetem (gestopt), Nick Dekker (gestopt)

DSK
Nieuw: Rick Balaydin (RCH), Roy de Graaff (Kon. HFC), Bas van der Meij (Spaarnwoude), Jeffrey de Vendt (Onze Gezellen), Gino van Dijk (DIO)

Vertrokken: Demy Smit (United/DAVO)

Geel-Wit
Opgeheven

Haarlem-Kennemerland
Nieuw: Ron van Dijk (trainer), nnb

Vertrokken: Bob Osenga (Terrasvogels), Jeroen Roos (Schoten)

HBC
Nieuw: Bryan Simons (EDO), Jerry de Groot (EDO), Valentijn Oostburg (EDO), Jeroen Ketting (EDO), Joost Kuhlmann (EDO)

Vertrokken: nnb

Hoofddorp
Nieuw: Vincent Partosoebroto (Overbos), Roy Ouwens (Overbos), Timo Blom (Overbos), Alex Golstein (Overbos), Dave de Boer (Overbos), Tijmen van de Bult (Overbos)

Vertrokken: nnb

Overbos
Nieuw: Youri Schouten (VVC), Luke Michel (THB), Ryan Kool (SDZ)

Vertrokken: Vincent Partosoebroto (Hoofddorp zat), Roy Ouwens (Hoofddorp zat), Timo Blom (Hoofddorp zat), Alex Golstein (Hoofddorp zat), Dave de Boer (Hoofddorp zat), Tijmen van de Bult (Hoofddorp zat), Bilat Hassan (DIOS), Rosco Klein Obbink (THB), Jordy Bourgonje (THB), Daan Zimonyi (SCW)

SVIJ
Nieuw: J. Stange (Stormvogels), T. van Rhee (Kon. HFC), O. Nowicki (Haarlem-Kennemerland), R. Heruer (Onze Gezellen), M. Geeven (Onze Gezellen), J. Heijne (Xerxes), M. Olivieira (CTO ‘70)

Vertrokken: W. Matitaisvili (Stormvogels), R. Wolfs (VSV), J. de Jong (overige senioren), J. Dikker (overige senioren)

Terrasvogels
Nieuw: Marchano Lemmert (trainer)

THB
Nieuw: Jordy Bourgonje (Overbos), Levy van Hamersveld (Zandvoort), Gregorius di Franco (Swift), Jeroen van Hoesel (Alliance ’22)

VEW
Nieuw: Mitchel Ket (Schoten), Olaf Schell (Hoofddorp), Bob de Leeuw (Alliance ’22), Niels de Jong (DIOS)

Vertrokken: Kevin van de Weijden (UNO)

Vogelenzang
Nieuw: Randy de Jong (Van Nispen), Mark Juffermans (RCH), Tom Juffermans (RCH)

Vertrokken: Jeffrey Terpstra (overige senioren Hillegom)

VSV
Nieuw: Daan van der Hofstede (Geel-Wit), Rick Wolfs (SVIJ), Michiel Akerboom (was gestopt), Robert Uitenbosch (VSV zondag), Wesley van der Wal (VSV zondag), Roy Schoorl (Stormvogels)

Vertrokken: Dave Hardendood (gestopt), Bas Schoot (gestopt)

Zondag

Tweede Divisie

Koninklijke HFC
Nieuw: Kevin de Visser (IJsselmeervogels), Sam van Huffel (ADO Den Haag), Joel Donald (Scheveningen)

Vertrokken: Koen Beeren (Bloemendaal), Roy Castien (Spakenburg), Daan Driever (Odin ’59), Sem Kroon (ADO ’20), Feyo Glim (De Dijk), Mounir Mounji (DEM), Gerard van Rossum (gestopt)

Hoofdklasse

Velsen
Nieuw: Denzel Meijer (Odin ‘59), Dylan van den Boogaard (Kon. HFC), Walid Ben Haddi (Kon. HFC), Ritchie Agyapong (De Meern), Guillermo Pengel (Zeeburgia), Willem de Weijze (Terrasvogels), Vincent Cuvelier (Terrasvogels), Daniel Sneekes (jeugd Velsen), Luuk Holleman (jeugd Velsen), Teun Bongenaar (jeugd Velsen), Denny Bol (jeugd Velsen), Joshua de Boer (jeugd Velsen), Bram (jeugd Velsen), Jonas Braaij (jeugd Velsen), Jur Pluimert (jeugd Velsen), Sven Braaij (overige senioren Velsen), Fabian Rooze (overige senioren Velsen), Danny Does (overige senioren Velsen)

