KNVB Districtsbeker 15-16
Middels ons archief houden wij sinds seizoen 2015-2016 alle districtsbeker uitslagen bij. We vermelden enkel de poules waarin clubs uit onze regio actief waren. Het verdere verloop is uiteraard ook te vinden.
De finale:
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
21-mei | 16.00 uur | Swift | − | Magreb ’90 | 2-3 |
De halve finales:
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
16-apr | 14.30 uur | WVHEDW | − | Swift | 0-1 |
17-apr | 14.00 uur | Magreb ’90 | − | AFC ’34 | 1-0 |
De kwartfinales:
Datum | Tijd | Thuis | ─ | Uit | Opm. |
26-mrt | 14.30 uur | WVHEDW | ─ | AFC | 2-1 |
28-mrt | 14.00 uur | RODA ’23 | ─ | AFC ’34 | 0-2 |
28-mrt | 14.00 uur | Magreb ’90* | ─ | Velsen | 0-0 |
28-mrt | 14.30 uur | Swift | ─ | De Merino’s | 1-0 |
* Wint na strafschoppen
De achtste finales:
Datum | Tijd | Thuis | ─ | Uit | Opm. |
27-feb | 14.30 uur | Zuidvogels | ─ | Swift | 2-3 |
28-feb | 14.00 uur | Velsen | ─ | ADO’20 | 2-1 |
15-mrt | 20.00 uur | Elinkwijk | ─ | RODA’23 * | 1-1 |
17-feb | 20.00 uur | AFC | ─ | AFC 2 | 6-3 |
27-feb | 17:00 uur | De Merino’s * | ─ | Purmersteijn | 1-1 |
27-feb | 14.30 uur | Spakenburg | ─ | AFC’34 | 3-4 |
27-feb | 17.00 uur | Fortuna Wormerveer | ─ | WVHEDW | 1-3 |
17-mrt | 20.00 uur | DTS | ─ | Magreb’90 | 1-3 |
* Wint na strafschoppen.
De derde knock-outronde:
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
9-feb | 20.15 uur | West Frisia | − | Zuidvogels | 0-1 |
3-feb | 20.00 uur | AFC 2 | − | Kon. HFC | 4-2 |
6-feb | 15.30 uur | ADO ’20 | − | Eemdijk | 1-0 |
7-feb | 14.00 uur | Foresters | − | Fortuna Wormerveer | 0-5 |
6-feb | 14.30 uur | Swift * | − | Ajax | 1-1 |
6-feb | 14.00 uur | Spakenburg | − | Hercules Zaandam | 2-1 |
6-feb | 14.30 uur | Magreb ’90 * | − | De Bilt | 3-3 |
7-feb | 14.00 uur | DTS * | − | Hercules | 1-1 |
27-feb | 17.00 uur | RODA ’23 | − | AMVJ | 4-0 |
6-feb | 14.30 uur | AFC ’34 | − | Roda ’46 | 2-1 |
6-feb | 17.00 uur | De Merino’s | − | Strandvogels | 4-0 |
7-feb | 14.00 uur | De Dijk | − | Velsen | 1-2 |
28-feb | 14.00 uur | NVC | − | Elinkwijk * | 1-1 |
7-feb | 14.00 uur | Alkmaarsche Boys | − | Purmersteijn * | 2-2 |
7-feb | 14.00 uur | Hollandia | − | AFC | 2-3 |
6-feb | 14.30 uur | Ilpendam | − | WVHEDW | 2-9 |
* Wint na strafschoppen.
