Voetbal in Haarlem

Over het (amateur)voetbal in de regio Haarlem

Jasper Ketting blijft langer bij HBC

DoorRedactie

jan 23, 2026
Jasper_Ketting_HBC_Voetbal_in_Haarlem

Jasper Ketting en HBC blijven langer aan elkaar verbonden. Slechts enkele weken na zijn officiële terugkeer in Heemstede is nu bekendgemaakt dat de succesvolle oefenmeester ook in het seizoen 2026/2027 de hoofdtrainer is van de vierdedivisionist.

Toen Ketting op 1 januari van dit jaar het stokje overnam van interim-trainer Bart Soomer, tekende hij in eerste instantie een contract tot het einde van de huidige competitie. Het bestuur van HBC heeft echter niet lang nodig gehad om overtuigd te raken van een langer verblijf. Met de handtekening onder een nieuwe verbintenis kiest de club voor continuïteit en het vertrouwde beleid dat HBC eerder onder Ketting naar de top van het amateurvoetbal bracht.

Voorzitter Piet Soomer is een blij man. “De kogel is door de kerk en ik ben super trots dat dit is gelukt. We hebben goede gesprekken gehad, delen dezelfde ambitie en we hebben een gezonde sportieve kijk op de toekomst.”

Tekst en foto: Martijn Prinsen

Door Redactie