Welkom op de pagina van de MidWest Cup! Na 20 jaar Haarlems Dagblad Cup is Voetbal in Haarlem sinds 2018 (eerste jaar in samenwerking met SportConnection) verder gegaan onder de naam MidWest Cup met dit spraakmakende toernooi!
Informatie voor de clubs:
- Wedstrijden plannen in overleg (week 32 t/m 38)
- Wedstrijden volgens 4-1 / 3-2 / 1-3 / 2-4 / 2-1 / 4-3
- Wedstrijddata mailen naar redactie@voetbalinhaarlem.nl
- Geen thuisvoordeel voor laagst spelende ploeg in knock-out fase
- Nummers 1 + 4 beste nummers 2 gaan door naar de knock-out fase
Al het nieuws en wedstrijdverslagen vind je hier.
DE UITSLAGEN VIND JE ONDER HET PROGRAMMA ↓
Het programma (inclusief arbitrage):
Door de coronacrisis is de MidWest Cup 2019-2020 helaas niet afgemaakt.
1/4 finales
10-mrt |
20.00u |
Stormvogels |
− |
HBC (zon) |
0-4 |
04-mrt |
20.00u |
Olympia Haarlem (zat) |
− |
VVH Velserbroek |
|
01-mrt |
14.00u |
Bloemendaal |
− |
Hoofddorp (zon) |
1-2 |
01-mrt |
14.00u |
SCW |
− |
IJmuiden |
3-5 |
1/8 finales
05-nov |
20.00u |
DSOV |
− |
Bloemendaal |
1-2 |
05-nov |
20.00u |
Olympia Haarlem (zat) |
− |
HYS (zat) |
2-1 |
21-jan |
20.00u |
SVIJ (zat) |
− |
IJmuiden |
2-7 |
12-nov |
20.00u |
Hoofddorp (zat) |
− |
SCW |
1-5 |
|
|
|
|
|
|
26-nov |
20.30u |
HBC (zon) |
− |
Spaarnwoude |
2-1 |
17-dec |
20.30u |
HBC (zat) |
− |
VVH Velserbroek |
1-4 |
14-jan |
20.15u |
Stormvogels |
− |
Zwanenburg |
3-1 |
18-dec |
20.00u |
VEW |
− |
Hoofddorp (zon) |
2-7 |
Dinsdagavond 2 juli is er in de kantine van Schoten geloot voor voor de volgende editie van de MidWest Cup. Martin Broekhoef en Vincent Koning verrichtten de loting. Deze editie doen er maar liefst 48 teams mee!
Poule A
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
03-sep |
20.15u |
Hoofddorp zo |
− |
Van Nispen za |
1-4 |
27-aug |
20.00u |
Hillegom |
− |
Zandvoort |
5-3 |
17-aug |
14.30u |
Van Nispen za |
− |
Hillegom |
1-2 |
13-aug |
20.00u |
Zandvoort |
− |
Hoofddorp zo |
3-6 |
14-sep |
20.00u |
Zandvoort |
− |
Van Nispen za |
3-2 |
22-aug |
20.15u |
Hoofddorp zo |
− |
Hillegom |
5-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Hoofddorp zo* |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
12 |
8 |
+4 |
2 |
Hillegom |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
8 |
9 |
-1 |
3 |
Van Nispen za |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
7 |
6 |
+1 |
4 |
Zandvoort |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
9 |
13 |
-4 |
Poule B
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
27-aug |
20.00u |
Velsen |
− |
DSOV |
0-5 |
27-aug |
20.00u |
EDO |
− |
HBC |
0-2 |
03-sep |
20.00u |
DSOV |
− |
EDO |
5-2 |
10-sep |
20.30u |
HBC |
− |
Velsen |
6-2 |
20-aug |
20.00u |
HBC |
− |
DSOV |
4-2 |
22-aug |
18.30u |
Velsen |
− |
EDO |
3-0 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
HBC* |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
12 |
4 |
+8 |
2 |
DSOV* |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
12 |
6 |
+6 |
3 |
Velsen |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
5 |
11 |
-6 |
4 |
EDO |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
10 |
-8 |
Poule C
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
20-aug |
20.00u |
SVIJ za |
− |
DIOS |
2-0 |
05-sep |
20.30u |
Heemstede |
− |
DSS |
5-5 |
10-sep |
20.30u |
DIOS |
− |
Heemstede |
7-1 |
10-sep |
20.15u |
DSS |
− |
SVIJ za |
2-3 |
18-aug |
14.00u |
DSS |
− |
DIOS |
5-5 |
24-aug |
17.00u |
SVIJ za |
− |
Heemstede |
3-2 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