De tweede knock-outronde:
Datum | Tijd | Nr | Thuis | − | Uit | Opm. |
22-nov | 14.00 uur | 1 | Germaan/De Eland | − | AFC ’34 | 0-4 |
22-nov | 14.00 uur | 2 | NVC * | − | De Meteoor | 2-2 |
22-nov | 14.00 uur | 3 | SVA | − | Roda ’23 | 3-6 |
22-nov | 14.00 uur | 4 | FC Aalsmeer (zon) | − | DTS * | 2-2 |
21-nov | 15.00 uur | 5 | Roda ’46 (zat) | − | Purmerend | 4-0 |
21-nov | 17.00 uur | 6 | Purmersteijn | − | Altius | 2-1 |
21-nov | 14.30 uur | 7 | Loosdrecht | − | Eemdijk | 2-3 |
24-nov | 20.00 uur | 8 | AMVJ | − | Real Sranang | 9-4 |
21-nov | 15.00 uur | 9 | Jong Holland * | − | MSV ’19 | 1-1 |
22-nov | 14.00 uur | 10 | West Frisia | − | Egmondia | 8-0 |
21-nov | 17.00 uur | 11 | Hercules Zaandam | − | VVA ’71 | 2-1 |
26-nov | 20.00 uur | 12 | Hollandia ** | − | HBC | Opg. |
21-nov | 14.30 uur | 13 | De Bilt | − | SVL | 3-1 |
21-nov | 17.00 uur | 14 | Argon | − | Velsen | 0-2 |
21-nov | 15.00 uur | 15 | Deltasport | − | De Merino’s | 0-2 |
22-nov | 11.00 uur | 16 | AFC 2 | − | Waterwijk (zon) | 5-0 |
22-nov | 14.30 uur | 17 | Hoograven | − | AFC (zon) | 0-11 |
26-nov | 20.00 uur | 18 | De Foresters | − | Stormvogels | 3-2 |
26-nov | 20.00 uur | 19 | Zilvermeeuwen | − | Magreb ’90 | 3-5 |
21-nov | 17.00 uur | 20 | Opperdoes | − | Ilpendam | 1-2 |
21-nov | 15.00 uur | 21 | De Dijk * | − | DOVO | 2-2 |
8-dec | 20.00 uur | 22 | Kon. HFC / DWS | − | Hillegom | 3-0 |
21-nov | 14.30 uur | 23 | Swift | − | Spakenburg 2 | 10-1 |
24-nov | 20.00 uur | 24 | SVM | − | Spakenburg | 1-7 |
22-nov | 14.00 uur | 25 | Alkmaarsche Boys | − | Always Forward | 2-0 |
21-nov | 16.00 uur | 26 | Ajax | − | KFC | 6-0 |
21-nov | 17.00 uur | 27 | Fortuna W’veer | − | Argon 2 | 4-0 |
22-nov | 14.00 uur | 28 | ADO ’20 * | − | LSVV | 2-2 |
24-nov | 20.00 uur | 29 | De Dreef | − | Zuidvogels | 0-10 |
22-nov | 14.00 uur | 30 | Kennemers | − | Strandvogels * | 1-1 |
22-nov | 14.00 uur | 31 | Elinkwijk | − | Vrone | 3-2 |
21-nov | 14.30 uur | 32 | BOL | − | WVHEDW | 1-5 |
22-nov | 14.00 uur | 33 | Vriendenschaar | − | Hercules | 0-6 |
22-nov | 14.00 uur | 34 | Pancratius | − | Ouderkerk | 5-1 |
* Wint na strafschoppen.
** Hollandia is door naar de derde ronde na opgave van HBC.
De tussenronde (om uiteindelijk 32 teams over te houden):
Datum | Tijd | Thuis | − | Uit | Opm. |
17-dec | 20.30 uur | Pancratius | − | De Bilt | 1-3 |
9-dec | 20.00 uur | Jong Holland | − | Velsen | 3-5 |
De eerste knock-outronde vindt plaats op 24 en 25 oktober.
