Overschrijvingen 2021/2022

In dit overzicht vind je de overschrijvingen voor het seizoen 2021-2022. We hebben de lijst gemaakt op indeling van het afgelopen seizoen.

Dit bericht wordt bijgewerkt zodra er meer overschrijvingen bekend zijn. Heb je aanvullingen? Mail deze dan naar danny@voetbalinhaarlem.nl 

Tweede Divisie

Koninklijke HFC:
Nieuw: Gerry Vlak (IJsselmeervogels), Desevio Payne (FC Emmen), Jim Hulleman (ODIN ’59), Koen Tros (ODIN ’59), Mitchel Michaelis (Go Ahead Eagles)
Weg: Daniel van Son (IJsselmeervogels), Khalid Tadmine (IJsselmeervogels), Peet van der Slot (VVSB), Tom Boks (Schipluiden), Noud Kaagman (DSOV), Kevin van Gasteren (Always Forward)

Zondag Hoofdklasse

Velsen:
Nieuw: Tim Groenewoud (SDZ), Lars van Rijn (DSOV), Daan Tervoort (VSV), Randy Gast (Olympia Haarlem), Bas Schol (Olympia Haarlem), Max Lodewijks (Castricum), Sandro Staal (AFC ’34), Rachad Madi (Alphense Boys), Ayrton Dol (FC Lisse), Halil Suzulmus (AGB)
Weg: Bastiaan Scholten (Stormvogels), Stijn van der Voort (Stormvogels), Gregory Martins, Yorinn Albers (Stopt), Jurjen Dikker (Hillegom), Joep de Bas (EDO), Tom Reinhard (EDO), Guillermo Pengel (Real Sranang), Tom Kok (DEM)

Zondag eerste klasse

DSOV:
Nieuw: Othmane Fertout (Zandvoort), Zakaria Bakrine (Hoofddorp), Lars Winkel (Kon. HFC), Chris Uijtenhaak (Olympia Haarlem), Danny Rathebe (EDO), Noud Kaagman (Kon. HFC), Nick Wals (WV-HEDW), Othman Lechkar (Legmeervogels), Fouad Maachou (Blauw-Wit), Ahmed Faridi Blazquez (Blauw-Wit), Aguibou Camara (Hoofddorp), Mike Aalders (Hoofddorp), Derrick Barima (Volewijckers), Joey de Kruijf (DEM)
Weg: Lars van Rijn (Velsen), Jean Pierre Kerkeboom (DWS)

Hillegom:
Nieuw: Maurice v.d. Neut (FC Lisse), Niels van Dooren (FC Lisse), Jurjen Dikker (Velsen), Jamil de la Cruz (VVC), Justin de Freijter (VVC)
Weg: Jim Pijpers (BSM)

Hoofddorp:
Nieuw: Tobias de Jong (Kon. HFC), Manolito Joren (Arsenal), Luc Stolker (Quick ’20), Jasper Ewout van Breemen-Schneider (ATC ’65), Donny Kessing (SDZ), Oliver Rifai (HBOK)
Weg: Zakaria Bakrine (DSOV), Jasmin Ramic (Stopt), Tuncay Yener (Stopt), Miliano Groenbast (Kon. HFC), Omar el Aamrani (DCG), Wibout de Vetten (AFC)

Zondag tweede klasse

Bloemendaal:
Nieuw: Mike Gulliker (Kon. HFC), Sjoerd Vos, Joost Hofker en Maarten van den Burg (allen clubloos)
Weg: Joost van den Boogaard (Noordwijk)

DIOS:
Nieuw: Oussama Assaidi, Dani Vork (FC Lisse)
Weg: Niemand

HBC:
Nieuw: Jesse Vink (SDZ)
Weg: Robin van Leeuwen (Stopt), Robin van der Linde (Heemstede)

Schoten:
Nieuw: Jesse Zwitser (United/DAVO), Stefan Ket (De Meteoor), Donny Koning (was gestopt), Wesley Berenstein (EDO), Sven van Dijk (Terrasvogels), Ruben Zimonyi (Hoofddorp), Quinten MacDonald (CTO ’70), Shemar Babel (DEM)
Weg: Jurre Dekker (OG), Randy Willems (OG), Toufik Dardouh (RCH), Wesley Lamars (Geel-Wit), Ralph van der Burg (Stopt)

