Schema nacompetitie zondagelftallen

De competities naderen het einde en dat betekent dat we snel plekken voor de nacompetitie kunnen gaan invullen. De KNVB heeft bekend gemaakt dat de serie wedstrijden voor promotie of handhaving begint op zondag 22 mei. De wedstrijden voor plekken in de Hoofdklasse beginnen op donderdag 19 mei. Wij zetten alles op een rij en vullen het schema langzaam in.

 

Schema Topklasse – Hoofdklasse A, B en C:
(Vijf beschikbare plekken in de Topklasse)

Dag Datum Thuis Uit Opm.
Zon 22-mei Winnaar 2e periode HK C Winnaar 3e periode HK A A
Zon 22-mei Winnaar 1e periode HK B Winnaar 1e periode HK C B
Zon 22-mei Winnaar 2e periode HK B Winnaar 1e periode HK A C
Zon 22-mei Nr 15 TK Winnaar 3e periode HK B D
Zon 22-mei Winnaar 2e periode HK A Winnaar 3e periode HK C E
Zon 29-mei Winnaar 3e periode HK A Winnaar 2e periode HK C A
Zon 29-mei Winnaar 1e periode HK C Winnaar 1e periode HK B B
Zon 29-mei Winnaar 1e periode HK A Winnaar 2e periode HK B C
Zon 29-mei Winnaar 3e periode HK B Nr 15 TK D
Zon 29-mei Winnaar 3e periode HK C Winnaar 2e periode HK A E

De winnaars van de wedstrijden A t/m E komen volgend seizoen uit in de Topklasse.

 

Schema Hoofdklasse A – Eerste klasse A en B:
(Drie beschikbare plekken in de Hoofdklasse)

Dag Datum Thuis Uit Opm.
Eerste ronde
Do 19-mei Nr 12 HK A Winnaar 2e periode 1B A
Do 19-mei Winnaar 3e periode 1A Nr 11 HK A B
Do 19-mei Winnaar 2e periode 1A Winnaar 1e periode 1B C
Do 19-mei Winnaar 3e periode 1B Winnaar 1e periode 1A D
Zon 22-mei Winnaar 2e periode 1B Nr 12 HK A A
Zon 22-mei Nr 11 HK A Winnaar 3e periode 1A B
Zon 22-mei Winnaar 1e periode 1B Winnaar 2e periode 1A C
Zon 22-mei Winnaar 1e periode 1A Winnaar 3e periode 1B D
Tweede ronde
Do 26-mei Winnaar C Winnaar A E
Do 26-mei Winnaar B Winnaar D F
Zo 29-mei Winnaar A Winnaar C E
Zo 29-mei Winnaar D Winnaar B F

De winnaars van wedstrijden E en F (Hoofdklasse A) worden gekoppeld aan de winnaars van nacompetitie-schema’s Hoofdklasse B en C. De winnaars van deze drie dubbele confrontaties (op 2 en 5 juni) komen volgend jaar uit in de Hoofdklasse.

 

Schema Eerste klasse A – Tweede klasse A en B:
(Twee beschikbare plekken in de eerste klasse)

Dag Datum Thuis Uit Opm.
Eerste ronde
Zo 22-mei Nr 12 1A Winnaar 2e periode 2B A
Zo 22-mei Winnaar 3e periode 2A Nr 11 1A B
Zo 22-mei Winnaar 2e periode 2A Winnaar 1e periode 2B C
Zo 22-mei Winnaar 3e periode 2B Winnaar 1e periode 2A D
Zo 29-mei Winnaar 2e periode 2B Nr 12 1A A
Zo 29-mei Nr 11 1A Winnaar 3e periode 2A B
Zo 29-mei Winnaar 1e periode 2B Winnaar 2e periode 2A C
Zo 29-mei Winnaar 1e periode 2A Winnaar 3e periode 2B D
2e ronde
Do 5-jun Winnaar C Winnaar A E
Do 5-jun Winnaar B Winnaar D F
Zo 12-jun Winnaar A Winnaar C E
Zo 12-jun Winnaar D Winnaar B F

De winnaars van de wedstrijden E en F komen volgend seizoen uit in de eerste klasse.

