Indelingen KNVB Districtsbeker zondag
Vandaag, vrijdag 24 juli, zijn de indelingen van de KNVB Districtsbeker bekend gemaakt. Hier vind je de indelingen van de teams uitkomend in de zondag derde, vierde en vijfde klasse.
Groep 3-12
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | Geel-Wit ’20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KGB | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Succes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | WBSV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep 3-13
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | BSM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Grasshoppers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | De Meteoor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ZDH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep 3-15
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | Kaagvogels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Onze Gezellen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Purmerland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Saenden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep 3-16
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | Heemstede | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SVA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Westzaan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zeemacht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep 3-18
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | DSS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Wherevogels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Hercules Zaandam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Spaarnwoude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep 3-19
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | HYS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | JOGA Fortius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Rivierwijkers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Schalkwijk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep 3-20
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | Berkhout | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Knollendam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Olympia Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RKDES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep 3-23
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | Geinburgia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | ’s Graveland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | VVH Velserbroek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zaandijk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep 3-24
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | APWC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Sporting S | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | TOG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Zwanenburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep 3-28
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | Amsvorde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | CTO ’70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | OSC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | RCH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep 3-31
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | AFC Quick 1890 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Arsenal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Blauw-Wit Beursbengels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | VSV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Groep 3-33
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | AFC IJburg | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Alliance ’22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Ouderkerk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | WV-HEDW | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |