Haarlems Dagblad Cup 15-16
Editie 2015-2016
De finale:
Datum | Tijd | Thuis | ꟷ | Uit | Opm. |
17-aug | 19.30 uur | HFC EDO (zon) | ꟷ | United/DAVO | 1-1* |
* United/DAVO wint na strafschoppen
De halve finales:
Datum | Tijd | Thuis | ꟷ | Uit | Opm. |
17-apr | 12.00 uur | Hillegom | ꟷ | United/DAVO | 2-4 |
17-apr | 14.30 uur | Bloemendaal | ꟷ | HFC EDO | 2-5 |
De kwartfinales:
Datum | Tijd | Thuis | ꟷ | Uit | Opm. |
27-feb | 17.00 uur | Bloemendaal zon | ꟷ | Alliance ’22 zat | 2-0 |
28-feb | 14.00 uur | HFC EDO | ꟷ | Schoten | 4-2 |
28-feb | 14.00 uur | HBC | ꟷ | Hillegom | 1-1 |
28-feb | 14.00 uur | RCH | ꟷ | United/DAVO | 2-5 |
De achtste finales:
Datum | Tijd | Thuis | ꟷ | Uit | Opm. |
22-nov | 14.00 uur | VVH Velserbroek zon | ꟷ | Bloemendaal zon | 1-6 |
24-nov | 20.00 uur | DIO | ꟷ | Alliance ’22 zat * | 1-1 |
22-nov | 14.00 uur | HFC EDO zon | ꟷ | UNO | 4-0 |
21-nov | 17.00 uur | VSV zat | ꟷ | Schoten | 2-4 |
16-nov | 20.00 uur | Stormvogels zat | ꟷ | HBC zon | 0-6 |
24-nov | 19.30 uur | Olympia Haarlem zon | ꟷ | Hillegom zon | 1-3 |
22-nov | 14.00 uur | DSOV | ꟷ | RCH zon | 2-4 |
24-nov | 19.30 uur | United/DAVO zon * | ꟷ | Pancratius | 1-1 |
* Wint na strafschoppen
Op 6 augustus is het toernooi om de Haarlems Dagblad Cup weer gestart!
De pouleronde is op 15 september ten einde gekomen. Hierdoor zijn de eindstanden in de poules bekend geworden. Alle teams die hieronder in het rood zijn weergegeven, hebben zich geplaatst voor de volgende ronde. Binnenkort vindt hiervoor de loting plaats.
Poule A | |||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DS |
1 | Hillegom zo | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | + 9 |
2 | VSV zo | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | + 2 |
3 | Overbos za | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | – 2 |
4 | Zwanenburg zo | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | – 9 |
Poule B | |||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DS |
1 | HFC EDO zo | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | + 9 |
2 | Schoten zo | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 0 |
3 | Hoofddorp zo | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | – 5 |
4 | Koninklijke HFC za | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | – 4 |
Poule C | |||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DS |
1 | Pancratius zo | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | + 5 |
2 | Bloemendaal zo | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | + 1 |
3 | Van Nispen zo | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | – 2 |
4 | DSS zo | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | – 4 |
Poule D | |||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DS |
1 | United/DAVO zo | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | + 13 |
2 | DSOV zo | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | + 5 |
3 | IJmuiden za | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | – 4 |
4 | Zandvoort za | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | – 14 |
Poule E | |||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DS |
