Welkom op de pagina van de KNVB Districtsbeker. Hier vind je de uitslagen en standen van de clubs uit onze regio die nog actief zijn in het bekertoernooi.
Al het nieuws en de verslagen van de duels om de KNVB Districtsbeker vind je hier.
Finale:
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
|
|
|
|
|
|
08-jun |
14.30u |
 Huizen |
− |
 Fortuna Wormerveer |
|
Halve Finales:
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
|
|
|
|
|
|
07-mei |
20.00u |
 De Zuidvogels |
− |
 Fortuna Wormerveer |
 0-2 |
02-mei |
20.00u |
 Huizen |
− |
 SDO |
 3-1 |
Kwartfinales:
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
|
|
|
|
|
|
17-apr |
20.00u |
 De Grashoppers |
− |
 SDO |
 0-2 |
17-apr |
20.00u |
 De Zuidvogels *WNS |
− |
 SVL |
 1-1* |
|
|
|
|
|
|
17-apr |
20.00u |
 Huizen |
− |
 JOS/Watergraafsmeeer |
 3-0 |
17-apr |
20.00u |
 Fortuna Wormerveer |
− |
 SVA |
 1-0 |
Achtste finales:
De wedstrijden worden gespeeld op zaterdag 30, zondag 31 maart, woensdag 3 april en donderdag 4 april.
Datum |
Tijd |
Nr |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
|
|
|
|
|
|
|
31-mrt |
14.00u |
 1 |
 Hoofddorp |
− |
 De Grashoppers |
1-2 |
30-mrt |
17.00u |
 2 |
 HBC |
− |
 Huizen |
2-3 |
30-mrt |
17.00u |
 3 |
 DHSC |
− |
 SDO *WNS |
1-1* |
3-apr |
20.00u |
 4 |
 De Zuidvogels |
− |
 Hollandia T |
6-1 |
30-mrt |
14.30u |
 5 |
 SVL |
− |
 De Bilt |
3-1 |
4-apr |
20.00u |
 6 |
 SVA |
− |
 Koninklijke HFC 2 |
2-1 |
30-mrt |
14.00u |
 7 |
 Purmersteijn |
− |
 JOS/Watergraafsmeer |
0-1 |
4-apr |
20.00u |
 8 |
 Fortuna Wormerveer |
− |
 Velsen |
5-0 |
4e ronde:
Datum |
Tijd |
Nr |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
|
|
|
|
|
|
|
28-feb |
20.00u |
 1 |
 De Meern (zon) |
− |
 Koninklijke HFC 2 |
 2-3 |
28-feb |
20.00u |
 2 |
 SVA *WNS |
− |
 DEM |
 2-2* |
19-feb |
20.30u |
 3 |
 HBC (zon) |
− |
 AFC Amsterdam (zat) |
 2-1 |
27-feb |
20.00u |
 4 |
 Grasshoppers |
− |
 Altius (zat) |
 2-0 |
28-feb |
20.00u |
 5 |
 Purmersteijn (zon) |
− |
 De Kennemers |
 4-2 |
27-feb |
20.00u |
 6 |
 Hoofddorp (zon) |
− |
 Maarssen |
 4-3 |
26-feb |
20.00u |
 7 |
 De Bilt (zat) |
− |
 Waterwijk |
 2-0 |
26-feb |
20.00u |
 8 |
 SVL |
− |
 Zwaluwen ’30 |
 2-1 |
28-feb |
20.00u |
 9 |
 JOS/Watergraafsmeer |
− |
 Pancratius |
 6-4 |
27-feb |
20.30u |
 10 |
 Velsen |
− |
 Scherpenzeel |
 3-1 |
28-feb |
20.00u |
 11 |
 Kampong |
− |
 SDO |
 0-3 |
27-feb |
20.00u |
 12 |
 Purmersteijn (zat) *WNS |
− |
 Fortuna Wormerveer |
 2-2* |
27-feb |
19.00u |
 13 |
 Hollandia T |
− |
 BOL |
 2-0 |
26-feb |
20.00u |
 14 |
 FC Almere |
− |
 DHSC |
 3-4 |
27-feb |
20.00u |
 15 |
 Kolping Boys |
− |
 De Zuidvogels |
 1-2 |
28-feb |
20.00u |
 16 |
 Huizen |
− |
 Limmen |
 3-0 |
2e knockout-ronde:
Datum |
Tijd |
Nr |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
|
|
|
|
|
|
|
13-nov |
20.00u |
1 |
 Vitesse ’22 (zon) |
− |
 SDO (zon) |
 2-3 |
08-nov |
20.00u |
2 |
 FC Almere (zat) |
− |
 RKAV Volendam (zat) |
 4-0 |
06-nov |
20.15u |
3 |
 Hoofddorp (zon) |
− |
 Assendelft (zon) |
 3-2 |
11-nov |
14.00u |
