Voetbal in Haarlem

Over het (amateur)voetbal in de regio Haarlem

Nacompetitie

Welkom op de pagina van de nacompetitie 2023-204. Op deze pagina houden we alle uitslagen en het programma bij van de nacompetitie. 

Bovenaan beginnen we met de Derde/Vierde Divisie. Onderaan staat de zondag 4e/5e klasse. Scroll naar beneden voor de overige niveau’s.

Programma nacompetitie 2023-2024

1e ronde Derde Divisie – Vierde Divisie

Datum Thuis Uit Opm.
29-mei A HBC Scherpenzeel 0-0
01-jun A Scherpenzeel HBC *wns 2-2*
29-mei B AZSV Huizen 0-1
01-jun B Huizen AZSV 1-1
29-mei C JOS/Watergraafsmeer Staphorst 1-2
01-jun C Staphorst JOS/Watergraafsmeer *wnv 2-4*
29-mei D Rohda Raalte Hoogeveen 1-3
01-jun D Hoogeveen Rohda Raalte 0-3

2e ronde Derde Divisie – Vierde Divisie

Datum Thuis Uit Opm.
05-jun E HBC JOS/Watergraafsmeer 2-1
08-jun E JOS/Watergraafsmeer HBC 0-2
05-jun F Rohda Raalte Huizen 0-1
09-jun F Huizen Rohda Raalte 0-0

HBC en Huizen spelen volgend seizoen in de Derde Divisie.


1e ronde Vierde Divisie – 1e klasse

Datum Thuis Uit Opm.
01-jun A Longa ’30 KHC*wnv 2-3*
01-jun B Oranje Nassau FC Aalsmeer 2-3
01-jun C Flevo Boys Velsen 5-0
01-jun D NEO De Zouaven 1-0
01-jun E Buitenpost Stevo 3-0
01-jun F BOL vv Winsum 3-0
01-jun G WV-HEDW *wnv BFC 5-3*

2e ronde Vierde Divisie – 1e klasse

Datum Thuis Uit Opm.
05-jun H DVVA Buitenpost 3-2
05-jun I BOL WV-HEDW 3-1
05-jun J AGB d’ Olde Veste ’54 *wnv 2-3*
05-jun K DZC ’68 FC Aalsmeer 3-1
05-jun L WVV KHC 1-4
05-jun M NEO Flevo Boys 0-1

Finales Vierde Divisie – 1e klasse (op neutraal terrein)

Datum Thuis Uit Opm.
08-jun N d’ Olde Veste ’54 BOL 5-0
08-jun O DVVA Flevo Boys 3-1
08-jun P DZC ’68 KHC 1-3

1e ronde 1e en 2e klasse zaterdag/zondag

Datum Thuis Uit Opm.
29-mei A Jong Holland *wns Antibarbari 1-1*
29-mei B Westfriezen sv Nieuw Utrecht 3-2

2e ronde 1e en 2e klasse zaterdag/zondag

Datum Thuis Uit Opm.
01-jun C De Dijk *wns Jong Holland 2-2*
02-jun D Sporting Martinus *wns Fortuna Wormerveer 2-2*
01-jun E Arsenal Roda ’46 1-0
01-jun F SVA *wnv De Merino’s 2-1*
01-jun G De Meern Westfriezen 3-0
01-jun H KFC *wns Montfoort ’19 0-0*
01-jun I VRC Hoofddorp 1-2
01-jun J Olympia Haarlem De Meer 2-1

3e ronde 1e en 2e klasse zaterdag/zondag

Datum Thuis Uit Opm.
09 juni K Sporting Martinus De Dijk
08 juni L Arsenal SVA *wns 1-1*
09 juni M KFC De Meern
09 juni N Hoofddorp Olympia Haarlem

Finales 1e en 2e klasse zaterdag/zondag op neutraal terrein

Datum Thuis Uit Opm.
15/16 juni Winnaar K Winnaar L
15/16 juni Winnaar M Winnaar N

1e ronde 2e klasse zaterdag / 3e klasse zaterdag 

Datum Thuis Uit Opm.
01-jun A Castricum Buitenveldert 8-0
28-mei B PVCV Nieuwland 4-0

2e ronde 2e klasse zaterdag / 3e klasse zaterdag 

Datum Thuis Uit Opm.
04-jun C Wartburgia Castricum 3-1
04-jun D Amstelveen AFC 2-3
04-jun E Stormvogels OSV 5-0
04-jun F EDO AMVJ 1-0
01-jun G Valleivogels PVCV 0-3
01-jun H VVIJ VVOP *wns 2-2*
01-jun I Olympia ’25 VVA Achterberg 3-2
01-jun J SCH ’44 *wns Hees 6-6*