1 | HBC zo | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | + 8 |
2 | Alliance ’22 zo | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | – 2 |
3 | VEW za | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | – 1 |
4 | Waterloo zo | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | – 5 |
Poule F | |||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DS |
1 | VSV za | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | + 3 |
2 | UNO zo | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | + 1 |
3 | BSM zo | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 |
4 | Onze Gezellen zo | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | – 4 |
Poule G | |||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DS |
1 | DIO zo | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | + 4 |
2 | Bloemendaal za | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 0 |
3 | United/DAVO ve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 0 |
4 | Geel Wit zo | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | – 4 |
Poule H | |||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DS |
1 | RCH zo | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | + 7 |
2 | Olympia Haarlem zo | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | + 6 |
3 | Spaarnwoude zo | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | – 1 |
4 | DSS za | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | – 12 |
Poule I | |||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DS |
1 | VVH/Velserbroek zo | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | + 7 |
2 | Stormvogels za | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | + 7 |
3 | DSK zo | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | – 8 |
4 | Hoofddorp za | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | – 6 |
Poule J | |||||||
Pos. | Team | Gesp. | W | G | V | Pnt | DS |
1 | Alliance ’22 za | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | + 5 |
2 | DIOS zo | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | + 3 |
3 | Vogelenzang zo | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | – 2 |
4 | Haarlem-Kennemerland za | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | – 6 |
Alle uitslagen:
PL | Datum | Thuis | Tijd | Uit | Opm. |
A | 08-08-15 | Overbos za | 14:30 | Zwanenburg zo | 2-3 |
A | 09-08-15 | VSV zo | 14:00 | Hillegom zo | 0-3 |
A | 11-08-15 | Zwanenburg zo | 19:30 | VSV zo | 0-7 |
A | 12-08-15 | Hillegom zo | 19:30 | Overbos za | 3-0 |
A | 16-08-15 | Hillegom zo | 14:00 | Zwanenburg zo | 4-1 |
A | 19-08-15 | Overbos za | 20:30 | VSV zo | 3-1 |
PL | Datum | Thuis | Tijd | Uit | Opm. |
B | 09-08-15 | Schoten zo | 14:00 | HFC EDO zo | 1-3 |
B | 18-08-15 | Hoofddorp zo | 20:00 | Koninklijke HFC za | 2-1 |
B | 11-08-15 | HFC EDO zo | 19:30 | Hoofddorp zo | 7-2 |
B | 12-08-15 | Koninklijke HFC za | 19:30 | Schoten zo | 0-1 |
B | 15-08-15 | Koninklijke HFC za | 18:00 | HFC EDO zo | 2-4 |
B | 16-08-15 | Schoten zo | 14:00 | Hoofddorp zo | 2-1 |
PL | Datum | Thuis | Tijd | Uit | Opm. |
C | 06-08-15 | DSS zo | 19:30 | Bloemendaal zo | 0-0 |