4 |
 SVA (zon) |
− |
 Elinkwijk (zon) |
 4-1 |
08-nov |
20.00u |
5 |
 AFC (zat) |
− |
 LSVV (zon) |
 4-1 |
10-nov |
14.30u |
6 |
 Scherpenzeel (zat) |
− |
 Wartburgia (zat) |
 4-1 |
11-nov |
11.30u |
7 |
 JOS/W’graafsmeer 2 (zon) |
− |
 DEM (zon) |
 1-2 |
10-nov |
17.00u |
8 |
 Hooglanderveen (zon) |
− |
 Zandvoort (zat) |
 2-4 |
15-nov |
20.00u |
9 |
 DCG (zon) |
− |
 De Meern (zon) *WNS |
 2-2* |
10-nov |
17.00u |
10 |
 HBC (zon) |
− |
 HBOK (zat) |
 6-0 |
11-nov |
14.00u |
11 |
 Pumersteijn (zon) *WNS |
− |
 KFC (zon) |
 0-0* |
11-nov |
14.00u |
12 |
 Beemster (zon) |
− |
 Kon. HFC 2 (zon) |
 0-5 |
08-nov |
20.45u |
13 |
 Kampong (zon) |
− |
 VVZA (zon) |
 4-1 |
08-nov |
20.00u |
14 |
 Fortuna W’veer (zon) |
− |
 Meervogels ’31 (zon) |
 4-2 |
14-nov |
20.00u |
15 |
 DSOV (zon) |
− |
 De Bilt (zat) |
 3-4 |
10-nov |
17.00u |
16 |
 Pancratius (zon) *WNS |
− |
 Jonathan (zat) |
 3-3* |
14-nov |
20.00u |
17 |
 Velsen (zon) |
− |
 Roda ’46 (zat) |
 2-1 |
10-nov |
14.30u |
18 |
 SVL (zat) |
− |
 OSV (zat) |
 3-2 |
13-nov |
20.00u |
19 |
 Zwaluwen ’30 (zat) |
− |
 United/DAVO (zat) |
 7-1 |
08-nov |
20.30u |
20 |
 Argon (zat) |
− |
 Hoogland (zon) |
 1-0 |
15-nov |
20.00u |
21 |
 SCH ’44 (zon) |
− |
 De Kennemers (zon) |
 2-3 |
13-nov |
20.00u |
22 |
 DWOW (zon) |
− |
 De Zuidvogels |
 1-4 |
15-nov |
20.00u |
23 |
 Grasshoppers (zon) |
− |
 KDO (zon) |
 2-1 |
10-nov |
14.30u |
24 |
 HMS (zat) |
− |
 Purmersteijn (zat) |
 1-4 |
10-nov |
17.00u |
25 |
 Waterwijk (zat) |
− |
 Bergen (zon) |
 5-1 |
10-nov |
14.30u |
26 |
 Loosdrecht (zat) |
− |
 JOS/W’graafsmeer (zon) |
 1-6 |
11-nov |
14.00u |
27 |
 Limmen (zon) |
− |
 ZSGOWMS (zon) |
 2-0 |
11-nov |
14.00u |
28 |
 Kolping Boys (zon) |
− |
 Abcoude (zon) |
 2-1 |
11-nov |
14.00u |
29 |
 Hollandia T (zon) |
− |
 IVV (zon) |
 3-1 |
10-nov |
13.30u |
30 |
 DHSC (zat) |
− |
 DWSV (zon) |
 4-0 |
06-nov |
20.00u |
31 |
 Stormvogels (zat) |
− |
 ODIN ’59 2 (zat) |
 1-4 |
10-nov |
17.00u |
32 |
 Altius (zat) |
− |
 Zwaluwen Utrecht (zon) |
 3-2 |
13-nov |
20.00u |
33 |
 Maarssen (zat) |
− |
 VSV (zat) |
 3-0 |
10-nov |
14.30u |
34 |
 Huizen (zat) |
− |
 APWC (zon) |
 4-2 |
* BOL vrijgeloot
Tussenronde (om 32 teams over te houden):
Speeldata: 22/23 december
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
22-dec |
14.00u |
 Zandvoort |
− |
 SVL *WNS |
 2-2* |
18-dec |
20.00u |
 Argon (zat) |
− |
 Fortuna W’veer (zon) |
 1-0 |
11-dec |
20.15u |
 ODIN’59 2 |
− |
 BOL (zat) |
 2-5 |
* Onder voorbehoud van wijzigingen
1e knockout-ronde:
Datum |
Tijd |
Nr |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
|
|
|
|
|
|
|
 23-okt |
 20.15u |
1 |
 SDZ (zon) |
− |
 HBC (zon) |
 1-5 |
 25-okt |
 20.00u |
2 |
 TOG (zon) |
− |
 ZSGOWMS (zon) |
 1-2 |
 24-okt |
 20.00u |
3 |
 VSV (zat) |
− |
 Buiksloot (zat) |
 3-1 |
 24-okt |
 20.00u |
4 |
 Kon. HFC (zat) |
− |
 JOS/Watergraafsmeer (zon) |
 0-4 |
 24-okt |
 20.00u |
5 |
 Wartburgia (zat) |
− |
 Nieuw West United (zon) |
 6-5 |
 16-okt |
 20.00u |
6 |
  JOS/Watergraafsmeer 2 (zon) |
− |
 VVA/Spartaan (zat) |