 

Schema Tweede Klasse A – Derde Klasse A en B:
(Twee beschikbare plekken in de tweede klasse)

Dag Datum Thuis Uit Opm.
Eerste ronde
Zo 22-mei Nr 12 2A Winnaar 2e periode 3B A
Zo 22-mei Winnaar 3e periode 3A Nr 11 2A B
Zo 22-mei Winnaar 2e periode 3A Winnaar 1e periode 3B C
Zo 22-mei Winnaar 3e periode 3B Winnaar 1e periode 3A D
Zo 29-mei Winnaar 2e periode 3B Nr 12 2A A
Zo 29-mei Nr 11 2A Winnaar 3e periode 3A B
Zo 29-mei Winnaar 1e periode 3B Winnaar 2e periode 3A C
Zo 29-mei Winnaar 1e periode 3A Winnaar 3e periode 3B D
Tweede ronde
Do 5-jun Winnaar C Winnaar A E
Do 5-jun Winnaar B Winnaar D F
Zo 12-jun Winnaar A Winnaar C E
Zo 12-jun Winnaar D Winnaar B F

De winnaars van de wedstrijden E en F komen volgend seizoen uit in de tweede klasse.

 

Schema Derde Klasse A t/m D – Vierde Klasse A t/m H:
(Tien beschikbare plekken in de derde klasse)

Dag Datum Thuis Uit Opm.
Eerste ronde
Zon 22-mei Winnaar 1e periode 4A Winnaar 2e periode 4B AA
Zon 22-mei Winnaar 3e periode 4A Winnaar 1e periode 4B BB
Zon 22-mei Winnaar 3e periode 4B Winnaar 2e periode 4A CC
Zon 22-mei Winnaar 1e periode 4C Winnaar 2e periode 4D DD
Zon 22-mei Winnaar 3e periode 4C Winnaar 1e periode 4D EE
Zon 22-mei Winnaar 3e periode 4D Winnaar 2e periode 4C FF
Zon 22-mei Winnaar 1e periode 4E Winnaar 2e periode 4F GG
Zon 22-mei Winnaar 3e periode 4E Winnaar 1e periode 4F HH
Zon 22-mei Winnaar 3e periode 4F Winnaar 2e periode 4E II
Zon 22-mei Winnaar 1e periode 4G Winnaar 2e periode 4H JJ
Zon 22-mei Winnaar 3e periode 4G Winnaar 1e periode 4H KK
Zon 22-mei Winnaar 3e periode 4H Winnaar 2e periode 4G LL
Do 26-mei Winnaar 2e periode 4B Winnaar 1e periode 4A AA
Do 26-mei Winnaar 1e periode 4B Winnaar 3e periode 4A BB
Do 26-mei Winnaar 2e periode 4A Winnaar 3e periode 4B CC
Do 26-mei Winnaar 2e periode 4D Winnaar 1e periode 4C DD
Do 26-mei Winnaar 1e periode 4D Winnaar 3e periode 4C EE
Do 26-mei Winnaar 2e periode 4C Winnaar 3e periode 4D FF
Do 26-mei Winnaar 2e periode 4F Winnaar 1e periode 4E GG
Do 26-mei Winnaar 1e periode 4F Winnaar 3e periode 4E HH
Do 26-mei Winnaar 2e periode 4E Winnaar 3e periode 4F II
Do 26-mei Winnaar 2e periode 4H Winnaar 1e periode 4G JJ
Do 26-mei Winnaar 1e periode 4H Winnaar 3e periode 4G KK
Do 26-mei Winnaar 2e periode 4G Winnaar 3e periode 4H LL
Tweede ronde
Zon 29-mei Nr 11 3A Winnaar AA A
Zon 29-mei Nr 11 3B Winnaar DD B
Zon 29-mei Nr 11 3C Winnaar GG C
Zon 29-mei Nr 11 3D Winnaar JJ D
Zon 29-mei Nr 12 3A Winnaar BB E
Zon 29-mei Nr 12 3B Winnaar EE F
Zon 29-mei Nr 12 3C Winnaar HH G
Zon 29-mei Nr 12 3D Winnaar KK H
Zon 29-mei Winnaar CC Winnaar FF I
Zon 29-mei Winnaar II Winnaar LL K
Zon 5-jun Winnaar AA Nr 11 3A A
Zon 5-jun Winnaar DD Nr 11 3B B
Zon 5-jun Winnaar GG Nr 11 3C C
Zon 5-jun Winnaar JJ Nr 11 3D D
Zon 5-jun Winnaar BB Nr 12 3A E
Zon 5-jun Winnaar EE Nr 12 3B F
Zon 5-jun Winnaar HH Nr 12 3C G
Zon 5-jun Winnaar KK Nr 12 3D H
Zon 5-jun Winnaar FF Winnaar CC I
Zon 5-jun Winnaar LL Winnaar II K

De winnaars van de wedstrijden A t/m K komen volgend seizoen uit in de derde klasse.

 

Schema Vierde Klasse A t/m G – Vijfde Klasse A t/m E:
(23 beschikbare plekken in de vierde klasse)

Let op! Onderstaand schema geldt alleen wanneer BFC (4G) eindigt op plek 10 of hoger. Eindigt BFC lager, dan vinden er wijzigingen plaats. Wij veranderen het schema zodra dit bekend is.

Dag Datum Thuis Uit Opm.
Eerste ronde
Zon 22-mei Nr 11 4A Nr 12 4C AA
Zon 22-mei Nr 12 4A Nr 11 4C BB
Zon 22-mei Nr 11 4B Nr 12 4D CC
Zon 22-mei Nr 12 4B Nr 11 4D DD
Zon 22-mei Nr 11 4E Hoogste PK 5A EE
Zon 22-mei Nr 12 4E Hoogste PK 5B FF
Zon 22-mei Nr 11 4F Nr 12 4A WestII GG
Zon 22-mei Nr 12 4F Nr 11 4A WestII HH
Zon 22-mei Nr 11 4G Hoogste PK 5C II
Zon 22-mei Nr 9 4H Hoogste PK 5E JJ
Zon 22-mei Nr 12 4G Hoogste PK 5D KK
Zon 22-mei Nr 10 4H Een na hoogste PK 5D LL
Zon 22-mei Een na hoogste PK 5C Een na hoogste PK 5A MM
Do 26-mei Nr 12 4C Nr 11 4A AA
Do 26-mei Nr 11 4C Nr 12 4A BB
Do 26-mei Nr 12 4D Nr 11 4B CC
Do 26-mei Nr 11 4D Nr 12 4B DD
Do 26-mei Hoogste PK 5A Nr 11 4E EE
Do 26-mei Hoogste PK 5B Nr 12 4E FF
Do 26-mei Nr 12 4A WestII Nr 11 4F GG
Do 26-mei Nr 11 4A WestII Nr 12 4F HH
Do 26-mei Hoogste PK 5C Nr 11 4G II
Do 26-mei Hoogste PK 5E Nr 9 4H JJ
Do 26-mei Hoogste PK 5D Nr 12 4G KK
Do 26-mei Een na hoogste PK 5D Nr 10 4H LL
Do 26-mei Een na hoogste PK 5A Een na hoogste PK 5C MM

De winnaars van de wedstrijden AA t/m MM komen volgend jaar uit in de vierde klasse. De verliezers spelen onderstaande twee ronde.

Dag Datum Thuis Uit Opm.
Tweede ronde
Zon 29-mei Laagste PK 5A Verliezer AA A
Zon 29-mei Verliezer MM Verliezer BB B
Zon 29-mei Een na hoogste PK 5B Verliezer CC C
Zon 29-mei Laagste PK 5B Verliezer DD D
Zon 29-mei Verliezer KK Verliezer EE E
Zon 29-mei Laagste PK 5C Verliezer FF F
Zon 29-mei Verliezer LL Verliezer GG G
Zon 29-mei Laagste PK 5E Verliezer HH H
Zon 29-mei Een na hoogste PK 5E Verliezer II I
Zon 29-mei Laagste PK 5D Verliezer JJ J
Zon 5-jun Verliezer AA Laagste PK 5A A
Zon 5-jun Verliezer BB Verliezer MM B
Zon 5-jun Verliezer CC Een na hoogste PK 5B C
Zon 5-jun Verliezer DD Laagste PK 5B D
Zon 5-jun Verliezer EE Verliezer KK E
Zon 5-jun Verliezer FF Laagste PK 5C F
Zon 5-jun Verliezer GG Verliezer LL G
Zon 5-jun Verliezer HH Laagste PK 5E H
Zon 5-jun Verliezer II Een na hoogste PK 5E I
Zon 5-jun Verliezer JJ Laagste PK 5D K

De winnaars van de wedstrijden A t/m K komen volgend jaar uit in de vierde klasse.