KNVB Districtsbeker 15-16

Middels ons archief houden wij sinds seizoen 2015-2016 alle districtsbeker uitslagen bij. We vermelden enkel de poules waarin clubs uit onze regio actief waren. Het verdere verloop is uiteraard ook te vinden.

 

De finale:

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
21-mei 16.00 uur Swift Magreb ’90  2-3

 


De halve finales:

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
16-apr 14.30 uur WVHEDW Swift 0-1
17-apr 14.00 uur Magreb ’90 AFC ’34 1-0

 


De kwartfinales:

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
26-mrt 14.30 uur WVHEDW AFC  2-1
28-mrt 14.00 uur RODA ’23 AFC ’34  0-2
28-mrt 14.00 uur Magreb ’90* Velsen  0-0
28-mrt 14.30 uur Swift De Merino’s  1-0

* Wint na strafschoppen

 


De achtste finales:

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
27-feb 14.30 uur Zuidvogels Swift 2-3
28-feb 14.00 uur Velsen ADO’20 2-1
15-mrt 20.00 uur Elinkwijk RODA’23 * 1-1
17-feb 20.00 uur AFC AFC 2 6-3
27-feb 17:00 uur De Merino’s * Purmersteijn 1-1
27-feb 14.30 uur Spakenburg AFC’34 3-4
27-feb 17.00 uur Fortuna Wormerveer WVHEDW 1-3
17-mrt 20.00 uur DTS Magreb’90 1-3

* Wint na strafschoppen.

 


De derde knock-outronde:

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
9-feb 20.15 uur West Frisia Zuidvogels  0-1
3-feb 20.00 uur AFC 2 Kon. HFC  4-2
6-feb 15.30 uur ADO ’20 Eemdijk  1-0
7-feb 14.00 uur Foresters Fortuna Wormerveer  0-5
6-feb 14.30 uur Swift * Ajax  1-1
6-feb 14.00 uur Spakenburg Hercules Zaandam  2-1
6-feb 14.30 uur Magreb ’90 * De Bilt  3-3
7-feb 14.00 uur DTS * Hercules  1-1
27-feb 17.00 uur RODA ’23 AMVJ  4-0
6-feb 14.30 uur AFC ’34 Roda ’46  2-1
6-feb 17.00 uur De Merino’s Strandvogels  4-0
7-feb 14.00 uur De Dijk Velsen  1-2
28-feb 14.00 uur NVC Elinkwijk *  1-1
7-feb 14.00 uur Alkmaarsche Boys Purmersteijn *  2-2
7-feb 14.00 uur Hollandia AFC  2-3
6-feb 14.30 uur Ilpendam WVHEDW  2-9

* Wint na strafschoppen.

 


 De tweede knock-outronde:

Datum Tijd Nr Thuis Uit Opm.
22-nov 14.00 uur 1 Germaan/De Eland AFC ’34  0-4
22-nov 14.00 uur 2 NVC * De Meteoor  2-2
22-nov 14.00 uur 3 SVA Roda ’23  3-6
22-nov 14.00 uur 4 FC Aalsmeer (zon) DTS *  2-2
21-nov 15.00 uur 5 Roda ’46 (zat) Purmerend  4-0
21-nov 17.00 uur 6 Purmersteijn Altius  2-1
21-nov 14.30 uur 7 Loosdrecht Eemdijk  2-3
24-nov 20.00 uur 8 AMVJ Real Sranang  9-4
21-nov 15.00 uur 9 Jong Holland * MSV ’19  1-1
22-nov 14.00 uur 10 West Frisia Egmondia  8-0
21-nov 17.00 uur 11 Hercules Zaandam VVA ’71  2-1
26-nov 20.00 uur 12 Hollandia ** HBC  Opg.
21-nov 14.30 uur 13 De Bilt SVL  3-1
21-nov 17.00 uur 14 Argon Velsen  0-2
21-nov 15.00 uur 15 Deltasport De Merino’s  0-2
22-nov 11.00 uur 16 AFC 2 Waterwijk (zon)  5-0
22-nov 14.30 uur 17 Hoograven AFC (zon)  0-11
26-nov 20.00 uur 18 De Foresters Stormvogels  3-2
26-nov 20.00 uur 19 Zilvermeeuwen Magreb ’90  3-5
21-nov 17.00 uur 20 Opperdoes Ilpendam  1-2
21-nov 15.00 uur 21 De Dijk * DOVO  2-2
8-dec 20.00 uur 22 Kon. HFC / DWS Hillegom  3-0
21-nov 14.30 uur 23 Swift Spakenburg 2  10-1
24-nov 20.00 uur 24 SVM Spakenburg  1-7
22-nov 14.00 uur 25 Alkmaarsche Boys Always Forward  2-0
21-nov 16.00 uur 26 Ajax KFC  6-0
21-nov 17.00 uur 27 Fortuna W’veer Argon 2  4-0
22-nov 14.00 uur 28 ADO ’20 * LSVV  2-2
24-nov 20.00 uur 29 De Dreef Zuidvogels  0-10
22-nov 14.00 uur 30 Kennemers Strandvogels *  1-1
22-nov 14.00 uur 31 Elinkwijk Vrone  3-2
21-nov 14.30 uur 32 BOL WVHEDW  1-5
22-nov 14.00 uur 33 Vriendenschaar Hercules  0-6
22-nov 14.00 uur 34 Pancratius Ouderkerk  5-1

* Wint na strafschoppen.
** Hollandia is door naar de derde ronde na opgave van HBC.