SVIJ za* |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
8 |
4 |
+4 |
2 |
DIOS |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
12 |
8 |
+4 |
3 |
DSS |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
12 |
13 |
-1 |
4 |
Heemstede |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
8 |
15 |
-7 |
Poule D
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
08-okt |
20.00u |
Schoten |
− |
Kon. HFC za |
2-3 |
08-okt |
20.15u |
IJmuiden |
− |
Geel-Wit |
4-3 |
24-sep |
20.15u |
Schoten |
− |
IJmuiden |
1-1 |
24-aug |
17.00u |
Geel-Wit |
− |
Kon. HFC za |
4-4 |
10-sep |
20.00u |
Schoten |
− |
Geel-Wit |
2-1 |
10-sep |
20.00u |
Kon. HFC za |
− |
IJmuiden |
3-4 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
IJmuiden* |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
9 |
7 |
+2 |
2 |
Kon. HFC za |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
10 |
10 |
0 |
3 |
Schoten |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
5 |
0 |
4 |
Geel-Wit |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
8 |
10 |
-2 |
Poule E
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
14-aug |
20.00u |
Overbos |
− |
Olympia Haarlem |
0-7 |
11-sep |
20.00u |
Haarlem-Kennemerland |
− |
DSK |
2-4 |
NVT |
NVT |
Overbos |
− |
Haarlem-Kennemerland |
NVT |
26-aug |
20.00u |
DSK |
− |
Olympia Haarlem za |
2-5 |
04-sep |
20.00u |
DSK |
− |
Overbos |
1-1 |
21-aug |
20.00u |
Olympia Haarlem za |
− |
Haarlem-Kennemerland |
4-0 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Olympia Haarlem za * |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
16 |
2 |
+14 |
2 |
DSK |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
7 |
8 |
-1 |
3 |
Overbos |
3 |
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
9 |
-8 |
4 |
Haarlem-Kennemerland |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
8 |
-6 |
Poule F
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
27-aug |
20.00u |
Vogelenzang |
− |
HBC za |
2-4 |
20-aug |
20.00u |
UNO |
− |
HYS |
2-5 |
17-aug |
14.30u |
HBC za |
− |
HYS za |
1-2 |
03-sep |
20.30u |
UNO |
− |
Vogelenzang |
0-0 |
05-sep |
20.30u |
UNO |
− |
HBC za |
1-2 |
10-sep |
20.00u |
Vogelenzang |
− |
HYS za |
0-9 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
HYS za* |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
16 |
3 |
+13 |
2 |
HBC za* |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
7 |
5 |
+2 |
3 |
Vogelenzang |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
2 |
13 |
-11 |
4 |
UNO |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3 |
7 |
-4 |
Poule G
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
22-aug |
20.00u |
United/DAVO |
− |
Zwanenburg |
2-4 |
19-sep |
20.30u |
RCH |
− |
DEM za |
1-0 |
03-sep |
20.00u |
United/DAVO |
− |
RCH |
5-1 |
10-sep |
20.00u |
DEM za |
− |
Zwanenburg |
2-3 |
27-aug |
20.00u |
United/DAVO |
− |
DEM |
0-0 |
27-aug |
20.00u |
Zwanenburg |
− |
RCH |
2-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Zwanenburg* |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
9 |
5 |
+4 |
2 |
United/DAVO |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
7 |
5 |
+2 |
3 |
DEM za |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
7 |
-5 |
4 |
DEM za |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
Poule H
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
18-aug |
14.00u |
Spaarnwoude |
− |
Terrasvogels |
13-0 |
20-aug |
20.00u |
Bloemendaal |
− |
HYS zo |
3-0 |
11-aug |
14.00u |
Bloemendaal |
− |
Terrasvogels |
8-1 |
03-sep |
20.00u |
Spaarnwoude |
− |
HYS zo |
5-0 |
28-aug |
