Overschrijvingen seizoen 2022-2023

Zoals elk jaar maken veel spelers na het seizoen de overstap naar een nieuwe club. Hieronder het overzicht van de transfers. 

De lijst staat in de volgorde van indeling van het afgelopen seizoen.

Zaterdag 2e klasse A

EDO
Nieuw: Kaya Lima (Houten), Dylan van der Kuijl (Schoten), Lafayette Boom (Zandvoort)

Weg: Walid Benhaddi (United/DAVO), Mo el Motaouakkil (Zandvoort), Augustine Yeboah (Stopt), Phanuel Agyei Adomako (Stopt), Romario Aroma (Stopt), Quenten Rosalina (nnb), Nigel Kales (Unied/DAVO), Mike de Leeuw (Roda ’23), Gio Fabri (VVH Velserbroek)

Zandvoort
Nieuw: Raymon Lagerburg (Zuidvogels), Mo el Motaouakkil (EDO)

Weg: Justin Luiten (Stopt), Philip van der Linden (Odysseus ’91)

Zaterdag 3e klasse A

IJmuiden
Nieuw: Ben Bakker (Waterloo), Danny Does (EDO), Danny Hegman, Ozan Kutlu (IJmuiden)

Weg: Mick Dubbelaar (Stormvogels), Tom Hogendijk (Stopt)

Koninklijke HFC
Nieuw: Jemero van Klosteren (FC Hilversum), Xander van den Berg, Achraf Makloufi (FC Volendam), Hylke Wierda , Xavier Pocorni (, Emmett Olson (USA), Lucien Wa Banda (De Dijk), Ali Sherief (Hoofddorp), Thomas Heringa (DWS)

Weg: Taye Lee (onbekend), Xander Kramer (Hoofddorp), Benjamin Boersma (JOS/Watergraafsmeer), Duke Verduin (PEC Zwolle), Noah Rose (nnb), Miliano Groenbast (FC Lisse), Trevor Akello (FC Lisse), Youri Habing (Ierland), Tim Aarts (Stopt), Mees van der Spruijt (Stopt), Ennis Stewart (Stopt), Yordi Assendelft (HBC)

Olympia Haarlem
Nieuw: Frank Schilder (Spakenburg), Hussam Dowaah (ADO ’20), Tyrell Perri (AMVJ), Sidney Schmeltz (Hoofddorp), Folke Maenhout (Legmeervogels), Levy van Nispen (United/DAVO), Bruce Ket (Velsen)

Weg: Barry Loerakker (Lager), Lionel Frederik (Hilversum), Ronald van der Giezen (VVH Velserbroek), Max Ossendrijver (VVSB), Janyro Purperhart (WV-HEDW), Max Lodewijks (Vitesse ’22), Cerillio Cijntje (DEM)

Stormvogels
Nieuw: Dylan Sehr (DEM), Germain Ebbeling (Schoten), Danny Blok (Volewijckers), Mick Dubbelaar (IJmuiden), Jim Adema (Waterloo), Max Dobber (Waterloo), Jan Koridon, Auoun Koridon, Jonas el Omari, Wisam Debes (allen eigen jeugd)

Weg: Floris Serne (VSV)

United/DAVO
Nieuw: Ayhan Gargili (trainer), Under Ceylan (RCH), Mohammed Boutlalek (RCH), Nourdin Chabbouk (RCH), Wallid Benhaddi (EDO), Nigel Kales (EDO), Dylan Keastner (EDO), Berkant Yildirim (Overbos)

Weg: Levy van Nispen (Olympia Haarlem), Abraham Anane (AGB)

Zaterdag 4e klasse C

DSK
Nieuw: Jordy Zwart (United/DAVO), Lorenzo Dingerdis (HYS), Jawad Darkoui (HYS), Emre Ozbas (HYS)

Weg: Mounir Belhaj (Stopt), Murat Altintas (HYS)

Haarlem-Kennemerland
Nieuw: Nadim Abou Hassan (Stormvogels), Kevin Moerwijk (Schoten), Luc van Eeden (Schoten), Dave Agterhof (THB)

