Deadline is voorbij. Meeste overschrijvingen zijn bekend.

* Laatste update 20.05 uur * Gisteravond om 23.59 uur verliep de termijn waarin spelers in het amateurvoetbal overschrijving mochten aanvragen naar een andere club. Traditiegetrouw zijn er ook in onze regio weer veel mutaties. Het aantal veranderingen bij clubs was erg wisselend. Bij Spaarnwoude bijvoorbeeld was het rustig, terwijl bij degradanten EDO zondag en Schoten aardig wat mutaties zijn. Een overzicht van de overschrijvingen:

Overschrijvingen voetbal in Haarlem 2015-2016

Zaterdag

Tweede klasse

EDO
Gekomen: Marc Jonk (Schoten), Gregory Bijnaar (NFC), Maurice Langstraat (Barendrecht), Wim van Zalinge (EDO-zon), Ronald Breinburg (Rijnsburgse Boys), Jasper Ketting (Quick Boys), Jeroen Ketting (Quick Boys), Kwong Wah Steinrath (De Dijk).
Vertrokken: Thijs van der Meulen (gestopt), Kenneth van Brummelen (gestopt), Mitch van Geldorp (gestopt), Desmond van der Moot (DCG), Jorn Jepkes (RCH-zat).

Overbos
Gekomen: Robert van Bakel (Hillegom), Yorbin den Ouden (VVC), Robin Verwer (DSS), Jordy Bourgonje (RKDES), Thomas Greveling (DSOV).
Vertrokken: Dennis Govers (gestopt).

Derde klasse

De Brug
Gekomen: Marlon Burggraaf (EDO), Abdullah Kutlu (Heemstede), Cordell de Jager (K. HFC), Ricardo Dwaalster (VVH/Velserbroek), May Laken (HBC), Jerry van Alphen (Vogelenzang).
Vertrokken: Mike Stolk (DSK), Bilal el Iraggi (Olympia Haarlem).

IJmuiden
Gekomen: Bob Schol, Danny Badenhuizen, Alberto van de Bos (allen SVIJ), Frank gaarthuis (Velsen), Leroy Kidl (Schoten).
Vertrokken: Robert Eggermond (Waterloo), Joey de Jong (SVIJ)

Koninklijke HFC
Gekomen: Geen.
Vertrokken: Geen.

SCW
Gekomen: Nick Gerben (Hoofddorp), Bart Kookstra (Aalsmeer), Zakaria Madrane (Amstelveen Heemsraad), Jeroen Padhuis (was gestopt).
Vertrokken: Maurice van der Neut (Hillegom), Niels de Jong (Aalsmeer), Nick den Breejen (Ter Leede), Milton Coman (Diemen).

VVC
Gekomen: Kevin van Vilsteren (FC Lisse), Ruben Guda (FC Lisse), Bernard Tofeek (Pancratius), Roy Janssen (Abcoude), Tom Pauw (Abcoude), Rezgar Kazin (Abcoude), Fabian van de Bunt (Abcoude).
Vertrokken: Yorbin den Ouden (Sv. Overbos), Patrick Duarte.

Zandvoort
Gekomen: Milan Berck Beelenkamp (Stormvogels), Mitchell Luiten (Rijnsburgse Boys), Justin Luiten (Bloemendaal), Ricardo Keur (was gestopt), Melvin Koelemeij (was gestopt).
Vertrokken: Geen.

Overschrijvingen voetbal in Haarlem 2015-2016

 De nieuwe trainer van VV Schoten Jasper Ketting (links, tevens ook voetballer van EDO zat.)
samen met aanwinst Van Esveld (midden).

