Jupiler League

Al ons nieuws over de Jupiler League vind je hier.

Jupiler League Play-offs Finales 

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
17-mei 18.30u  FC Emmen  Sparta Rotterdam  0-0
17-mei 20.45u  Almere City FC  De Graafschap  1-1
20-mei 14.30u  Sparta Rotterdam  FC Emmen *  1-3
20-mei 16.45u  De Graafschap *  Almere City FC  2-1

* Winnaars finales spelen aankomend seizoen in de Eredivisie.

Jupiler League Play-offs Tweede Ronde

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
10-mei 12.30u Telstar De Graafschap  3-2
10-mei 14.30u FC Emmen NEC  4-0
10-mei 16.45u FC Dordrecht Sparta Rotterdam  1-2
10-mei 20.00u Almere City FC Roda JC  0-0
13-mei 12.30u De Graafschap* Telstar  4-2
13-mei 14.30u NEC FC Emmen*  4-1
13-mei 16.45u Sparta Rotterdam* FC Dordrecht  2-2
13-mei 20.00u Roda JC** Almere City FC*  1-2

* Naar finale play-offs
** Gedegradeerd


Stand seizoen 2017-2018

# Team G W GL V P DPV DPT PM
1 Jong Ajax 38 25 4 9 79 89 54 0
2 Fortuna Sittard * 38 24 6 8 78 81 41 0
3 NEC ** 38 22 8 8 74 82 46 0
4 De Graafschap ** 38 18 11 9 65 78 47 0
5 Jong PSV 38 19 7 12 64 76 54 0
6 Telstar ** 38 16 13 9 61 66 63 0
7 FC Emmen ** 38 14 16 8 58 58 50 0
8 SC Cambuur ** 38 16 10 12 58 58 53 0
9 FC Almere City ** 38 15 7 16 52 70 76 0
10 MVV Maastricht ** 38 14 8 16 50 57 56 0
11 FC Den Bosch 38 12 11 15 47 59 55 0
12 FC Eindhoven 38 14 5 19 47 61 83 0
13 FC Dordrecht ** 38 14 5 19 47 57 81 0
14 FC Volendam 38 13 7 18 46 59 67 0
15 FC Oss 38 12 10 16 46 53 65 0
16 Jong AZ 38 14 4 20 46 57 70 0
17 G.A. Eagles 38 9 10 19 37 48 68 0
18 RKC Waalwijk 38 8 13 17 37 37 61 0
19 Helmond Sport 38 9 9 20 36 50 67 0
20 Jong FC Utrecht 38 7 6 25 27 37 76 0