Zondag derde klasse

Alliance ’22:
Nieuw: Niemand
Weg: Niemand

RCH:
Nieuw: Toufik Dardouh (Schoten), Sergio Burke (Geel-Wit), Majid el Yousfi (Olympia Haarlem), Tycho van Wel (Heemstede)
Weg: Brian Koppert (DSK)

Spaarnwoude:
Nieuw: Niemand
Weg: Niemand

VSV:
Nieuw: Wago Matitaishvili (Waterloo)
Weg: Mike Michielsen (VVH), Daan Tervoort (Velsen), Sven Koning

VVH Velserbroek:
Nieuw: Zondagtak gaat over naar zaterdag
Weg: Pascal Dams (IJmuiden), Sander Loogman (EDO)

Zwanenburg:
Nieuw: Nigel Zwarts (Olympia Haarlem)
Weg: Melle de Graaf

Zondag vierde klasse

BSM:
Nieuw: Jim Pijpers, Jordy Houtzager, Joey Sobhi, Mike Sobhi, Mustafa Onderoglu en Patrick Grech (allen Hillegom), Ramon van Dooijeweerd (was gestopt), Peter Segerius (DSS)
Weg: Sep Beers (UNO), Daan Wiersma en Frits Wiersma (beiden gestopt)

DSS:
Nieuw: Lars van Aalten
Weg: Mike de Groot (OG), Rutger Balm (Vitesse ’22), Jelmer van der Veldt en Bram van der Blij (beiden gestopt)

Geel-Wit:
Nieuw: Kevin Elfrink (Hertha), Wesley Lamars (Schoten), Jeroen van Hoensel (THB), Michiel Lindenhovius (Kon. HFC)
Weg: Sergio Burke (RCH)

Heemstede:
Nieuw: Stefan Olijerhoek, Jelte Schoonderbeek en Omer Ozturk (waren gestopt), Robin van der Linde (HBC)
Weg: Tycho van Wel (RCH), Ruben Deurholt (WSV ’30)

HYS:
Nieuw: Yasin Durmaz (Silvolde)
Weg: Samir Habibi (United/DAVO), Caglar Balci (Ankaraspor)

Olympia Haarlem:
Nieuw: nnb
Weg: nnb

Onze Gezellen:
Nieuw: Mike de Groot (DSS), Jurre Dekker (Schoten), Randy Willems (Schoten), Koen Toussain (was gestopt)
Weg: Thoma Link (EDO)

Zaterdag tweede klasse

EDO:
Nieuw: Joep de Bas (Velsen), Tom Reinhardt (Velsen), Elroy Tuur (Legmeervogels), Thomas Link (OG), Sven Koning (VSV), Nigel Kales (United/DAVO), Sander Loogman (VVH)
Weg: Levy van Nispen, Mo Darkaoui en Omar Mensah (allen United/DAVO), Danny Rathebe (DSOV, Maxenzo Pinas (’t Gooi)

Zandvoort:
Nieuw: Bud Water (HBOK)
Weg: Othmane Fertout (DSOV)

Zaterdag derde klasse

HYS:
Nieuw:
Weg: Niemand

IJmuiden:
Nieuw: Pascal Dams (VVH), Matthijs Veltman (DEM), Nick van der Meer (DEM), Danny Muhl (AZ), Sam Veer (VSV)
Weg: Floyd Hille (Stopt), Sven Braay (Velsen), Milan van Essen en Niels Stoker (beiden Stormvogels)

Koninklijke HFC zaterdag 1 tevens uitkomend als Kon.HFC O-21:
Nieuw: Gillermo Kuling, Medoune Seye, Splinter Haasbeek, Mikaël Schilling, Jim van Dijk, Duke Verduin, Ennis Stewart, Mikaël Mensink, Tim Aarts, Tijn Doornbos, Rory Roode, Joas Kors en Frederico van der Bosch (Allen HFC O-18), Miliano Groenbast (Hoofddorp), Teun Pletting en Lennard Eijsvogels (beiden RODA ’23), Quin van der Mark (AFC ’34), Ruben Heeremans (ADO Den Haag), Noah Rose (Hollandia),
Weg: Nydel Forgweh (De Dijk), Lucas van Gool, Mart Heuvelmans, Jesse Hoekstra, Nathaniel Johnson, Tobias de Jong (Hoofddorp), Lars Kinkel (DSOV), Ayhan Kölemenoglu, Jesse van Langelaar, Luca Mura, Khalid Rahim, Jelle Riel (VVSB), Kobe Wielkens

