O-23 Cup 17-18
Finale
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
14-jul | 16.00u | Koninklijke HFC | − | Schoten | 6-0 |
Halve Finales
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
12-jun | 20.00u | Hillegom | − | Koninklijke HFC | 1-4 |
26-jun | 20.00u | Schoten *WNS | − | Stormvogels | 1-1* |
De halve finales worden op neutraal terrein gespeeld.
Kwartfinales
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
16-mei | 20.30u | VVC | − | Schoten | 3-4 |
01-mei | 20.00u | Koninklijke HFC | − | IJmuiden | 4-1 |
29-mei | 20.00u | United/DAVO | − | Stormvogels | 1-2 |
01-mei | 20.00u | Geel-Wit | − | Hillegom *WNS | 3-3* |
Loting kwartfinales O-23 Cup.
Maandagavond 23 april is er geloot voor de kwartfinales van editie 2017-2018. IJmuiden, Stormvogels, VVC, Hillegom, Schoten, Koninklijke HFC, United/DAVO en Geel-Wit hebben zich hiervoor geplaatst.
De loting verliep als volgt:
De tweede editie met 22 deelnemende clubs start op dinsdag 12 september 2017.
Programma poule A | Opm. | ||||
12-sep | 20.00u | Stormvogels | − | SVIJ | 2-3 |
12-sep | 20.30u | DSS | − | Spaarnwoude | 4-2 |
10-okt | 20.00u | IJmuiden | − | Spaarnwoude | 8-1 |
17-okt | 20.00u | SVIJ | − | DSS | 2-3 |
7-nov | 20.00u | Stormvogels | − | DSS | 3-1 |
20-feb | 20.00u | IJmuiden | − | SVIJ | 3-0 |
30-jan | 20.00u | Spaarnwoude | − | Stormvogels | 4-7 |
6-mrt | 20.00u | IJmuiden | − | DSS | 2-1 |
13-feb | 20.00u | IJmuiden | − | Stormvogels | 6-2 |
13-feb | 19.00u | SVIJ | − | Spaarnwoude | 1-1 |
Stand | |||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1. | IJmuiden ** | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 19 | 4 | +15 |
2. | Stormvogels ** | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 14 | 14 | 0 |
3. | DSS | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 | 10 | -1 |
4. | SVIJ | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | 9 | -3 |
5. | Spaarnwoude | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | 20 | -12 |
Programma poule B | Opm. | ||||
12-sep | 20.00u | Zandvoort | − | Koninklijke HFC | 2-1 |
12-sep | 20.00u | Schoten | − | Haarlem-K’land | 5-0 |
19-sep | 20.30u | Onze Gezellen | − | Bloemendaal | 1-3 |
10-okt | 20.00u | Schoten | − | Zandvoort | 4-1 |
10-okt | 20.30u | Onze Gezellen | − | Koninklijke HFC | 0-10 |
11-okt | 20.00u | Bloemendaal | − | Haarlem-K’land | 2-3 |
7-nov | 20.00u | Zandvoort | − | Haarlem-K’land | 1-0 |
7-nov | 20.00u | Koninklijke HFC | − | Bloemendaal | 2-6 |
30-jan | 20.30u | Onze Gezellen | − | Schoten | 0-2 |
30-jan | 20.00u | Haarlem-K’land | − | Koninklijke HFC | 0-8 |
23-jan | 20.00u | Zandvoort | − | Onze Gezellen | 0-1 |
Bloemendaal | − | Schoten | 0-3 | ||
6-feb | 20.00u | Schoten | − | Koninklijke HFC | 0-5 |
Zandvoort | − | Bloemendaal | 3-0 | ||
6-feb | 20.30u | Onze Gezellen | − | Haarlem-K’land | 4-2 |
Stand | |||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1. | Schoten | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 14 | 6 | 8 |
2. | Kon. HFC | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 26 | 8 | 18 |
3. | Zandvoort | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 6 | 1 |
4. | Bloemendaal | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 11 | 12 | -1 |
5. | Onze Gezellen | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 6 | 17 | -11 |
6. | Haarlem-K’land | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 5 | 20 | -15 |
Programma poule C | Opm. | ||||
30-jan | 20.00u | United/DAVO | − | HYS | 7-1 |
3-okt | 20.00u | Geel-Wit | − | Alliance ’22 | 4-2 |
10-okt | 20.30u | Alliance ’22 | − | HBC | 2-2 |
17-okt | 20.00u | Geel-Wit | − | HYS | 2-3 |
7-nov | 20.00u | Alliance ’22 | − | HYS | 4-1 |
7-nov | 20.30u | HBC | − | United/DAVO | 3-6 |
regl. | HBC | − | HYS | 3-0 | |
18-apr | United/DAVO | − | Geel-Wit | 3-3 | |
6-feb | 20.00u | Geel-Wit | − | HBC | 3-2 |
6-feb | 20.00u | United/DAVO | − | Alliance ’22 | 5-5 |
Stand | |||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1. | United/DAVO ** | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 21 | 12 | 9 |
2. | Geel-Wit ’20 ** | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 12 | 10 | 2 |
3. | Alliance ’22 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 13 | 12 | 1 |
4. | HBC | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 10 | 11 | -3 |
5. | HYS | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | 14 | -7 |
Programma poule D | Opm. | ||||
12-sep | 20.30u | SCW | − | BSM | 2-3 |
12-sep | 20.00u | Hillegom | − | VVC | 0-3 |
6-mrt | 20.00u | DSOV | − | DSK | 3-2 |
10-okt | 20.00u | BSM | − | DSK | 4-1 |
11-okt | 20.30u | VVC | − | SCW | 6-0 |
17-okt | 20.00u | DSOV | − | Hillegom | 1-3 |
21-nov | 20.00u | Hillegom | − | SCW | 5-0 |
7-nov | 20.00u | BSM | − | DSOV | 1-8 |
8-nov | 20.30u | VVC | − | DSK | 4-0 |
23-jan | 20.00u | Hillegom | − | BSM | 4-1 |
12-dec | 20.00u | DSOV | − | VVC | 3-6 |
regl. | DSK | − | SCW | 0-3 | |
6-feb | 20.30u | SCW | − | DSOV | 0-4 |
6-feb | 20.00u | DSK | − | Hillegom | 0-6 |
21-mrt | nnb | VVC | − | BSM | 6-1 |
Stand | |||||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DV | DT | DS |
1. | VVC ** | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 25 | 4 | 21 |
2. | Hillegom ** | 5 | 4 | 0 | 1 | 12 | 18 | 4 | 14 |
3. | DSOV | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 19 | 6 | 13 |
4. | BSM | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | 21 | -11 |
5. | SCW | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 5 | 20 | -17 |
6. | DSK | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | 18 | -13 |
* Onder voorbehoud van wijzigingen