Schema nacompetitie zondagvoetbal

Het seizoen loopt op het einde, de eerste kampioenen en degradanten zijn inmiddels bekend, maar de strijd om deel te mogen nemen aan de nacompetitie is veelal nog in volle gang. Voetbal in Haarlem zet alle schema’s op een rij en vult de teams in waar mogelijk.

Het overzicht voor de competities op zaterdag vind je hier.

Let op, want de nacompetitie zit dit seizoen anders in elkaar dan voorheen. Zo worden er enkele wedstrijden gespeeld en zijn er geen dubbele confrontaties meer. De afkorting PK in het schema hieronder staat voor PeriodeKampioen. We publiceren alleen de schema’s waarin teams uitkomen die wij volgen.

Het schema voor de tweede klasse C (West II) met DSOV voegen wij indien noodzakelijk later toe.

Schema 1e klasse A – 2e klasse A en B
Eerste ronde, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
3-jun 14.00u Nr. 13 1A Laagste PK 2B  A
3-jun 14.00u Nr. 12 1A Laagste PK 2A  B
3-jun 14.00u Hoogste PK 2B Een na hoogste PK 2A  C
3-jun 14.00u Hoogste PK 2A Een na hoogste PK 2B  D

Tweede ronde, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
10-jun 14.00u Winnaar B Winnaar D  E
10-jun 14.00u Winnaar A Winnaar C  F

Finale, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
17-jun 14.00u Winnaar E Winnaar F *

* Winnaar finale komt volgend seizoen uit in de eerste klasse.

 

Schema 2e klasse A – 3e klasse A en B
Eerste ronde, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
3-jun 14.00u Nr. 13 2A Laagste PK 3B  A
3-jun 14.00u Nr. 12 2A Laagste PK 3A  B
3-jun 14.00u Hoogste PK 3B Een na hoogste PK 3A  C
3-jun 14.00u Hoogste PK 3A Een na hoogste PK 3B  D

Tweede ronde, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
10-jun 14.00u Winnaar B Winnaar D  E
10-jun 14.00u Winnaar A Winnaar C  F

Finale, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
17-jun 14.00u Winnaar E Winnaar F *

* Winnaar finale komt volgend seizoen uit in de tweede klasse.

 

Schema 2e klasse B – 3e klasse C en D
Eerste ronde, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
3-jun 14.00u Nr. 13 2B Laagste PK 3D  A
3-jun 14.00u Nr. 12 2B Laagste PK 3C  B
3-jun 14.00u Hoogste PK 3D Een na hoogste PK 3C  C
3-jun 14.00u Hoogste PK 3C Een na hoogste PK 3D  D

Tweede ronde, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
10-jun 14.00u Winnaar B Winnaar D  E
10-jun 14.00u Winnaar A Winnaar C  F

Finale, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
17-jun 14.00u Winnaar E Winnaar F *

* Winnaar finale komt volgend seizoen uit in de tweede klasse.

 

Schema 3e klasse C – 4e klasse E en F
Eerste ronde, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
3-jun 14.00u Nr. 13 3C Laagste PK 4F  A
3-jun 14.00u Nr. 12 3C Laagste PK 4E  B
3-jun 14.00u Hoogste PK 4F Een na hoogste PK 4E  C
3-jun 14.00u Hoogste PK 4E Een na hoogste PK 4F  D

Tweede ronde, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
10-jun 14.00u Winnaar B Winnaar D  E
10-jun 14.00u Winnaar A Winnaar C  F

Finale, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
17-jun 14.00u Winnaar E Winnaar F *

* Winnaar finale komt volgend seizoen uit in de derde klasse.

 

Schema 4e klasse A t/m H – 5e klasse A t/m C
Eerste ronde, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
3-jun 14.00u Laagste PK 5B Laagste PK 5C A

Tweede ronde, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
10-jun 14.00u Nr. 10 4A Nr. 11 4C  B
10-jun 14.00u Hoogste PK 5A Nr. 11 4A  C
10-jun 14.00u Nr. 10 4B Winnaar A  D
10-jun 14.00u Nr. 11 4B Nr. 12 4D  E
10-jun 14.00u Hoogste PK 5B Nr. 12 4C  F
10-jun 14.00u Nr. 11 4D Laagste PK 5A  G
10-jun 14.00u Nr. 10 4E Een na hoogste PK 5A  H
10-jun 14.00u Nr. 10 4F Nr. 11 4E  I
10-jun 14.00u Hoogste PK 5C Nr. 11 4F  J
10-jun 14.00u Nr. 10 4G Een na hoogste PK 5B  K
10-jun 14.00u Nr. 11 4G Nr. 12 4H  L
10-jun 14.00u Nr. 11 4H Een na hoogste PK 5C  M

Finale, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
17-jun 14.00u Winnaar B Winnaar D  *
17-jun 14.00u Winnaar C Winnaar E  *
17-jun 14.00u Winnaar F Winnaar H  *
17-jun 14.00u Winnaar G Winnaar I  *
17-jun 14.00u Winnaar J Winnaar L  *
17-jun 14.00u Winnaar K Winnaar M  *

* Winnaars finale komt volgend seizoen uit in de vierde klasse.

 

** Onder voorbehoud van wijzigingen.