Overschrijvingen seizoen 2018-2019

Het is 16 juni en daarmee is de periode waarin spelers zich kunnen overschrijven naar een andere vereniging afgelopen. De hectiek van een paar jaar geleden met de papieren formulieren was er niet meer, maar veel trainers waren de laatste dagen erg actief. We hebben alle overschrijvingen uit de regio Haarlem op een rij gezet die door de clubs aan ons zijn doorgegeven. De clubs zijn ingedeeld op het niveau waarop zij tijdens het afgelopen seizoen actief zijn geweest.

*** Laatste update: woensdag 20 juni 14.00 uur. ***

Tweede Divisie
Koninklijke HFC (trainer Gertjan Tamerus)
Nieuw: Daan Driever (Be Quick 1887), Kevin Duin (AZ), Sem Kroon (Saint Mary’s College of California), Peet van der Slot (VVSB), Jeffrey Sam-Sin (OFC), Feyo Glim (NAC Breda), Lars Weistra (OFC), Louk Dekkers (FC Utrecht).
Vertrokken: Kevin Sterling (Spakenburg), Nigel Castien (Zandvoort), Ilias Bronkhorst (Telstar), Kevin de Visser (IJsselmeervogels), Wouter Haarmans (gestopt), Puck Postma (Legmeervogels), Benjamin van den Broek (gestopt).

Zaterdag 2e klasse
EDO (trainer Sven Roomeijer)
Nieuw: Daan Siegerist, Florian Toen, Jeff Kemper, Amin Ouass (allen EDO zon), Robert van Boxtel (Lisse).
Vertrokken: Richie Yeboah (Buitenveldert), Joey van Lemmeren (Eland/de Germaan), Erwin van der Lugt, Christian Opschoor, Resham Sardar (allen gestopt).

Zaterdag 3e klasse
IJmuiden (trainer Anthony Correia)
Nieuw: Mick Dubbelaar, Ahmed Othman, Mike van der Toorn, Mike van Eck, Max Wester (allen Waterloo), Delano Post, Raoul van den Berghe (beide VSV), Denzel Jones (Stormvogels), Donny van de Berg (SVIJ), Daan van Putten (Velsen).
Vertrokken: Mitchel Post (Koninklijke HFC), Jim Wernke (overige senioren).

Overbos (trainer Maurice Kuijper)
Nieuw: Dave de Boer, Timo Blom, Maurice Brouwer, Vincent Partosoebroto, Jeffrey Ribbink, Merijn Kuiken, Fahim Zadee(allen Hoofddorp), Elmar Bijnevelt (was gestopt), Jasper de Bie (VVC), Siyar Kabiry, Rosco Klein Ebbink (beiden SCW), Raeef Ibrahim (UNO), Younes At el Haj (DIOS), Jeshaja van Dooren (EDO jeugd), Dami Wakker, Daniël Eskandari, Max Doesburg, Mathias Roubos, Tijn Albers, Nick Schouten, Roy Hink (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Jeffrey Blikslager, Dave Agterhof, Daniël Fritschij (allen THB).

SCW (trainer Ardon de Waard)
Nieuw: Sharief Toussaint, Diogo Martins, Amarino Garcia Montez (allen Portugal Amsterdam), Tijn Schoof, Niek den Breejen (beiden Ter Leede), Rick Boesveld (DIOS), Stefan Batista-Pereira (Arsenal), Thom Langeveld (Hoofddorp).
Vertrokken: Rosco Klein Obbink, Siyar Kabiri (beiden Overbos), Patrick Duarte (VVC), Martijn Bijl, Toby Correia (beiden Amstelveen Heemraad), Jordy Zegstroo (gestopt).

Stormvogels (trainer Sjaak Lettinga)
Nieuw: Etkin Zivkara (DWS), Giano Bonam (Zilvermeeuwen), Jaiteh Lamin (Haarlem/Kennemerland), Thierry Schilder (Marken), Floris Serne (VSV), Dion Adema (VSV), Youri Boeree (EDO).
Vertrokken: Sebastiaan de Lijzer (gestopt), Leon Plug (SVIJ), Wago Matitaishvili (SVIJ), Jasper Post (Velsen).

