Voetbal in Haarlem

Over het (amateur)voetbal in de regio Haarlem

Telstar versterkt aanvalslinie met AZ-belofte Sem van Duijn

DoorRedactie

jan 26, 2026
Telstar_van_duijn_Voetbal_in_Haarlem

Telstar heeft zich per direct versterkt met Sem van Duijn. De 21-jarige aanvaller komt op huurbasis over van AZ en zal de rest van het seizoen het shirt van de Witte Leeuwen dragen. In de overeenkomst is geen optie tot koop opgenomen.

Technisch manager Peter Hofstede is opgetogen over de winterse aanwinst. Hoewel Telstar dit seizoen regelmatig goed veldspel laat zien, blijft het scorend vermogen achter. Van Duijn moet dit probleem gaan oplossen. De spits was dit seizoen bij Jong AZ al goed voor negen doelpunten in 21 wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie.

Van Duijn, die in 2024 overkwam van Quick Boys, kijkt uit naar de uitdaging in Velsen-Zuid: ā€œIk wil met mijn energie en diepgang belangrijk zijn met doelpunten.ā€ De spits sluit direct aan bij de selectie en gaat de concurrentie aan met onder andere Kay Tejan en Milan Zonneveld.

Tekst: Martijn Prinsen
Foto: Telstar

Door Redactie