C | 09-08-15 | Van Nispen zo | 14:00 | Bloemendaal zo | 1-3 |
C | 01-09-15 | Pancratius zo | 19.30 | DSS zo | 5-2 |
C | 11-08-15 | Bloemendaal zo | 19:30 | Pancratius zo | 1-2 |
C | 11-08-15 | DSS zo | 19:30 | Van Nispen zo | 2-3 |
C | 16-08-15 | Van Nispen zo | 14:00 | Pancratius zo | 1-2 |
PL | Datum | Thuis | Tijd | Uit | Opm. |
D | 18-08-15 | DSOV zo | 20:00 | IJmuiden za | 5-0 |
D | 08-08-15 | United/DAVO zo | 18:00 | Zandvoort za | 4-2 |
D | 11-08-15 | IJmuiden za | 19:30 | United/DAVO zo | 0-8 |
D | 11-08-15 | Zandvoort za | 19:30 | DSOV zo | 1-4 |
D | 15-08-15 | Zandvoort za | 14:00 | IJmuiden za | 0-9 |
D | 16-08-15 | DSOV zo | 14:00 | United/DAVO zo | 0-3 (R) |
PL | Datum | Thuis | Tijd | Uit | Opm. |
E | 19-08-15 | VEW za | 20:00 | Alliance ’22 zo | 1-2 |
E | 09-08-15 | Waterloo zo | 14:00 | HBC zo | 2-4 |
E | 12-08-15 | VEW za | 19:30 | Waterloo zo | 3-0 |
E | 15-08-15 | HBC zo | 16:00 | VEW za | 3-0 (R) |
E | 16-08-15 | Waterloo zo | 14:00 | Alliance ’22 zo | 1-1 |
E | 01-09-15 | Alliance ’22 zo | 19:30 | HBC zo | 0-3 (R) |
PL | Datum | Thuis | Tijd | Uit | Opm. |
F | 18-08-15 | BSM zo | 20:00 | VSV za | 1-0 |
F | 09-08-15 | Onze Gezellen zo | 14:00 | UNO zo | 2-3 |
F | 12-08-15 | UNO zo | 20:00 | BSM zo | 3-2 |
F | 12-08-15 | VSV za | 19:30 | Onze Gezellen zo | 6-3 |
F | 15-08-15 | VSV za | 18:00 | UNO zo | 1-0 |
F | 16-08-15 | Onze Gezellen zo | 14:00 | BSM zo | 2-2 |
PL | Datum | Thuis | Tijd | Uit | Opm. |
G | 21-08-15 | Geel Wit zo | 19:30 | United/DAVO ve | 1-3 |
G | 18-08-15 | DIO zo | 19:30 | Bloemendaal za | 5-1 |
G | 11-08-15 | United/DAVO ve | 19:30 | DIO zo | 2-1 |
G | 12-08-15 | Bloemendaal za | 19:30 | Geel Wit zo | 3-2 |
G | 15-08-15 | Bloemendaal za | 14:00 | United/DAVO ve | 3-0 (R) |
G | 16-08-15 | Geel Wit zo | 14:00 | DIO zo | 3-4 |
PL | Datum | Thuis | Tijd | Uit | Opm. |
H | 09-08-15 | Olympia H’lem zo | 14:00 | Spaarnwoude zo | 3-0 |
H | 11-08-15 | Spaarnwoude zo | 20:00 | RCH zo | 2-4 |
H | 01-09-15 | DSS za | 19:30 | Olympia H’lem zo | 0-3 (R) |
H | 08-09-15 | Spaarnwoude zo | 20:00 | DSS za | 6-2 |
H | 16-08-15 | RCH zo | 15:00 | Olympia H’lem zo | 3-3 |
H | 20-08-15 | RCH zo | 20:00 | DSS za | 7-2 |
PL | Datum | Thuis | Tijd | Uit | Opm. |
I | 08-08-15 | VVH/V’broek zo | 18:00 | Hoofddorp za | 3-1 |
I | 08-08-15 | Stormvogels za | 15:00 | DSK zo | 5-0 |
I | 11-08-15 | Hoofddorp za | 19:30 | Stormvogels za | 1-4 |
I | 12-08-15 | DSK zo | 19:30 | VVH/V’broek zo | 0-4 |
I | 15-08-15 | DSK zo | 18:00 | Hoofddorp za | 4-3 |
I | 18-08-15 | VVH/V’broek zo | 19:30 | Stormvogels za | 1-0 |
PL | Datum | Thuis | Tijd | Uit | Opm. |
J | 08-08-15 | Haarlem-K’land za | 14:00 | Alliance ’22 za | 2-4 |
J | 09-08-15 | Vogelenzang zo | 14:00 | DIOS zo | 2-2 |
J | 11-08-15 | DIOS zo | 20:30 | Haarlem-K’land za | 5-1 |
J | 12-08-15 | Alliance ’22 za | 19:30 | Vogelenzang zo | 3-1 |
J | 15-08-15 | Haarlem-K’land za | 18:00 | Vogelenzang zo | 2-2 |
J | 18-08-15 | DIOS zo | 20:30 | Alliance ’22 za | 1-2 |
R = reglementaire nederlaag na het niet kunnen opstellen van een volledig elftal.
(Bron: haarlemsdagbladcup.nl, foto homepage: haarlemsdagbladcup.nl)