Weg: Lucas Hartensveld (Odysseus ’91), Youri Dijkzeul (DSK), Matthijs Wubs (Stopt), Tom Homstede (Stopt)

SVIJ
Nieuw: Sem Blok (IJmuiden), Sedrion Isidora (Dronten), Abdel Elyousfi (RCH), Alain Mbuyi (SDW), Kevin van Leeuwen (Lager), Mounssif Benayad (Eendracht ’82),, Gregory Blank (Eendracht ’82),, Mahmuthan Tamil (Eendracht ’82), Merano Linger (ZSGOWMS), Lars Paardekamp

Weg: David vd Kolk (Wijk aan Zee), Sven Admiraal (Wijk aan Zee)

Terrasvogels
Nieuw: Andy Slobbe (SPVG Schwarz Weiss), Frits Draaijer (EDO), Said Lamou (Olympia Haarlem), Hannes Schildmeijer (DSK), Mo Haraoui (RCH)

Weg: Wouter Schrama (DSS), Noud Hamer (IJmuiden), Mathijs Toeset (Onze Gezellen)

THB
Nieuw: Anders Hoek (Legmeervogels), Lars van den Akker (Ilpendam), Tycho van Wel (RCH), Quint Leijenaar (ZAP), Jonte Onkenhout (Alliance ’22), Michael Siebers (Dongen), Joey Kors (Hillegom)

Weg: Damien Bout (Geel-Wit)

Velsen
Nieuw: Jesse Postmus (Velsen zondag 2), Tjerk Polman (Velsen zondag 2), Zafer Kandemir (Olympia Haarlem), Cengiz Mese (Olympia Haarlem)

Weg: niemand

VSV
Nieuw: Don Swanink (VVH Velserbroek)

Weg: niemand

VVH Velserbroek
Nieuw: Giovanni Fabbri (EDO), Marlon Burggraaf (EDO), Ronald van der Giezen (Olympia Haarlem), Rick Olthof (HBC), Frank Zinhagel (HBC), Dion Esajas (HBC), Delano Augustin (Stormvogels), Pascal Dams (IJmuiden), Henk Swier (geen club), Angelo Holthuis (Schoten), Sajil ben Mahmoud (Schoten)

Weg: Kenneth Oudemast (Schoten 3), Don Swanink (VSV)

Waterloo
Nieuw: Mats Wanders (IJmuiden), Faissal Belahcen (Schoten), Maher Bada (Schoten), Jeroen Bakker (FC Castricum), Victor Laforga (DSOV) , Florian Toen (EDO)

Weg: Max Dobber (Stormvogels), Jim Adema (Stormvogels), Ben Bakker (IJmuiden)

Zaterdag 4e klasse D

HBC: stopt helemaal.

Hoofddorp
Nieuw: Olaf Schell (VEW), Jeroen Veltenaar (VEW), Alex Golstein (VEW), Nick Witschge (Hoofddorp zondag), Tim Boot (Hoofddorp zondag), Yannick Steffens (Hoofddorp zondag)

Weg: niemand

Overbos
Nieuw: Max Doesburg (Olympia Haarlem), Ward Koomen (VEW), Finn Damsma, Merkant Kutlu, Ward van Steen (Jeugd)

Weg: Luc Ejiogu (HBC), Berkant Yildirum (United/DAVO), Niels Warnaar (Stopt)

UNO: nnb

VEW: stopt helemaal

Vogelenzang
Nieuw: Jop van Saasse (Alliance ’22), Kevin van der Raad (HBC)

Zondag Tweede Divisie

Koninklijke HFC
Nieuw: Mike van den Ban (Quick Boys), Guus Offerhaus (Emmen), John Hilton (Volendam), Bob van der Hoek (Westlandia), Rens Boer (Alphense Boys), Rivaldo Blijd (De Meer), Thijs Reuvers (Heerenveen), Oscar Abouseada (WV HEDW)

Weg: Wessel Boer (IJsselmeervogels), Vincent Volkert (Spakenburg), Jordy Hilterman (Rijnsburgse Boys), Duke Verduin (PEC Zwolle), Richard de Groot (FC Lisse), Franklin Lewis (FC Lisse), Roy Deken (Ajax amateurs), Lans Bovenberg (studie VS), Mehmet Yüksel (Jong Sparta), Deron Payne (Jong Volendam)

