Haarlems Dagblad Cup 15-16

Editie 2015-2016

 

De finale:

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
17-aug  19.30 uur HFC EDO (zon) United/DAVO 1-1*

* United/DAVO wint na strafschoppen


De halve finales:

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
17-apr 12.00 uur Hillegom United/DAVO  2-4
17-apr 14.30 uur Bloemendaal HFC EDO  2-5

 


De kwartfinales:

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
27-feb 17.00 uur Bloemendaal zon Alliance ’22 zat  2-0
28-feb 14.00 uur HFC EDO Schoten  4-2
28-feb 14.00 uur HBC Hillegom  1-1
28-feb 14.00 uur RCH United/DAVO  2-5

 


De achtste finales:

Datum Tijd Thuis Uit Opm.
 22-nov  14.00 uur VVH Velserbroek zon Bloemendaal zon  1-6
 24-nov 20.00 uur DIO Alliance ’22 zat *  1-1
 22-nov 14.00 uur HFC EDO zon UNO  4-0
 21-nov 17.00 uur VSV zat Schoten  2-4
 16-nov 20.00 uur Stormvogels zat HBC zon  0-6
 24-nov 19.30 uur Olympia Haarlem zon Hillegom zon  1-3
 22-nov  14.00 uur DSOV RCH zon  2-4
 24-nov  19.30 uur United/DAVO zon * Pancratius  1-1

* Wint na strafschoppen

 


Op 6 augustus is het toernooi om de Haarlems Dagblad Cup weer gestart!

De pouleronde is op 15 september ten einde gekomen. Hierdoor zijn de eindstanden in de poules bekend geworden. Alle teams die hieronder in het rood zijn weergegeven, hebben zich geplaatst voor de volgende ronde. Binnenkort vindt hiervoor de loting plaats.

 Poule A
Pos.   Team Gesp.  W  G  V  Pnt DS
 1  Hillegom zo  3  3  0  0  9  + 9
 2  VSV zo  3  1  0  2  3  + 2
 3  Overbos za  3  1  0  2  3  – 2
 4  Zwanenburg zo  3  1  0  2  3  – 9
  Poule B
Pos.   Team Gesp.  W  G  V  Pnt DS
 1  HFC EDO zo  3  3  0  0  9  + 9
 2  Schoten zo  3  2  0  1  6  0
 3  Hoofddorp zo  3  1  0  2  3  – 5
 4  Koninklijke HFC za  3  0  0  3  0  – 4
 
  Poule C
Pos.   Team Gesp.  W  G  V  Pnt DS
 1  Pancratius zo  3  3  0  0  9  + 5
 2  Bloemendaal zo  3  1  1  1  4  + 1
 3  Van Nispen zo  3  1  0  2  3  – 2
 4  DSS zo  3  0  1  2  1  – 4
 
  Poule D
Pos.   Team Gesp.  W  G  V  Pnt DS
 1  United/DAVO zo  3  3  0  0  9  + 13
 2  DSOV zo  3  2  0  1  6  + 5
 3  IJmuiden za  3  1  0  2  3  – 4
 4  Zandvoort za  3  0  0  3  0  – 14
 
  Poule E
Pos.   Team Gesp.  W  G  V  Pnt DS
 1  HBC zo  3  3  0  0  9  + 8
 2  Alliance ’22 zo  3  1  1  1  4  – 2
 3  VEW za  3  1  0  2  3  – 1
 4  Waterloo zo  3  0  1  2  1  – 5
 
  Poule F
Pos.   Team Gesp.  W  G  V  Pnt DS
 1  VSV za  3  2  0  1  6  + 3
 2  UNO zo  3  2  0  1  6  + 1
 3  BSM zo  3  1  1  1  4  0
 4  Onze Gezellen zo  3  0  1  2  1  – 4
 
  Poule G
Pos.   Team Gesp.  W  G  V  Pnt DS
 1  DIO zo  3  2  0  1  6  + 4
 2  Bloemendaal za  3  2  0  1  6  0
 3  United/DAVO ve  3  2  0  1  6  0
 4  Geel Wit zo  3  0  0  3  0  – 4
 
  Poule H
Pos.   Team Gesp.  W  G  V  Pnt DS
 1  RCH zo  3  2  1  0  7  + 7
 2  Olympia Haarlem zo  3  2  1  0  7  + 6
 3  Spaarnwoude zo  3  1  0  2  3  – 1
 4  DSS za  3  0  0  3  0  – 12
 
  Poule I
Pos.   Team Gesp.  W  G  V  Pnt DS
 1  VVH/Velserbroek zo  3  3  0  0  9  + 7
 2  Stormvogels za  3  2  0  1  6  + 7
 3  DSK zo  3  1  0  2  3  – 8
 4  Hoofddorp za  3  0  0  3  0  – 6
 
  Poule J
Pos.   Team Gesp.  W  G  V  Pnt DS
 1  Alliance ’22 za  3  3  0  0  9  + 5
 2  DIOS zo  3  1  1  1  4  + 3
 3  Vogelenzang zo  3  0  2  1  2  – 2
 4  Haarlem-Kennemerland za  3  0  1  2  1  – 6

 

Alle uitslagen:

