Alle overschrijvingen seizoen 2016-2017

Het is 16 juni en daarmee is de periode waarin spelers zich kunnen overschrijven naar een andere vereniging afgelopen. De hectiek uit het verleden met de papieren formulieren was er dit jaar niet meer, maar veel trainers waren de laatste dagen erg actief. We hebben alle overschrijvingen uit de regio Haarlem op een rij gezet. De clubs zijn ingedeeld op het niveau waar zij tijdens het nieuwe seizoen actief zijn.

De komende dagen vinden er nog diverse updates plaatst.

 

Zaterdag
Tweede klasse

HFC EDO
Nieuw: Ricardo Snoek en Glenn Vermolen (beiden VSV), Hernan Norman (DSOV), Frank Zinhagel en Garyl Pinas (beiden OFC), Max Aardewerk (Zandvoort), Richie Yeboah (Buitenveldert), Kevin Keij (Kon. HFC), Dion Esajas (Nieuw Utrecht)
Vertrokken: Dennie van der Giezen (Swift), Jorn Jepkes (Haarlem-Kennemerland), Maurice Langstraat (Scheveningen), Richal Leitoe (Sparta AV), Adem Savas (Olympia Haarlem), Vincent Verhagen (United/DAVO zat.), Jeffrey Klein, Bonito Olenski en Mo Monji (allen gestopt)

Overbos
Nieuw: Dave Agterhof, Remco Cicilia, Mitchell Janssen, Sven Wierda, Jordy Onkenhout (allen Hoofddorp), Mark Coonen (Ajax zat), Rigi Graanoogst (AGB)
Vertrokken: Sander Stroo (Hoofddorp), Donavan Partosoebroto (Legmeervogels), Yorbin den Ouden (VVC)

Derde klasse

Hoofddorp
Nieuw: Daniël Kraakman en Esse Berentsen (beiden Hoofddorp zon), Danny Handgraaf (Hoofddorp zat2), Robert Mooij en Rick Gladon (beiden waren gestopt)
Vertrokken: Jim Groot, Ralph de Kruijf, Martijn Vos en Robin Alons (allen UNO)

IJmuiden
Nieuw: Iw Stoianov (Velsen), Patrick Eggermont (Onze Gezellen), Sem Blok (Stormvogels zat)
Vertrokken: Leroy Krind en Orlando Williams (beiden DEM)

Koninklijke HFC
Nieuw: nnb
Vertrokken: Pascal Averdijk (Alliance ’22 zat)

UNO
Nieuw: Jens Hetem, Jordy Zegstroo, Donny van Bakkum, Krijs Esveld en Robin Alons (allen Hoofddorp), Sten Ruigrok, Giorgio Cheng en Jordy Notrop (allen Overbos), Steph Langeveld (HBC), Ramon Craane en Erik Groenendaal (beiden DOB)
Vertrokken: Geen

VEW
Nieuw: Robin Peeters en Lorenzo Camillo Jansen (beiden VVC), Jeroen Filius (Olympia Haarlem)
Vertrokken: Bob de Leeuw en Jurrit Veldman (Alliance ’22 zat)

VSV
Nieuw: Jorden de Waal (Velsen), Remco Knol (VVH Velserbroek)
Vertrokken: Jesse Kooiman (Waterloo)

VVC
Nieuw: Leroy Knol, Ralph Noordam, Jasper de Bie (allen Hoofddorp), Yorbin den Ouden (Overbos), Ibrahim El Hanani (NVC), Jesse van Wees (Katwijk), Ivan Vicentie (BSM)
Vertrokken: Bernard Tofik (Roda ’23), Tom Pauw (Abcoude), Robin Peters (VEW), Jarno Cardol (gestopt)

Zandvoort
Nieuw: Sam Kenselaar, Reinier Mutsaerts en Lucas Verstraten (allen Kon. HFC 2)
Vertrokken: Max Aardewerk (HFC EDO zat.), Misha Hormeno Aardewerk (gestopt)