Zondag

Topklasse

Koninklijke HFC
Gekomen: Danny Hols (Odin’59), Pieter Bas den Hartigh (BOL), Mathieu Christianen (Swift), Tom Boks (Scheveningen), Bram Verhage (HBC), Wessel Boer (eigen jeugd).
Vertrokken: Marc Baardman (Swift), Martijn Goedknegt (DSOV), Roy Verkaik (Argon), Brian van der Werff (Ajax amateurs), Martijn Tjon-A-Njoek (FC Rijnvogels), Ilias Houda (onbekend), Lionel Frederik (Sparta Nijkerk), Giorgio Berkleef (Argon), Melvin Halsema (United/DAVO)

Hoofdklasse

EDO
Gekomen: Arno Dijkstra (United/DAVO), Spiros Lomis (Kennemers), Barry van den Brink (Odin’59), Clyde Klosteren (VSV), Dennis Greuter (Odin’59), Naoufal Haddadi (Kennemers), Glenn Bruinsma (Stormvogels), Kasper Dinkgreve (DCG), Rick Balaydin (DSK), Arsenio Snijders (Ter Leede), Giovanni Dors (AFC’34), Soufian Akmum (Zeeburgia), Elroy Tuur, Florian Toen (beiden Volendam), Salim Fertout (Argon), Jordan Abraham (DEM), Ilias Yaghou (Legmeervogels), Sieb Hoenderdos, Stefan Andelic, Terence Groothusen, Ercument Satar (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Edip Biberoglu (AFC), Chesron Esseboom (FC Breukelen), Tatchery Langguth (Swift), Wim van Zalinge (EDO zat.), Sven Berntzen (ADO’20), Sonny ten Hoope (FC Rijnvogels), Gregory Martin (Zwaluwen’30), Aramez Poepon (Purmersteijn), Olaf Schell (VVSB), Janyro Purperhart, Yeboah Augustine, Jordan Gast, Bruce Ket, Barry Tjeertes, Nicky van der Matten (allen United/DAVO), Menno Schelling (Pancratius), Jamal Dibi (Zeeburgia), Nourdin Dibi (Nieuw West), Björn Haggerty (FC Dordrecht).

Tweede klasse

Hillegom
Gekomen: Maurice van der Neut (SCW), Tom van Ruiten (SJC), Wouter Kalverda (Groninger Boys).
Vertrokken: Robert van Bakel (Overbos), Mark Hulsebosch (lager), Roel Jongejan, Corneel Berg (beide lager).

Pancratius
Gekomen: Joey van Lemmeren (WVHEDW), Rick van Veen (Zwanenburg), Lionel Grootfaam (Stormvogels), Omar El Aamrani (AGB), Dennis van den Driessche, Tim Velten en Yahnique Pikal (allen clubloos), Donny Kool (Argon), Walid Mabrouk (Sloterdijk), Nayshel Marchena (Montfoort), Menno Schelling (EDO), Selihman Unal (Zeeburgia), Mike Vos (Aalsmeer).
Vertrokken: Roy Deken (Ajax ama.), Zoubeir Dari en Abelrahman Errachid (beide VVA Spartaan), Hicham L’Merrouni (Zeeburgia).

Stormvogels
Gekomen: Danny Blok (De Kennemers), Jos Jansen en Sjaak Lettinga (beiden Katwijk), Mike Gruijters, David van der Kolk, Nigel Oudshoorn en Patrick van Doorn (allen SVIJ), Brian Sno (Aalsmeer).
Vertrokken: Mischa Plug (Velsen), Patrick Krop (Alphense Boys), Erik Homan en Jurjen Dikker (beide Odin), Lionel Grootfaam (Pancratius).

SV Hoofddorp
Gekomen: Jan Ziere (DSOV), Dave Agterhof (Kon. HFC), Ivar Lammers (Kon. HFC), Ismael Markelo (Jos/W’meer), Amin Aydar (Jos/W’meer), Justin Schouten (Argon), Soufian Saidi (Zeeburgia), Medamdou Keta (ZSGOWMS), Lars van Rijn (eigen jeugd).
Vertrokken:  Edwin Pieterse (Argon), Jelmer de Winter (HBS), Marijn de Haas (De Meteoor), Jeffrey van Goethem (DIOS), Dylan Manstra (onbekend).

