Editie 2016-2017
Datum |
Tijd |
Nr. |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
|
|
|
|
|
|
|
Achtste finales |
|
|
|
|
|
18-okt |
20.30u |
A1 |
Van Nispen (zon) |
− |
United/DAVO (zat) *WNS |
1-1* |
26-okt |
20.30u |
A2 |
Hoofddorp (zon) |
− |
Olympia Haarlem |
3-1 |
|
|
|
|
|
|
|
20-okt |
20.00u |
A3 |
United/DAVO (zon) |
− |
Hillegom |
1-2 |
18-okt |
20.30u |
A4 |
RCH |
− |
VEW |
2-1 |
|
|
|
|
|
|
|
16-nov |
20.30u |
A5 |
EDO (zon) |
− |
Overbos |
6-1 |
25-okt |
20.30u |
A6 |
Zwanenburg |
− |
Spaarnwoude |
2-0 |
|
|
|
|
|
|
|
24-okt |
20.15u |
A7 |
Hoofddorp (zat) |
− |
DSOV |
1-10 |
19-okt |
20.00u |
A8 |
Van Nispen (zat) |
− |
Haarlem-Kennemerland |
2-0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kwart finales |
|
|
|
|
|
15-dec |
20.30u |
K1 |
United/DAVO (zat) *WNS |
− |
Hoofddorp (zon) |
2-2 |
17-nov |
20.30u |
K2 |
Hillegom |
− |
RCH |
4-0 |
|
|
|
|
|
|
|
nnb |
nnb |
K3 |
EDO (zon) |
− |
Zwanenburg |
4-1 |
30-nov |
20.30u |
K4 |
DSOV *WNS |
− |
Van Nispen (zat) |
1-1* |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Halve finales |
|
|
|
|
|
8-mrt |
20.30u |
H1 |
United/DAVO (zat) |
− |
Hillegom |
0-4 |
29-mrt |
20.30u |
H2 |
EDO (zon) |
− |
DSOV |
2-1 |
|
|
|
|
|
|
|
Finale |
|
|
|
|
|
|
15-apr |
17.00u |
|
Hillegom *WNS |
− |
EDO |
1-1 * |
Onder voorbehoud van wijzigingen.
Voetbal in Haarlem doet uiteraard verslag van de Haarlems Dagblad Cup. Op deze pagina vind je alle uitslagen, de standen en het programma. Nieuws en verslagen vind je hier.
De poulefase is afgerond. De teams voorzien van een * plaatsen zich voor de eerste knockout-ronde.
Poule A |
|
|
|
|
Opm. |
6-aug |
17.00 uur |
DSS (zon) |
− |
IJmuiden |
2-2 |
9-aug |
19.30 uur |
VVH Velserbroek |
− |
DSS (zon) |
2-2 |
10-aug |
20.00 uur |
IJmuiden |
− |
Overbos |
1-3 |
13-aug |
14.30 uur |
IJmuiden |
− |
VVH Velserbroek |
1-4 |
17-aug |
20.30 uur |
Overbos |
− |
DSS (zon) |
4-1 |
7-sep |
20.30 uur |
Overbos |
− |
VVH Velserbroek |
3-2 |
|
|
|
|
|
|
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DS |
1* |
Overbos |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
+6 |
2 |
VVH Velserbroek |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
+2 |
3 |
DSS (zon) |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
-3 |
4 |
IJmuiden |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
-2 |
Poule B |
|
|
|
|
Opm. |
7-aug |
14.00 uur |
Van Nispen (zon) |
− |
HBC (zon) |
2-1 |
7-aug |
14.00 uur |
VSV (zon) |
− |
Hoofddorp (zon) |
0-2 |
9-aug |
20.00 uur |
HBC (zon) |
− |
VSV (zon) |
2-2 |
9-aug |
20.00 uur |
Hoofddorp (zon) |
− |
Van Nispen (zon) |
4-1 |
14-aug |
14.00 uur |
Hoofddorp (zon) |
− |
HBC (zon) |
5-1 |
|
Regl. |
Van Nispen (zon) |
− |
VSV (zon) |
3-0 |
|
|
|
|
|
|
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DS |
1* |
Hoofddorp (zon) |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
+9 |
2* |
Van Nispen (zon) |
3 |
2 |
0 |
0 |
6 |
+1 |
3 |
HBC (zon) |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