 7-1 |
 24-okt |
 20.00u |
7 |
 VEW (zat) |
− |
 AFC Amsterdam (zat) |
 2-6 |
 23-okt |
 20.00u |
8 |
 IJmuiden (zat) |
− |
 OSV (zat) * WNS |
 2-2* |
 24-okt |
 20.00u |
9 |
 Pancratius (zon) |
− |
 WV-HEDW 2 (zat) |
 3-1 |
 23-okt |
 20.00u |
10 |
 Buitenboys (zat) |
− |
 United/DAVO (zat) |
 1-3 |
 23-okt |
 20.00u |
11 |
 AC Amsterdam (zat) |
− |
 Zandvoort (zat) |
 1-3 |
 24-okt |
 20.00u |
12 |
 Velsen (zon) |
− |
 RODA ’23 (zat) |
 5-0 |
 23-okt |
 20.00u |
13 |
 Kon. HFC 2 (zon) |
− |
 Swift (zat) |
 4-2 |
 24-okt |
 20.00u |
14 |
 DSOV (zon) |
− |
 Pancratius (zat) |
 6-3 |
 24-okt |
 20.00u |
15 |
 FC Almere (zat) |
− |
 DWS (zon) |
 3-0 |
 24-okt |
 20.00u |
16 |
 VVC (zat) |
− |
 Hoofddorp (zon) |
 1-4 |
 23-okt |
 20.00u |
17 |
 Fortius (zon) |
− |
 Stormvogels (zat) |
 2-6 |
 23-okt |
 20.00u |
18 |
 ZCFC (zat) |
− |
 Waterwijk (zat) |
 3-7 |
 24-okt |
 20.00u |
19 |
 HBOK (zat) |
− |
 Sporting Martinus (zon) |
 3-1 |
 24-okt |
 20.00u |
20 |
 CTO ’70 (zat) |
− |
 DCG (zon) |
 0-9 |
 25-okt |
 20.00u |
21 |
 Alliance ’22 (zon) |
− |
 Abcoude (zon) |
 1-3 |
*Onder voorbehoud van wijzigingen
Poulefase KNVB Districtsbeker
Groep 1 – 04
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
31-aug |
20:00u |
DSOV |
− |
OSV |
 2-3 |
02-sep |
14:00u |
RODA ’23 |
− |
De Foresters |
 2-0 |
08-sep |
14:30u |
OSV |
− |
RODA ’23 |
 4-1 |
09-sep |
14:00u |
De Foresters |
− |
DSOV |
 2-4 |
15-sep |
17:00u |
OSV |
− |
De Foresters |
 1-0 |
16-sep |
14:00u |
RODA ’23 |
− |
DSOV |
 4-5 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
OSV |
3 |
2 |
0 |
0 |
9 |
8 |
3 |
+5 |
2 |
DSOV |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
11 |
9 |
+2 |
3 |
RODA ’23 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
7 |
9 |
-2 |
4 |
De Foresters |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
7 |
-5 |
Groep 1 -08
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
02-sep |
14:00u |
Velsen |
− |
Pancratius |
 0-0 |
06-sep |
20:00u |
EDO |
− |
Schoten |
 6-0 |
09-sep |
14:00u |
Schoten |
− |
Velsen |
 0-6 |
11-sep |
19:30u |
Pancratius |
− |
EDO |
 4-2 |
15-sep |
17:00u |
Velsen |
− |
EDO |
 1-1 |
16-sep |
14:00u |
Schoten |
− |
Pancratius |
 0-3 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Pancratius |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
7 |
2 |
+5 |
2 |
Velsen |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
7 |
1 |
+6 |
3 |
EDO |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
9 |
5 |
+4 |
4 |
Schoten |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
0 |
15 |
-15 |
Groep 1 – 13
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
17:00u |
Arsenal |
− |
Hoofddorp (zon) |
 0-4 |
01-sep |
17:00u |
ROAC |
− |
UVS |
 1-0 |
08-sep |
14:30u |
UVS |
− |
Arsenal |
 1-1 |
09-sep |
14:00u |
Hoofddorp (zon) |
− |
ROAC |
 1-2 |
15-sep |
14:30u |
Hoofddorp (zon) |
− |
UVS |
 3-1 |
15-sep |
17:00u |
ROAC |
− |
Arsenal |
 0-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Hoofddorp (zon) |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