Velsen
Gekomen: Mischa Plug (Stormvogels), Patrick Castricum (SVIJ), Michiel de la Mar en Donny Koning (beide Schoten), Jorden de Waal (VSV).
Vertrokken: Casper Sintenie (VVH Velserbroek), Stephan Clarenburg (Terrasvogels), Ron Nolles (HBC), Thomas de Vries (Bloemendaal), Carlos Pereira (VSV).

VSV
Gekomen: Carlos Pereira (Velsen), Yves Rellum (Amstelveen Heemraad), Roy Schoorl (De Kennemers), Marwan Yahyaoui (OG).
Vertrokken: Jorden de Waal (Velsen), Clyde Klosteren (EDO), Urwin IJssel (RCH), Randy Rietdijk (VVH Velserbroek).

Derde klasse

Bloemendaal
Gekomen: Ruud van Es (TGC), Mounir Hafidi (Velsen), Rutger Kroese (HFC), Paul Postuma (Olympia Haarlem), Sam Ras (VSV), Thom van Rhee (DEM), Thomas de Vries (Velsen).
Vertrokken: Tim Joon (gestopt), Rushat Barwali (onbekend), Dennis Goes (Terrasvogels), Joost Hofker (gestopt), Terence van Kampen (THB), Daan Kerkman (Olympia Haarlem), Dirk Koning (Terrasvogels), Justin Luiten (Zandvoort), Mitchell Luiten (Zandvoort), Tim Schoenmaker (DSOV), Barry van Dorp (gestopt), Wesley de Graaf (gestopt).

DSOV
Gekomen: Jessie Molenaar (HFC), Philip Deri (RCH), Martijn Goedknegt (HFC), Sander Claassen (HFC), Wesley van Norde (HFC), Joey Carolina (OFC), Tim Schoenmaker (Bloemendaal), Jason Esseboom (EDO), Mathijs Trinite (BSM zat).
Vertrokken: Jan Ziere (Hoofddorp), Alex Kooijman (RCH zat.), Joost Cornelissen (onbekend), Dennis van de Manakker (United/DAVO), Wesley Kamerbeek (Hoofddorp lager).

DSS
Gekomen: Lothar van Mourik (Assen), Marlo Halatoe (Onze Gezellen), Bart Duppen (DSS zat.)
Vertrokken: Zeno van Ooijen (Lisse), Tim Koning (Noordwijk), Paul Leuverman (Zilvermeeuwen), Bart Boogaard (Odin).

Olympia Haarlem
Gekomen: Monne van Egmond (De Kennemers), Daan Kerkman (Bloemendaal), Faruk Yurdakan (Odin ’59), Redouan el Yousi (EDO), Iliasse el Yayhaoui (Kon. HFC), Bilal el Ouariachi (De Brug).
Vertrokken: Geen.

United/DAVO
Gekomen: Janyro Purperhart, Yeboah Augustine, Jordan Gast, Bruce Ket, Barry Tjeertes, Nicky van der Matten (allen EDO), Mehran Teimori (Schoten), Jay Kroon (Odin’59), Dennis van de Manakker (DSOV), Martin de Jong (United/DAVO zat.), Melvin Halsema (Kon. HFC)
Vertrokken: Arno Dijkstra (EDO).

Van Nispen
Gekomen: August Geerlings (VVSB), Niels Pennings (VVSB).
Vertrokken: Wouter van der Reijd (gestopt), Dennis Meiland (gestopt).

VVH/Velserbroek
Gekomen: Casper Sintenie (Velsen), Wesley van der Wal (De Kennemers), Randy Riedijk (VSV), Mark Kool, Koen Vlaming (beiden VVH zat.), Remko Knol (Schoten).
Vertrokken: Geen.

Zwanenburg
Gekomen: Stephan Simons (Zuidvogels), Gio Caio (ZSGO/WMS), Thomas de Boer (SVW’27), Kyle te Pas (DCG), Anil Ergun (RCH), Muhammed Kat (RCH), Marciano van Ling (Spaarnwoude).
Vertrokken: Jordy Vierbergen (Ter Leede), Rick van Veen (Pancratius), Max Hoefeijzers (gestopt), Rick Buis (gestopt).

