Over het (amateur)voetbal in de regio Haarlem

Overschrijvingen 2024 – 2025

DoorRedactie

jun 20, 2024

Zoals elk jaar zijn er veel spelers die in de zomer overstappen naar een andere vereniging. Dit jaar is dat niet anders. Hieronder zie je het overzicht zoals deze nu bij ons bekend is.

Tweede Divisie

Koninklijke HFC
Nieuw: Franklin Lewis (FC Lisse), Jim Hulleman (IJsselmeervogels), Dico Jap Tjong (Kozakken Boys), Jan MUller (Jong FC Groningen), Koen Tros (Katwijk).

Weg: Yassine Bouchnafa (Scheveningen), Storm Holtkamp (ADO ’20), Flip Klomp (Volendam), Tom Carbaat (ADO ’20), Joas Kors (PEC Zwolle), Niels Springer (stopt), Robin Eindhoven (BSM), Lucien Wa-Bwanda (Indiana Wesleyan University), Miles Panka, Guillermo Kuling.

Derde Divisie

HBC
Nieuw: Peer Noordermeer (EDO), Kan Prins (Kon. HFC), Danilo Wegkamp (Hillegom), Xander Kramer (De Dijk), Lucas Weening.

Weg: Wouter Soomer (stopt), Rory Roode (Velsen), Jesse Assendelft (Rijnvogels), Jasper Nagel (stopt).

Eerste klasse

Velsen
Nieuw: Bink van der Sluis (EDO), Rory Roode (HBC), Bram van Son (Bloemendaal), Stijn Stam (Fortuna Wormerveer), Pim Quaars (DSS).

Weg: Roy Veenboer (SDZ), Malik Trustfull (SDZ), Jordy van der Horst (SDZ), Dennis Flecken (DEM).

Hoofddorp
Nieuw: Martijn Tjon-a-Njoek (Hoofddorp zaterdag), Sidney Schmeltz (Olympia Haarlem), Noah Marti (Olympia Haarlem), Bilal El Amrani (HBOK).

Weg: Nicolai de Kort (AFC), Julian Konneman (DIOS).

Zaterdag tweede klasse

Olympia Haarlem
Nieuw: Joey Potveer (HBOK), Henry Opoku (ADO ’20), Carlos Opoku (Ajax), Noa de Vries (Monnickendam), Max Krake (AMVJ), Richie Agyapong (ZSGOWMS), Kayra Kaplan (Zwaluwen ’30).

Weg: Jeffrey van den Berg (VVH), Robbert Breedijk (trainer Buitenveldert), Nigel Marengo (Fortuna Sittard), Tyrese Gemert (JOS/ Watergraafsmeer), Youssef Blel (ADO ’20), Rafael Karpes (EDO), Ron Rosenhart (stopt), Yauheni Bryliou (stopt), Frank Schilder (stopt), Nassim Zouhri (De Graafschap).

Stormvogels
Nieuw: Develinio Markus (DWS), Brian Koppert (United/DAVO)

Weg: Thomas Scholten (Schoten), Germain Ebbeling (Schoten), Berry Willemse (Schoten), Glenn Bruinsma (Schoten)

Zaterdag derde klasse

EDO
Nieuw: Rafael Karpes (Olympia Haarlem), Stefan Quaars (Haarlem-Kennemerland), Yassine Amir (LFC), Yigitcan Cayir (Beverwijk), Quenten Rosalina (Olympia Haarlem).

Weg: Peer Noordermeer (HBC), Bink van der Sluis (Velsen), Lafayette Boom (Zandvoort), Dani Claus (gestopt).

IJmuiden
Nieuw: Kelvin de Bruin (Velsen), Raymond Mutedi (SVIJ), Joe Matthew (Onze Gezellen), Maher Bada, Mitchell Post, Nick van der Meer, Salah Ait Bouazza (waren allen gestopt).

Weg: Ahmed Othman (gestopt).