*Gepromoveerd naar Eredivisie
**Nacompetitite

Speelschema

Speelronde 1 Opm.
18-aug 20.00u NEC Almere City FC 3-1
18-aug 20.00u SC Cambuur Jong Ajax 1-2
18-aug 20.00u FC Volendam Helmond Sport 2-2
18-aug 20.00u RKC Waalwijk FC Emmen 0-2
18-aug 20.00u MVV Go Ahead Eagles 4-3
18-aug 20.00u FC Eindhoven Telstar 2-2
18-aug 20.00u FC Den Bosch Jong AZ 1-3
18-aug 20.00u Fortuna Sittard FC Dordrecht 5-1
21-aug 20.00u Jong FC Utrecht FC Oss 0-3
21-aug 20.00u Jong PSV De Graafschap 2-2
Speelronde 2
25-aug 20.00u Almere City FC FC Den Bosch 1-1
25-aug 20.00u FC Dordrecht Jong FC Utrecht 2-1
25-aug 20.00u Go Ahead Eagles NEC 1-1
25-aug 20.00u De Graafschap SC Cambuur 2-0
25-aug 20.00u Jong Ajax Fortuna Sittard 4-2
25-aug 20.00u FC Oss FC Volendam 1-0
25-aug 20.00u Telstar MVV 0-0
25-aug 20.00u Helmond Sport Jong PSV 1-2
25-aug 20.00u FC Emmen FC Eindhoven 1-1
25-aug 20.00u Jong AZ RKC Waalwijk 2-1
Speelronde 3
1-sep 20.00u Fortuna Sittard Almere City FC  2-1
1-sep 20.00u Jong FC Utrecht Jong AZ  1-0
1-sep 20.00u FC Dordrecht FC Emmen  2-2
1-sep 20.00u RKC Waalwijk De Graafschap  0-0
1-sep 20.00u Jong PSV Jong Ajax  0-3
1-sep 20.00u MVV FC Den Bosch  3-0
1-sep 20.00u NEC FC Eindhoven  2-1
1-sep 20.00u Telstar FC Oss  3-3
1-sep 20.00u Helmond Sport Go Ahead Eagles  1-1
3-sep 14.30u FC Volendam SC Cambuur  0-1
Speelronde 4
8-sep 20.00u Almere City FC Helmond Sport  3-1
8-sep 20.00u SC Cambuur Jong FC Utrecht  2-2
8-sep 20.00u FC Eindhoven Jong PSV  1-2
8-sep 20.00u Go Ahead Eagles FC Volendam  1-1
8-sep 20.00u FC Den Bosch NEC  3-0
8-sep 20.00u De Graafschap MVV  1-2
8-sep 20.00u FC Oss FC Dordrecht  3-1
8-sep 20.00u FC Emmen Fortuna Sittard  0-0
11-sep 20.00u Jong Ajax RKC Waalwijk  1-1
12-sep 20.00u Jong AZ Telstar  2-2
Speelronde 5
15-sep 20.00u FC Dordrecht Almere City FC  1-1
15-sep 20.00u Jong FC Utrecht De Graafschap  1-4
15-sep 20.00u RKC Waalwijk FC Eindhoven  0-1
15-sep 20.00u MVV Jong PSV  0-0
15-sep 20.00u Go Ahead Eagles SC Cambuur  1-3
15-sep 20.00u Fortuna Sittard FC Volendam  1-0
15-sep 20.00u NEC FC Emmen  1-1
15-sep 20.00u FC Oss Jong AZ  2-1
15-sep 20.00u Telstar FC Den Bosch  3-2
15-sep 20.00u Helmond Sport Jong Ajax  1-4
Speelronde 6
22-sep 20.00u Almere City FC FC Oss  2-2
22-sep 20.00u FC Volendam De Graafschap  0-0
22-sep 20.00u RKC Waalwijk Jong FC Utrecht  2-2
22-sep 20.00u MVV SC Cambuur  1-1
22-sep 20.00u FC Eindhoven FC Den Bosch  0-1
22-sep 20.00u Fortuna Sittard Jong AZ  5-1
22-sep 20.00u Helmond Sport FC Dordrecht  1-2
22-sep 20.00u FC Emmen Go Ahead Eagles  0-0
25-sep 20.00u Jong PSV NEC  3-3
25-sep 20.00u Jong Ajax Telstar  1-1
Speelronde 7
29-sep 20.00u Go Ahead Eagles Almere City FC  2-1
29-sep 20.00u SC Cambuur RKC Waalwijk  1-1