-5 |
4 |
VSV (zon) |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
-5 |
Poule C |
|
|
|
|
Opm. |
3-aug |
20.00 uur |
United/DAVO (zon) |
− |
Bloemendaal (zon) |
3-1 |
17-aug |
20.00 uur |
Hillegom |
− |
Pancratius |
5-0 |
9-aug |
19.30 uur |
Pancratius |
− |
United/DAVO (zon) |
0-3 |
10-aug |
20.00 uur |
Bloemendaal (zon) |
− |
Hillegom |
0-4 |
14-aug |
14.00 uur |
Bloemendaal (zon) |
− |
Pancratius |
2-1 |
14-aug |
14.00 uur |
Hillegom |
− |
United/DAVO (zon) |
2-2 |
Poule C |
|
|
|
|
|
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DS |
1* |
Hillegom |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
+9 |
2* |
United/DAVO |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
+5 |
3 |
Bloemendaal (zon) |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
-5 |
4 |
Pancratius |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
-9 |
Poule D |
|
|
|
|
Opm. |
7-aug |
14.00 uur |
Schoten |
− |
EDO |
0-4 |
17-aug |
20.00 uur |
Alliance ’22 (zon) |
− |
DSOV |
1-2 |
10-aug |
20.15 uur |
EDO |
− |
Alliance ’22 (zon) |
2-1 |
10-aug |
19.30 uur |
DSOV |
− |
Schoten |
2-3 |
14-aug |
14.00 uur |
DSOV |
− |
EDO |
3-2 |
14-aug |
14.00 uur |
Schoten |
− |
Alliance ’22 (zon) |
3-2 |
|
|
|
|
|
|
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DS |
1* |
EDO (zon) |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
+4 |
2* |
DSOV |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
-1 |
3 |
Schoten |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
-2 |
4 |
Alliance ’22 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
-3 |
Poule E |
|
|
|
|
Opm. |
6-aug |
14.00 uur |
Haarlem-Kennemerland |
− |
Stormvogels (zat) |
2-0 |
6-aug |
17.00 uur |
DIO |
− |
VSV (zat) |
2-1 |
10-aug |
20.00 uur |
VSV (zat) |
− |
Haarlem-Kennemerland |
1-0 |
13-aug |
17.00 uur |
DIO |
− |
Haarlem-Kennemerland |
1-2 |
17-aug |
20.00 uur |
Stormvogels (zat) |
− |
DIO |
5-2 |
6-sep |
19.30 uur |
Stormvogels (zat) |
− |
VSV (zat) |
1-2 |
|
|
|
|
|
|
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DS |
1* |
Haarlem-K’land |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
+2 |
2 |
VSV (zat) |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
+1 |
3 |
Stormvogels (zat) |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
0 |
4 |
DIO |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
-3 |
Poule F |
|
|
|
|
Opm. |
6-aug |
14.00 uur |
Zwanenburg |
− |
Bloemendaal (zat) |
3-0 |
|
Regl. |
Bloemendaal (zat) |
− |
UNO |
0-3 |
13-aug |
17.00 uur |
Bloemendaal (zat) |
− |
Spaarnwoude |
1-5 |
13-sep |
20.30 uur |
UNO |
− |
Zwanenburg |
2-7 |
16-aug |
19.30 uur |
Spaarnwoude |
− |
Zwanenburg |
1-6 |
30-aug |
20.30 uur |
UNO |
− |
Spaarnwoude |
1-9 |
|
|
|
|
|
|
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DS |
1* |
Zwanenburg |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
+13 |
2* |
Spaarnwoude |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
+7 |
3 |
UNO |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