PL  Datum   Thuis Tijd   Uit   Opm.
A  08-08-15  Overbos za 14:30  Zwanenburg zo  2-3
A  09-08-15  VSV zo 14:00  Hillegom zo  0-3
A  11-08-15  Zwanenburg zo 19:30  VSV zo  0-7
A  12-08-15  Hillegom zo 19:30  Overbos za  3-0
A  16-08-15  Hillegom zo 14:00  Zwanenburg zo  4-1
A  19-08-15  Overbos za 20:30  VSV zo  3-1
PL  Datum   Thuis Tijd   Uit Opm.
B  09-08-15  Schoten zo 14:00  HFC EDO zo  1-3
B  18-08-15  Hoofddorp zo 20:00  Koninklijke HFC za  2-1
B  11-08-15  HFC EDO zo 19:30  Hoofddorp zo  7-2
B  12-08-15  Koninklijke HFC za 19:30  Schoten zo  0-1
B  15-08-15  Koninklijke HFC za 18:00  HFC EDO zo  2-4
B  16-08-15  Schoten zo 14:00  Hoofddorp zo  2-1
PL  Datum   Thuis Tijd   Uit  Opm.
C  06-08-15  DSS zo 19:30  Bloemendaal zo  0-0
C  09-08-15  Van Nispen zo 14:00  Bloemendaal zo  1-3
C 01-09-15  Pancratius zo 19.30  DSS zo  5-2
C  11-08-15  Bloemendaal zo 19:30  Pancratius zo  1-2
C  11-08-15  DSS zo 19:30  Van Nispen zo  2-3
C  16-08-15  Van Nispen zo 14:00  Pancratius zo  1-2
PL  Datum   Thuis Tijd   Uit  Opm.
D  18-08-15  DSOV zo 20:00  IJmuiden za  5-0
D  08-08-15  United/DAVO zo 18:00  Zandvoort za  4-2
D  11-08-15  IJmuiden za 19:30  United/DAVO zo  0-8
D  11-08-15  Zandvoort za 19:30  DSOV zo  1-4
D  15-08-15  Zandvoort za 14:00  IJmuiden za  0-9
D  16-08-15  DSOV zo 14:00  United/DAVO zo  0-3 (R)
PL  Datum   Thuis Tijd   Uit  Opm.
E  19-08-15  VEW za 20:00  Alliance ’22 zo  1-2
E  09-08-15  Waterloo zo 14:00  HBC zo  2-4
E  12-08-15  VEW za 19:30  Waterloo zo  3-0
E  15-08-15  HBC zo 16:00  VEW za  3-0 (R)
E  16-08-15  Waterloo zo 14:00  Alliance ’22 zo  1-1
E  01-09-15  Alliance ’22 zo 19:30  HBC zo  0-3 (R)
PL  Datum   Thuis Tijd   Uit  Opm.
F  18-08-15  BSM zo 20:00  VSV za  1-0
F  09-08-15  Onze Gezellen zo 14:00  UNO zo  2-3
F  12-08-15  UNO zo 20:00  BSM zo  3-2
F  12-08-15  VSV za 19:30  Onze Gezellen zo  6-3
F  15-08-15  VSV za 18:00  UNO zo  1-0
F  16-08-15  Onze Gezellen zo 14:00  BSM zo  2-2
PL  Datum   Thuis Tijd   Uit  Opm.
G  21-08-15  Geel Wit zo 19:30  United/DAVO ve  1-3
G  18-08-15  DIO zo 19:30  Bloemendaal za  5-1
G  11-08-15  United/DAVO ve 19:30  DIO zo  2-1
G  12-08-15  Bloemendaal za 19:30  Geel Wit zo  3-2
G  15-08-15  Bloemendaal za 14:00  United/DAVO ve  3-0 (R)
G  16-08-15  Geel Wit zo 14:00  DIO zo  3-4
PL  Datum   Thuis Tijd   Uit  Opm.
H  09-08-15  Olympia H’lem zo 14:00  Spaarnwoude zo  3-0
H  11-08-15  Spaarnwoude zo 20:00  RCH zo  2-4
H  01-09-15  DSS za 19:30  Olympia H’lem zo  0-3 (R)
H  08-09-15  Spaarnwoude zo 20:00  DSS za  6-2
H  16-08-15  RCH zo 15:00  Olympia H’lem zo  3-3
H  20-08-15  RCH zo 20:00  DSS za  7-2
PL  Datum   Thuis Tijd Uit  Opm.
I  08-08-15  VVH/V’broek zo 18:00  Hoofddorp za  3-1
I  08-08-15  Stormvogels za 15:00  DSK zo  5-0
I  11-08-15  Hoofddorp za 19:30  Stormvogels za  1-4
I  12-08-15  DSK zo 19:30  VVH/V’broek zo  0-4
I  15-08-15  DSK zo 18:00  Hoofddorp za  4-3
I  18-08-15  VVH/V’broek zo 19:30  Stormvogels za  1-0
PL  Datum   Thuis Tijd   Uit  Opm.
J  08-08-15  Haarlem-K’land za 14:00  Alliance ’22 za  2-4
J  09-08-15  Vogelenzang zo 14:00  DIOS zo  2-2
J  11-08-15  DIOS zo 20:30  Haarlem-K’land za  5-1
J  12-08-15  Alliance ’22 za 19:30  Vogelenzang zo  3-1
J  15-08-15  Haarlem-K’land za 18:00  Vogelenzang zo  2-2
J  18-08-15  DIOS zo 20:30  Alliance ’22 za  1-2

R = reglementaire nederlaag na het niet kunnen opstellen van een volledig elftal.

(Bron: haarlemsdagbladcup.nl, foto homepage: haarlemsdagbladcup.nl)

 

 

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.