Olympia Haarlem:
Nieuw: Vincent Hofman (United/DAVO), Jorian Faassen (VSV), Alje Wiltenburg (OFC), Jermano Lo-fo-Sang (OFC), Ron Rosenhart (Swift), Lionel Frederik (ARC), Cerillio Cijntje (DEM) en Hugo ter Hedde (VVSB)
Weg: Bas Schol en Randy Gast (Velsen), Nick Baltus (Bloemendaal), Mounir Mounji (Nocerina 1910), Chris Uijtenhaak (DSOV)

SCW:
Nieuw: Christoph Roos (Hoofddorp), Luke Michels (Overbos
Weg: Neal Wessels (VVC)

Stormvogels:
Nieuw: Milan van Essen en Niels Stoker (IJmuiden), Bastiaan Scholten (Velsen), Stijn van der Voort (Velsen), Nadin Abou-Hassan (Haarlem-Kennemerland), Joran van Schinkel (terrasvogels), Yassin Roosblad (Zeeburgia)
Weg: Niemand

United/DAVO:
Nieuw: Levy van Nispen, Mo Darkaoui en Omar Mensah (allen EDO), Omer Kutlu (Quick 1980), Lennen Keizersweerd (WSV ’30), Emanuel Obeng (Weesp), Samir Habibi (HYS)
Weg: Vincent Hofman (Olympia Haarlem), Nigel Kales (EDO), Melvin Halsema (Olympia Haarlem)

Zaterdag vierde klasse

DSK:
Nieuw: Brian Koppert (RCH)
Weg: Niemand

Haarlem-Kennemerland:
Nieuw: Andy Slobbe (Olympia Haarlem), Cas Wubbe (DSS), Colijn Welling (DSS), Elano Oscar Vienga (FC Tilburg), Jesse Seinen (DSS), Job Versteeg (DSS), Sam el Wahy (DSS), Stefan Tseklidis (Megas Alexandros Melissochoriou, Griekenland), Youri Dijkzeul (DSS)
Weg: Niels van den Nauwland (Terrasvogels), Fabian van den Nauwland (Terrasvogels, Nadim Abou Hasan (Stormvogels), David van der Kolk (SVIJ), Sander van Gemert.

HBC:
Nieuw: nnb
Weg: nnb

Hoofddorp:
Nieuw: NAziz Ecran en Rico Hooijboer (beiden Buitenveldert)
Weg: Nicky Gerber, Fabian van Dooijenweert en Nicky Witschge (allen gestopt)

Overbos:
Nieuw: nnb
Weg: nnb

SVIJ:
Nieuw: David van der Kolk (Haarlem-Kennemerland), Sven Admiraal
Weg: Jeffrey Heijne, Ali Orakci

Terrasvogels:
Nieuw: Pieter Kors (DSS), Nick Vader (IJmuiden), Ruben Zelst (IJmuiden), Wessel van Leeuwen (IJmuiden), Sverre Riepma (IJmuiden), Nino van Straaten (SVIJ)
Weg: Nick Dekker (Waterloo), Jaron van Schinkel (Stormvogels)

THB:
Nieuw: Mitchel Kreule (Olympia Haarlem), Tyrone Barkey (VVH), Koen van Huijgen (VVH), Eren Ceki (Olympia Haarlem)
Weg: Jeroen van Hoesel (Geel-Wit), Pascal van Egmond (Odysseus ’91)

UNO:
Nieuw: nnb
Weg: nnb

Velsen:
Nieuw: nnb
Weg: nnb

VEW:
Nieuw: Jeroen van Duin (UNO), Ward Koomen (Overbos), Tyrone Carolina (DSOV), Marc Dekker (Hoofddorp)
Weg: Troy Zwanenberg (RKDES), Kenjie Bergwerf, Micha de Wolff en Jesse de Wolff(allen gestopt)

Vogelenzang:
Nieuw: Patrick Frumau
Weg: Niemand

VSV:
Nieuw: Niemand
Weg: Jorian Faassen (Olympia Haarlem)

Waterloo:
Nieuw: Nick Dekker (Terrasvogels), Ian Hille (IJmuiden), Niels v.d. Sluis (IJmuiden), Branco Mooij
Weg: Wago Matitaishvili (VSV), Donny Reijs (Stopt)