Vertrokken: Jesper Gutteling (gestopt), Jesse van der Meer (Bloemendaal), Giovanni Dors (nnb)

1e klasse

Hoofddorp
Nieuw: Martijn Tjon-A-Njoek (Legmeervogels), Gairvyno Zeefuik (JOS/Watergraafsmeer), Soeremly te Vrede (DSOV), Guus Zuidema (IVV), Erwin Smajic (Blauw Wit/Beursbengels), Bas Middelkoop (AFC), Zakaria Bakrine (Olympia Haarlem), Browel Some (Arsenal), Bila el Yakoubi (ZSGOWMS), Elroy Knol (VVC), Sidney Schmeltz (ZSGOWMS), Emir Sinanovic (Overbos), Milliano Groenbarst (jeugd Hoofddorp)

Vertrokken: Sven Wierda (HBC), Lars van Rijn (DSOV), Stefan Smal (AFC ’34), Sergio Comvalius (IVV), Tom Kok (VVSB), Kobina Plange (JOS/Watergraafsmeer), Noah Mari (Ter Leede) Jan Ziere (gestopt)

DSOV
Nieuw: Tarek Kharboutly (Teylingen), Davy de Back (DSS), Koen Duijtshoff (Ter Leede), Victor Laforga (VSV), Damian Kramer (DIOS), Kay Gerritsen (FC Lisse), Atul Malhi (FC Lisse), Hicham Lechkar (Amstelveen Heemraad), Roberto de Randami (NVC), Lars van Rijn (Hoofddorp), Jazz Prins (FC Lisse), Loet de Kwant (Kon. HFC), Niels van Dellen (Olympia Haarlem)

Vertrokken: Dennie van der Giezen (Olympia Haarlem) Joell Gunning (DWS), Hernan Noorman (Kon. HFC zat), Martijn Nelis (Kon. HFC zat), Bryan Wilderom (HBC), Martijn Goedknegt (gestopt)

2e klasse

HBC
Nieuw: Sven Wierda (Hoofddorp), Bryan Wilderom (DSOV), Lucas Verstraten (Kon. HFC), Mark Mul (Zwanenburg), Jeremaih Veldman (Aalsmeer), Daimian Veldman (KDO), Tom Vahle (jeugd HBC), Lasse Appels (jeugd HBC), Jort Voorham (jeugd HBC)

Vertrokken: Jan Kruithof (Ruinen), Jesse van Loon (Olympia Haarlem), Martijn van der Wal (BSM), Tommy Takken (Heemstede), Alaa Hama (DSS)

Hillegom
Nieuw: Shakar Jamal (Roda ’23), Aziz Talat (FC Lisse), Marc Hogervorst (Ajax zat), Dalian van Damme (Legmeervogels), Maik van Zanten (Noordwijk)

Vertrokken: Ronald Turenhout (gestopt), Frank de Groot (gestopt)

Schoten
Nieuw: Joost Breed (was gestopt), Ralph van der Burg (was gestopt), Jeroen Roos (Haarlem-Kennemerland), Dilano Horn (Westlandia), Ozan Gocen (HYS), Hedzer van der Giezen (VVH), Yorick van Egmond (was gestopt), Bruce Ket (HBC), Jim Pennarts (Zwanenburg), Jesse Zwitser (United/DAVO), Tim Calandt (jeugd Schoten), Tristan Horn (jeugd Schoten), Jesper Nijbroek (jeugd Schoten), Jimmy Lieffering (jeugd Schoten)

Vertrokken: Thijs Hofman (United/DAVO), Anil Kilic (HYS), Brian Koppert (RCH), Virgil Moal (RCH), Mitchell Ket (VEW), Kenneth Oudemast (overige senioren), Bilal el Ouariachi (HYS), Orcun Sagiroglu (HYS)

3e klasse

Alliance ‘22
Nieuw: Rob Fenger (DSOV), Yannick van Graag (Hillegom), Ryan Nicols (was gestopt), Dennis Loogman (Zwanenburg), Mitch Terbraak (was gestopt)