29-sep 20.00u Jong FC Utrecht Helmond Sport  0-0
29-sep 20.00u FC Dordrecht FC Volendam  2-2
29-sep 20.00u FC Den Bosch Jong PSV  5-0
29-sep 20.00u De Graafschap FC Emmen  2-2
29-sep 20.00u NEC MVV  4-1
29-sep 20.00u FC Oss Jong Ajax  0-3
29-sep 20.00u Telstar Fortuna Sittard  0-6
29-sep 20.00u Jong AZ FC Eindhoven  1-2
Speelronde 8
6-okt 20.00u Almere City FC MVV  3-2
6-okt 20.00u FC Volendam Telstar  3-4
6-okt 20.00u FC Dordrecht FC Eindhoven  4-3
8-okt 14.30u RKC Waalwijk FC Den Bosch  1-1
6-okt 20.00u Jong PSV Jong AZ  1-2
6-okt 20.00u Fortuna Sittard NEC  1-2
6-okt 20.00u Jong Ajax Jong FC Utrecht  2-1
6-okt 20.00u FC Oss Go Ahead Eagles  1-6
6-okt 20.00u Helmond Sport De Graafschap  0-2
6-okt 20.00u FC Emmen SC Cambuur  2-0
Speelronde 9
13-okt 20.00u SC Cambuur FC Oss  1-3
13-okt 20.00u MVV Fortuna Sittard  1-2
13-okt 20.00u FC Eindhoven FC Volendam  1-0
13-okt 20.00u FC Den Bosch Jong FC Utrecht  1-0
13-okt 20.00u NEC RKC Waalwijk  2-0
13-okt 20.00u Telstar FC Dordrecht  3-0
13-okt 20.00u FC Emmen Jong PSV  3-1
15-okt 12.30u De Graafschap Go Ahead Eagles  1-1
16-okt 20.00u Jong Ajax Almere City FC  3-0
16-okt 20.00u Jong AZ Helmond Sport  1-3
Speelronde 10
20-okt 20.00u Almere City FC SC Cambuur  1-1
20-okt 20.00u Jong FC Utrecht MVV  2-1
20-okt 20.00u FC Volendam NEC  0-2
20-okt 20.00u FC Dordrecht De Graafschap  1-1
20-okt 20.00u Jong PSV RKC Waalwijk  3-2
20-okt 20.00u Go Ahead Eagles Jong Ajax  4-1
20-okt 20.00u Fortuna Sittard FC Eindhoven  2-2
20-okt 20.00u FC Oss FC Den Bosch  1-1
20-okt 20.00u Helmond Sport Telstar  1-2
20-okt 20.00u Jong AZ FC Emmen  2-1
Speelronde 11
27-okt 20.00u FC Emmen FC Oss  1-1
27-okt 20.00u SC Cambuur Jong PSV  0-1
27-okt 20.00u RKC Waalwijk FC Dordrecht  1-0
27-okt 20.00u MVV FC Volendam  2-1
27-okt 20.00u FC Eindhoven Jong Ajax  2-3
27-okt 20.00u Go Ahead Eagles Jong AZ  2-1
27-okt 20.00u FC Den Bosch Helmond Sport  2-2
27-okt 20.00u De Graafschap Fortuna Sittard  2-0
27-okt 20.00u NEC Jong FC Utrecht  3-1
29-okt 14.30u Telstar Almere City FC  4-0
Speelronde 12
3-nov 20.00u Almere City FC Jong AZ  3-2
3-nov 20.00u Jong FC Utrecht FC Eindhoven  1-2
3-nov 20.00u FC Volendam Jong PSV  1-0
3-nov 20.00u FC Dordrecht FC Den Bosch  0-3
3-nov 20.00u MVV RKC Waalwijk  0-0
3-nov 20.00u Fortuna Sittard FC Oss  4-0
3-nov 20.00u NEC SC Cambuur  3-1
3-nov 20.00u Jong Ajax De Graafschap  0-5
3-nov 20.00u Telstar Go Ahead Eagles  3-1
3-nov 20.00u Helmond Sport FC Emmen  3-1
Speelronde 13
17-nov 20.00u FC Emmen Almere City FC  2-2
17-nov 20.00u SC Cambuur Fortuna Sittard  1-0
17-nov 20.00u RKC Waalwijk Telstar  4-1
17-nov 20.00u FC Eindhoven MVV  3-2
17-nov 20.00u Go Ahead Eagles FC Dordrecht  0-3
17-nov 20.00u FC Den Bosch FC Volendam  3-1