Groep 2 (Amsterdam/Haarlem) | |||||
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Opm. | |
24-okt | 12.00 uur | Waterwijk (zon) | – | Ajax 2 (zat) | 1-0 |
24-okt | 14.30 uur | Argon (zat) | – | Spaarnwoude (zon) | 4-0 |
24-okt | 14.30 uur | Swift (zat) | – | DIO (zon) | 5-1 |
24-okt | 14.30 uur | Waterwijk (zat) | – | Ajax (zat) | 0-6 |
24-okt | 14.30 uur | De Dijk (zon) | – | Buitenveldert (zat) | 3-0 |
24-okt | 14.30 uur | VVC (zat) | – | AFC 2 (zon) | 1-4 |
24-okt | 15.00 uur | Diemen (zat) | – | Argon 2 (zat) | 1-4 |
24-okt | 16.00 uur | AMVJ (zat) | – | FC Amsterdam (zon) | 9-2 |
24-okt | 17.00 uur | DCG (zat) | – | Stormvogels (zon) | 0-5 |
25-okt | 14.00 uur | DSS (zon) | – | Germaan/De Eland (zon) ** | 1-1 |
25-okt | 14.00 uur | FC Aalsmeer (zon) | – | Ankaraspor (zon) | 3-0 |
25-okt | 14.00 uur | De Meteoor (zon) ** | – | Olympia Haarlem (zon) | 2-2 |
25-okt | 14.00 uur | Sporting Martinus (zon) | – | Hillegom (zon) | 0-1 |
25-okt | 14.00 uur | Roda ’23 (zon) | – | Nieuw-West United (zon) | 3-1 |
25-okt | 14.00 uur | Ouderkerk (zon) ** | – | EDO (zon) | 1-1 |
25-okt | 14.00 uur | Pancratius (zon) | – | Schoten (zon) | 2-0 |
25-okt | 14.30 uur | AFC (zon) | – | Legmeervogels (zon) | 4-2 |
25-okt | 14.30 uur | Onze Gezellen (zon) | – | Velsen (zon) | 0-7 |
25-okt | 14.30 uur | Forza Almere (zon) | – | HBC Heemstede (zon) ** | 2-2 |
27-okt | 20.30 uur | WV-HEDW (zat) | – | SDZ (zon) | 3-2 |
29-okt | 20.00 uur | Arsenal (zon) | – | Real Sranang (zon) | 1-2 |
11-nov | 20.00 uur | Koninklijke HFC (zon) | – | DWS (zon) |
** wint na strafschoppen
Indeling districtsbeker / bekertoernooi standaardteams 2015 – 2016:
Poule 5:
HFC EDO (zon), Noordwijk, SJC en VSV (zon)
Poule 42:
Assendelft, Overbos, Wijk aan Zee, Zandvoort
Poule 52:
Hoofddorp (zon), IJmuiden, Kon. HFC (2), Velsen
Poule 53:
HFC EDO (zat), Kon. HFC (zat), Stormvogels (zon), VVH Velserbroek (zon)
Poule 54:
Bloemendaal (zat), Geel-Wit, Schoten, Waterloo
Poule 55:
Beverwijk (zat), DIOS, Heemstede, Velsenoord
Poule 56:
HYS, Jong Hercules, Spaarnwoude, Terrasvogels
Poule 57:
Onze Gezellen, SVIJ, VSV (zat), Vogelenzang
Poule 58:
Alliance ’22 (zon), DSS (zon), Hoofddorp (zat), VEW
Poule 59:
Bloemendaal (zon), De Brug, Hillegom, Zwanenburg
Poule 60:
DCG, DSOV, De Meern, Olympia Haarlem (zon)
Poule 61:
United/DAVO, VVA/Spartaan (zat), VVC (zat), ZSGO/WMS
Poule 62:
BSM, HBC (zat), Real Sranang, Robin Hood
Poule 63:
DSK, HBC (zon), Olympia Haarlem (zat), RCH (zat)
Poule 64:
DIO, DSS (zat), RCH (zon), VV UNO (zat)
Poule 65:
Alliance ’22 (zat), DEVO’58, DWS, Sloterdijk
Van poule 5 gaan de nummers 1 en 2 door naar de volgende ronde. Van alle overige poules gaat alleen de winnaar door naar de volgende ronde.
De speeldata voor het bekertoernooi zijn het weekend van 22/23 augustus, 26 augustus en 29/30 augustus.