Vierde klasse

Alliance ’22
Gekomen: Ruben Blom (RCH), Vernon Weber (FC Aalsmeer), Abel Kanis (Onze Gezellen), Fouad Chokry (United/DAVO), Derek Kraak, Sjoerd Hochstenbach, Giel van der Poll (allen eigen jeugd).
Vertrokken: Jim Hurkmans, Stefan Schumacher, Daan de Winter (allen gestopt)

BSM
Gekomen: Richard de Graaff (DIOS), Robin Vincentie (Hoofddorp).
Vertrokken: geen.

DIO
Gekomen: Davy de Back, Danny Reinstra (DSS), Ron Schot (Waterloo), Nick Peterse, Niels Nijdam, Sjoerd Koopman (allen Heemstede)
Vertrokken: Wesley Lamars (DSK), Saïd Lamou (Geel Wit), Abdel Zaatout (onbekend).

DIOS
Gekomen: Koen den Hartog (Foreholte), Jamie Timmers (Hoofddorp), Jeffrey van Goethem (Hoofddorp), Chris Lunenburg (Hoofddorp), Kevin Lei (Rijnsburgse Boys), Joey Eikelhof (UNO), Troy Zwanenburg (UNO), Sander Nietveld (VVC), Shawn de Romeijn (VVC), Nick Verbaas (VVC).
Vertrokken: Nairo Tschumi (Pancratius), Patrick Samuels (veteranen), Gert-Jan de Boer (veteranen), Kenz Tates (geen club), Maarten van Amsterdam (geen club), Cyril de Korte (geen club)

DSK
Gekomen: Kevin Collignon (RCH), Wesley Lamars (DIO), Brian Koppert, Bas van der Meij, Sonny van der Weijden, Brian de Jong (eigen jeugd)
Vertrokken: Rick Balaydin (EDO), Michel van Die (Schoten), Hakim Ajnaoua (RCH), Fouad Benfeqira (United/DAVO), Vincenzo Trentelman (De Brug)

Geel Wit
Gekomen: Steef Heeremans (HFC), Pieter Hut (EDO), Dion Zwart (DIO), Said Lamaij (DIO), Khalid el Yassini (DIO).
Vertrokken: geen.

HBC
Gekomen: Daan van Gurp (Alcmaria), Ronnie Nolles (Velsen), Jordy Moonen (Onze Gezellen).
Vertrokken: Robin Cats, Jan Kraaijvanger (beiden HFC zat.), Bram Verhagen (HFC zon.), Pelle van de Nes (Olympia Haarlem zat.).

Onze Gezellen
Gekomen: Jeffrey Post (Velsen), Berry Hofmans (Reiger Boys).
Vertrokken: Jordy Moonen (HBC), Abel Kanis (Alliance), Tim Bunschoten, Tim Graaf, Thomas Hogeland (allen gestopt).

RCH
Gekomen: Urwin Eijssel, Stefan Ebbeling (beiden VSV), Hakim Ajnaoua (DSK), Danny Rathede, Sergio Burke, Wesley Beek (allen Heemstede), Thijs Hofman (United/DAVO), Michael van der Meer (DSOV), Jeffrey Fonsee (DIO), Thorsten de Muynck, Mark Zonneveld, Ramon Henskens (allen afkomstig uit de eigen jeugd).
Vertrokken: Mehmet Simsek, Mo Kat, Anil Ergun (allen Zwanenburg), Ruben Blom (Alliance), Kevin Collignon (DSK), Ryan van Esveld (Schoten), Filip Deri (DSOV).

