Onze Gezellen heeft haar zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer afgerond. Kick de Groot is vanaf volgend seizoen hoofdtrainer bij de club uit Haarlem-Noord.
De Groot is de opvolger Remko Hoek. Hij gaat aan de slag bij FC Castricum, uitkomend in de zaterdag derde klasse. Saillant detail. Hoek was drie seizoenen geleden de opvolger van Kick de Groot.
Bestuurslid Carl Beijer is content met de aanstelling van De Groot. “Kick is een echte OG-er. Zowel op het veld in het verleden als speler en trainer. Maar daarnaast ook actief buiten het veld. Hij kent de meeste spelers. En ook uit de spelersgroep was de wens om een duidelijke en transparante trainer voor de groep te hebben. Voila! Met Kick hebben wij die persoon in huis.”
“Voor velen was het misschien een onverwachte wending om mij weer beschikbaar te stellen als hoofdtrainer bij Onze Gezellen,” vult De Groot aan. “Maar het blijft wel mijn club. Ik zie mogelijkheden met deze spelersgroep en hoop dat iedereen voor volgend seizoen behouden blijft. Daar ga ik persoonlijk mijn best voor doen.”
Als het aan Carl Beijer ligt speelt Onze Gezellen volgend seizoen wel een klasse hoger. “Hopelijk plaatsen wij ons voor de nacompetitie met een promotie in het verschiet.”
Onze Gezellen staat momenteel op de tweede plaats in de zaterdag vijfde klasse B.
Tekst: Danny Prinsen

