Overschrijvingen seizoen 2020-2021

Ook dit jaar veranderen er weer veel spelers van club. Hieronder zie je per klasse de overschrijvingen. De clubs zijn gerangschikt in de klasse waar ze komend seizoen in spelen.

ZATERDAG

2e klasse

EDO

Nieuw: Mo el Motaouakkil (Zandvoort), Levy van Nispen (SJC), Walid Benhaddi (Velsen), Guus Rijs (Velsen), Jos de Gram (De Bilt), Quillian Luijk (Onze Gezellen), Danny Rathebe (DSOV), Maarten van Rijckevorsel (Kon. HFC)

Vertrokken: Dion Esajas (HBC), Monne van Egmond (HBC), Frankie Zinhagel (HBC)

Zandvoort

Nieuw: Justin Luiten (Amstelveen Heemraad), Zouhair Ledesma (Kon. HFC)

Vertrokken: Robbin van Dijk (Valken ’68), Mo el Motaouakkil (EDO)

3e klasse

Castricum

Nieuw: Nick Duijn (Alliance ’22), Duko de Vries (Swift), Elario Zweet (Fortuna Wormerveer), Tobias de Koning (was gestopt), Toon Scrooca (lager elftal)

HYS

Nieuw: Alpay Kilic (Schoten), Thijs Hofman (United/DAVO), Amin Ouass (ARC)

Vertrokken: Mert Bayik (Almere)

IJmuiden

Nieuw: Sven Braaij (Velsen), Patrick Castricum (Velsen), Carlos Pereira, Patrick van Doorn

Vertrokken: Mathijs Veldman (DEM), Raoul van den Berghe (Waterloo)

Koninklijke HFC

Nieuw:

Vertrokken: Hernan Noorman (Schoten), Bart Nelis, Martin Nelis, Tijn Kaagman, Nino Verstraten (Allen Geel-Wit), Maarten van Rijckevoorsel (EDO), Wouter Haarmans (DSOV)

Olympia Haarlem

Nieuw: Mounir Mounji (DEM), Virgil Smith (FC Utrecht), Bas Schol (Alphense Boys), Edo Knol (Rijnsburgse Boys), Max Ossendrijver (Roda ’23), Angelo Lioem a Tjam (Zuid Oost United)

Vertrokken: Bram Wiggers (DRC), Ogur Kaya (DEM), Dennie van der Giezen (stopt)

SCW

Nieuw: Neal Wessel (VVC)

Vertrokken: Thom Langeveld (HBC)

Stormvogels

Nieuw: Aron Apetz (Schoten), Deho Garcia (Aalsmeer), Bas Veen (EDO)

Vertrokken: Germain Ebbeling (Schoten), Stijn van der Voort (Velsen), Huseyin Yilmaz (stopt), Mehran Teimori (stopt), Rowan van Eijk (SVIJ), Danny Blok (Volewijckers)

United/DAVO

Nieuw: Fouad Malloul (Haarlem-Kennemerland), Erjan Kutlu (Olympia Haarlem), Kofi Amaoka, Abraham Anane, Amos Appenteng (allen NFC)

Vertrokken: Jimmy Vergers (EDO), Jayson Sambo (Zaandam), Thijs Hofman (HYS), Khalied Ouaris (Volewijckers)

VVC

Nieuw: Ruben Guda (DIOS), Dylan Kooistra (Alphense Boys), Max Borst, Joes van Groenigen, Luke Knibbe, Ryan Koehof, Jason Kooistra, Alex van Opzeeland, Juskey Prins, Daan Vink, David Vlak (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Tom Enthoven (Swift), Rigi Graanoogst (Pancratius), Dennis ter Haar (stopt), Laszlo de Kleijn (stopt), Ajay Mahli (Kagia), Bodhi Sneekes (Kagia), Neal Wessel (SCW)

4e klasse

DSK

Nieuw: Niels Wirsing (Spaarnwoude), Murat Altintas (HYS), Iggy Stolwijk (Zwanenburg)

Vertrokken: Niemand

Haarlem-Kennemerland

Nieuw: nnb

Vertrokken: Vernon Weber (stopt)

