Tweede Divisie

Header Tweede Divisie - Voetbal in Haarlem

Al ons nieuws over de Tweede Divisie vind je hier.

 

Stand seizoen 2017-2018

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 VV Katwijk 15 12 0 3 36 32 14 0
2 GVVV 15 9 2 4 29 30 17 0
3 Rijnsburgse Boys 15 9 1 5 28 28 26 0
4 Kozakken Boys 15 8 3 4 27 35 19 0
5 Barendrecht 15 7 2 6 23 27 29 0
6 Excelsior Maassluis 14 6 4 4 22 22 16 0
7 Koninklijke HFC 14 6 3 5 21 27 18 0
8 FC Lienden 14 6 3 5 21 25 26 0
9 HHC Hardenberg 14 6 2 6 20 26 27 0
10 IJsselmeervogels 14 5 4 5 19 24 18 0
11 VVSB 15 5 4 6 19 19 28 0
12 FC Lisse 15 5 3 7 18 22 24 0
13 Achilles ’29 14 5 2 7 17 25 34 0
14 Jong Sparta Rotterdam 15 4 4 7 16 25 28 0
15 De Treffers 14 4 3 7 15 23 28 0
16 asv De Dijk 14 5 0 9 15 26 35 0
17 TEC 15 4 2 9 14 21 34 0
18 AFC 15 3 2 10 11 11 27 0