Vertrokken: Jesse Boot (TABA), Tijmen de Vreeze (TABA), Mischa van Baarle (overige senioren), Matthijs Wentinck (gestopt), Nigel Muller (gestopt), Daniel van Egmond (gestopt)

Bloemendaal
Nieuw: Jesse van der Meer (Velsen), Koen Beeren (Kon. HFC), Hidde Romijn, Alberto Salle, Kevin Ottevanger, Nick Everdingen, Floris Hilterman, Thijs Verbeek, Bas van Son, Marc Cappon, Robbert Muller

Vertrokken: Melvin Jordaan (RCH), Rachid Harrou (RCH), Auke Jager, Tim Schoenmaker

Spaarnwoude
Nieuw: Stephan Spruijt (trainer), Joost Fokke (DSS), Stephan Clarenburg (Terrasvogels)

Vertrokken: Patrick Kort (gestopt)

VSV
Nieuw: nnb

Vertrokken: Victor Laforga (DSOV), Wesley van der Wal (VSV zat), Robert Uitenbosch (VSV zat)

VVH
Nieuw: Donovan Mijnals (Blauw Wit/Beursbengels), Pascal Dams (United/DAVO), Furlen Bouma (United/DAVO), Louis Rombouts (Terrasvogels), Mo Yahaoui (Schoten), Jorrel de Boo (Schoten)

Vertrokken: Hedzer van der Giezen (Schoten), Damian Petter (gestopt), Maikel Hailey (gestopt)

4e klasse

BSM
Nieuw: Karika Morsy (Hillegom), Martijn van der Wal (HBC), Dillen van der Aar (overige senioren), Berend Dorenstouter (was gestopt)

Vertrokken: Nick Foree (gestopt)

DSS
Nieuw: Cas Wubbe (Bloemendaal), Duran Tuncer (United/DAVO), Dimitri Wallard (was gestopt), Joost Jennekens (Swift)

Vertrokken: Alberto Salle (Bloemendaal), Joost Fokke (Spaarnwoude), Davy de Back (DSOV)

Geel-Wit
Nieuw: Pim Quaars (Kon. HFC), Brandon van Rhee (VEW), Tim Jansen (Alliance ’22)

Vertrokken: –

Heemstede
Nieuw: Zafer Kandemir (HYS), Omer Ozturk (HYS)

Vertrokken: Chris Verhelst (gestopt), Jelte Schoonderbeek (gestopt)

Onze Gezellen
Nieuw: Toon Beijer (trainer), Terence Meeuwese (Kon. HFC)

Vertrokken: Remy Heruer (SVIJ), Mitchel Geeven (SVIJ)

RCH
Nieuw: Mehmet Simsek (trainer), Jordy Sucec (Nieuwekerk), Melvin Jordaan (RCH), Rachid Harrou (Bloemendaal), Said Sakhsoukh (Zwanenburg), Virgil Moal (Schoten), Brian Koppert (Schoten), David Bockling (was gestopt), Justin Losekoot (was gestopt), Anass Kamlichi (NFC)

Vertrokken: Xander Roosen (overige senioren Kon. HFC), Rick Balaydin (DSK)

5e klasse

DIO
Nieuw: Daniel Smeding (trainer), Sebastiaan van Santen (Schoten), Marvin Ketting (United/DAVO), Youri Griffioen (was gestopt), Dion Mohringer (was gestopt), Donny Wiersma (was gestopt)

Vertrokken: Donny Bakker (HYS), Raymond den Besten (Olympia Haarlem), Said Lamou (Olympia Haarlem), Bart van de Meer (Olympia Haarlem)

HYS
Nieuw:

Olympia Haarlem
Nieuw: Murat Boke (trainer),E. Erenoglu (AGB), Y. Kece (AGB), A. Karacayli (AGB), C. Mese (AGB), C. Mese (AGB), M. Sliman (AGB), R. den Besten (DIO), M. Kichouhi (DIO), S. Lamou (DIO), B. van der Meer (DIO), M. el Yousfi (HYS), C. Kandemir (HYS), B. Urfali. (HYS), S. Yildiz (HYS), Z. Kandemir (HYS), S. Ozgur (HYS), H. Amaziane (United/DAVO), E. Erkan (United/DAVO)

 

Wij hebben geprobeerd dit overzicht zo compleet mogelijk te maken. Klopt er iets niet of heb je aanvullingen? Mail dit dan naar redactie@voetbalinhaarlem.nl of app naar 0627495384