HBC

Nieuw: Dion Esajas (EDO), Frankie Zinhagel (EDO), Monne van Egmond (HBC), Steph Langeveld (Amstelveen), Thom Langeveld (SCW), Kevin van de Raad (Vogelenzang)

Vertrokken: Dienand Christe, Nick Schnater, Remco Lukkien, Stef van Kampen, Karel Willemse, Niels Hooyveld, Robin Cats, Niels Paules, Levin Tilson, Wouter Bartels, Rogier de Boer, Remco Broemman (allen lager)

Hoofddorp

Nieuw: Nick Witschge (Hoofddorp zon), Robbert Rooth (Arsenal)

Vertrokken: Pedro Rodrigues Morais (stopt), Tijmen van der Bult (stopt)

Overbos

Nieuw: Tom Bodegraven (DSOV), Berkant Yildirim (HYS)

Vertrokken:

SVIJ

Nieuw: Rowan van Eijk (Stormvogels), Tim Mensink (Onze Gezellen), Didier de Bie (United/DAVO), Ryan van Doorn (United/DAVO)

Vertrokken: Raphael Fraser (Arsenal), Melvin Huizinga (VSV), Walid al Zafiri (Waterloo), Mirano Oliviera (stopt)

Terrasvogels

Nieuw: Donny Wiersma (DIO), Danny den Besten (DIO), Tom Monnick (SVIJ), Kelly van de Grijn (Onze Gezellen), Rijk Hage, Jorris Westerhoven, Jort Pruijn, Thijmen Scheenaard (waren allen gestopt), Brian Wijker (SVIJ), Kevin van der Meijden (SVIJ)

Vertrokken: Pieter Kors (DSS), Mick Dekker (Waterloo), Eric de Ruijter (Waterloo), Wouter Leurs (Schoten), Mitchell Smithuis, Henk Hageman, Melvin Loogman, Toine Rombouts, Bjorn ter Maat, Jesper Kieftebelt (allen lager)

THB

Nieuw: Tijmen van der Bult (Hoofddorp), Jerry van Alphen (Vogelenzang), Serge Hol (Overbos), Bilal Hassan (DIOS), Mohamed Slimane (Olympia Haarlem), Mike Landzaat, Daniel Fritschij, Tarek Hassan, Bilal Hassan (DIOS), Lars Hof (BOL), Tijn Severin (EDO), Robert Wijers (EDO), Pascal van Egmond (EDO), Ramon Naaijen, Damian Bout (Geel-Wit)

Vertrokken: Levy van Hamersveld (De Meer)

UNO

Nieuw: nnb

Vertrokken: nnb

VEW

Nieuw: Alex Golsteijn (Hoofddorp), Mitchell Engel (ASV ’65), Troy Zwanenberg (RKDES), Thomas Greveling (Kon. HFC), Mali Akhiyad (Kon. HFC), Sven van Beelen (Overbos), Jesse de Wolff (UNO), Micha de Wolff (UNO), Kenjie Bergwerf (Hoofddorp), Tim Wong, Duncan McDonald, Thies Christjans, Kevin Koller (allen geen club), Jordi Schell (trainer)

Vertrokken: Lorenzo Jansen (stopt), Darius van Haastrecht (stopt), Sander Dammers (stopt), Robin Peters (VVC), Jeroen van Duin (UNO), Max Beije (UNO), Kees Prevost, Milan Verzijlbergen, Ben Hoebee, Beau Hansink (allen United/DAVO)

Vogelenzang

Nieuw: nnb

Vertrokken: nnb

VSV

Nieuw: Melvin Huizinga (SVIJ), Remco Knol, Rico Barends (VSV zon)

Vertrokken: Roy Schoorl, Wesley van der Linden, Robert Uitenbosch (allen stoppen)

ZONDAG

Tweede Divisie

Koninklijke HFC

Nieuw: Richard de Groot (Purmersteijn), Jordy Hilterman (Katwijk), Sietse Brandsma (Odin ’59), Roy Deken (Ajax zat), Kevin van Gasteren (Volendam), Bram van de Wiel (Jong RKC Waalwijk)