United/DAVO (trainers Sjoerd Hamann en Chiel Schneider)
Nieuw: Donny Verdam (OFC), Dennis van de Manakker (was gestopt), Marvin Ketting (DIO), Jay Kroon, Melvin Halsema, Thierry de Bie, Vincent Hofman, Ayoub Bouzia, Ahmet Unalp, Mohammed El Khantouri (allen United/DAVO zon), Mitchel Dautzenberg (DSS), Jordy Zwart (DSK), Azmer Hussain (DIO), Patrick Leuven (BSM), Jesse Zwitser (Schoten).
Vertrokken: Ronald van der Giezen, Barry Loerakker (beiden Olympia Haarlem), Jimmy Vergers en Menno Duurland (beiden Schoten).

VEW (trainer Jerry Verschoor)
Nieuw: Beau Hansink (overige senioren), Patrick Geeven (DSK), Adil Bali (Hooffdorp), Mark van Veen (DIOS), Tim Wong (RCH).
Vertrokken: Michiel Dekker (gestopt).

VSV (trainer Paul Meinders)
Nieuw: Mario Veldt (VVH Velserbroek), Jorian Faassen (Velsen), Retch Brouwer, Patrick Swanink (beiden Waterloo), Roy de Wit, Donny Klok (beiden VSV zon), Arjan Bak (Schoten), Wesley van der Linden (IJmuiden).
Vertrokken: niemand

VVC (trainer Rick van IJzendoorn)
Nieuw: Daniël Verbeek (DIOS), Ajay Mahli (Kagia), Rezgar Kasim (CSW), Patrick Duarte (SCW), Mitchel Griekspoor, Ibrahim El Amadi (beiden waren gestopt).
Vertrokken: Jasper de Bie (Overbos).

Zandvoort (trainer Ted Saunier)
Nieuw: Bart Koper, Nigel Castien, Dani Kirchhoff (allen Koninklijke HFC), Oliver Rafai (FC Rijnvogels), Rico van den Burg (Alliance ’22).
Vertrokken: Shakar Jamal (Roda ’23).

Zaterdag 4e klasse
Geel-Wit (trainer Cees Nuijens)
Nieuw: Jake Willems (Alliance ’22), Tim Kuyt (Velsen).
Vertrokken: niemand

Haarlem-Kennemerland (trainer René van Marsbergen)
Nieuw: Vernon Weber (Alliance ’22), Frank Verduin (Uitgeest), Ramon Dekker (Knollendam).
Vertrokken: Jaiteh Lamin (Haarlem-Kennemerland)

Koninklijke HFC (trainer Feike Prins)
Nieuw: Mitchel Post (IJmuiden), Thom van Rhee (SVIJ), Maarten van Rijckevorsel (DSOV), Roy de Graaff (DSK), Pim Quaars, Dean Warnink (beiden eigen opleiding).
Vertrokken: Sam Kenselaar (HBC), Stijn de Krijger (BSM), Kelly Giezen (gestopt).

Olympia Haarlem (trainer Barry Tjeertes) *nieuw
Nieuw: Ronald van der Giezen (United/DAVO), Jordan Gast (ZSGOWMS), Randy de Wit (EDO), Arjen Boelens
(United/DAVO), Mohammed el Motaouakkil (EDO), Zakaria Bakrine (EDO), Joey Salden (ZSGOWMS), Siebe Hoenderdos (VSV), Daniel Opoku (FC Zutphen), Faissal Benhaddi (EDO), Janyro Purperhart (Legmeervogels), Barry Loerakker (United/DAVO), Angelo Holthuis (EDO), Niels van Dellen (United/DAVO), Karim Saaliti (United/DAVO), Yassin Caliskan (Argon), Yassin Elkaddouri (EDO), Chris Uijtenhaak (DSOV), Tyrese Gemerts
(Buitenveldert), Daniel Abbink (Alphense boys).
Vertrokken: nvt.

SVIJ (trainer Peter Barzilay)
Nieuw: Leon Plug, M. Bruinink, Patrick Bruinink, Wago Matitaisvili, J. Stange, W. Al Zafiri (allen Stormvogels), N. Keus, S. El Omari, Sven Engels (allen Waterloo ) R. Van Vondelen (Ajax zat), N. Vader (Hollandia), A. El Banay (VVOG), J. Al Bayati (Brisbane Rovers, Australië), S. Schiltmeijer, T. Monnich (eigen jeugd).
Vertrokken: S. Buur (Wijk aan Zee), D. van den Berg (IJmuiden), M. Olivieira (Transvaal, Suriname), Thom van Ree (Koninklijke HFC zat), M. Wesseling (Basic Sport United), J.Heijne (gestopt).