Vierde klasse

Alliance ‘22
Nieuw: Bob de Leeuw en Jurrit Veldman (beiden VEW), Joost Cornelissen (RCH), Pascal Averdijk (Kon. HFC zat), Lennart Loorbach (Vogelenzang), Jimmy Dos Santos (Alliance ’22 zon)
Vertrokken: Dennis Koeleveld (Olympia Haarlem)

DSS
Nieuw: Jesse Beck (VSV), Peter Smit, Jim Dekker, Lars Dorjee (DSS zon), Justin Oosterveer, Stephan Hetem
Vertrokken: Diede van Ouden (VVAC), Ralph Cassa, Zakaria Arabi, Remon Singelenberg

Haarlem-Kennemerland
Nieuw: Koen Barendregt (JSV Nieuwegein), Roy Dammiaans (Geel-Wit), Milan en Moris van der Heijde (beiden Pancratius), Misha Koster (Onze Gezellen), Frank Verduin (Uitgeest), Stef Wubbe (DSS), Jordy Brust en Jeffrey Nelis (beiden eigen jeugd), Fabian en Niels van de Nouwland (beiden overige senioren)
Vertrokken: Glenn Kruisselbrink (gestopt)

HBC
Nieuw: Onno Vrij en Mike Kats (HBC zon)
Vertrokken: nnb

Stormvogels
Nieuw: Germaine Ebbeling (Terrasvogels), Ibrahim Kutlu (RCH)
Vertrokken: Sebastiaan de Lijzer (Stormvogels zon), Sem Blok (IJmuiden), Dave Binkhorst en Mitchell Wesseling (beiden SVIJ), David van de Kolk (Castricum), Nigel en Riley Oudshoorn (Geel-Wit), Mustafa Yanick (gestopt)

United/DAVO
Nieuw: Furlon Bouma, Serkan Vurgun, Said Slimane, Vincent Verhagen (HFC EDO zat), Martin de Jong (United/DAVO zon), Barry Loerakker, Ronald van der Giezen, Pascal Dams, Daviot Jamanica, Omer Kutlu, Marvin Wilkes, Jimmy Vergers, Seckin Ozcan, Moreno van Olphen, Menno Duurland, Roy de Boer, Chiel Schneider (allen De Brug)
Vertrokken: Geen

Velsenoord (was Velsenoord zondag 1)
Nieuw: Claudio Gentile, Ricardo Diaz (Jong Hercules), Taleb Aadi (Beverwijk)
Vertrokken: Perry Buijsman en Jeffrey Toebes (gestopt)

 

Zondag
Tweede Divisie

Koninklijke HFC
Nieuw: Roy Castien (ADO Den Haag), Oscar Wilffert (OFC), Erolind Derguti (SWZ BOSO Sneek), Kevin Sterling (Katwijk), Puck Postma (Go Ahead Eagles), Kevin de Visser (Ajax zat), Jacob Noordmans (ONS Sneek), Andre Morgan (Breukelen),
Vertrokken: Mike van den Ban (Katwijk), Hidde Prijs, Donny Verdam, Rachid el Yaakoubi (allen Rijnsburgse Boys), Mathieu Christianen (Swift), Tuncay Yener (Hoofddorp), Reggie Schaap (JOS/Watergraafsmeer), Diego Sedoc (nnb), Bart Nelis (gestopt)

Eerste klasse

HFC EDO
Nieuw: Dennis Greuter (Lisse), Virgil Deen (Katwijk), Danny Visser (AFC), Nicky Hup (DHC), Amin Ouass (Odin ’59), Redouan El Yousfi (Olympia Haarlem), Joey Salden (FC Groningen), Clay Caupain (Buiksloot), Owen van der Wijne (Dakota, Aruba)
Vertrokken: Jeffrey van den Berg (ZSGOWMS), Arno Dijkstra (Rijnvogels), Ron Rosenhart en Dennis Dinkgreve (beiden Swift), Naoufal Haddadi (JOS/Watergraafsmeer), Robin de Ridder (Schoten), Rick Balaydin (DSK), Nico Yonis (Haaglandia), Toufik Aboubakari (Zwaluwen ’30), Ercument Satar (DCG), Achraf Akhamrane (Cambuur)