17-nov 20.00u De Graafschap NEC  1-3
17-nov 20.00u FC Oss Helmond Sport  0-0
20-nov 20.00u Jong PSV Jong FC Utrecht  2-0
20-nov 20.00u Jong AZ Jong Ajax  4-2
Speelronde 14
24-nov 20.00u Jong FC Utrecht Almere City FC  2-4
24-nov 20.00u SC Cambuur FC Den Bosch  2-2
24-nov 20.00u FC Volendam FC Emmen  2-3
24-nov 20.00u FC Dordrecht Jong AZ  3-2
24-nov 20.00u RKC Waalwijk FC Oss  2-1
24-nov 20.00u Jong PSV Telstar  6-0
24-nov 20.00u MVV Helmond Sport  3-1
24-nov 20.00u Fortuna Sittard Go Ahead Eagles  2-1
24-nov 20.00u De Graafschap FC Eindhoven  4-0
24-nov 20.00u NEC Jong Ajax  2-1
Speelronde 15
27-nov 20.00u Almere City FC RKC Waalwijk  3-2
27-nov 20.00u FC Eindhoven SC Cambuur  2-1
27-nov 20.00u Go Ahead Eagles Jong FC Utrecht  0-0
27-nov 20.00u FC Den Bosch De Graafschap  1-1
27-nov 20.00u Jong Ajax FC Dordrecht  3-0
27-nov 20.00u FC Oss Jong PSV  0-3
27-nov 20.00u Telstar NEC  3-2
27-nov 20.00u Helmond Sport Fortuna Sittard  1-3
27-nov 20.00u FC Emmen MVV  2-1
27-nov 20.00u Jong AZ FC Volendam  0-2
Speelronde 16
1-dec 20.00u FC Volendam Almere City FC  1-1
1-dec 20.00u SC Cambuur Telstar  2-1
1-dec 20.00u RKC Waalwijk Helmond Sport  1-0
1-dec 20.00u MVV Jong Ajax  0-4
1-dec 20.00u FC Eindhoven FC Oss  1-3
1-dec 20.00u FC Den Bosch Go Ahead Eagles  3-0
1-dec 20.00u De Graafschap Jong AZ  1-0
1-dec 20.00u NEC FC Dordrecht  6-0
4-dec 20.00u Jong FC Utrecht FC Emmen  1-2
4-dec 20.00u Jong PSV Fortuna Sittard  2-3
Speelronde 17
8-dec 20.00u Almere City FC De Graafschap  2-1
8-dec 20.00u FC Volendam Jong FC Utrecht  2-1
8-dec 20.00u FC Dordrecht MVV  2-4
12-dec 20.00u Go Ahead Eagles Jong PSV  1-1
8-dec 20.00u Fortuna Sittard RKC Waalwijk  6-0
11-dec 20.00u FC Oss NEC
8-dec 20.00u Telstar FC Emmen  0-0
8-dec 20.00u Helmond Sport FC Eindhoven  GEST
11-dec 20.00u Jong Ajax FC Den Bosch
11-dec 20.00u Jong AZ SC Cambuur
Speelronde 18
15-dec 20.00u Jong PSV Almere City FC  3-2
15-dec 20.00u SC Cambuur FC Dordrecht  3-0
15-dec 20.00u Jong FC Utrecht Telstar  0-1
15-dec 20.00u RKC Waalwijk FC Volendam  1-3
15-dec 20.00u MVV Jong AZ  3-0
15-dec 20.00u FC Eindhoven Go Ahead Eagles  3-2
15-dec 20.00u FC Den Bosch Fortuna Sittard  2-4
15-dec 20.00u De Graafschap FC Oss  1-1
15-dec 20.00u NEC Helmond Sport  1-1
15-dec 20.00u FC Emmen Jong Ajax  2-2
Speelronde 19
22-dec 20.00u Almere City FC FC Eindhoven  5-1
22-dec 20.00u FC Dordrecht Jong PSV  2-3
22-dec 20.00u Go Ahead Eagles RKC Waalwijk  0-0
23-dec 19.45u Fortuna Sittard Jong FC Utrecht  3-1
22-dec 20.00u Jong Ajax FC Volendam  7-0
22-dec 20.00u FC Oss MVV  1-0
22-dec 20.00u Telstar De Graafschap  3-2
22-dec 20.00u Helmond Sport SC Cambuur  3-0
22-dec 20.00u FC Emmen FC Den Bosch  2-2
22-dec 20.00u Jong AZ NEC  2-7
Speelronde 20
