Tweede Divisie

Header Tweede Divisie - Voetbal in Haarlem

Al ons nieuws over de Tweede Divisie vind je hier.

 

Stand seizoen 2017-2018

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 VV Katwijk 33 23 2 8 71 67 33 0
2 Kozakken Boys 33 21 6 6 69 74 34 0
3 HHC Hardenberg 33 18 5 10 59 76 54 0
4 Barendrecht 33 18 4 11 58 62 55 0
5 Rijnsburgse Boys 33 17 4 12 55 59 62 0
6 Excelsior Maassluis 33 13 12 8 51 43 29 0
7 GVVV 33 15 6 12 51 52 44 0
8 VVSB 33 14 9 10 51 47 52 0
9 IJsselmeervogels 33 13 9 11 48 57 43 0
10 Koninklijke HFC 33 13 8 12 47 54 45 0
11 Jong Sparta Rotterdam 33 12 7 14 43 72 63 0
12 AFC 33 11 7 15 40 44 56 0
13 De Treffers 33 10 8 15 38 49 54 0
14 FC Lienden 33 11 5 17 38 49 67 0
15 FC Lisse 33 11 4 18 37 47 57 0
16 TEC 33 10 5 18 35 51 65 0
17 asv De Dijk** 33 10 0 23 30 49 83 0
18 Achilles ’29** 33 5 3 25 12 41 97 6


