TOTO KNVB Beker

Welkom op de pagina van de TOTO KNVB Beker!

Al het nieuws en de verslagen van de duels om de TOTO KNVB Beker vind je hier.

 

 

Zaterdag 3 november is er in de studio van Fox Sports geloot voor de 1/8 finales voor de TOTO KNVB Beker. De loting werd verricht door Darren Maatsen (RKC) en Nigel Hardenberg (ODIN ’59). De wedstrijden worden gespeeld op 18, 19 en 20 december.

Het programma ziet er als volgt uit:

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
18-dec  18.30u  Willem II  AFC Amsterdam
19-dec  18.30u  ODIN ’59  Heerenveen
18-dec  19.45u  FC Twente  RKC Waalwijk
20-dec  20.45u  Feijenoord  FC Utrecht
18-dec  20.45u  AZ  PEC Zwolle
19-dec  20.45u  Roda JC  Ajax
19-dec  19.45u  Fortuna Sittard  SC Cambuur
20-dec  18.30u  Kozakken Boys  Vitesse

* Onder voorbehoud van wijzigingen.

 


Zaterdagavond 29 september is er geloot voor de tweede ronde van de TOTO KNVB Beker. Kenny en Yordi Teijsse verzorgden de loting. De wedstrijden worden gespeeld op dinsdag 30 oktober, woensdag 31 oktober en donderdag 1 november. 

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
30-okt  18.30u  PSV  RKC Waalwijk *WNV  2-3*
30-okt  19.00u  AFC  TOP Oss  1-0
30-okt  19.45u  Kozakken Boys  Almere City FC  2-1
30-okt  19.45u  FC Twente  Noordwijk  4-2
30-okt  19.45u  SC Cambuur  Koninklijke HFC  2-1
30-okt  19.45u  Urk  Roda JC  0-1
30-okt  20.45u  De Graafschap  PEC Zwolle  2-5
31-okt  18.30u  Heracles Almelo  Vitesse  0-2
31-okt  19.45u  Willem II  Spakenburg  5-0
31-okt  19.45u  FC Utrecht  ASWH  5-1
31-okt  19.45u  FC Emmen  ODIN ’59  1-3
31-okt  19.45u  AZ  VVV Venlo  2-0
31-okt  19.45u  Groene Ster  Heerenveen  1-3
31-okt  20.45u  Ajax  Go Ahead Eagles  3-0
01-nov  18.30u  NEC  Fortuna Sittard  2-3
01-nov  20.45u  Feijenoord  ADO Den Haag  5-1

* Onder voorbehoud van wijzigingen.

 


Zaterdag 25 augustus is er geloot voor de eerste ronde van het hoofdtoernooi van de TOTO KNVB Beker. Vanuit de Fox Sports studio koppelde Mike Ruijter (avv Swift) de volgende 64 clubs aan elkaar. 

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
25-sep 19:45  Noordwijk*  Sparta Rotterdam  3-2
26-sep 19:45  RKAV Volendam  Vitesse  1-2*
25-sep 17:00  AFC Amsterdam*  Telstar  5-0
25-sep 19:45  FC Den Bosch  Heracles Almelo*  1-2
25-sep 19:45  DVS ’33 Ermelo  RODA JC*  0-6
26-sep 19:45  Eemdijk  ASWH*  1-4
27-sep 17:00  Alcides  AZ*  0-6
26-sep 19:45  VVSB  De Graafschap* WNS  3-3
25-sep 17:00  Scheveningen  SC Cambuur* WNV  2-3
25-sep 19:45  Koninklijke HFC*  Harkemase Boys  4-0
26-sep 19:45  DOVO  Urk* WNS  2-2
25-sep 20:45  Excelsior Rotterdam  NEC* WNV  2-3
25-sep 19:45  Helmond Sport  Fortuna Sittard*  0-5
25-sep 19:45  Go Ahead Eagles*  FC Eindhoven  2-0
26-sep 18:30  Excelsior Maassluis  PSV*  0-4
27-sep 20:45  FC Utrecht*  MVV Maastricht  2-0

 