8 |
3 |
+5 |
2 |
ROAC |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
Arsenal |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
2 |
5 |
-3 |
4 |
UVS |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
2 |
5 |
-3 |
Groep 1 – 14
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
15:00u |
Zandvoort |
− |
Valken’68 |
 5-2 |
02-sep |
14:00u |
Teylingen |
− |
Hillegom |
 1-0 |
08-sep |
14:00u |
Valken’68 |
− |
Teylingen |
 2-2 |
08-sep |
17:00u |
Hillegom |
− |
Zandvoort |
 1-3 |
15-sep |
14:30u |
Valken’68 |
− |
Hillegom |
 5-5 |
15-sep |
15:00u |
Teylingen |
− |
Zandvoort |
 2-3 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Zandvoort |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
11 |
5 |
+6 |
2 |
Teylingen |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
5 |
5 |
0 |
3 |
Valken’68 |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
9 |
12 |
-3 |
4 |
Hillegom |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
6 |
9 |
-3 |
Groep 2 – 02
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14:00u |
AGB |
− |
THB |
 1-2 |
01-sep |
14:30u |
Amstelveen Heemraad |
− |
Koninklijke HFC (zat) |
 1-4 |
08-sep |
14:00u |
THB |
− |
Amstelveen Heemraad |
 0-1 |
08-sep |
14:00u |
Koninklijke HFC (zat) |
− |
AGB |
 8-0 |
15-sep |
14:00u |
Koninklijke HFC (zat) |
− |
THB |
 5-1 |
15-sep |
14:00u |
AGB |
− |
Amstelveen Heemraad |
 0-9 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Koninklijke HFC (zat) |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
17 |
2 |
+15 |
2 |
Amstelveen Heemraad |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
11 |
4 |
+7 |
3 |
THB |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
4 |
AGB |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
10 |
-9 |
Groep 2 – 04
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14:30u |
IJmuiden |
− |
Alcmaria Victrix |
 4-0 |
05-sep |
20:15u |
Haarlem-Kennemerland |
− |
Westzaan |
 2-3 |
08-sep |
14:30u |
Alcmaria Victrix |
− |
Haarlem-Kennemerland |
 3-0 |
08-sep |
14:30u |
Westzaan |
− |
IJmuiden |
 0-5 |
15-sep |
14:30u |
Alcmaria Victrix |
− |
Westzaan |
 1-4 |
15-sep |
15:00u |
Haarlem-Kennemerland |
− |
IJmuiden |
 0-3 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
IJmuiden |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
12 |
0 |
+12 |
2 |
Westzaan |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
7 |
8 |
-1 |
3 |
Alcmaria Victrix |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
4 |
Haarlem-Kennemerland |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
9 |
-7 |
Groep 2 – 10
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14:00u |
|
− |
Stormvogels |
|
01-sep |
15:00u |
Wieringermeer |
− |
SVIJ |
 3-2 |
08-sep |
14:30u |
Stormvogels |
− |
Wieringermeer |
 3-2 |
08-sep |
17:00u |
SVIJ |
− |
|
|
15-sep |
14:30u |
Stormvogels |
− |
SVIJ |
 0-0 |
15-sep |
15:00u |
Wieringermeer |
− |
|
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Stormvogels |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
3 |
2 |
+1 |
2 |