12-jan 20.00u FC Den Bosch Almere City FC  1-3
12-jan 20.00u SC Cambuur De Graafschap  3-2
12-jan 20.00u Jong FC Utrecht FC Dordrecht  0-2
12-jan 20.00u FC Volendam FC Oss  3-1
12-jan 20.00u RKC Waalwijk Jong AZ  1-0
12-jan 20.00u Jong PSV Helmond Sport  1-2
12-jan 20.00u MVV Telstar  0-0
12-jan 20.00u FC Eindhoven FC Emmen  2-1
12-jan 20.00u Fortuna Sittard Jong Ajax  2-1
12-jan 20.00u NEC Go Ahead Eagles  5-1
Speelronde 21
19-jan 20.00u Almere City FC NEC  3-2
19-jan 20.00u FC Dordrecht Fortuna Sittard  3-0
19-jan 20.00u Go Ahead Eagles MVV  3-1
19-jan 20.00u De Graafschap Jong PSV  2-3
19-jan 20.00u FC Oss Jong FC Utrecht  2-0
19-jan 20.00u Telstar FC Eindhoven  4-1
19-jan 20.00u Helmond Sport FC Volendam  1-4
19-jan 20.00u FC Emmen RKC Waalwijk  2-1
22-jan 20.00u Jong Ajax SC Cambuur  3-2
22-jan 20.00u Jong AZ FC Den Bosch  1-1
Speelronde 22
26-jan 20.00u Helmond Sport Almere City FC  1-2
26-jan 20.00u FC Dordrecht FC Oss  2-0
26-jan 20.00u RKC Waalwijk Jong Ajax  2-4
26-jan 20.00u MVV De Graafschap  1-3
26-jan 20.00u Fortuna Sittard FC Emmen  1-2
26-jan 20.00u NEC FC Den Bosch  1-0
26-jan 20.00u SC Telstar Jong AZ  2-1
28-jan 14.30u FC Volendam Go Ahead Eagles  4-3
26-jan 20.00u Jong FC Utrecht SC Cambuur  1-3
29-jan 20.00u Jong PSV FC Eindhoven  4-1
Speelronde 23
2-feb 20.00u Almere City FC FC Dordrecht  1-2
2-feb 20.00u SC Cambuur Go Ahead Eagles  2-1
2-feb 20.00u FC Volendam Fortuna Sittard  2-0
2-feb 20.00u FC Eindhoven RKC Waalwijk  3-1
2-feb 20.00u FC Den Bosch Telstar  3-2
2-feb 20.00u De Graafschap Jong FC Utrecht  7-0
2-feb 20.00u FC Emmen NEC  1-0
5-feb 20.00u Jong PSV MVV  1-0
5-feb 20.00u Jong Ajax Helmond Sport  2-0
5-feb 20.00u Jong AZ FC Oss  3-1
Speelronde 24
8-feb 20.00u NEC Jong PSV  2-0
9-feb 20.00u FC Oss Almere City FC  5-1
9-feb 20.00u SC Cambuur MVV  0-2
9-feb 20.00u FC Dordrecht Helmond Sport  3-2
12-feb 20.00u Go Ahead Eagles FC Emmen  0-1
9-feb 20.00u FC Den Bosch FC Eindhoven  4-0
9-feb 20.00u De Graafschap FC Volendam  2-1
9-feb 20.00u Telstar Jong Ajax  3-3
9-feb 20.00u Jong FC Utrecht RKC Waalwijk  5-2
12-feb 20.00u Jong AZ Fortuna Sittard  2-0
Speelronde 25
16-feb 20.00u Almere City FC Go Ahead Eagles  2-0
16-feb 20.00u FC Volendam FC Dordrecht  4-1
16-feb 20.00u RKC Waalwijk SC Cambuur  0-0
16-feb 20.00u MVV NEC  4-1
16-feb 20.00u FC Eindhoven Jong AZ  1-3
16-feb 20.00u Fortuna Sittard Telstar  1-1
16-feb 20.00u Helmond Sport Jong FC Utrecht  2-0
16-feb 20.00u FC Emmen De Graafschap  5-2
19-feb 20.00u Jong PSV FC Den Bosch  2-1
19-feb 20.00u Jong Ajax FC Oss  2-0
Speelronde 26
23-feb 20.00u MVV Almere City FC  3-0
23-feb 20.00u SC Cambuur FC Emmen  1-1
23-feb 20.00u FC Eindhoven FC Dordrecht  0-1
23-feb 20.00u Go Ahead Eagles FC Oss  2-1