Zondag Hoofdklasse A

Velsen
Nieuw: Dennis Flecken (DEM), Sam Padmos (DEM), Daniel Man (DEM), Jort Nierop (DEM), Floris Reurts (Hoofddorp), Jordy van de Horst (SDZ), Nabil Haddouzi (DCG), Sersinio Profijt (ODIN ’59)

Weg: Ayrton Doll (ODIN ’59), Bruce Ket (Olympia Haarlem), Randy Gast (Swift)

Zondag 1e klasse A

DSOV
Nieuw: Bjorn Haggerty (ADO ’20), Nikolai Bogmolov (FC Lisse), Lorenzo Dragtenstein (Monnickendam), Tugay Buyksahin (DCG), Jazz Prins (Kagia)

Weg: Wouter Haarsma (Kon. HFC), Joey de Kruif (DEM), Lars Kinkel (Stopt), Hicham Lechkar (Purmersteijn), Dylan van den Boogaard (Swift)

Hillegom
Nieuw: Mats Jansen (BSM), Alpha Marlin (FC Lisse), Lars Hulsebosch (Noordwijk)

Weg: Mohammed Bekkach (AGB), Aziz Talaat (AGB), Marc Hoogervorst (Stopt)

Hoofddorp
Nieuw: Lars van Rijn (Velsen), Mats de Reus (Alphense Boys), Junior Driessen (FC Volendam), Caine Brunings (DWS), Xander Kramer (Kon.HFC), Tom Kok (DEM), Darius Broxterman (DIOS), Jesse van Wees (DIOS), Brahim Atmani (Lusosdb Futebol Sad / Portugal), Siyar Suvakci (Olympia Haarlem), Brenden den Breeijen (Parkstad), Stefan Batista Pereira (Arsenal), Zakaria Bakrine (DSOV)

Weg: Guus Zuidema (Rijnsburgse Boys), Maringho Kortlevers (asv Arsenal), Bas Schaefers (Ajax-am.), Oliver Rifai (Aalsmeer), Sidney Schmeltz (Olympia Haarlem), Floris Reurts (Velsen), Yannick Steffens (Hoofddorp-Zat1), Revelinio Vermeer (AGB), Gairvyno Zeefuik (AGB), Manolito Joren (ZOB), Alie Sheriff (Kon. HFC), Jasper van Breemen (Fortuna Wormerveer), Mathijs Miserus (Fortuna Wormerveer), Soeremly te Vrede (stopt ivm zaalvoetbal), Tom Boot (Hoofddorp-Zat1)

Zondag 2e klasse C

Bloemendaal
Nieuw: Daan Geldermans (VOC), Daan Koster (Alliance ’22), Joost van den Boogaard (Noordwijk), Mark Okker (Onze Gezellen), Nigel Hoep (Alliance ’22), Sander Baltus (Schoten), Robbert Bolwijn (Schoten), Vincent Cuvelier (Velsen), Wesley de Vries (Schoten)

Weg: niemand

DIOS
Nieuw: niemand

Weg: Darius Broxterman (Hoofddorp), Jesse van Wees (Hoofddorp), Dirk Draijer (Noordwijk), Louis van Niel (VVC), Vincent Noordam (Rijnvogels)

HBC
Nieuw: Sven Beelen (VEW), Thijs Hofman (Olympia Haarlem), Nick de Graaf (Zwanenburg), Yordi Assendelft (Kon. HFC), Anouar el Yousoufi (HYS)

Weg: Dave Dragt (Overbos), Steve Olfers (Stopt), Robbie Miezenbeek (Stopt), Eric Liefting (Heemstede), Kjeld Zijlstra (Heemstede), Jonah Kramer (Heemstede)

Schoten
Nieuw: Stefan Ebbeling (Geel-Wit), Enrico Jagernath, Amin Ouass (United/DAVO), Fouad Sokry, Alpay Kilic, Yigitcan Cahir, Emre Akbiyik, Bilal el Ouariachi