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
26-sep 20:45  Te Werve  Ajax*  0-7
26-sep 19:45  Katwijk  SC Heerenveen* WNV  0-1
26-sep 19:45  OJC Rosmalen  ADO Den Haag*  0-6
25-sep 19:45  Almere City FC*  FC Dordrecht  1-0
26-sep 19:45  Kozakken Boys*  ONS Sneek  3-1
26-sep 19:45  ODIN ’59*  FC Lisse  1-0
25-sep 19:45  FC Volendam  Willem II*  1-2
26-sep 19:45  Westlandia  VVV Venlo*  0-3
25-sep 19:45  Rijnsburgse Boys  TOP Oss* WNS  1-1
27-sep 19:45  vv Gemert  Feijenoord*  0-4
25-sep 19:45  Spakenburg*  DFS  3-0
27-sep 18:30  FC Groningen  FC Twente*  0-2
25-sep 18:30  RKC Waalwijk*  NAC  2-0
26-sep 19:45  Groene Ster*  TEC  2-1
27-sep 17:00  OFC  FC Emmen*  1-3
26-sep 17:00  Staphorst  PEC Zwolle*  0-1

*Naar volgende ronde

 


Ridgeciano Haps heeft begin juli de loting verricht voor de kwalificatierondes van de TOTO KNVB Beker. In augustus zullen de clubs het tegen elkaar opnemen voor deelname aan het hoofdtoernooi.

Loting eerste kwalificatieronde

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
 18-aug  14.30u  ASWH  MASV 5-0
 18-aug  15.00u  Eemdijk  VC Vlissingen 3-0
 18-aug  17.00u  FC ‘s-Gravenzande  Quick 3-2
 18-aug  17.00u  Alverna  Odin ’59 0-2
 18-aug  17.00u  Quick ’20  DVS’33 Ermelo 2-6
 18-aug  17.00u  EVV  Brielle 7-0
 18-aug  17.00u  OSS’20  Noordwijk *WNV 2-4 *
 18-aug  17.00u  SteDoCo  Cluzona 1-0
 18-aug  17.00u  Goes  Staphorst 0-4
 18-aug  17.00u  Hoek  ADO ’20 3-0
 18-aug  17.00u  Zaanlandia  Achilles ’29 *WNS 1-1 *
 18-aug  17.00u  Sportlust ’46  HBS 1-4
 18-aug  17.00u  Harkemase Boys  De Dijk 2-1
 18-aug  17.00u  Urk *WNS  SDO 1-1 *
 19-aug  14.00u  JOS/Watergraafsmeer  Westlandia 1-2 *
 19-aug  14.30u  Bekkerveld  Hercules 2-4

Loting tweede kwalificatieronde

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
22-aug 20.00u  HBS  ONS Sneek 2-3
22-aug 20.00u  Gemert *WNS  Hoek 1-1 *
21-aug 20.00u  Alcides  VVOG 2-0
21-aug 20.00u  FC ‘s-Gravenzande  Excelsior Maassluis 1-2
18-aug 14.30u  DZC ’68  Scheveningen 0-2
18-aug 14.30u  Rijnsburgse Boys  Ajax 3-1
22-aug 20.00u  Blauw Geel ’38  Urk 0-1
22-aug 20.00u  Groene Ster  FC Lienden 2-1
22-aug 20.00u  Westlandia  SteDoCo 2-1
18-aug 16.00u  Spakenburg  Wittenhorst 4-1
22-aug 20.00u  Uno Animo  VVSB 1-6
22-aug 20.00u  RKAV Volendam *WNV  EVV 1-0 *
22-aug 20.00u  OJC Rosmalen *WNV  Flevo Boys 4-1 *
22-aug 20.00u  UNA  Eemdijk 2-4
25-aug 14.30u  Te Werve *WNV  Marvilde 3-1*
22-aug 18.00u  Staphorst *WNV  HSC ’21 2-1 *
22-aug 20.00u  HHC Hardenberg  OFC 0-3
18-aug 18.00u  JVC Cuijk  Koninklijke HFC 2-3
18-aug 14.30u  DFS *WNV  Barendrecht 2-1 *
18-aug 14.30u  DOVO  Quick Boys 3-0
22-aug 20.00u  ODIN ’59  Dongen 1-0
22-aug 20.00u  Achilles ’29  Harkemase Boys 1-6
22-aug 20.00u  SJC  FC Lisse 0-2
22-aug 20.00u  De Treffers  DVS’33 *WNV 1-2 *
21-aug 20.00u  GVVV  TEC 0-3
22-aug 20.00u  Hercules  ASWH 0-4
21-aug 20.00u  IJsselmeervogels  Noordwijk *WNV 2-3 *

*onder voorbehoud van wijzigingen