23-feb 20.00u FC Den Bosch RKC Waalwijk  0-0
23-feb 20.00u De Graafschap Helmond Sport  1-0
23-feb 20.00u NEC Fortuna Sittard  1-1
23-feb 20.00u Telstar FC Volendam  5-2
26-feb 20.00u Jong FC Utrecht Jong Ajax  2-1
26-feb 20.00u Jong AZ Jong PSV  2-1
Speelronde 27
2-mrt 20.00u Almere City FC Jong Ajax  1-2
2-mrt 20.00u FC Volendam FC Eindhoven  3-2
2-mrt 20.00u FC Dordrecht Telstar  2-3
2-mrt 20.00u RKC Waalwijk NEC  0-2
5-mrt 20.00u Fortuna Sittard MVV  3-0
2-mrt 20.00u FC Oss SC Cambuur  2-1
2-mrt 20.00u Helmond Sport Jong AZ  3-0
4-mrt 14.30u Go Ahead Eagles De Graafschap  0-4
5-mrt 20.00u Jong FC Utrecht FC Den Bosch  1-1
5-mrt 20.00u Jong PSV FC Emmen  1-1
Speelronde 28
9-mrt 20.00u SC Cambuur Almere City FC  2-1
9-mrt 20.00u RKC Waalwijk Jong PSV  3-2
9-mrt 20.00u MVV Jong FC Utrecht  3-1
9-mrt 20.00u FC Eindhoven Fortuna Sittard  1-3
9-mrt 20.00u FC Den Bosch FC Oss  0-0
9-mrt 20.00u De Graafschap FC Dordrecht  0-1
9-mrt 20.00u NEC FC Volendam  3-0
9-mrt 20.00u Jong Ajax Go Ahead Eagles  0-2
9-mrt 20.00u Telstar Helmond Sport  2-3
9-mrt 20.00u FC Emmen Jong AZ  0-2
Speelronde 29
12-mrt 20.00u Almere City FC Telstar  2-3
12-mrt 20.00u Jong FC Utrecht NEC  0-2
12-mrt 20.00u FC Volendam MVV  2-2
12-mrt 20.00u FC Dordrecht RKC Waalwijk  1-0
12-mrt 20.00u Jong PSV SC Cambuur  1-1
12-mrt 20.00u Fortuna Sittard De Graafschap  1-1
12-mrt 20.00u Jong Ajax FC Eindhoven  4-0
12-mrt 20.00u FC Oss FC Emmen  2-3
12-mrt 20.00u Helmond Sport FC Den Bosch  3-1
12-mrt 20.00u Jong AZ Go Ahead Eagles  0-0
Speelronde 30
16-mrt 20.00u Jong AZ Almere City FC  4-1
16-mrt 20.00u SC Cambuur NEC  1-1
16-mrt 20.00u RKC Waalwijk MVV  1-1
16-mrt 20.00u Jong PSV FC Volendam  2-1
16-mrt 20.00u FC Eindhoven Jong FC Utrecht  5-2
16-mrt 20.00u Go Ahead Eagles Telstar  1-1
16-mrt 20.00u FC Den Bosch FC Dordrecht  4-1
16-mrt 20.00u De Graafschap Jong Ajax  2-4
16-mrt 20.00u FC Oss Fortuna Sittard  1-2
16-mrt 20.00u FC Emmen Helmond Sport  0-0
Speelronde 31
23-mrt 20.00u Almere City FC FC Emmen  2-2
23-mrt 20.00u Jong FC Utrecht Jong PSV  1-4
23-mrt 20.00u FC Dordrecht Go Ahead Eagles  1-2
23-mrt 20.00u MVV FC Eindhoven  2-0
23-mrt 20.00u Fortuna Sittard SC Cambuur  3-2
23-mrt 20.00u NEC De Graafschap  1-1
23-mrt 20.00u Jong Ajax Jong AZ  0-1
23-mrt 20.00u Telstar RKC Waalwijk  0-0
23-mrt 20.00u Helmond Sport FC Oss  2-1
25-mrt 14.30u FC Volendam FC Den Bosch  1-0
Speelronde 32
30-mrt 20.00u Almere City FC Fortuna Sittard  1-4
30-mrt 20.00u SC Cambuur FC Volendam  2-2
30-mrt 20.00u FC Eindhoven NEC  3-2
30-mrt 20.00u Go Ahead Eagles Helmond Sport  3-1
30-mrt 20.00u FC Den Bosch MVV  2-1
30-mrt 20.00u De Graafschap RKC Waalwijk  1-0
30-mrt 20.00u Jong Ajax Jong PSV  0-3