Weg: Danilo Horn (OSV), Finn Wiebe (DSS), Germain Ebbeling (Stormvogels), Jesper Nijbroek (Heemstede), Dylan van der Kuijl (EDO), Kevin van Dijk (DSS), Kevin Moerwijk (Haarlem-Kennemerland), Martijn de Boer (Koudekerk),Michel van Die (Lager), Ozan Kutlu (IJmuiden), Robert Bolwijn (Bloemendaal), Sander Baltes (Bloemendaal), Sjoerd Auwerda (Swift), Tim Calandt (Stopt)

Zondag 3e klasse C

Alliance ’22
Nieuw: Stijn Heuvel (DSS)

Weg: Nigel Hoep (Bloemendaal), Folkert de Vreeze (TABA), Jasper Wille (Swift), Jop van Saasse (Vogelenzang), Justin van den Haak (Bloemendaal), Daan Koster (Bloemendaal)

RCH: stopt helemaal

Spaarnwoude
Nieuw: Joost Grooteman (DSS), Maup Kors (Velsen), Ricardo Grosman (Was gestopt), Joost Roelofs (Was gestopt), Glenn Habes (Was gestopt), Jesse van Riesen (Was gestopt)

Weg: niemand

VSV
Nieuw: Gino Demon (VVSB), Luc Grasman (Onze Gezellen), Joey Meijer (Onze Gezellen), Floris Sernee (Stormvogels), Jani Jovanovic (Velsen), Daan Seppewolde (Velsen), Max Rijerse (Velsen)

Weg: Malcolm Meijer

Zwanenburg
Nieuw: niemand

Weg: Nick de Graaf (HBC)

Zondag 4e klasse D

BSM
Nieuw: Redouan Akkabi

Weg: Mats Jansen (Hillegom), Dillen van der Aar (Lager), Martijn van der Wal (nnb)

DSS
Nieuw: Davy de Back (DSOV), Kevin van Dijk (Schoten), Finn Wiebe (Schoten), Brian de Mijteneare (JOS/Watergraafsmeer), Sven Roest (Schoten), Wouter Schrama (Terrasvogels) Bas Dekker, Olivier Hofman, Dylan Meegdes, Tobias Hartendorf, Mik Okker, Joris de Haan, Lars Ververs, Jacob van Wieringen (Allen jeugd DSS)

Weg: Stijn Heuvel (Alliance ’22)

Geel-Wit
Nieuw: Machano de Droog (HBC), Clyde Kosteren (RCH), Urwin IJssel (RCH), Mick Tol (Olympia Haarlem), Yazid Houda (Lager), Jorn Rabenberg (Lager), Jesper Verzijlberg (Lager)

Weg: Michiel Lindenhovius (Kon. HFC), Martijn Nelis (Stopt), Reinier Mutsaerts (Stopt), Niels Schinkelshoek (Stopt) Stefan Ebbeling (Schoten), Jeroen de Hoens (Alliance ’22)

Heemstede
Nieuw: Jari van Drunen (RCH), Marco Trox (RCH), Bas Aarts (HBC), Eric Liefting (HBC), Kjeld Zijlstra (HBC), Jonah Kramer (HBC), Oussama Zerukki (Noordwijk), Youri Dijkstra (Hoodfddorp), Sam Aarts (ODIN ’59)

Weg: Jelte Schoonderbeek (Stopt)

HYS: nnb

Olympia Haarlem: stopt helemaal

Onze Gezellen
Nieuw: Tristan Horn, Youri Boeree, Jay Meijer, Mitch Cadogan, Obed Johnny Seth Nieuwkerk, James Christina, Siem Venniker, Matthijs Toeset, Rico Schneider, Melvin Sondermann, Dave Post, Genairo Chamroe

Weg: Toon de Boer, Daniël Voorham, Gligor Jancev, Rody de Waal, Luc Grasman, Joey Meijer, Martijn Nuijten, Mark Okker, Vito Kunst, Mike de Groot, Koen Toussain, Bob de Groot

* Deze lijst kan nog worden aangepast

Heb je nog een wijziging? Of een foutje gezien? Mail dan naar danny@voetbalinhaarlem.nl