De tussenronde (om uiteindelijk 32 teams over te houden):

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
17-dec 20.30 uur Pancratius De Bilt  1-3
9-dec 20.00 uur Jong Holland Velsen  3-5

 


De eerste knock-outronde vindt plaats op 24 en 25 oktober.

Groep 2 (Amsterdam/Haarlem)
Datum Tijd Thuis Uit Opm.
24-okt 12.00 uur Waterwijk (zon) Ajax 2 (zat)  1-0
24-okt 14.30 uur Argon (zat) Spaarnwoude (zon)  4-0
24-okt 14.30 uur Swift (zat) DIO (zon)  5-1
24-okt 14.30 uur Waterwijk (zat) Ajax (zat)  0-6
24-okt 14.30 uur De Dijk (zon) Buitenveldert (zat)  3-0
24-okt 14.30 uur VVC (zat) AFC 2 (zon)  1-4
24-okt 15.00 uur Diemen (zat) Argon 2 (zat)  1-4
24-okt 16.00 uur AMVJ (zat) FC Amsterdam (zon)  9-2
24-okt 17.00 uur DCG (zat) Stormvogels (zon)  0-5
25-okt 14.00 uur DSS (zon) Germaan/De Eland (zon) **  1-1
25-okt 14.00 uur FC Aalsmeer (zon) Ankaraspor (zon)  3-0
25-okt 14.00 uur De Meteoor (zon) ** Olympia Haarlem (zon)  2-2
25-okt 14.00 uur Sporting Martinus (zon) Hillegom (zon)  0-1
25-okt 14.00 uur Roda ’23 (zon) Nieuw-West United (zon)  3-1
25-okt 14.00 uur Ouderkerk (zon) ** EDO (zon)  1-1
25-okt 14.00 uur Pancratius (zon) Schoten (zon)  2-0
25-okt 14.30 uur AFC (zon) Legmeervogels (zon)  4-2
25-okt 14.30 uur Onze Gezellen (zon) Velsen (zon)  0-7
25-okt 14.30 uur Forza Almere (zon) HBC Heemstede (zon) **  2-2
27-okt 20.30 uur WV-HEDW (zat) SDZ (zon)  3-2
29-okt 20.00 uur Arsenal (zon) Real Sranang (zon)  1-2
11-nov 20.00 uur Koninklijke HFC (zon) DWS (zon)

** wint na strafschoppen


Indeling districtsbeker / bekertoernooi standaardteams 2015 – 2016:

Poule 5:
HFC EDO (zon), Noordwijk, SJC en VSV (zon)

Poule 42:
Assendelft, Overbos, Wijk aan Zee, Zandvoort

Poule 52:
Hoofddorp (zon), IJmuiden, Kon. HFC (2), Velsen

Poule 53:
HFC EDO (zat), Kon. HFC (zat), Stormvogels (zon), VVH Velserbroek (zon)

Poule 54:
Bloemendaal (zat), Geel-Wit, Schoten, Waterloo

Poule 55:
Beverwijk (zat), DIOS, Heemstede, Velsenoord

Poule 56:
HYS, Jong Hercules, Spaarnwoude, Terrasvogels

Poule 57:
Onze Gezellen, SVIJ, VSV (zat), Vogelenzang

Poule 58:
Alliance ’22 (zon), DSS (zon), Hoofddorp (zat), VEW

Poule 59:
Bloemendaal (zon), De Brug, Hillegom, Zwanenburg

Poule 60:
DCG, DSOV, De Meern, Olympia Haarlem (zon)

Poule 61:
United/DAVO, VVA/Spartaan (zat), VVC (zat), ZSGO/WMS

Poule 62:
BSM, HBC (zat), Real Sranang, Robin Hood

Poule 63:
DSK, HBC (zon), Olympia Haarlem (zat), RCH (zat)

Poule 64:
DIO, DSS (zat), RCH (zon), VV UNO (zat)

Poule 65:
Alliance ’22 (zat), DEVO’58, DWS, Sloterdijk

Van poule 5 gaan de nummers 1 en 2 door naar de volgende ronde. Van alle overige poules gaat alleen de winnaar door naar de volgende ronde.
De speeldata voor het bekertoernooi zijn het weekend van 22/23 augustus, 26 augustus en 29/30 augustus.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.