Hillegom
Nieuw: Niels de Jong (Aalsmeer zat), Davey Bruggaar (Ter Leede), Tom ten Have, Joost Meiland, Toine Evers, Calvin Arentse (allen Lisse zon), Mike van Veen (Lisse zat)
Vertrokken: Moreno van Eijk, Patrick Koning, Jasper Boot, Kevin van Aalst, Ramon van de Zwet, Bas Staats, Daniël Nuijens, Rogier Fenger, Bart van Saase, Tim Mai Tan, Nick Duwel en Tom van Ruiten (allen gestopt)

Velsen
Nieuw: Jesse van der Meer (Bloemendaal), Joel Panka (Pancratius), Daniël Zuivenloon (OFC), Zeno van Ooijen (Lisse), Jordi Snijders (De Kennemers)
Vertrokken: Iw Stoianov (IJmuiden)

VSV
Nieuw: Jesper Voorinholt (Wijk aan Zee), Brian van Laar (Stormvogels), Floris Derne (DEM), Kinny Mieloo (DSK), Raymond Barends (VVH Velserbroek), Floris Serne (DEM), Roy de Wit, Wesley van der Wal, Robert Uiterbosch, Carlos Dos Santos (allen waren gestopt)
Vertrokken: Ricardo Snoek (HFC EDO zat)

Tweede klasse

DSOV
Nieuw: Justin Kooseloot (RCH zon), Jozef den Hollander, Benjamin Scholten en Alex Kooijman (RCH zat), Mohamed Tissoudali (VVA/Spartaan), Roy Ouwens (Hoofddorp), Ruben Karelse (Zwanenburg), Bodhi Sneekes (VVC), Marwan Fares (Kon. HFC)
Vertrokken: Hernan Noorman (HFC EDO zat), Maarten van Rijckevorsel (JOS/Watergraafsmeer)

Hoofddorp
Nieuw: Tuncay Yener (Kon. HFC), Sergio Cameron (Ajax zat), Jeffrey Mols (Noordwijk), Jasmin Tamic (GVVV), Sven Berntzen (ADO ’20), Donny Kool (Pancratius), Özkan Özmen (VVA/Spartaan), Fahim Zade (Wherevogels)
Vertrokken: Sven Wierda (Overbos), Nick Tavenier (Pancratius), Kobina Plange (AFC ’34), Rainer Sion (Blauw-Wit Beursbengels), Ismael Markelo (Abcoude), Mamadou Keta (nnb)

Stormvogels
Nieuw: Mike Dam (Ter Leede), Mehran Teimori (United/DAVO), Glenn Bruinsma (HFC EDO), Huseyin Yilmaz (DEM), Bas Veen (Lisse)
Vertrokken: Mart Willemse (Odin ’59), Dennis Adrichem (DEM), Dennis Verwer (Waterwijk), Brian Sno (Zwaluwen ’30), Etkin Zatkara (JOS/Watergaafsmeer)

United/DAVO
Nieuw: Levy van Nispen (Kon. HFC), Thijs Hofman (RCH), Anass El Khamlichi en Daniël Abera (beiden HBOK), Najim Boezia (EDO), Frencel Lewis, Bader Azaay, Omar Mensah (allen Olympia Haarlem), Beyhan Yuksel (Eendracht ’82), Enrico Jagernath (DSK), Kevin Elfrink (Odin ’59), Saïd Lamou (Geel-Wit)
Vertrokken: Yeboah Augustien (Uitgeest), Barry Tjeertes en Jordan Gast (beiden ZSGOWMS), Janyro Purperhart (Legmeervogels), Martin de Jong (United/DAVO zat)

Derde klasse

Bloemendaal
Nieuw: Menno Metselaar (Kon. HFC), Gijs Jan Poelgeest (Geel-Wit), Carsten Smit (Haarlem-Kennemerland), Paul Joon (jaar niet actief geweest), Sander Kroon, Peter Zijlstra, Brian Scholma, David Baas, Toon Beeren, Yannick van Drunen (allen Bloemendaal zat), Beer Koning en Dennis Goes (beiden Terrasvogels), Koen Vogel, Maarten van den Burg, Lennaert Viveen (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Jesse van der Meer (Velsen), Thom van Ree (Bloemendaal zat), Sjoerd Vos, Patrick de Boer, Norbert Jansen, Terence Corsen (gestopt)