VSV
Nieuw: Mike Dam (FC Aalsmeer), Gairvyno Zeefuik (ZSGOWMS)

Weg: Remco Knol (Schoten)

SCW
Nieuw: Thierry Wesseling (Real Sranang), ⁠Alexander Mantel (AFC), ⁠Fely Scholtus (sv Hoofddorp), ⁠Alhaji Sesay (sv Hoofddorp), ⁠Miles Panka (Koninklijke HFC)

Weg: Daan Zimonyi (Overbos)

Zandvoort
Nieuw: Lafayette Boom (EDO), Levy van Hamersveld (DSK).

Weg: Jeffrey Sam-Sin (gestopt), Raymon Lagerburg (Alkmaria Victrix).

Zaterdag vierde klasse

Haarlem-Kennemerland
Nieuw: Angelo Holthuis (Waterloo), Youri Boeree (United/Davo), Sajil Ben Mahmoud (Schoten), Rami Awad (Terrasvogels), Samuel Santos da Luz (Grun-Weiss Firrel), Márcio César Santos Gonçalves (Grun-Weiss Firrel).

Weg: Yannick Fong Tin Joen (gestopt).

United/DAVO
Nieuw: Vincent Hofman, Mo Sary (HBC), Liam Gibb (HBC), Joshua Aggrey (AGB), Kofi Amaoko (AGB), Husnu Sahbaz (AGB)

Weg: Jordi Koster (DSK), Youri Boeree (Haarlem-Kennemerland), Thierry de Bie (VVH), Didier de Bie (VVH), Brian Kopper (Stormvogels)

VVH Velserbroek
Nieuw: Thierry de Bie (United/DAVO), Didier de Bie (United/DAVO), Clyde Kosteren (Geel-Wit), Denys Fedosenko (Geel-Wit), Wesley van der Wal (VSV), Don Swanink (VSV), Roy de Wit (VSV), Jeffrey van den Berg (Olympia Haarlem), Ricardo Dwaalster, Ronald van Waard, Sergio Ommel, Stanley Tailor.

Weg: Patrick Bruinink (Stormvogels), Koen Vlamink (gestopt), Rik Bakker (gestopt)

Zaterdag vijfde klasse

DSK
Nieuw: Jordy Koster (United/DAVO), Sinan Al Omari (United/DAVO), Nassim Abziz, Stef Zwart (DSK O-23), Milan van Boxtel (DSK O-23), Emil Al Omari (DSK O-23), Mohamed El Kanddousi (DSK O-23), Niels Kuiper (DSK O-23), Ayoub Aziz (DSK O-23), Rico Schneider (DSK O-23), Damian Baig (DSK O-23), Delano Langenberg (DSK O-23), Nick Sommeling (DSK O-23)

Weg: Dion Weber, Mounir Belhaj, Levy van Hamersveld (Zandvoort).

RCH
Nieuw: Naufal Assabban (HBC), Denzel Zwikker (Kon. HFC)

Weg: David Straetemans

SVIJ
Nieuw: Abdulla Alrefi, Ahmad Alrefi, Tom Monnich, Jurjen Dikker, Jens Dekker, Cas Peetoom, Jesper, Danilio, Senne

Weg: Raoul van den Berghe (Waterloo), Mats Wanders (Waterloo), Rachid El Khattabi (Waterloo), Niels van der Sluis (Waterloo), Dion Adema (Waterloo), Raymond Mutebi (IJmuiden), Zakaria (IJmuiden).

Schoten (nieuw team)
Nieuw: Germain Ebbeling (Stormvogels), Thomas Scholten (Stormvogels), Glenn Bruinsma (Stormvogels), Berry Willemse (Stormvogels), Randy Willems (Onze Gezellen), Mitch Cadogan (Onze Gezellen), Jesse ten Hoeve (Onze Gezellen), Nicky Eekhout (VVSB), Amin Ouass, Sjon Wempe, Fernando Alphenaar, Robin de Ridder, Danny Blok, Huseyin Yilmaz, Ryan Cadogan, Lesley Geerlings, Luuk Doornesbosch, Tim Calandt, Remco Knol (VSV), Donny Koning (Schoten zondag 2), Joost van Everdingen (Alliance ’22), Sjoerd Auwerda (Swift), Joey Biesterveld.

Onze Gezellen
Nieuw: Roman van Remmerden (Bloemendaal).

Weg: Randy Willems (Schoten), Mitch Cadogan (Schoten), Tim Jansen (gestopt), Dion Joosten (gestopt).