Wieringermeer |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
5 |
5 |
0 |
3 |
SVIJ |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
 Beverwijk |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Groep 2 – 14
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14:00u |
Vogelenzang |
− |
Wijk aan Zee |
 0-3 |
01-sep |
14:30u |
Parkstad |
− |
VEW |
 3-3 |
08-sep |
14:00u |
Wijk aan Zee |
− |
Parkstad |
 10-2 |
08-sep |
14:30u |
VEW |
− |
Vogelenzang |
 6-1 |
12-sep |
20:00u |
Vogelenzang |
− |
Parkstad |
 2-5 |
15-sep |
14:30u |
VEW |
− |
Wijk aan Zee |
 4-0 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
VEW |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
13 |
4 |
+9 |
2 |
Wijk aan Zee |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
13 |
6 |
+7 |
3 |
Parkstad |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
10 |
15 |
-5 |
4 |
Vogelenzang |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
14 |
-11 |
Groep 2 – 15
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14:30u |
Fortuna Wormerveer |
− |
Geel-Wit (zat) |
 2-2 |
01-sep |
15:00u |
PSZ |
− |
Blauw-Wit (W) |
 3-2 |
08-sep |
14:00u |
Geel-Wit (zat) |
− |
PSZ |
 3-7 |
08-sep |
14:30u |
Blauw-Wit (W) |
− |
Fortuna Wormerveer |
 2-5 |
15-sep |
14:15u |
Fortuna Wormerveer |
− |
PSZ |
 4-3 |
15-sep |
14:30u |
Blauw-Wit (W) |
− |
Geel-Wit (zat) |
 1-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Fortuna Wormerveer |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
11 |
7 |
+4 |
2 |
PSZ |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
13 |
9 |
+4 |
3 |
Geel-Wit (zat) |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
6 |
10 |
-4 |
4 |
Blauw-Wit (W) |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
5 |
9 |
-4 |
Groep 2 – 16
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14:30u |
DSK |
− |
SRC |
 1-0 |
01-sep |
17:30u |
Reiger Boys |
− |
HYS (zat) |
 2-1 |
08-sep |
14:30u |
SRC |
− |
Reiger Boys |
 0-2 |
11-sep |
20:00u |
HYS (zat) |
− |
DSK |
 4-3 |
15-sep |
14:30u |
SRC |
− |
HYS (zat) |
 2-3 |
15-sep |
15:00u |
Reiger Boys |
− |
DSK |
 7-0 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Reiger Boys |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
11 |
1 |
+10 |
2 |
HYS (zat) |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
8 |
7 |
+1 |
3 |
DSK |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
11 |
-7 |
4 |
SRC |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
6 |
-4 |
Groep 2 – 18
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14:30u |
AFC ’34 |
− |
DEM |
 0-5 |
01-sep |
14:30u |
Jong Hercules |
− |
VSV (zat) |
 0-9 |
08-sep |
14:30u |
DEM |
− |
Jong Hercules |
 10-0 |
08-sep |
14:45u |
VSV (zat) |
− |
AFC ’34 |
 7-0 |
15-sep |
14:45u |
VSV (zat) |
− |
DEM |
 2-1 |
15-sep |
15:00u |
AFC ‘ 34 |
− |
Jong Hercules |
 3-2 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
VSV (zat) |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
18 |
1 |
+17 |
2 |
DEM |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
16 |
2 |
+14 |
3 |
