O-23 Cup 19-20
We gaan dit seizoen starten met de vierde editie van de ViH O-23 Cup! United/DAVO, Koninklijke HFC en Olympia Haarlem wonnen de eerdere edities van dit spraakmakende toernooi!
Alle uitslagen en standen vind je onder de tool van Arbitrage Online!
Wat zijn de belangrijkste zaken:
– Van oktober tot en met mei (en de finale in juni) is er één speelronde
per maand. We willen geen extra belasting vormen tijdens het al drukke
seizoen en we eindigen voordat de nacompetitie gaat starten.
– We starten het toernooi met een poulefase, waarna we verder gaan met
een knockout-fase.
– Van elke poule gaan de nummers 1 en 2 door naar de knockout-fase.
Van poule D gaat ook nummer 3 door. Daarbij worden de drie beste nummers 3 van de overige poules ook aan de knockout-fase toegevoegd. (Gelijk aantal punten? Gelijk doelsaldo? Dan gaat het team door wat de meeste doelpunten heeft gemaakt)
– We werken met een schorsingensysteem. Voorbeeld: bij drie gele kaarten
is een speler één duel uitgesloten.
– We werken in de poulefase met een onafhankelijke scheidsrechter, maar
vanaf de halve finales met onafhankelijke arbitrale trio’s.
De speeldata:
1e poulewedstrijd: dinsdag 15 oktober 2019
2e poulewedstrijd: dinsdag 19 november 2019
3e poulewedstrijd: dinsdag 17 december 2019
1/8 finales: dinsdag 17 maart 2020
1/4 finales: dinsdag 14 april 2020
1/2 finales: dinsdag 19 mei 2020
Finale: zaterdag 20 juni 2020
Indien een wedstrijd niet op bovengenoemde data gespeeld kan worden, neem dan contact met ons op via redactie@voetbalinhaarlem.nl
1/8 finale
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm |
17-mrt | 20.00u | Olympia Haarlem | − | Schoten | |
17-mrt | 20.00u | Heemstede | − | Bloemendaal | |
17-mrt | 20.00u | Alliance ’22 | − | Hoofddorp | |
17-mrt | 20.30u | Geel-Wit | − | DSS | |
17-mrt | 20.30u | HBC | − | Hillegom | |
17-mrt | 20.00u | VVC | − | IJmuiden | |
17-mrt | 20.00u | EDO | − | HYS | |
17-mrt | 20.00u | DIOS | − | Zandvoort |
Poule A
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
15-okt | 20.00u | EDO | − | Geel-Wit | 3-3 |
15-okt | 20.30u | HBC | − | Haarlem-Kennemerland | 6-1 |
19-nov | 20.00u | Geel-Wit | − | HBC | 0-8 |
27-nov | 20.00u | Haarlem-Kennemerland | − | EDO | 2-8 |
16-dec | 20.00u | Haarlem-Kennemerland | − | Geel-Wit | 1-3 |
17-dec | 20.00u | EDO | − | HBC | 3-2 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | EDO | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 14 | 7 | +7 |
2 | HBC | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 16 | 4 | +12 |
3 | Geel-Wit | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 |
4 | Haarlem-Kennemerland | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 17 | -13 |
Poule B
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
15-okt | 20.00u | Stormvogels | − | Bloemendaal | 0-3 |
15-okt | 20.00u | Velsen | − | Olympia Haarlem | 0-8 |
19-nov | 20.00u | Bloemendaal | − | Velsen | 4-2 |
25-feb | 20.00u | Olympia Haarlem | − | Stormvogels | 5-7 |
17-dec | 20.00u | Olympia Haarlem | − | Bloemendaal | 3-4 |
04-feb | 20.00u | Stormvogels | − | Velsen | 3-5 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | Bloemendaal | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 11 | 5 | +6 |
2 | Olympia Haarlem | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 16 | 11 | +5 |
3 | Velsen | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 15 | -8 |
4 | Stormvogels | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 13 | -3 |
Poule C
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
15-okt | 20.00u | Heemstede | − | Terrasvogels | 9-0 |
15-okt | 20.00u | Hoofddorp | − | Schoten | 7-1 |
NNB | 20.00u | Terrasvogels | − | Hoofddorp | 3-0 |
19-nov | 20.00u | Schoten | − | Heemstede | 3-1 |
21-jan | 20.00u | Schoten | − | Terrasvogels | 4-0 |
17-dec | 20.00u | Heemstede | − | Hoofddorp | 0-5 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | Hoofddorp | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 12 | 4 | +8 |
2 | Schoten | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | 8 | 0 |
3 | Heemstede | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | 8 | +2 |
4 | Terrasvogels | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 13 | -10 |
Poule D
Datum | Tijd | Nr | Thuis | − | Uit | Opm. |
15-okt | 20.30u | DIOS | − | VVC | 3-3 | |
15-okt | 20.00u | DSOV | − | Hillegom | 2-3 | |
19-nov | 20.00u | Zwanenburg | − | DIOS | 2-3 | |
19-nov | 20.00u | VVC | − | Hillegom | 3-2 | |
17-dec | 20.00u | Hillegom | − | DIOS | 1-4 | |
17-dec | 20.30u | DSOV | − | Zwanenburg | 4-4 | |
28-jan | 20.00u | VVC | − | DSOV | 2-6 | |
25-feb | 20.00u | Hillegom | − | Zwanenburg | 3-1 | |
13-feb | 20.30u | DIOS | − | DSOV | 4-4 | |
03-mrt | 20.00u | Zwanenburg | − | VVC | 2-3 |
1 | DIOS | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 14 | 10 | +4 |
2 | VVC | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 11 | 13 | -2 |
3 | Hillegom | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 | 10 | -1 |
4 | DSOV | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 16 | 12 | +4 |
5 | Zwanenburg | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 9 | 13 | -4 |
Poule E
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
15-okt | 20.00u | SVIJ | − | HYS | 0-4 |
15-okt | 20.00u | Zandvoort | − | DSS | 2-4 |
19-nov | 20.00u | HYS | − | Zandvoort | 3-1 |
19-nov | 20.00u | DSS | − | SVIJ | 3-0 regl |
17-dec | 20.30u | DSS | − | HYS | 3-0 |
17-dec | 20.00u | SVIJ | − | Zandvoort | 0-3 regl |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | DSS | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 10 | 1 | +9 |
2 | HYS | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 4 | +3 |
3 | Zandvoort | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 |
4 | SVIJ | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 10 | -10 |
Poule F
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
15-okt | 20.30u | Onze Gezellen | − | DSK | 1-1 |
15-okt | 20.00u | Alliance ’22 | − | IJmuiden | 2-1 |
19-nov | 20.00u | DSK | − | Alliance ’22 | 3-3 |
03-dec | 20.00u | IJmuiden | − | Onze Gezellen | 4-0 |
18-jan | 14.30u | IJmuiden | − | DSK | 3-2 |
17-dec | 20.30u | Onze Gezellen | − | Alliance ’22 | 1-1 |
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1 | IJmuiden | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | 4 | +4 |
2 | Alliance ’22 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 6 | 5 | +1 |
3 | DSK | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 |
4 | Onze Gezellen | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 |