20.00u |
HYS zo |
− |
Terrasvogels |
1-1 |
25-aug |
14.00u |
Spaarnwoude |
− |
Bloemendaal |
2-2 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Spaarnwoude * |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
20 |
2 |
+18 |
2 |
Bloemendaal* |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
13 |
3 |
+10 |
3 |
HYS zo |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
1 |
9 |
-8 |
4 |
Terrasvogels |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
2 |
22 |
-20 |
Poule I
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
04-sep |
19.30u |
SVIJ zo |
− |
THB |
3-3 |
04-sep |
20.00u |
VEW |
− |
DIO |
9-2 |
21-aug |
19.30u |
THB |
− |
VEW |
1-7 |
06-sep |
19.00u |
DIO |
− |
SVIJ zo |
2-4 |
11-sep |
19.30u |
DIO |
− |
THB |
3-3 |
11-sep |
20.00u |
SVIJ zo |
− |
VEW |
3-10 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
VEW* |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
26 |
6 |
+20 |
2 |
SVIJ zo |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
10 |
15 |
-5 |
3 |
THB |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
7 |
13 |
-6 |
4 |
DIO |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
7 |
16 |
-9 |
Poule J
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
20-aug |
20.00u |
SCW |
− |
Olympia Haarlem zo |
3-1 |
21-aug |
20.00u |
Hoofddorp za |
− |
VSV za |
2-0 |
29-aug |
20.00u |
Olympia Haarlem zo |
− |
Hoofddorp za |
0-5 |
27-aug |
20.00u |
VSV za |
− |
SCW |
2-4 |
04-sep |
20.00u |
VSV za |
− |
Olympia Haarlem zo |
6-4 |
04-sep |
20.15u |
SCW |
− |
Hoofddorp za |
0-0 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Hoofddorp za* |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
7 |
0 |
+7 |
2 |
SCW* |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
7 |
3 |
+4 |
3 |
VSV za |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
4 |
Olympia Haarlem zo |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
5 |
14 |
-9 |
Poule K
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
17-aug |
14.30u |
Amstelveen Heemraad |
− |
Stormvogels |
1-2 |
27-aug |
20.15u |
SVW ’27 |
− |
BSM |
2-1 |
10-sep |
20.15u |
Stormvogels |
− |
SVW ’27 |
4-1 |
20.00u |
20.15u |
BSM |
− |
Amstelveen Heemraad |
0-0 |
03-sep |
20.15u |
BSM |
− |
Stormvogels |
1-1 |
24-aug |
14.30u |
Amstelveen Heemraad |
− |
SVW ’27 |
4-2 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Stormvogels* |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
7 |
3 |
+4 |
2 |
Amstelveen Heemraad |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
4 |
+1 |
3 |
SVW ’27 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
4 |
BSM |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
Poule L
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
25-aug |
14.00u |
VVH Velserbroek |
− |
Alliance ’22 |
3-0 |
25-aug |
14.00u |
Van Nispen zo |
− |
Onze Gezellen |
3-0 |
05-sep |
19.30u |
Alliance ’22 |
− |
Van Nispen zo |
1-1 |
22-aug |
20.30u |
Onze Gezellen |
− |
VVH Velserbroek |
3-3 |
29-aug |
20.30u |
Onze Gezellen |
− |
Alliance ’22 |
0-5 |
18-aug |
14.00u |
VVH Velserbroek |
− |
Van Nispen zo |
3-2 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
VVH Velserbroek * |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
9 |
5 |
+4 |
2 |
Van Nispen zo |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
6 |
4 |
+2 |
3 |
Alliance ’22 |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
6 |
4 |
+2 |
4 |
Onze Gezellen |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3 |
11 |
-8 |
*Naar volgende ronde
Onder voorbehoud van wijzigingen.