TOTO KNVB Beker

Welkom op de pagina van de TOTO KNVB Beker!

Zaterdag 25 augustus is er geloot voor de eerste ronde van het hoofdtoernooi van de TOTO KNVB Beker. Vanuit de Fox Sports studio koppelde Mike Ruijter (avv Swift) de volgende 64 clubs aan elkaar. 

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
25-09-18 19:45  Noordwijk  Sparta Rotterdam
26-09-18 19:45  RKAV Volendam  Vitesse
25-09-18 17:00  AFC Amsterdam  Telstar
25-09-18 19:45  FC Den Bosch  Heracles Almelo
25-09-18 19:45  DVS ’33 Ermelo  RODA JC
26-09-18 19:45  Eemdijk  ASWH
27-09-18 17:00  Alcides  AZ
26-09-18 19:45  VVSB  De Graafschap
25-09-18 17:00  Scheveningen  SC Cambuur
25-09-18 19:45  Koninklijke HFC  Harkemase Boys
26-09-18 19:45  DOVO  Urk
25-09-18 20:45  Excelsior Rotterdam  NEC
25-09-18 19:45  Helmond Sport  Fortuna Sittard
25-09-18 19:45  Go Ahead Eagles  FC Eindhoven
26-09-18 18:30  Excelsior Maassluis  PSV
27-09-18 20:45  FC Utrecht  MVV Maastricht
Datum Tijd Thuis Uit Opm.
26-09-18 20:45  Te Werve  Ajax
26-09-18 19:45  Katwijk  SC Heerenveen
26-09-18 19:45  OJC Rosmalen  ADO Den Haag
25-09-18 19:45  Almere City FC  FC Dordrecht
26-09-18 19:45  Kozakken Boys  ONS Sneek
26-09-18 19:45  ODIN ’59  FC Lisse
25-09-18 19:45  FC Volendam  Willem II
26-09-18 19:45  Westlandia  VVV Venlo
25-09-18 19:45  Rijnsburgse Boys  TOP Oss
27-09-18 19:45  vv Gemert  Feijenoord
25-09-18 19:45  Spakenburg  DFS
27-09-18 18:30  FC Groningen  FC Twente
25-09-18 18:30  RKC Waalwijk  NAC
26-09-18 19:45  Groene Ster  TEC
27-09-18 17:00  OFC  FC Emmen
26-09-18 17:00  Staphorst  PEC Zwolle

Ridgeciano Haps heeft begin juli de loting verricht voor de kwalificatierondes van de TOTO KNVB Beker. In augustus zullen de clubs het tegen elkaar opnemen voor deelname aan het hoofdtoernooi.

Loting eerste kwalificatieronde

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
 18-aug  14.30u  ASWH  MASV 5-0
 18-aug  15.00u  Eemdijk  VC Vlissingen 3-0
 18-aug  17.00u  FC ‘s-Gravenzande  Quick 3-2
 18-aug  17.00u  Alverna  Odin ’59 0-2
 18-aug  17.00u  Quick ’20  DVS’33 Ermelo 2-6
 18-aug  17.00u  EVV  Brielle 7-0
 18-aug  17.00u  OSS’20  Noordwijk *WNV 2-4 *
 18-aug  17.00u  SteDoCo  Cluzona 1-0
 18-aug  17.00u  Goes  Staphorst 0-4
 18-aug  17.00u  Hoek  ADO ’20 3-0
 18-aug  17.00u  Zaanlandia  Achilles ’29 *WNS 1-1 *
 18-aug  17.00u  Sportlust ’46  HBS 1-4
 18-aug  17.00u  Harkemase Boys  De Dijk 2-1
 18-aug  17.00u  Urk *WNS  SDO 1-1 *
 19-aug  14.00u  JOS/Watergraafsmeer  Westlandia 1-2 *
 19-aug  14.30u  Bekkerveld  Hercules 2-4

Loting tweede kwalificatieronde

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
22-aug 20.00u  HBS  ONS Sneek 2-3
22-aug 20.00u  Gemert *WNS  Hoek 1-1 *
21-aug 20.00u  Alcides  VVOG 2-0
21-aug 20.00u  FC ‘s-Gravenzande  Excelsior Maassluis 1-2
18-aug 14.30u  DZC ’68  Scheveningen 0-2
18-aug 14.30u  Rijnsburgse Boys  Ajax 3-1
22-aug 20.00u  Blauw Geel ’38  Urk 0-1
22-aug 20.00u  Groene Ster  FC Lienden 2-1
22-aug 20.00u  Westlandia  SteDoCo 2-1
18-aug 16.00u  Spakenburg  Wittenhorst 4-1
22-aug 20.00u  Uno Animo  VVSB 1-6
22-aug 20.00u  RKAV Volendam *WNV  EVV 1-0 *
22-aug 20.00u  OJC Rosmalen *WNV  Flevo Boys 4-1 *
22-aug 20.00u  UNA  Eemdijk 2-4
25-aug 14.30u  Te Werve *WNV  Marvilde 3-1*
22-aug 18.00u  Staphorst *WNV  HSC ’21 2-1 *
22-aug 20.00u  HHC Hardenberg  OFC 0-3
18-aug 18.00u  JVC Cuijk  Koninklijke HFC 2-3
18-aug 14.30u  DFS *WNV  Barendrecht 2-1 *
18-aug 14.30u  DOVO  Quick Boys 3-0
22-aug 20.00u  ODIN ’59  Dongen 1-0
22-aug 20.00u  Achilles ’29  Harkemase Boys 1-6
22-aug 20.00u  SJC  FC Lisse 0-2
22-aug 20.00u  De Treffers  DVS’33 *WNV 1-2 *
21-aug 20.00u  GVVV  TEC 0-3
22-aug 20.00u  Hercules  ASWH 0-4
21-aug 20.00u  IJsselmeervogels  Noordwijk *WNV 2-3 *

*onder voorbehoud van wijzigingen

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.