Speelschema

Speelronde 1 Opm.
26-aug 15.30u Jong Sparta Rotterdam Excelsior Maassluis  0-1
Rijnsburgse Boys Barendrecht  3-2
HHC Hardenberg Koninklijke HFC  2-1
IJsselmeervogels Kozakken Boys  1-0
Katwijk TEC  4-0
FC Lienden FC Lisse  3-0
AFC Achilles ’29  0-3
 18.00u VVSB De Dijk  1-3
De Treffers GVVV  2-0
Speelronde 2
2-sep 15.30u Excelsior Maassluis De Treffers  1-1
GVVV Rijnsburgse Boys  2-1
FC Lisse HHC Hardenberg  2-2
Kozakken Boys AFC  1-1
Koninklijke HFC Katwijk  0-1
Barendrecht FC Lienden  3-4
De Dijk Jong Sparta Rotterdam  1-0
Achilles ’29 IJsselmeervogels  2-2
3-sep 14.30u TEC VVSB  2-2
Speelronde 3
9-sep 15.30u Jong Sparta Rotterdam Achilles ’29  2-2
11-nov 15.30u Rijnsburgse Boys AFC  1-0
9-sep HHC Hardenberg Kozakken Boys  4-3
Katwijk GVVV  2-0
18.00u De Treffers Barendrecht  1-2
VVSB FC Lisse  1-1
TEC Excelsior Maassluis  1-1
FC Lienden IJsselmeervogels  0-3
10-sep 14.30u De Dijk Koninklijke HFC  1-3
Speelronde 4
16-sep 15.oou Koninklijke HFC TEC  4-1
15.30u Kozakken Boys De Treffers  5-0
IJsselmeervogels HHC Hardenberg  2-0
Barendrecht VVSB  1-1
11-nov 15.30u FC Lisse Katwijk  1-2
16-sep 15.30u GVVV De Dijk  3-0
18.00u FC Lienden Rijnsburgse Boys  2-1
Achilles ’29 Excelsior Maassluis  3-0
AFC Jong Sparta Rotterdam  2-0
Speelronde 5
23-sep 15.30u Jong Sparta Rotterdam Barendrecht  1-3
Rijnsburgse Boys IJsselmeervogels  0-0
HHC Hardenberg AFC  2-0
Katwijk FC Lienden  3-2
Excelsior Maassluis Koninklijke HFC  1-1
18.00u De Treffers FC Lisse  3-3
VVSB Kozakken Boys  0-2
De Dijk Achilles ’29  6-1
TEC GVVV  1-2
Speelronde 6
30-sep 15.30u Rijnsburgse Boys VVSB  2-3
FC Lisse Koninklijke HFC  1-3
GVVV Excelsior Maassluis  1-0
IJsselmeervogels Jong Sparta Rotterdam  1-1
Barendrecht TEC  3-2
Kozakken Boys De Dijk  4-1
FC Lienden HHC Hardenberg  3-2
Achilles ’29 Katwijk  1-4
1-okt 14.30u AFC De Treffers  1-4
Speelronde 7
7-okt 15.00u Koninklijke HFC Barendrecht  5-1
15.30u GVVV Achilles ’29  4-1
Katwijk Rijnsburgse Boys  5-0
Excelsior Maassluis Kozakken Boys  1-1
Jong Sparta Rotterdam FC Lienden  2-2
De Treffers HHC Hardenberg  1-2
VVSB IJsselmeervogels  2-2
De Dijk FC Lisse  0-3
8-okt 14.30u TEC AFC  2-0
Speelronde 8
14-okt 15.30u HHC Hardenberg Katwijk  0-1
FC Lisse Excelsior Maassluis  2-3
Rijnsburgse Boys Jong Sparta Rotterdam  3-1
IJsselmeervogels De Treffers  1-5
Kozakken Boys GVVV  2-2
Barendrecht De Dijk  1-3
18.00u Achilles ’29 TEC  0-2
15-okt 14.30u AFC VVSB  0-1
FC Lienden Koninklijke HFC  1-1
Speelronde 9
21-okt 15.00u Koninklijke HFC GVVV  0-2
15.30u Katwijk Barendrecht  2-1
Jong Sparta Rotterdam Kozakken Boys  2-3
HHC Hardenberg Rijnsburgse Boys  2-3
IJsselmeervogels AFC  0-1
Excelsior Maassluis De Dijk  2-1
18.00u VVSB Achilles ’29  3-2
TEC FC Lisse  0-2
14.30u De Treffers FC Lienden  2-2
Speelronde 10
28-okt 15.30u Koninklijke HFC VVSB  3-0
Barendrecht HHC Hardenberg  0-0
GVVV IJsselmeervogels  3-1
Excelsior Maassluis Katwijk  3-0
Kozakken Boys Rijnsburgse Boys  1-2
18.00u Jong Sparta Rotterdam De treffers  5-1
Achilles ’29 FC Lisse  2-1
29-okt 14.30u AFC FC Lienden  0-1
14.00u De Dijk TEC  2-4
Speelronde 11
4-nov 15.30u Rijnsburgse Boys De Dijk  2-4
IJsselmeervogels Koninklijke HFC  0-1