**Gedegradeerd

Speelschema

Speelronde 1 Opm.
26-aug 15.30u Jong Sparta Rotterdam Excelsior Maassluis  0-1
Rijnsburgse Boys Barendrecht  3-2
HHC Hardenberg Koninklijke HFC  2-1
IJsselmeervogels Kozakken Boys  1-0
Katwijk TEC  4-0
FC Lienden FC Lisse  3-0
AFC Achilles ’29  0-3
 18.00u VVSB De Dijk  1-3
De Treffers GVVV  2-0
Speelronde 2
2-sep 15.30u Excelsior Maassluis De Treffers  1-1
GVVV Rijnsburgse Boys  2-1
FC Lisse HHC Hardenberg  2-2
Kozakken Boys AFC  1-1
Koninklijke HFC Katwijk  0-1
Barendrecht FC Lienden  3-4
De Dijk Jong Sparta Rotterdam  1-0
Achilles ’29 IJsselmeervogels  2-2
3-sep 14.30u TEC VVSB  2-2
Speelronde 3
9-sep 15.30u Jong Sparta Rotterdam Achilles ’29  2-2
11-nov 15.30u Rijnsburgse Boys AFC  1-0
9-sep HHC Hardenberg Kozakken Boys  4-3
Katwijk GVVV  2-0
18.00u De Treffers Barendrecht  1-2
VVSB FC Lisse  1-1
TEC Excelsior Maassluis  1-1
FC Lienden IJsselmeervogels  0-3
10-sep 14.30u De Dijk Koninklijke HFC  1-3
Speelronde 4
16-sep 15.oou Koninklijke HFC TEC  4-1
15.30u Kozakken Boys De Treffers  5-0
IJsselmeervogels HHC Hardenberg  2-0
Barendrecht VVSB  1-1
11-nov 15.30u FC Lisse Katwijk  1-2
16-sep 15.30u GVVV De Dijk  3-0
18.00u FC Lienden Rijnsburgse Boys  2-1
Achilles ’29 Excelsior Maassluis  3-0
AFC Jong Sparta Rotterdam  2-0
Speelronde 5
23-sep 15.30u Jong Sparta Rotterdam Barendrecht  1-3
Rijnsburgse Boys IJsselmeervogels  0-0
HHC Hardenberg AFC  2-0
Katwijk FC Lienden  3-2
Excelsior Maassluis Koninklijke HFC  1-1
18.00u De Treffers FC Lisse  3-3
VVSB Kozakken Boys  0-2
De Dijk Achilles ’29  6-1
TEC GVVV  1-2
Speelronde 6
30-sep 15.30u Rijnsburgse Boys VVSB  2-3
FC Lisse Koninklijke HFC  1-3
GVVV Excelsior Maassluis  1-0
IJsselmeervogels Jong Sparta Rotterdam  1-1
Barendrecht TEC  3-2
Kozakken Boys De Dijk  4-1
FC Lienden HHC Hardenberg  3-2
Achilles ’29 Katwijk  1-4
1-okt 14.30u AFC De Treffers  1-4
Speelronde 7
7-okt 15.00u Koninklijke HFC Barendrecht  5-1
15.30u GVVV Achilles ’29  4-1
Katwijk Rijnsburgse Boys  5-0
Excelsior Maassluis Kozakken Boys  1-1
Jong Sparta Rotterdam FC Lienden  2-2
De Treffers HHC Hardenberg  1-2
VVSB IJsselmeervogels  2-2
De Dijk FC Lisse  0-3
8-okt 14.30u TEC AFC  2-0
Speelronde 8
14-okt 15.30u HHC Hardenberg Katwijk  0-1
FC Lisse Excelsior Maassluis  2-3
Rijnsburgse Boys Jong Sparta Rotterdam  3-1
IJsselmeervogels De Treffers  1-5
Kozakken Boys GVVV  2-2
Barendrecht De Dijk  1-3
18.00u Achilles ’29 TEC  0-2
15-okt 14.30u AFC VVSB  0-1
FC Lienden Koninklijke HFC  1-1
Speelronde 9
21-okt 15.00u Koninklijke HFC GVVV  0-2
15.30u Katwijk Barendrecht  2-1
Jong Sparta Rotterdam Kozakken Boys  2-3
HHC Hardenberg Rijnsburgse Boys  2-3
IJsselmeervogels AFC  0-1
Excelsior Maassluis De Dijk  2-1
18.00u VVSB Achilles ’29  3-2
TEC FC Lisse  0-2
14.30u De Treffers FC Lienden  2-2
Speelronde 10
28-okt 15.30u Koninklijke HFC VVSB  3-0
Barendrecht HHC Hardenberg  0-0
GVVV IJsselmeervogels  3-1
Excelsior Maassluis Katwijk  3-0
Kozakken Boys Rijnsburgse Boys  1-2
18.00u Jong Sparta Rotterdam De treffers  5-1
Achilles ’29 FC Lisse  2-1
29-okt 14.30u AFC FC Lienden  0-1
14.00u De Dijk TEC  2-4
Speelronde 11
4-nov 15.30u Rijnsburgse Boys De Dijk  2-4
IJsselmeervogels Koninklijke HFC  0-1
FC Lisse GVVV  2-0
Barendrecht Excelsior Maassluis  2-1
HHC Hardenberg Jong Sparta Rotterdam  4-2
Kozakken Boys TEC  3-1
AFC Katwijk  2-3
Achilles ’29 De Treffers  2-1
5-nov 14.30u FC Lienden VVSB  4-0
Speelronde 12
18-nov 14.00u Koninklijke HFC Achilles ’29  2-3
15.30u FC Lisse Kozakken Boys  1-0