AFC ‘ 34 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
14 |
-11 |
4 |
Jong Hercules |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
22 |
-20 |
Groep 2 – 20
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14:30u |
De Flamingo’s 64 |
− |
De Kennemers |
 5-2 |
01-sep |
16:15u |
Alliance ’22 (zat) |
− |
United/DAVO |
 1-6 |
08-sep |
14:00u |
United/DAVO |
− |
De Flamingo’s 64 |
 6-2 |
08-sep |
14:30u |
De Kennemers |
− |
Alliance ’22 (zat) |
 2-0 |
15-sep |
14:00u |
United/DAVO |
− |
De Kennemers |
 16-0 |
15-sep |
14:30u |
De Flamingo’s 64 |
− |
Alliance ’22 (zat) |
 7-2 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
United/DAVO |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
28 |
3 |
+25 |
2 |
De Flamingo’s 64 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
14 |
10 |
+4 |
3 |
De Kennemers |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
4 |
21 |
-17 |
4 |
Alliance ’22 (zat) |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
15 |
-12 |
Groep 2 – 22
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14:00u |
Olympia Haarlem |
− |
DEVO ’58 |
 14-0 |
01-sep |
14:30u |
RKAVIC |
− |
Pancratius |
 0-1 |
08-sep |
15:00u |
DEVO ’58 |
− |
RKAVIC |
 5-3 |
08-sep |
15:15u |
Pancratius |
− |
Olympia Haarlem |
 1-0 |
15-sep |
14:00u |
Olympia Haarlem |
− |
RKAVIC |
 10-1 |
15-sep |
15:30u |
Pancratius |
− |
DEVO ’58 |
 4-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Pancratius |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
6 |
1 |
+5 |
2 |
Olympia Haarlem |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
24 |
2 |
+22 |
3 |
DEVO ’58 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
21 |
-15 |
4 |
RKAVIC |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
4 |
16 |
-12 |
Groep 2 – 27
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14:30u |
Vlug en Vaardig |
− |
Hoofddorp (zat) |
 6-3 |
01-sep |
14:30u |
VVC |
− |
Sporting Martinus |
 8-0 |
08-sep |
14:30u |
Hoofddorp (zat) |
− |
VVC |
 0-2 |
08-sep |
14:30u |
Sporting Martinus |
− |
Vlug en Vaardig |
 1-6 |
15-sep |
14:30u |
Vlug en Vaardig |
− |
VVC |
 1-3 |
15-sep |
14:30u |
Sporting Martinus |
− |
Hoofddorp (zat) |
 1-3 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
VVC |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
13 |
1 |
+12 |
2 |
Vlug en Vaardig |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
12 |
7 |
+5 |
3 |
Hoofddorp (zat) |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
4 |
Sporting Martinus |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
17 |
-15 |
Groep 2 – 36
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14:30u |
ZSGOWMS |
− |
Portugal Amsterdam |
 3-2 |
01-sep |
14:30u |
RODA ’23 |
− |
SCW |
 3-1 |
08-sep |
14:00u |
Portugal Amsterdam |
− |
RODA ’23 |
 3-6 |
08-sep |
14:30u |
SCW |
− |
ZSGOWMS |
 1-1 |
15-sep |
14:00u |
Portugal Amsterdam |
− |
SCW |
 1-1 |
15-sep |
14:30u |
RODA ’23 |
− |
ZSGOWMS |
 2-2 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
RODA ’23 |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
11 |