Olympia Haarlem
Nieuw: Marlon Burggraaf en Mohammed Yahyaoui (beiden De Brug), Mohammed Motouakkil (HFC EDO), Steve Olfers (De Dijk), Adem Savas (HFC EDO zat), Dwayne Wondel (Woerden)
Vertrokken: Zafer Kandemir en Saïd Sakhsoukh (beiden Zwanenburg), Redouan El Youssfi (EDO), Frencel Lewis, Bader Azaay, Omar Mensah (allen United/DAVO)

Schoten
Nieuw: Robin de Ridder en Lorenzo Dingerdis (HFC EDO), Anil Kilic (HYS), Alpay Kilic (Kon. HFC), Jeremy Deinum, Mike Wegman, Terence van Kampen, Joey van der Schrier en Sebastiaan van Zanten (allen THB), Mevlut Gunturk (geen club)
Vertrokken: Stephan Ket (IVV), Yannick Klarenbeek en Rick Prins (gestopt)

VVH Velserbroek
Nieuw: Geen
Vertrokken: Rik Heeremans (Terrasvogels), Raymond Barends (VSV)

Vierde klasse

Alliance ‘22
Nieuw: Nick Duijn (Haarlem-Kennemerland), Wesley Duineveld (Velsen), Thomas Poulussen, Sem Barkman, Jesse Boot, Elvis van Leeuwen en Tijmen de Vreeze (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Nelson van der Poll (gestopt)

BSM
Nieuw: Jermaine van Klosteren (RCH), negen spelers uit eigen jeugd
Vertrokken: Dirk van het Klooster (gestopt)

DIO
Nieuw: Mark Pieters (DSS), Romano van de Boogaardt (VVH Velserbroek), Hassan Alikali, Selcuk Tarlan (allen Waterloo), Abdelmajid El Yousfi, Jesse Hilberts, Hakan Gokalp en Yousef Oas (allen United/DAVO), Miquel Zeegelaar, Brian IJlstra en Jeremy van Heems (allen Heemstede), Khalid El Yassini (Geel-Wit), Selcuk Ozgur (HYS), Emin Demir en Erfan Ghajemi (HFC EDO), Delano Schreuder, Barry van Rumpt, Dean Wesseling (allen DIO zat), Jesse van Delden (eigen jeugd), Osman Yurdakan (Schoten)
Vertrokken: Marvin Ketting (RCH), Youri Ketting en Dennis Möhringer (beiden DSK), Sjoerd Koopman (Olympia Haarlem), Wessel Heerenmans (Geel-Wit), Lat Seck (gestopt)

DIOS
Nieuw: Dave Schniedewind en Roy Wismeijer (beiden GeuzenMiddenmeer), Mitchell Engel (Overbos), Khalid Aisatti (Hoofddorp), Melvin Koelemeijer (Bastendorff, Luxemburg)
Vertrokken: Geen

DSK
Nieuw: Roy de Graaf, Wesley van Bronkhorst, Joery Dijkzeul, Danny Bergkamp (Schoten), Dennis Mohringer en Joery Ketting (DIO), Stefan Ebbeling (RCH), Rick Ballaydin (EDO)
Vertrokken: Geen

DSS
Nieuw: Abaday Allah (onbekend)
Vertrokken: Lars Dorjee (DSS zat), Mark Pieters (DIO), Mike en Bob de Groot (beiden Onze Gezellen), Lars van Alten (onbekend), Tim Stokman (gestopt)

HBC
Nieuw: Geen
Vertrokken: Jonno Vrij en Mike Cats (beiden HBC zat), Jordy Moonen en Ronnie Nolles (beiden gestopt)

Onze Gezellen
Nieuw: Anwar Walaed en Adil Oumlil (beiden Terrasvogels), Mike en Bob de Groot (beiden DSS), Jeffrey den Heijer (Wateringse Veld/GONA), Joey Bodt (Jong Hercules), Hidde Hoenderdos, Dave Post en Alex Bojadzic (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Patrick Eggermont (IJmuiden)