GVVV Barendrecht  2-3
Excelsior Maassluis HHC Hardenberg  4-1
Katwijk IJsselmeervogels  1-0
18.00u De Treffers Rijnsburgse Boys  1-3
VVSB Jong Sparta Rotterdam  0-2
19-nov 14.00u De Dijk AFC  1-2
14.30u TEC FC Lienden  3-1
Speelronde 13
25-nov 15.30u Jong Sparta Rotterdam Katwijk  3-2
Rijnsburgse Boys Excelsior Maassluis  2-1
HHC Hardenberg De Dijk  3-1
IJsselmeervogels TEC  5-0
Kozakken Boys Achilles ’29  5-2
Barendrecht FC Lisse  3-0
18.00u FC Lienden GVVV  0-3
26-nov 14.30 De Treffers VVSB  0-1
AFC Koninklijke HFC  2-2
Speelronde 14
2-dec 14.00u Koninklijke HFC Kozakken Boys  1-2
15.30u GVVV Jong Sparta Rotterdam  2-2
Katwijk De Treffers  0-1
FC Lisse AFC  2-0
Excelsior Maassluis FC Lienden  3-0
18.00u TEC Rijnsburgse Boys  1-3
VVSB HHC Hardenberg  4-2
De Dijk IJsselmeervogels  2-6
Achilles ’29 Barendrecht  1-2
Speelronde 15
9-dec 15.30 Rijnsburgse Boys FC Lisse  2-1
24-mrt HHC Hardenberg Achilles ’29  6-1
10-feb IJsselmeervogels Excelsior Maassluis  1-0
Kozakken Boys Barendrecht  3-0
18.00u Jong Sparta Rotterdam TEC  2-1
AFC GVVV  0-4
VVSB Katwijk  0-2
25-mrt 14.30u De Treffers Koninklijke HFC  0-0
25-mrt FC Lienden De Dijk  3-0
Speelronde 16
16-dec 14.00u Koninklijke HFC Jong Sparta Rotterdam  4-0
15.30u GVVV HHC Hardenberg  2-2
Barendrecht AFC  3-0
FC Lisse IJsselmeervogels  1-3
Excelsior Maassluis VVSB  0-0
Kozakken Boys FC Lienden  2-1
18.00u Achilles ’29 Rijnsburgse Boys  1-2
De Dijk Katwijk  0-3
TEC De Treffers  1-2
Speelronde 17
13-jan 15.30u Jong Sparta Rotterdam FC Lisse  3-4
Rijnsburgse Boys Koninklijke HFC  1-1
HHC Hardenberg TEC  4-1
IJsselmeervogels Barendrecht  0-1
Katwijk Kozakken Boys  0-2
14.00u AFC Excelsior Maassluis  1-1
18.00u VVSB GVVV  2-0
15.30u FC Lienden Achilles ’29  2-0
14-jan 14.30u De Treffers De Dijk  1-2
Speelronde 18
20-jan 15.30u Rijnsburgse Boys HHC Hardenberg  1-6
10-feb FC Lisse TEC  3-2
20-jan Kozakken Boys Jong Sparta Rotterdam  4-1
Barendrecht Katwijk  1-4
GVVV Koninklijke HFC  0-1
18.00u AFC IJsselmeervogels  2-0
De Dijk Excelsior Maassluis  1-3
Achilles ’29 VVSB  2-3
21-jan 14.30u FC Lienden De Treffers  1-0
Speelronde 19
27-jan 15.30u Jong Sparta Rotterdam IJsselmeervogels  3-1
HHC Hardenberg FC Lienden  4-0
Katwijk Achilles ’29  3-0
Koninklijke HFC FC Lisse  0-0
Excelsior Maassluis GVVV  0-0
18.00u TEC Barendrecht  3-4
De Dijk Kozakken Boys  0-3
VVSB Rijnsburgse Boys  3-1
28-jan 14.30u De Treffers AFC  0-2
Speelronde 20
3-feb 15.30u Rijnsburgse Boys Kozakken Boys  0-2
HHC Hardenberg Barendrecht  3-1
IJsselmeervogels GVVV  1-1
Katwijk Excelsior Maassluis  2-1
FC Lisse Achilles ’29  3-0
18.00u VVSB Koninklijke HFC  2-1
De Treffers Jong Sparta Rotterdam  3-2
4-feb 14.30u TEC De Dijk  2-0
FC Lienden AFC  3-2
Speelronde 21
17-feb 15.30u IJsselmeervogels FC Lienden  3-1
Koninklijke HFC De Dijk  1-2
Barendrecht De Treffers  3-0
Kozakken Boys HHC Hardenberg  4-2
FC Lisse VVSB  0-1
GVVV Katwijk  1-0
Excelsior Maassluis TEC  1-0
18.00u Achilles ’29 Jong Sparta Rotterdam  2-4
AFC Rijnsburgse Boys  1-1
Speelronde 22
2-apr 15.30u Rijnsburgse Boys FC Lienden  2-0
2-apr HHC Hardenberg IJsselmeervogels  0-0
24-feb Katwijk FC Lisse  2-1
Excelsior Maassluis Achilles ’29  3-0
18.00u Jong Sparta Rotterdam AFC  4-3
2-apr De Treffers Kozakken Boys  1-1
24-mrt VVSB Barendrecht  0-0
24-feb De Dijk GVVV  1-3
25-feb 14.30u TEC Koninklijke HFC  4-1
Speelronde 23
2-apr 15.30u Koninklijke HFC Excelsior Maassluis  0-0
3-mrt GVVV TEC  3-0
2-apr Barendrecht Jong Sparta Rotterdam  2-2