3e ronde 2e klasse zaterdag / 3e klasse zaterdag 

Datum Thuis Uit Opm.
08-jun K Wartburgia AFC 2-3
08-jun L Stormvogels EDO 3-2
08-jun M VVOP PVCV *wnv 2-4*
08-jun N Olympia ’25 SCH ’44 3-1

Finales 2e klasse zaterdag / 3e klasse zaterdag  op neutraal terrein

Datum Thuis Uit Opm.
15-jun AFC Stormvogels
15-jun PVCV Olympia ’25

1e ronde 4e klasse zaterdag / 5e klasse zaterdag 

Datum Thuis Uit Opm.
01-jun A ZCFC Wijk aan Zee *wns 1-1*
01-jun B Van Nispen De Wherevogels 2-0
01-jun C AH ’78 De Posthoorn 0-1
01-jun D Brederodes ASV ’65 3-0
01-jun E Alcmaria Victrix Terrasvogels 6-3
01-jun F Germaan/De Eland Wieringermeer 4-0
01-jun G AFC IJburg HDS *wns 1-1*
01-jun H VOP Blauw-Wit 2-1
01-jun I Blauw-Wit (W) DTS *wnv 1-3*
01-jun J AC Amsterdam SVIJ 1-2
01-jun K Tos Actief Zuidoost United 2-1
01-jun L FC Driebergen Kockengen 4-1
01-jun M SVM *wnv ’t Vliegdorp 3-1*

Finales 4e klasse zaterdag / 5e klasse zaterdag op neutraal terrein

Datum Thuis Uit Opm.
08-jun Wijk aan Zee HDS 0-2
08-jun Van Nispen VOP *wnv 3-5*
08-jun De Posthoorn DTS 1-0
08-jun Brederodes SVIJ 4-3
08-jun Alcmaria Victrix Tos Actief 4-3
08-jun Germaan/De Eland FC Driebergen 1-2
08-jun GeuzenMiddenmeer SVM *wns 1-1*

1e ronde 2e klasse zondag / 3e klasse zondag

Datum Thuis Uit Opm.
02-jun A sv Spartanen vv Bergen 4-2
02-jun B Saenden FC Den Helder 5-1
02-jun C Limmen *wnv TABA 3-2*
02-jun D Assendelft Sporting Krommenie 1-2
02-jun E Swift VVW 6-2
02-jun F Bloemendaal Sporting ’70 1-0
02-jun G ZAP Hooglanderveen 0-1

2e ronde 2e klasse zondag / 3e klasse zondag

Datum Thuis Uit Opm.
09-jun H sv Spartanen Saenden
09-jun I Limmen Sporting Krommenie
09-jun J Swift Bloemendaal
09-jun K SO Soest Hooglanderveen

Finales 2e klasse zondag / 3e klasse zondag op neutraal terrein

Datum Thuis Uit Opm.
16-jun Winnaar H Winnaar I
16-jun Winnaar J Winnaar K

1e ronde 3e klasse zondag / 4e klasse zondag

Datum Thuis Uit Opm.
02-jun A Spirit ’30 Winkel 3-0
02-jun B DWOW Victoria O 3-1
02-jun C RKEDO De Rijp 3-2
02-jun D Zwanenburg De Valken 2-3
02-jun E DIOS *wnv TOG 6-3*
02-jun F AFC Quick 1890 Nieuw West United 0-2

2e ronde 3e klasse zondag / 4e klasse zondag

Datum Thuis Uit Opm.
09-juni G Con Zelo Spirit ’30
09-juni H Hollandia T DWOW
09-juni I Rood Wit Zaanstad RKEDO
09-juni J VSV De Valken
09-juni K Tos Actief DIOS
09-juni L PVC Nieuw West United

Finales 3e klasse zondag / 4e klasse zondag op neutraal terrein

Datum Thuis Uit Opm.
16-jun Winnaar G Winnaar H
16-jun Winnaar I Winnaar J
16-jun Winnaar K Winnaar L

1e ronde 4e klasse zondag / 5e klasse zondag

Datum Thuis Uit Opm.
02-jun A Zeemacht OSC 3-2
02-jun B Ilpendam Rivierwijkers 5-0
02-jun C Zaandijk Duinrand S 0-2
02-jun D Heemstede Geel Zwart ’30 2-3
02-jun E Zwaagdijk SSV 7-0
02-jun F Sint Boys MOC *wns 2-2*
02-jun G Oosthuizen Oudesluis 1-2

Finales 4e klasse zondag / 5e klasse zondag op neutraal terrein

Datum Thuis Uit Opm.
09-jun Zeemacht Ilpendam
09-jun Duinrand S Geel Zwart ’30
09-jun Zwaagdijk MOC
09-jun Oudesluis Voorschoten ’97