Spaarnwoude
Nieuw: geen

Weg: geen

Terrasvogels
Nieuw: Musa Dupon (United/DAVO), Kevin Geestman (was gestopt), Pieter Kors (DSS), Louis ten Hacke (jeugd), Ties Seegers (jeugd), Thijmen van Heerde (jeugd), Hugo van Oenen (jeugd)

Weg: Ricardo Cardol (lager)

Velsen
Nieuw: Hidde Romijn (Jekerdal), Thomas Bol (Velsen O-23), Desley Schoo (Velsen overige senioren), Mees Kors (Velsen overige senioren).

Weg: Max Schopman, Wieger Janzen.

Waterloo (nieuw team)
Nieuw: Jeffrey Bohm, Lars Broek, Jeroen Rending, Wouter Staats, Faissal Belahcen, Youri van Son, Stan de Boer, Nick Dekker, Luuk Dekker, Abbas Al Ikaili, Nikos Likogiannis, Donny ter Horst, Wago Matitaishvili, Dion Adema, Yassir, Bouhamou, Rachid El Khattabi, Danny Wassink, Thom Rustemeijer, Duncan de Wit, Niek Snijders, Stephen Zwanenburg, Florian Toen, Erik de Ruiter, Raoul van den Berghe, Desley Bron, Roy Kremer, Niels van der Sluijs, Mats Wanders.

Zondag tweede klasse

DSOV
Nieuw: Chahid Ahamout (Roda’23), Jerghino Sahadewsing (Ajax), Jip Van Wilsum (Weesp), Joery Knol (Hoofddorp), Kadir Pasli (DWS), Maringho Kortlevevers (Arsenal), Cas Reitsma (Hoofddorp), Farai Lintjens (DWS), Benk Kenselaar (Kon. HFC

Weg: Björn Haggerty (Hillegom), Othman Lechkar (Roda’23), Nicolai Bogomolov (Legmeervogels), Koen Duijtshoff (gestopt), Bianco Carolina (gestopt).

Zondag derde klasse

Alliance ’22
Nieuw: nnb

Weg: nnb

Bloemendaal
Nieuw: Ryan Eelman (Kon. HFC), Daan Kerkman (Zandvoort).

Weg: Daan Koster (Alliance’22), Daan Geldermans (gestopt), Joost Hofker (gestopt), Barry van den Brink (gestopt), Jesse van de Meer (gestopt), Jesse van Veen (gestopt), Dennis Goes (gestopt).

DSS
Nieuw: Fahd Salihou Abdoul (Zeeburgia), Ashvin Sabaratnam (HBC).

Weg: Sonny Pieters (Schoten), Pim Quaars (Velsen), Rens Knol (Vitesse’22), Ryan Fox (Alliance’22), Ilias Asbihi, Pieter Kors (Terrasvogels), Justin Luiten (Zandvoort), Joey Blanken (gestopt), Rick van der Groef (gestopt), Seb Stapper (gestopt), Daan Halderman (gestopt), Jesse Zwitser (gestopt).

Zondag vierde klasse

BSM
Nieuw: Robin Eindhoven (Kon. HC)

Weg: Mike van der Raat (gestopt), Joey Sobhi (Van Nispen)

Zondag vijfde klasse

DIO
Nieuw: nnb

Weg: nnb

Geel-Wit ’20
Nieuw: Bouma (Zandvoort), Awoyele (IJmuiden)

Weg: Clyde Klosteren (VVH), Denys Fedosenko (VVH)

Heemstede
Nieuw: Jay Jay Nuijens (HBC), Rayno de wart (HBC), Rutger Kroese (Kon. HFC), Niels Nijdam.

Weg: Emre Kahraman (Onze Gezellen), Bas Aarts (gestopt), Bobby Mars (gestopt), Tim Teeven (gestopt), Erik Zuidema (gestopt), Jan van de Nes (gestopt), Eric Liefting (gestopt), Chris Verhelst (gestopt), Marco Trox (gestopt), Paul van Schinkel (gestopt), Bram Schoof (gestopt).

HYS 

HYS heeft besloten voor volgend seizoen geen eerste elftal in te schrijven

 

Door Redactie