FC Lisse GVVV  2-0
Barendrecht Excelsior Maassluis  2-1
HHC Hardenberg Jong Sparta Rotterdam  4-2
Kozakken Boys TEC  3-1
AFC Katwijk  2-3
Achilles ’29 De Treffers  2-1
5-nov 14.30u FC Lienden VVSB  4-0
Speelronde 12
18-nov 14.00u Koninklijke HFC Achilles ’29  2-3
15.30u FC Lisse Kozakken Boys  1-0
GVVV Barendrecht  2-3
Excelsior Maassluis HHC Hardenberg  4-1
Katwijk IJsselmeervogels  1-0
18.00u De Treffers Rijnsburgse Boys  1-3
VVSB Jong Sparta Rotterdam  0-2
19-nov 14.00u De Dijk AFC  1-2
14.30u TEC FC Lienden  3-1
Speelronde 13
25-nov 15.30u Jong Sparta Rotterdam Katwijk  3-2
Rijnsburgse Boys Excelsior Maassluis  2-1
HHC Hardenberg De Dijk  3-1
IJsselmeervogels TEC  5-0
Kozakken Boys Achilles ’29  5-2
Barendrecht FC Lisse  3-0
18.00u FC Lienden GVVV  0-3
26-nov 14.30 De Treffers VVSB  0-1
AFC Koninklijke HFC  2-2
Speelronde 14
2-dec 14.00u Koninklijke HFC Kozakken Boys  1-2
15.30u GVVV Jong Sparta Rotterdam  2-2
Katwijk De Treffers  0-1
FC Lisse AFC  2-0
Excelsior Maassluis FC Lienden  3-0
18.00u TEC Rijnsburgse Boys  1-3
VVSB HHC Hardenberg  4-2
De Dijk IJsselmeervogels  2-6
Achilles ’29 Barendrecht  1-2
Speelronde 15
9-dec 15.30 Rijnsburgse Boys FC Lisse  2-1
HHC Hardenberg Achilles ’29  AFG
IJsselmeervogels Excelsior Maassluis  AFG
Kozakken Boys Barendrecht  3-0
18.00u Jong Sparta Rotterdam TEC  2-1
AFC GVVV  0-4
VVSB Katwijk  0-2
10-dec 14.30u De Treffers Koninklijke HFC  AFG
FC Lienden De Dijk  AFG
Speelronde 16
16-dec 14.00u Koninklijke HFC Jong Sparta Rotterdam
15.30u GVVV HHC Hardenberg
Barendrecht AFC
FC Lisse IJsselmeervogels
Excelsior Maassluis VVSB
Kozakken Boys FC Lienden
18.00u Achilles ’29 Rijnsburgse Boys
De Dijk Katwijk
17-dec 14.30u TEC De Treffers
Speelronde 17
13-jan 15.30u Jong Sparta Rotterdam FC Lisse
Rijnsburgse Boys Koninklijke HFC
HHC Hardenberg TEC
IJsselmeervogels Barendrecht
Katwijk Kozakken Boys
18.00u AFC Excelsior Maassluis
VVSB GVVV
FC Lienden Achilles ’29
14-jan 14.30u De Treffers De Dijk
Speelronde 18
20-jan 15.30u Rijnsburgse Boys HHC Hardenberg
FC Lisse TEC
Kozakken Boys Jong Sparta Rotterdam
Barendrecht Katwijk
GVVV Koninklijke HFC
18.00u AFC IJsselmeervogels
De Dijk Excelsior Maassluis
Achilles ’29 VVSB
21-jan 14.30u FC Lienden De Treffers
Speelronde 19
27-jan 15.30u Jong Sparta Rotterdam IJsselmeervogels
HHC Hardenberg FC Lienden
Katwijk Achilles ’29
Koninklijke HFC FC Lisse
Excelsior Maassluis GVVV
18.00u TEC Barendrecht
De Dijk Kozakken Boys
VVSB Rijnsburgse Boys
28-jan 14.30u De Treffers AFC
Speelronde 20
3-feb 15.30u Rijnsburgse Boys Kozakken Boys
HHC Hardenberg Barendrecht
IJsselmeervogels GVVV
Katwijk Excelsior Maassluis
FC Lisse Achilles ’29
18.00u VVSB Koninklijke HFC
De Treffers Jong Sparta Rotterdam
4-feb 14.30u TEC De Dijk
FC Lienden AFC
Speelronde 21
17-feb 15.30u IJsselmeervogels FC Lienden
Koninklijke HFC De Dijk
Barendrecht De Treffers
Kozakken Boys HHC Hardenberg
FC Lisse VVSB
GVVV Katwijk
Excelsior Maassluis TEC
18.00u Achilles ’29 Jong Sparta Rotterdam
AFC Rijnsburgse Boys
Speelronde 22
24-feb 15.30u Rijnsburgse Boys FC Lienden
HHC Hardenberg IJsselmeervogels
Katwijk FC Lisse
Excelsior Maassluis Achilles ’29
18.00u Jong Sparta Rotterdam AFC
De Treffers Kozakken Boys