THB (trainer Wout Gerrits) *nieuw
Nieuw: Dave Agterhof, Daniël Fritschij, Serge Hol, Mike Landzaat, Patrick Tax, Jeffrey Blikslager, Thomas Greveling, Mitchell van Wieren, Mitchel Duijzer, Mike de Man, Alain Lando, Matthew Stuurman, Michel Luke (allen Overbos), Max Kitchener, Jorden van Veenendaal, Daan van der Toolen (allen Koninklijke HFC), Mark Scholten, Jur van Dansik (beiden Onze Gezellen), Raymon Hölzken (Zandvoort), Fabian Kossen, Guus Visser, Frans Wassen (allen THB), Rachid El Bouddounti, Delano Morris, Damian van Buel, Ahmed Yonis, Maylynchen Laken, Mendes van den Zandt.
Vertrokken: nvt.

Velsenoord (trainer Brian Tevreden)
Nieuw: Brian Steen (Everstein), Raul Aragonez Gomes, Rayston Maassie (beiden De Kennemers), Raymond Scholten (Jong Hercules), Daril Quant, Stéphane Perquent (beiden Uitgeest), Bilal el Fitazi (Atletico Amsterdam).
Vertrokken: Nick Cuperus, Devin Buijsman, Robin Moojen (overige senioren).

Vogelenzang (trainer Felix Aerts) *nieuw
Nieuw: Kevin van der Raad (RCH), Thierry van Veen (DSOV), Pim de Koning (was gestopt), Lennart Loorbach (Alliance’22 zat), Walt Duivenvoorde, Kevin Boele, Jeffrey Terpstra, Thimo Roelen, Daniël Vastenhout, Tieme van Saase, Vincent Frumau, Maurice van Haaster, Remon Verhoeve, Tom Slemmer, Wolf Exoo, Daan de Geus, Bas Slagveld, Roelof van der Geest, Dave van Haastrecht, Jerry van Alphen, Floris van Aken, Dean van Daalen, Arjan Paap, Pascal Roelen, Erik Dedding.
Vertrokken: nvt.


Zondag 1e klasse
EDO (opgeheven)

Hillegom (trainer Stefan Teeken)
Nieuw: Jeroen Dedel (SJC), Niels van Veen (Ter Leede), Donovan Partosoebroto (Hoofddorp).
Vertrokken: Rahim Gök, Tom ten Have, Peter van Leeuwen (gestopt).

Hoofddorp (trainer Jethro Abram)
Nieuw: Stefan Smal, Kobina Plange, Boi Postma (allen AFC ’34), Sergio Comvalius (AGB), Gilly Oord (Zeeburgia), Mohammed Chih (ADO Den Haag), Jan Ziere (Ajax zat), Tom Kok (AFC), Noah Marti (EDO), Marwin Sameer (Weesp).
Vertrokken: Donovan Partosoebroto (Hillegom), Vincent Partosoebroto (Overbos), Raven Bergwijn (JOS/Watergraafsmeer), Timo Blom (Overbos), Aziz Ercan, Robert Rooth (beiden Arsenal), Jeffrey Mols (overige senioren).

Velsen (trainer Martin Haar)
Nieuw: Yorinn Albers, Guus Rijs en Bryan Dijkhuizen (allen EDO), Giovanni Dors (AFC ’34), Nino Pels (Onze Gezellen), Joep de Bas (EDO jeugd), Sam Ras (Schoten), Jur Swier (VVH Velserbroek), Niels Anker (Stormvogels jeugd), Max Reijerse, Luuk Braaij en Thom Reinhardt (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Tim Groenewoud (SDZ), Vincent Cuvelier (Terrasvogels), Sander van der Lugt (gestopt).

Zondag 2e klasse
DSOV (trainer Bart Jansen)
Nieuw: Vince de Kwant (Koninklijke HFC), Mike Guliker (Koninklijke HFC), Spiros Lomis (EDO), Levy van Nispen (ODIN ’59), Naysel Marchena (Uitgeest), Soeremly te Vrede (Ajax zat), Mitchell Janssen (VVC), Jeranio Lobo (Hoofddorp), Jason Esseboom (was gestopt).
Vertrokken: Ruben Karelse (Zwanenburg), Nigel Goes (HBC), Maarten van Rijckevoorsel (Koninklijke HFC), Joey Carolina, Levi van Ooijen, Appie Ben Salah, Dedde Rabbers (allen gestopt).