-10 |
4 |
Bloemendaal (zat) |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
-10 |
Poule G |
|
|
|
|
Opm. |
6-aug |
14.30 uur |
RCH |
− |
Hoofddorp (zat) |
7-6 |
9-aug |
20.00 uur |
HBC (zat) |
− |
RCH |
2-6 |
13-aug |
14.00 uur |
Hoofddorp (zat) |
− |
HBC (zat) |
2-1 |
14-aug |
14.00 uur |
Geel-Wit |
− |
RCH |
1-6 |
16-aug |
20.00 uur |
Geel-Wit |
− |
HBC (zat) |
5-6 |
31-aug |
20.00 uur |
Hoofddorp (zat) |
− |
Geel-Wit |
5-1 |
|
|
|
|
|
|
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DS |
1* |
RCH |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
+10 |
2* |
Hoofddorp (zat) |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
+4 |
3 |
HBC (zat) |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
-4 |
4 |
Geel-Wit |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
-10 |
Poule H |
|
|
|
|
Opm. |
6-aug |
14.00 uur |
United/DAVO (zat) |
− |
Van Nispen (zat) |
1-3 |
6-aug |
17.00 uur |
Vogelenzang |
− |
Alliance ’22 (zat) |
2-1 |
9-aug |
19.30 uur |
Van Nispen (zat) |
− |
Vogelenzang |
1-0 |
10-aug |
19.30 uur |
Alliance ’22 (zat) |
− |
United/DAVO (zat) |
4-5 |
13-aug |
14.00 uur |
Alliance ’22 (zat) |
− |
Van Nispen (zat) |
0-2 |
|
Regl. |
United/DAVO (zat) |
− |
Vogelenzang |
3-0 |
|
|
|
|
|
|
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DS |
1* |
Van Nispen (zat) |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
+5 |
2* |
United/DAVO (zat) |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
+3 |
3 |
Vogelenzang |
3 |
1 |
0 |
1 |
3 |
-3 |
4 |
Alliance ’22 (zat) |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
-4 |
Poule I |
|
|
|
|
Opm. |
7-aug |
14.00 uur |
Olympia Haarlem |
− |
BSM |
9-1 |
7-aug |
14.00 uur |
DSK |
− |
Onze Gezellen |
3-2 |
9-aug |
19.30 uur |
BSM |
− |
DSK |
2-3 |
10-aug |
19.30 uur |
Onze Gezellen |
− |
Olympia Haarlem |
0-5 |
14-aug |
14.00 uur |
Onze Gezellen |
− |
BSM |
4-3 |
14-aug |
14.00 uur |
Olympia Haarlem |
− |
DSK |
4-0 |
|
|
|
|
|
|
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DS |
1* |
Olympia Haarlem |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
+17 |
2 |
DSK |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
-2 |
3 |
Onze Gezellen |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
-5 |
4 |
BSM |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
-10 |
Poule J |
|
|
|
|
Opm. |
7-aug |
14.00 uur |
DIOS |
− |
Waterloo |
3-1 |
9-aug |
19.30 uur |
DIOS |
− |
DSS (zat) |
3-1 |
|
Regl. |
VEW |
− |
Waterloo |
3-0 |
13-aug |
17.00 uur |
VEW |
− |
DIOS |
6-3 |
|
Regl. |
Waterloo |
− |
DSS (zat) |
0-3 |
16-aug |
20.30 uur |
DSS (zat) |
− |
VEW |
0-7 |
|
|
|
|
|
|
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DS |
1* |
VEW |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
+13 |
2 |
DIOS |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
+1 |
3 |
DSS (zat) |
3 |
1 |
0 |
1 |
3 |
-6 |
4 |
Waterloo |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
-8 |
Onder voorbehoud van wijzigingen.
(Bron: haarlemsdagbladcup.nl)