6 |
+5 |
2 |
ZSGOWMS |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
6 |
5 |
+1 |
3 |
SCW |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
4 |
Portugal Amsterdam |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
6 |
10 |
-4 |
Groep 2 – 37
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
 14:30u |
Overbos |
− |
HBC (zat) |
 4-0 |
01-sep |
 14:30u |
SDW |
− |
Buiksloot |
 0-9 |
08-sep |
 14:30u |
Buiksloot |
− |
Overbos |
 6-2 |
08-sep |
 15:00u |
HBC (zat) |
− |
SDW |
 10-1 |
15-sep |
 14:30u |
Buiksloot |
− |
HBC (zat) |
 3-2 |
15-sep |
 14:30u |
Overbos |
− |
SDW |
 13-0 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Buiksloot |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
18 |
4 |
+14 |
2 |
Overbos |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
19 |
6 |
+13 |
3 |
HBC (zat) |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
12 |
8 |
+4 |
4 |
SDW |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
1 |
32 |
-31 |
Groep 2 – 40
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
01-sep |
14:30u |
Velsenoord |
− |
Jisp |
 7-0 |
05-sep |
19:00u |
Saenden |
− |
ZCFC |
 0-7 |
08-sep |
14:00u |
Jisp |
− |
Saenden |
 6-1 |
08-sep |
14:30u |
ZCFC |
− |
Velsenoord |
 4-0 |
15-sep |
14:30u |
ZCFC |
− |
Jisp |
 5-1 |
15-sep |
14:30u |
Velsenoord |
− |
Saenden |
 3-2 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
ZCFC |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
16 |
1 |
+15 |
2 |
Velsenoord |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
10 |
6 |
+4 |
3 |
Jisp |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
7 |
13 |
-6 |
4 |
Saenden |
2 |
0 |
0 |
3 |
0 |
3 |
16 |
-13 |
Groep 3 – 05
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
02-sep |
14:00u |
Sporting Krommenie |
− |
DSS |
 1-2 |
02-sep |
12:00u |
ADO ’20 2 |
− |
Vitesse 22 |
 1-3 |
09-sep |
14:00u |
DSS |
− |
ADO ‘ 20 2 |
 1-0 |
09-sep |
14:00u |
Vitesse 22 |
− |
Sporting Krommenie |
 8-1 |
16-sep |
14:00u |
Vitesse 22 |
− |
DSS |
 3-1 |
19-sep |
20:30u |
Sporting Krommenie |
− |
ADO ‘ 20 2 |
|
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Vitesse 22 |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
14 |
3 |
+11 |
2 |
DSS |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
4 |
0 |
3 |
ADO ’20 2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
4 |
-3 |
4 |
Sporting Krommenie |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
10 |
-8 |
Groep 3 – 08
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
02-sep |
14:00u |
DIO |
− |
Alliance ’22 (zon) |
 1-2 |
02-sep |
14:30u |
DIOS |
− |
BSM |
 0-2 |
09-sep |
14:00u |
BSM |
− |
DIO |
 4-2 |
09-sep |
14:15u |
Alliance ’22 (zon) |
− |
DIOS |
 3-0 |
16-sep |
14:00u |
BSM |
− |
Alliance ’22 (zon) |
 1-5 |
16-sep |
14:00u |
DIO |
− |
DIOS |
 1-2 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Alliance ’22 (zon) |
3 |
2 |
0 |
0 |
9 |
10 |
2 |
+8 |
2 |
BSM |
3 |
2 |
0 |
0 |
6 |
7 |
7 |
0 |
3 |
DIOS |
3 |
0 |
0 |
2 |
3 |
2 |
6 |
-4 |
4 |
DIO |
3 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