VVSB Barendrecht
De Dijk GVVV
25-feb 14.30u TEC Koninklijke HFC
Speelronde 23
3-mrt 15.30u Koninklijke HFC Excelsior Maassluis
GVVV TEC
Barendrecht Jong Sparta Rotterdam
FC Lisse De Treffers
IJsselmeervogels Rijnsburgse Boys
Kozakken Boys VVSB
18.00u AFC HHC Hardenberg
FC Lienden Katwijk
Achilles ’29 De Dijk
Speelronde 24
10-mrt 15.30u Jong Sparta Rotterdam HHC Hardenberg
Katwijk AFC
Koninklijke HFC IJsselmeervogels
GVVV FC Lisse
Excelsior Maassluis Barendrecht
18.00u VVSB FC Lienden
TEC Kozakken Boys
De Dijk Rijnsburgse Boys
De Treffers Achilles ’29
Speelronde 25
17-mrt 15.30u Rijnsburgse Boys Katwijk
IJsselmeervogels VVSB
FC Lisse De Dijk
Kozakken Boys Excelsior Maassluis
HHC Hardenberg De Treffers
Barendrecht Koninklijke HFC
18.00u FC Lienden Jong Sparta Rotterdam
Achilles ’29 GVVV
18-mrt 14.30u AFC TEC
Speelronde 26
31-mrt 15.30u Jong Sparta Rotterdam Rijnsburgse Boys
GVVV Kozakken Boys
Katwijk HHC Hardenberg
Excelsior Maassluis FC Lisse
18.00u De Treffers IJsselmeervogels
TEC Achilles ’29
De Dijk Barendrecht
VVSB AFC
Koninklijke HFC FC Lienden
Speelronde 27
7-apr 15.30u HHC Hardenberg Excelsior Maassluis
IJsselmeervogels Katwijk
Rijnsburgse Boys De Treffers
Kozakken Boys FC Lisse
Barendrecht GVVV
18.00u Achilles ’29 Koninklijke HFC
8-apr 14.30u Jong Sparta Rotterdam VVSB
AFC De Dijk
FC Lienden TEC
Speelronde 28
14-apr 15.30u FC Lisse Barendrecht
Katwijk Jong Sparta Rotterdam
Excelsior Maassluis Rijnsburgse Boys
GVVV FC Lienden
18.00u VVSB De Treffers
De Dijk HHC Hardenberg
Koninklijke HFC AFC
TEC IJsselmeervogels
Achilles ’29 Kozakken Boys
Speelronde 29
21-apr 15.30u Jong Sparta Rotterdam GVVV
Rijnsburgse Boys TEC
HHC Hardenberg VVSB
IJsselmeervogels De Dijk
Barendrecht Achilles ’29
Kozakken Boys Koninklijke HFC
18.00u De Treffers Katwijk
AFC FC Lisse
FC Lienden Excelsior Maassluis
Speelronde 30
28-apr 15.30u Barendrecht Kozakken Boys
FC Lisse Rijnsburgse Boys
GVVV AFC
Excelsior Maassluis IJsselmeervogels
Katwijk VVSB
18.00u TEC Jong Sparta Roterdam
Koninklijke HFC De Treffers
Achilles ’29 HHC Hardenberg
29-apr 14.30u De Dijk FC Lienden
Speelronde 31
5-mei 15.30u Rijnsburgse Boys Achilles ’29
HHC Hardenberg GVVV
IJsselmeervogels FC Lisse
Katwijk De Dijk
18.00u Jong Sparta Rotterdam Koninklijke HFC
AFC Barendrecht
VVSB Excelsior Maassluis
FC Lienden Kozakken Boys
6-mei 14.30 De Treffers TEC
Speelronde 32
12-mei 15.30u Excelsior Maassluis Jong Sparta Rotterdam
GVVV De Treffers
Barendrecht Rijnsburgse Boys
Koninklijke HFC HHC Hardenberg
Kozakken Boys IJsselmeervogels
FC Lisse FC Lienden
18.00u Achilles ’29 AFC
TEC Katwijk
13-mei 14.30 De Dijk VVSB
Speelronde 33
19-mei 18.00u Jong Sparta Rotterdam De Dijk
De Treffers Excelsior Maassluis
Rijnsburgse Boys GVVV
HHC Hardenberg FC Lisse
AFC Kozakken Boys
IJsselmeervogels Achilles ’29
VVSB TEC
Katwijk Koninklijke HFC
FC Lienden Barendrecht
Speelronde 34
26-mei 18.00u FC Lisse Jong Sparta Rotterdam
De Dijk De Treffers
Koninklijke HFC Rijnsburgse Boys
TEC HHC Hardenberg
Excelsior Maassluis AFC
Barendrecht IJsselmeervogels
GVVV VVSB
Kozakken Boys Katwijk
Achilles ’29 FC Lienden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Onder voorbehoud van wijzigingen