Schoten
Gekomen: Remy Herver (Stormvogels), Joey Blom (Lisse), Ryan van Esveld (RCH), Rens Wenning (RCH), Michel van Die (DSK), Jamie Steenkist (DSK), Danny Bergkamp (DSK), Jorel de Boo (DSK), Nadjim Belahcen (DIO), Abdellah el Youssoufi (DIO), Jose Giraldo (DIO), Uasim Mahi (was gestopt).
Vertrokken: Dave van Heel (gestopt), Orlando Williams (IJmuiden), Leroy Krind (IJmuiden), Donny Koning (Velsen), Michiel de la Mar (Velsen), Mehran Teimori (United/DAVO), Marc Jonk (EDO zat.).

Terrasvogels
Gekomen: Sim Westerhoven (onbekend), Ricardo Moerman (Olympia Haarlem), Jan-Paul Heijer (Haagse Hout), Tim van Westerop (was gestopt), Firas Raschid (onbekend), Beer Koning, Mark Goes, Dennis Goes, Olivier Cassee (allen Bloemendaal), Jan Koekenbier (DSK), Gert Seegers (Geel Wit), Stephan Clarenburg (Velsen), Germain Ebbeling (SVIJ).
Vertrokken: Roel Dortmundt (gestopt).

Spaarnwoude
Gekomen: Geen.
Vertrokken: Geen.

SVIJ
Gekomen: Geen.
Vertrokken: Germain Ebbeling (Terrasvogels), Patrick Castricum (Velsen), Bob Schol, Danny Badenhuizen (IJmuiden), David van der Kolk (Stormvogels zon.), Robert Iskes, Fatih Aksu (beiden Stormvogels zat.), Sem Blok, Saïdi el Omari (beiden Waterloo).

Vijfde klasse

HFC Heemstede
Gekomen: Geen.
Vertrokken: Danny Rathebe (RCH), Sergio Burke (RCH), Wesley Beekhuizen (RCH), Nik Peterse (DIO), Sjoerd Koopman (DIO), Niels Nijdam (DIO), Abdullah Kutlu (De Brug), Brian IJlstra (De Brug), Jaim Flamand (gestopt), Jowel Creton (gestopt), Sherill Shepperd (gestopt), Reza Charmsaz (gestopt).

THB
Gekomen: Robin de Jongh (VVH), Terence van Kamper (Bloemendaal), Sebastiaan van Zanten (DIO), Milan van Haarlem (HaarlemKennemerland), Noureddine van der Putten, Jeffrey van der Schrier (Schoten), Abderahim Zellal (DIO).
Vertrokken: Jordi van Teijlingen (De Brug)

HYS
Gekomen: Emre Gokhan, Emre Peker, Selcuk Donmaz, Selcuk Ozgur, Yunus Coskun, Beytullah Akin, Deniz Vurgun, Zeki Camlidag, Ibo Savas, Murat Eryilmaz, Abdil Bicer, Pasa Abi.
Vertrokken: Appie Karacayli (onbekend).

UNO
Gekomen: Onbekend.
Vertrokken: Onbekend.

Vogelenzang
Gekomen: Joop Böckling (trainer).
Vertrokken: Jerry van Alphen (De Brug), Dennis Kleverlaan (gestopt).

Waterloo
Gekomen: Robert Eggemond (Velsen), Sean Peters (Velsen), Arnold van Geldrop (Velsen), Damian van Leeuwen (SVIJ), Kevin van Leeuwen (VSV), Mike van Eck (SVIJ), Mike van Toorn (SVIJ), Slidi el Omari (SVIJ), Mick Dubbelaar (SVIJ), Dennis Schippers (SVIJ), Retch Brouwer (VSV), Djorim Verdonkschot (VSV), Patrick Swanink (VSV), Achmed Kortoglu (Stormvogels).
Vertrokken: Tom Kloes (de Kennemers), Jeffrey Bohm (DEM), Mitchel Wesseling (Stormvogels zat.), Ron Schot (DIO).

Het kan zijn dat dit overzicht niet geheel compleet is. Heeft u aanpassingen of toevoegingen? Mail dan: redactie@voetbalinhaarlem.nl

(Bron: Haarlems Dagblad, Foto: vvschoten.nl)