Voetbal in Haarlem

Over het (amateur)voetbal in de regio Haarlem

DIO organiseert diverse jeugd-evenementen

DoorRedactie

mei 28, 2025
DIO-Voetbal-in-Haarlem

Bij DIO kijken ze weer vooruit. Wilde het dit jaar niet lukken bij het eerste elftal. Bij de jeugd gaat het juist het tegenovergestelde. 

Een paar jaar geleden was het bijna over en uit voor de club uit Schalkwijk. DIO wilde weer opnieuw beginnen maar dat bleek toch lastiger dan gedacht. Een wisseling van de wacht in het bestuur heeft er tot nu toe tot geleid dat DIO langzaam maar zeker weer groeit. Op dit moment heeft de club 10 jeugdteams ingeschreven bij de KNVB.

Verbinden. Dat is wat de club wil doen. “En dat begint al bij de jeugd,” aldus Achraf Toutouh, bestuurlid bij DIO. Daarom organiseert DIO de komende periode een aantal evenementen waarbij de jeugd centraal staat.

28 mei – DIO Basisschool CUP 

Voor de groepen 5 en 6: de allereerste editie van dit initiatief in Haarlem waarbij leerlingen, leraren en directieleden van 10 verschillende basisscholen (27 teams) elkaar zullen leren kennen tijdens verschillende wedstrijden. De eerste wedstrijden starten om 15:00 uur. Het toernooi is rond 18:00 uur afgelopen.

Deelnemende scholen zijn: IKC Valeo, Dalton Molenwiek, OBS De Erasmus, De Meer, Don Bosco, MKC De Wijde Wereld, OBS De Piramide, OBS De Globe, IBS Al Ikhlaas en Mgr. Huibersschool.

14 juni DIO Jeugdtoernooi

Teams van verschillende voetbalclubs uit Haarlem en omstreken gaan de strijd met elkaar aan.  Het toernooi start om 10:00 uur. De inschrijving is nog open maar onder andere United/DAVO, Haarlem-Kennemerland, Olympia Haarlem, Terrasvogels, HBC en Zeeburgia hebben zich al aangemeld.

15 juni IVVT toernooi

Internationaal vriendschapstoernooi met teams uit Nederland, Duitsland, België en Frankrijk. Ook dit toernooi start om 10:00 uur. Dit toernooi wordt georganiseerd in samenwerking met Stichting Better Together.

“Dankzij de inzet en inspanningen van bekwame trainers en vrijwilligers kunnen wij deze activiteiten met en voor de jeugd organiseren. Iets waar wij als club bijzonder trots op zijn. Tijdens deze dagen brengen wij vele jonge kinderen en jongeren in beweging, verbinden we buurten en bouwen we samen aan een vitale gemeenschap,” aldus Toutouh.

Afbeeldingen: sv DIO

Door Redactie