Pancratius (trainer Danny Hijzelendoorn)
Nieuw: Kasper Dinkgreve, Thom Leenen (beiden EDO), Walid Karim (LEBO), Tom van Egmond (Ter Leede), Bobby Bosma (Ajax zat), Lionel Grootfaam, Teddy Mijnals (beiden AMVJ), Myrisk Asiamah (Blauw-Wit Beursbengels), Desmond van der Moot, Tatcherry Langguth (beiden DCG), Dwayne Bunsee (Pancratius zat), Niels Vahlkamp (Roda ’23), Wessel Riensema (Diemen), Abdel Errachid (OSC), Diede Mentink, Thomas Gort (beiden eigen jeugd), Kamal Aamarou (VVA/Spartaan), Pascal Brantenaar (AFC), Tony Schreurs.
Vertrokken: Joel Gunning (DSOV), Matthijs Wijngaard, Mees van Latensten, Lex Abels, Alessandro Gardeslen, Jeremy Meijer, Karim Eraknak, Ben van de Veldt (allen gestopt), Shannon Schet (NVC), Earvin Codfried ADO ’20), Browel Some (Arsenal), Sander Roos, Branco Hellinga, Mick de Vree (allen Pancratius zat), Yahia Ched Dadi (ZSGOWMS).

VSV (trainer David Zonneveld)
Nieuw: nog onbekend
Vertrokken: Mitchell Bormann (Odin ’59)

Zondag 3e klasse

Alliance ’22 (trainer Martin van Leuven)
Nieuw: Michiel van ‘t Kruis (Nicolaas Boys), Micha van Baarle (overige senioren), Hakan Okan (United/DAVO), Wesley Sieraad, David Duif, Tim Cornelissen, Nigel Muller, Ryan Fox, Patrick Biernat, Youri van Baarle, Matthijs Wentinck, Jurriaan van Gerwen (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Vernon Weber (Haarlem-Kennemerland), Jake Willems (Geel-Wit), Wouter Schenk (Alliance ’22 zat), Abdulrahman Delkash (Hillegom), Rico van den Burg (Zandvoort), Sjoerd Hochstenbach (TABA), Philppe Izere Joe, Elvis van Leeuwen, Thomas Paulissen, Tim Koppen, Ben Kauling (allen gestopt), Maxim Valent (overige senioren).

Bloemendaal (trainers Tim Joon en Frank Drogtrop)
Nieuw: Rachid el Harroui (United/DAVO), Ozan Gozan (HYS), Barry van den Brink (EDO), Mohammed Teftafa (DIO), Ruben Visser, Cas Wubbe, Thijmen Hoogvliet (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Gijs Jan Poelgeest (Geel-wit), Floris van Dam (Koninklijke HFC).

Schoten (trainer Tom Jacob)
Nieuw: Fouad Shokry (United/DAVO), Randy Willems, Jeff Post (Onze Gezellen), Mo Toornstra (DSOV), Thijs Hofman (United/DAVO), Brian Koppert (Odin ’59), Virgil Moal (RCH), Sander Baltes, Kevin Moerwijk, Ben Neijndorff (allen DSS), Wesley Lamars (DIO), Anan Ouass, Younes Mehoud (beiden EDO), Martijn de Boer, Mahad Fahiyeh, Sonny Pieters, Luc van Eeden, Dylan van der Kuyl (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Nick van der Zwaan (overige senioren), Sam Ras (Velsen), Remy Heruer (Onze Gezellen).

Spaarnwoude (trainer Rob Spronk)
Nieuw: Bas van der Meij, Dylan Collignon, Niels Wirsing (allen DSK), Jack Pruis (VSV).
Vertrokken: Tobias Faber (Koninklijke HFC).

United/DAVO (opgeheven)

VVH Velserbroek (trainer Jeroen de Vries)
Nieuw: Thomas Perrels (was gestopt).
Vertrokken: Mario Veldt (VSV zat), Jur Swier (Velsen).