RCH
Nieuw: Marvin Ketting (DIO), Marc en Tom Juffermans (beiden Lisse zon), Ro Rosenhart (Geel-Wit), Roel van Berkel (Hillegom), Milko Snijders (RCH zat), Cedric Creton en Reza Chamracz (beiden Heemstede), Branko de Keizer (VSV)
Vertrokken: Stefan Ebbeling (DSK), Justin Losekoot (DSOV), Ibi Kutlu (Stormvogels zat), Jermaine van Klosteren (BSM), Thijs Hofman (United/DAVO), Michael van der Meer en Gino van Dijk (gestopt)

Spaarnwoude
Nieuw: Geen
Vertrokken: Geen

Terrasvogels
Nieuw: Rik Heeremans (VVH Velserbroek), Mitchel Ket (Schoten), Dio Hornman en Luuk de Heer (Velsen), Jeroen Stoop (geen club), Pepijn Reesink (VSV), Louis de Groot (SVIJ), Floris van Bodegraven, Max Geiteman, Rik Blokland, Stef van der Veldt en Machiel Krom (allen eigen jeugd)
Vertrokken: Dennis Goes, Beer Koning en Sjaak Vlaspoel (allen Bloemendaal), Germain Ebbeling (Stormvogels zat), Walead Anwar en Adil Oumlil (beiden Onze Gezellen), Michael Kentrop, Djoerd Vulto en Ricardo Cardol (allen lager elftal), Nick Pachanoli (gestopt)

Vogelenzang
Nieuw: Dave van Haatrecht (Hillegom), Jerry van Alphen (De Brug), Michiel de Boer (was gestopt), Pascal Roelen (eigen jeugd)
Vertrokken: Geen

Waterloo
Nieuw: Jack Zuidam en Patrick van Doorn (beiden Stormvogels zon), Swen Engels (Stormvogels zat), Jeffrey Bohm (DEM), Jesse Kooijman (VSV zat), Jeroen Zuidema (EDO), Florian Bohm en Thomas van den Hoff (beiden waren gestopt)
Vertrokken: Jordy de Kort, Brian Duin en Freek Lauwers (allen naar lager team), Robert Eggermont en Dennis Schippers (beiden nog onbekend), Mike Zeilmaker (gestopt)

Zwanenburg
Nieuw: Zafer Kandemir en Said Sakhsoukh (beiden Olympia Haarlem)
Vertrokken: Ruben Karelse (DSOV), Kyle te Pas (Pancratius)

Vijfde klasse

Geel-Wit
Nieuw: Nigel en Riley Oudshoorn (beiden Stormvogels), Desley Westerhuis (Haarlem-Kennemerland), Jim van der Vlist (Kon. HFC), Tommy Heiligers (DSS), Dylan Mentjox en Belal Salemy (beiden HBC), Cletus Martina (OSV), Wessel Heerenmans (DIO), Marwan Abdelaziz (Forza Almere), Joey Buiskool en Winay Uittenbogaard (beiden eigen jeugd)
Vertrokken: Ro Rosenhart (RCH), Khalid El Yassini (DIO), Ted Pauw, Roy Vernout, Kevin van Willigenburg, Luca Willems, Luca Adamo, Lars Willems, Joey de Jong en Daan van der Hofstede (allen Geel-Wit zat), Brian van den IJssel (gestopt)

Heemstede
Nieuw: Gehele HBC A1
Vertrokken:Miquel Zeegelaar, Brian IJlstra en Jeremy van Heems (allen DIO), Cedric Creton en Reza Chamracz (beiden RCH),

SVIJ
Nieuw: Alex Barzilay, Dave Binkhorst, Rachid El Kattabi en Jeffrey Ankuma (allen Stormvogels), Raphael Fraser (DWS), Mirano Oliveira (Purmersteijn), Vince Klaassen (Bloemendaal), Rick Wolfs (Kon. HFC), Stefan Rada (Haarlem-Kennemerland), Stan Buur (DEM), Evandro Laurens (ZSGOWMS), Quincy Seder (Legmeervogels), Jari Dikker (DIA Breda), Yassine Sidi Al Yahia (WAC Casablanca, Marokko)
Vertrokken: Louis de Groot (Terrasvogels)