3-mrt FC Lisse De Treffers  AFG
IJsselmeervogels Rijnsburgse Boys  6-1
Kozakken Boys VVSB  3-2
18.00u AFC HHC Hardenberg  AFG
FC Lienden Katwijk  1-2
2-apr Achilles ’29 De Dijk  0-5
Speelronde 24
10-mrt 15.30u Jong Sparta Rotterdam HHC Hardenberg  3-0
Katwijk AFC  2-2
Koninklijke HFC IJsselmeervogels  1-2
GVVV FC Lisse  2-0
Excelsior Maassluis Barendrecht  0-2
18.00u VVSB FC Lienden  4-4
TEC Kozakken Boys  1-1
De Dijk Rijnsburgse Boys  0-3
De Treffers Achilles ’29  5-2
Speelronde 25
17-mrt 15.30u Rijnsburgse Boys Katwijk  1-2
IJsselmeervogels VVSB  0-2
FC Lisse De Dijk  3-0
Kozakken Boys Excelsior Maassluis  1-0
HHC Hardenberg De Treffers  1-0
Barendrecht Koninklijke HFC  1-0
18.00u FC Lienden Jong Sparta Rotterdam  1-3
Achilles ’29 GVVV  0-1
18-mrt 14.30u AFC TEC  2-0
Speelronde 26
31-mrt 15.30u Jong Sparta Rotterdam Rijnsburgse Boys  6-0
GVVV Kozakken Boys  2-1
Katwijk HHC Hardenberg  6-1
Excelsior Maassluis FC Lisse  2-0
18.00u De Treffers IJsselmeervogels  2-2
TEC Achilles ’29  4-0
De Dijk Barendrecht  1-3
VVSB AFC  0-2
Koninklijke HFC FC Lienden  1-0
Speelronde 27
7-apr 15.30u HHC Hardenberg Excelsior Maassluis  1-1
IJsselmeervogels Katwijk  0-1
Rijnsburgse Boys De Treffers  2-0
Kozakken Boys FC Lisse  2-1
Barendrecht GVVV  4-2
18.00u Achilles ’29 Koninklijke HFC  1-4
8-apr 14.30u Jong Sparta Rotterdam VVSB  2-2
AFC De Dijk  2-1
FC Lienden TEC  0-2
Speelronde 28
14-apr 15.30u FC Lisse Barendrecht  0-2
Katwijk Jong Sparta Rotterdam  2-1
Excelsior Maassluis Rijnsburgse Boys  1-1
GVVV FC Lienden  1-1
18.00u VVSB De Treffers  0-3
De Dijk HHC Hardenberg  0-5
Koninklijke HFC AFC  3-1
TEC IJsselmeervogels  3-3
Achilles ’29 Kozakken Boys  0-3
Speelronde 29
21-apr 15.30u Jong Sparta Rotterdam GVVV  4-0
Rijnsburgse Boys TEC  2-0
HHC Hardenberg VVSB  1-2
IJsselmeervogels De Dijk  4-3
Barendrecht Achilles ’29  2-1
Kozakken Boys Koninklijke HFC  1-2
18.00u De Treffers Katwijk  2-0
AFC FC Lisse  4-2
FC Lienden Excelsior Maassluis  0-1
Speelronde 30
28-apr 15.30u Barendrecht Kozakken Boys  1-2
FC Lisse Rijnsburgse Boys  3-2
GVVV AFC  2-3
Excelsior Maassluis IJsselmeervogels  1-1
Katwijk VVSB  2-2
18.00u TEC Jong Sparta Roterdam  2-0
Koninklijke HFC De Treffers  1-1
Achilles ’29 HHC Hardenberg  2-4
29-apr 14.30u De Dijk FC Lienden
Speelronde 31
5-mei 15.30u Rijnsburgse Boys Achilles ’29  3-1
HHC Hardenberg GVVV  2-0
IJsselmeervogels FC Lisse  2-0
Katwijk De Dijk  4-0
18.00u Jong Sparta Rotterdam Koninklijke HFC  6-1
AFC Barendrecht  3-1
VVSB Excelsior Maassluis  0-3
FC Lienden Kozakken Boys  0-5
6-mei 14.30 De Treffers TEC  2-2
Speelronde 32
12-mei 15.30u Excelsior Maassluis Jong Sparta Rotterdam  1-1
GVVV De Treffers  0-2
Barendrecht Rijnsburgse Boys  1-5
Koninklijke HFC HHC Hardenberg  3-4
Kozakken Boys IJsselmeervogels  1-0
FC Lisse FC Lienden  2-4
18.00u Achilles ’29 AFC  2-2
TEC Katwijk  2-0
13-mei 14.30 De Dijk VVSB  0-1
Speelronde 33
19-mei 18.00u Jong Sparta Rotterdam De Dijk  2-3
De Treffers Excelsior Maassluis  1-2
Rijnsburgse Boys GVVV  3-2
HHC Hardenberg FC Lisse  1-0
AFC Kozakken Boys  1-1
IJsselmeervogels Achilles ’29  4-1
VVSB TEC  3-1
Katwijk Koninklijke HFC  1-2
FC Lienden Barendrecht  0-3
Speelronde 34
26-mei 18.00u FC Lisse Jong Sparta Rotterdam
De Dijk De Treffers
Koninklijke HFC Rijnsburgse Boys
TEC HHC Hardenberg
Excelsior Maassluis AFC
Barendrecht IJsselmeervogels
GVVV VVSB
Kozakken Boys Katwijk
Achilles ’29 FC Lienden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Onder voorbehoud van wijzigingen