Vertrokken: Kevin de Visser (stopt), Gerard van Rossum (stopt), Paul Kok (Katwijk), Lars Weistra (FC Den Helder), Louk Dekkers (Swift), Sam van Huffel (Stomil Olsztyn), Joël Donald (OFC), Floris van der Linden (Spakenburg)

Hoofdklasse

Velsen

Nieuw: Gregory Martin (DWS), Bruce Ket (Sloterdijk), Frencel Lewis (Sloterdijk), Tom Kok (VVSB), Jurjen Dikker (Odin ’59), Stijn van der Voort (Stormvogels), Lennaert Stuur (Schoten), Job Alderliefste (Kon. HFC), Shady Daoud (Alliance ’22)

Vertrokken: Nino Pels (stopt), Tom Lamers (lager), Nick Lamers (lager), Jeljer Strooker (Velsen zat), Zeno van Ooijen (HBC), Patrick Castricum (IJmuiden), Sven Braaij (IJmuiden), Dylan van de Boogaard (DSOV), Walid Benhaddi (EDO), Michiel de la Mar (RCL), Joel Panka (Hoofddorp), Denzel Meijer (VSV)

1e klasse

DSOV

Nieuw: Dylan van de Boogaard (Velsen), Michael Amoafo (Alphense Boys), Wouter Haarmans (Kon. HFC)

Vertrokken: Jazz Prins (Kagia), Danny Rathebe (EDO), Wouter Gerritse (BSM)

Hillegom

Nieuw: Mohammed Bekkach (DEM), Alan Marcan (Rijnsburgse Boys), Aimane Ajfair (Lisse), Ouassim Bakiri (Rijnvogels)

Vertrokken: Sep Beers (BSM), Didier Haagmans,  Jasper van Trigt (stopt)

Hoofddorp

Nieuw: Gregory Schaken (Zuidvogels), Joel Panka (Velsen), Norair Mamedov (OFC), Matijs Miserus (Pancratius)

Vertrokken: Mohamed Chih (OFC), Danny de Bruin ( Sp. Martinus), Raymon Breedijk (stopt), Elroy Knol (stopt), Bas Middelkoop (AFC)

2e klasse

Bloemendaal

Nieuw: Sebastiaan de Bast (Hillegom), Toine Evers (Hillegom), Floris van Dam (RCH), Melvin Jordaan (RCH), Yannick Leuenberger (Sterrenwijk), Fabio Aquilar de Polo (Geel-Wit)

Vertrokken: Daan Geldermans (VOC), Daan Kamp (stopt), Rens Boing (De Meer), Kevin Ottevanger (Olympia Haarlem), Beer Koning (De Meer), Hidde Romijn (stopt)

DIOS

Nieuw: niemand

Vertrokken: Ruben Guda (VVC), Roy Verhulst (stopt), Rezgar Kasim (Argon)

 

HBC

Nieuw: Jesse Assendelft (Kon. HFC), Arno Dijkstra (Rijnvogels), Zeno van Ooijen (Velsen)

Vertrokken: Luke Vahle (Odin ’59), Nigel Goes (stopt), Bas Aarts (stopt), Bram Leenders (Heemstede), Max Icke (Arsenal)

Schoten

Nieuw: Germain Ebbeling (Stormvogels), Taoufik Dardouh (Stormvogels), Ozan Kutlu (Stormvogels), Jurre Dekker (Onze Gezellen), Donny Koning (was gestopt), Ray van Geldorp (DWS), Hernan Noorman (Kon. HFC), Adil Kaychohi (Kon. HFC), Redouan El Yousfi (Swift), Kevin van Dijk (Velsen), Dimitri Willard (DSS)

Vertrokken: Aron Apetz (Stormvogels), Joewey Bloem (VVH), Jaimy Steenkist (VVH), Lennaert Stuur (Velsen), Jeroen Roos (Zeewolde), Jesse Zwitser (United/DAVO), Alpay Kilic (HYS)

3e klasse

Alliance’22

Nieuw: Savan Oostenbrink (Kon. HFC), Nigel Hoep (RCH), Jesper Goransson

Vertrokken: Casema de Wit (stopt), Kamil Golanski (BSM), Kyle Sieraad (stopt), Shady Daoud (Velsen)