30-mrt 20.00u FC Oss Telstar  0-0
30-mrt 20.00u FC Emmen FC Dordrecht  1-3
30-mrt 20.00u Jong AZ Jong FC Utrecht  1-3
Speelronde 33
2-apr 14.30u RKC Waalwijk Almere City FC  0-4
2-apr 14.30u SC Cambuur FC Eindhoven  3-2
2-apr 14.30u Jong FC Utrecht Go Ahead Eagles  1-0
2-apr 14.30u FC Volendam Jong AZ  4-1
2-apr 14.30u FC Dordrecht Jong Ajax  2-3
2-apr 14.30u Jong PSV FC Oss  5-1
2-apr 14.30u MVV FC Emmen  0-1
2-apr 14.30u Fortuna Sittard Helmond Sport  3-0
2-apr 14.30u De Graafschap FC Den Bosch  2-1
2-apr 14.30u NEC Telstar  3-0
Speelronde 34
6-apr 20.00u Almere City FC Jong FC Utrecht  2-1
6-apr 20.00u FC Eindhoven De Graafschap  2-4
6-apr 20.00u Go Ahead Eagles Fortuna Sittard  0-1
6-apr 20.00u FC Den Bosch SC Cambuur  1-2
16-apr 20.00u Jong Ajax NEC  1-0
6-apr 20.00u FC Oss RKC Waalwijk  3-1
6-apr 20.00u Telstar Jong PSV  0-0
6-apr 20.00u Helmond Sport MVV  2-3
6-apr 20.00u FC Emmen FC Volendam  2-3
6-apr 20.00u Jong AZ FC Dordrecht  3-1
Speelronde 35
9-apr 20.00u De Graafschap Almere City FC  4-2
9-apr 20.00u SC Cambuur Jong AZ  3-2
9-apr 20.00u Jong FC Utrecht FC Volendam  2-1
9-apr 20.00u RKC Waalwijk Fortuna Sittard  1-1
9-apr 20.00u MVV FC Dordrecht  1-0
9-apr 20.00u FC Eindhoven Helmond Sport  3-2
9-apr 20.00u FC Den Bosch Jong Ajax  2-5
9-apr 20.00u NEC FC Oss  2-1
9-apr 20.00u FC Emmen Telstar  2-3
10-apr 20.00u Jong PSV Go Ahead Eagles  6-0
Speelronde 36
13-apr 20.00u Almere City FC Jong PSV  2-1
13-apr 20.00u FC Volendam RKC Waalwijk  0-1
13-apr 20.00u FC Dordrecht SC Cambuur  0-3
13-apr 20.00u Go Ahead Eagles FC Eindhoven  1-2
13-apr 20.00u Fortuna Sittard FC Den Bosch  2-0
13-apr 20.00u Jong Ajax FC Emmen  3-2
13-apr 20.00u FC Oss De Graafschap  1-4
13-apr 20.00u Telstar Jong FC Utrecht  1-0
13-apr 20.00u Helmond Sport NEC  1-2
13-apr 20.00u Jong AZ MVV  3-1
Speelronde 37
20-apr 20.00u FC Eindhoven Almere City FC  3-2
20-apr 20.00u SC Cambuur Helmond Sport  4-1
20-apr 20.00u Jong FC Utrecht Fortuna Sittard  0-1
20-apr 20.00u FC Volendam Jong Ajax  1-2
20-apr 20.00u RKC Waalwijk Go Ahead Eagles  2-1
20-apr 20.00u Jong PSV FC Dordrecht  4-2
20-apr 20.00u MVV FC Oss  1-1
23-apr 20.00u FC Den Bosch FC Emmen  1-2
20-apr 20.00u De Graafschap Telstar  1-0
20-apr 20.00u NEC Jong AZ  2-0
Speelronde 38
28-apr 19.45u Almere City FC FC Volendam  2-0
28-apr 19.45u FC Dordrecht NEC  3-3
28-apr 19.45u Go Ahead Eagles FC Den Bosch  1-2
28-apr 19.45u Fortuna Sittard Jong PSV  1-0
28-apr 19.45u Jong Ajax MVV  2-1
28-apr 19.45u FC Oss FC Eindhoven  1-1
28-apr 19.45u Telstar SC Cambuur  0-1
28-apr 19.45u Helmond Sport RKC Waalwijk  2-2
28-apr 19.45u FC Emmen Jong FC Utrecht  0-0
28-apr 19.45u Jong AZ De Graafschap  2-2

 

 

 

 

 

 

* Onder voorbehoud van wijzigingen-