Zondag 4e klasse
BSM (trainer Lennart Loorbach)
Nieuw: Mike van de Raad (RCH), Stijn de Krijger (Koninklijke HFC), Raoul Soetbrood (eigen jeugd), Bas van der Pol (HBC jeugd), Daan Schouwstra (was gestopt), Roy Rommers (BSM zaalvoetbal), Nick Foree (was gestopt), Tos van den Putten (was gestopt).
Vertrokken: Koen van Esterik (Buitenveldert), Kai Zwetsloot (overige senioren), Marijn Vester (HFC Heemstede), Tycho van Wel (HFC Heemstede).

DIO (trainer Eugene Goudmijn)
Nieuw: Marlon Burggraaf (United/DAVO), Bouman (Schoten).
Vertrokken: Kevin Elfrink (Hertha), Marvin Ketting (United/DAVO), Jeffrey Vonsee, Gino van Dijk.

DSS (trainer Iliass Akchich)
Nieuw: Daan van den Oetelaar, Bart Groen, Vinnie Rolink Scharrenborg, Olaf Versteeg en Omar Oukoums.
Vertrokken: Mitchel Dautzenberg (United/DAVO), Shady Shubaer en Hidde Pel.

HBC (trainer Jasper Ketting)
Nieuw: Shady Shehata (was gestopt), Wouter Soomer (Rijnvogels), Nigel Goes (DSOV), Robin van Leeuwen (Hoofddorp), Jeroen de Bruijn (Koninklijke HFC), Wouter de Bruijn (HBC zat), Dave Dragt (TOV), Mohamed Soliman (Koninklijke HFC), Quincy Dagelet (Hoofddorp).
Vertrokken: Dennis van den Brink, Noël Cicilia, Quintes Hamer, Mats Mackay, Nils Mackay, Gabe Otagho, Roel van der Goes (allen gestopt), Xavier van Duffelen (overige senioren), Reijn Heems, Martijn Höcker, Alwin Lammerse (allen HBC zat).

Onze Gezellen (trainer Delano Snijders)
Nieuw: Jeffrey de Vendt (DSK), Remy Heruer (Schoten), Bob de Groot (DSS), Mitch Mathot (VSV), Mees Venneker (EDO).
Vertrokken: Randy Willems en Jeffry Post (beiden Schoten), Nino Pels (Velsen) Dailian Nortan, Björn Kool (beiden gestopt).

RCH (trainer Stefan Spruijt)
Nieuw: Clyde Kosteren (DEM), Rick Balaydin, Under Ceylan, Nourdin Chabbou (allen United/DAVO), Stefan Ebbeling, Henny Scheelings (beiden DSK), Alex Bojadzic (Onze Gezellen).
Vertrokken: Virgil Moal (Schoten), Erik Dekker (HBC zat), Mike van de Raad (BSM), Kevin van de Raad (Vogelenzang), Roel van Berkel (gestopt).

Terrasvogels (trainer Kick de Groot)
Nieuw: Vincent Cuvelier (Velsen), Kevin van Leeuwen (Waterloo), Hidde Romijn (Bloemendaal).
Vertrokken: Rik Heeremans (gestopt).

Waterloo (trainer)
Nieuw: niemand
Vertrokken: Kevin van Leeuwen (Terrasvogels), Retch Brouwer, Patrick Swanink (beiden VSV zat).

Zwanenburg (trainer Mehmet Simsek)
Nieuw: Jordy Vierbergen (Ter Leede), Ruben Karelse (DSOV), Volkan Aksoy (Arsenal).
Vertrokken: niemand

Zondag 5e klasse
Geel-Wit (trainer Radjin de Haan)
Nieuw: Winay Uittenbogaard (Alliance ’22), Jesper Verzijlberg (was gestopt).
Vertrokken: niemand

Heemstede (trainer Amir Sadyoust)
Nieuw: Marijn Vester (BSM), Tycho van Wel (BSM).
Vertrokken: Esli Metekohy, Kevin Liu, Lennart Wiekhart, Michel Okyere (allen gestopt).

Van HYS, Hoofddorp, HBC, Alliance ’22, DSK, UNO, Bloemendaal, (allen zaterdag), DSK, HYS (beiden zondag) hebben wij nog geen transfers ontvangen.

Klopt er iets niet of mis je een transfer? Stuur een Whatsapp naar 0627495384 of mail naar redactie@voetbalinhaarlem.nl.