RCH

Nieuw: Marco Trox (Heemstede), Mo Harrou (Olympia Haarlem), Wesley Wijnands (Olympia Haarlem), Mohammed Hashimi (Overbos), Aatif Harrou (DIO)

Vertrokken: Stefan Ebbeling (Geel-Wit), Sergio Burke (Geel-Wit), Nigel Hoep (Alliance ’22), Melvin Jordaan (Bloemendaal), Michael Nijnatten (Nicolaas Boys), Josh Booms (stopt)

Spaarnwoude

Nieuw: Patrick Kort (was gestopt)

Vertrokken: Dylan Collignon (stopt)

VSV

Nieuw: Tim Sewalt (Odin ’59), Sven Koning (ADO ’20), Niels Anker (Stormvogels), Angelo Holthuis (HYS), Sjef Hillenaar (Terrasvogels), Denzel Meijer (Velsen)

Vertrokken: Nick van de Meer (DEM), Yannick Niesten (Wijk aan Zee)

VVH Velserbroek

Nieuw: Joewey Blom (Schoten), Jaimy Steenkist (Schoten), Duran Tuncer (DSS)

Vertrokken: Patrick Uytendael (Velsen), Louis Rombouts (Terrasvogels), Donovan Mijnals (HYS), Mo Yahaoui (stopt)

Zwanenburg

Nieuw: Dennis Loogman (Alliance ’22), Zakaria el Johari (NFC), Luigo Olieberg (NFC)

Vertrokken: Iggy Stolwijk (DSK), Justin Schouten (Argon), Nigel Ciebrandt (stopt), Jack Buijs (stopt), Terry Bergisch (Odin ’59)

4e klasse

BSM

Nieuw: Sep Beers (Hillegom), Wouter Gerritsen (DSOV), Kamil Golanski (Alliance ’22), Sander Dobbe (eigen jeugd)

Vertrokken: Karika Ali Morsy (stopt)

DSS

Nieuw: Rutger Balm (Vitesse ’22), Pieter Kors (Terrasvogels), Obaida Dalla (Velsen), Jochem van Loo (EDO), Peter Sengerius (DSOV)

Vertrokken: Dimitri Willard (Schoten), Duran Tuncer (VVH), Jelmer van der Veld (stopt), Jorrit Brandsma (stopt)

Geel-Wit ’20

Nieuw: Lucas Verstraten (HBC), Tijn Kaagman (Kon. HFC), Bart Nelis (Kon. HFC), Martijn Nelis (Kon. HFC), Reinier Mutsaerts (Kon. HFC), Niels Schinkelshoek, Rowin van Bergen (VEW), Nino Verstraten (Kon. HFC), Sergio Burke (RCH)

Vertrokken: Matthijs Westra (lager), Jorn Ravensberg (lager), Luke Watervoort (stopt), Valentijn M’zaad (stopt), Diegor Smit (DSK)

Heemstede

Nieuw: Bram Leenderts (HBC), Mike Brandenburg (Kon. HFC)

Vertrokken: Marco Trox (RCH), Dillen van der Spek (Zandvoort), Ruben Liefting (stopt), Mick Deutekom (lager)

HYS

Nieuw: niemand

Vertrokken: niemand

Olympia Haarlem

Nieuw: Stefan Pitea (De Rijp), Deniz Vurgun (Eendracht ’82), Mohammed Mesbahe (HYS), Behan Yuksul (HYS), Shaquille Hooglugt (HYS)

Vertrokken: Cihan Mese (Badhoevedorp), Erhan Kutlu (United/DAVO)

Onze Gezellen

Nieuw: niemand

Vertrokken: Jurre Dekker (Schoten), Tim Mensink (SVIJ), Kevin Cremers (EDO)

5e klasse

DIO stopt met het eerste elftal.

SVIJ stopt met het eerste team op zondag.

Heb je aanvullingen op deze lijst? Stuur dan een berichtje naar 0612075655 of mail naar danny@voetbalinhaarlem.nl