Nacompetitie zondag 2019

Voetbal in Haarlem zet alle schema’s van de nacompetitie op een rij en vult de teams in waar mogelijk.

Schema 1e klasse A – 2e klasse A en B
Eerste ronde, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
02-jun (A) 14.00u  Kolping Boys  SO Soest  3-1
02-jun (B) 14.00u  Zeeburgia  FC Den Helder  2-0
02-jun (C) 14.00u  Kampong  Assendelft  0-1
02-jun (D) 14.00u  Hillegom  SCH ’44  2-0

Tweede ronde, 1 wedstrijd (hoogst geplaatste team speelt thuis)

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
10-jun (E) 14.00u  Kolping Boys  Zeeburgia  1-0
10-jun (F) 14.00u  Hillegom  Assendelft *WNV  3-5*

Finale, 1 wedstrijd (neutraal terrein)

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
16-jun 14.00u  Kolping Boys  Assendelft

* Winnaar finale komt volgend seizoen uit in de eerste klasse.


Schema 2e klasse A – 3e klasse A en B
Eerste ronde, 1 wedstrijd

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
02-jun (A) 14.00u  VIOS-W  Hercules Zaandam  3-1
02-jun (B) 14.00u  De Foresters * niet gespeeld  SEW * door naar volgende ronde  *
02-jun (C) 14.00u  De Kennemers  KGB *WNS  1-1*
02-jun (D) 14.00u  Schoten *WNV  Meervogels ’31  3-1*

Tweede ronde, 1 wedstrijd (hoogst geplaatste team speelt thuis)

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
10-jun (E) 14.00u  VIOS-W  SEW  4-1
10-jun (F) 14.00u  Schoten  KGB  4-1

Winnaars tweede ronde komen volgend seizoen uit in de tweede klasse.

Extra plek tweede klasse

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
16-jun (G) 14.00u  SEW  KGB
16-jun (H) 14.00u  IVV  Zwaluwen Utrecht

Schema derde/vierde klasse

Eerste ronde

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
02-jun (1) 14.00u  WSV ’30  HSV Sport 1889 *WNS  3-3*
02-jun (2) 14.00u  Geel-Wit ’20  Fortius *WNV  1-5*

Tweede ronde

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
10-jun (A) 14.00u  JVC  HSV Sport  3-0
10-jun (B) 14.00u  De Rijp  Fortius  7-0
10-jun (C) 14.00u  Hugo Boys  FC Medemblik  3-1
10-jun (D) 14.00u  Winkel  Con Zelo  3-0
10-jun (E) 14.00u  Alkmaarsche Boys  Sporting Krommenie  2-3
10-jun (F) 14.00u  Egmondia  Dynamo  2-0
10-jun (G) 14.00u  De Meer  DSS  6-2
10-jun (H) 14.00u  Zwanenburg  DWSV  7-1
10-jun (I) 14.00u  Wasmeer  ’s Graveland  0-5
10-jun (J) 14.00u  Nederhorst  RCH  3-2
10-jun (K) 14.00u  Strandvogels  Ilpendam  3-4
10-jun (L) 14.00u  Nieuw West United  Zeist  2-1

Finale (neutraal terrein)

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
16-jun 14.00u  JVC  De Meer
16-jun 14.00u  De Rijp  Zwanenburg
16-jun 14.00u  Hugo Boys  ’s Graveland
16-jun 14.00u  Winkel  Nederhorst
16-jun 14.00u  Sporting Krommenie  Ilpendam
16-jun 14.00u  Egmondia  Nieuw West United

* Winnaars finales komen volgend seizoen uit in de derde klasse.