8 |
-4 |
Groep 3 – 17
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
02-sep |
14:00u |
Terrasvogels |
− |
Limmen |
 1-4 |
02-sep |
14:00u |
VSV |
− |
Saenden |
 0-0 |
09-sep |
14:00u |
Saenden |
− |
Terrasvogels |
 3-0 |
09-sep |
14:30u |
Limmen |
− |
VSV |
 1-0 |
16-sep |
14:00u |
VSV |
− |
Terrasvogels |
 1-2 |
16-sep |
14:30u |
Limmen |
− |
Saenden |
 6-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Limmen |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
11 |
2 |
9 |
2 |
Saenden |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
Terrasvogels |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
4 |
VSV (zon) |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
Groep 3 – 21
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
02-sep |
14:00u |
Spaarnwoude |
− |
Zaandijk |
 1-1 |
02-sep |
14:00u |
De Meteoor |
− |
SVA |
 3-4 |
09-sep |
14:00u |
SVA |
− |
Spaarnwoude |
 8-0 |
09-sep |
14:30u |
Zaandijk |
− |
De Meteoor |
 0-2 |
16-sep |
14:00u |
Spaarnwoude |
− |
De Meteoor |
 2-1 |
16-sep |
14:00u |
SVA |
− |
Zaandijk |
 3-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
SVA |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
15 |
4 |
+11 |
2 |
Spaarnwoude |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
3 |
10 |
-7 |
3 |
De Meteoor |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
6 |
0 |
4 |
Zaandijk |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
2 |
6 |
-4 |
Groep 3 – 24
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
02-sep |
12:00u |
Koninklijke HFC 2 |
− |
HYS (zon) |
 8-0 |
02-sep |
14:00u |
Geel-Wit (zon) |
− |
Bloemendaal |
 1-3 |
09-sep |
14:00u |
Bloemendaal |
− |
Koninklijke HFC 2 |
 1-2 |
09-sep |
14:30u |
HYS (zon) |
− |
Geel-Wit (zon) |
 3-1 |
16-sep |
14:00u |
Geel-Wit (zon) |
− |
Koninklijke HFC 2 |
 1-6 |
16-sep |
14:30u |
HYS (zon) |
− |
Bloemendaal |
 0-5 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Koninklijke HFC 2 |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
16 |
2 |
+14 |
2 |
Bloemendaal |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
9 |
5 |
+4 |
3 |
HYS (zon) |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
14 |
-11 |
4 |
Geel-Wit (zon) |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
12 |
-10 |
Groep 3 – 33
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
02-sep |
14:00u |
HBC (zon) |
− |
Aalsmeer |
 10-0 |
02-sep |
14:00u |
RCH |
− |
Heemstede |
 2-1 |
06-sep |
20:00u |
Heemstede |
− |
HBC (zon) |
 1-4 |
09-sep |
14:00u |
Aalsmeer |
− |
RCH |
 2-2 |
16-sep |
14:00u |
HBC (zon) |
− |
RCH |
 3-0 |
16-sep |
14:00u |
Heemstede |
− |
Aalsmeer |
 2-2 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
HBC (zon) |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
17 |
1 |
16 |
2 |
RCH |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
6 |
-2 |
3 |
Aalsmeer |
3 |
0 |
2 |
1 |
2 |
4 |
14 |
-10 |
4 |
Heemstede |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
8 |
-4 |
Groep 3 – 34
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
02-sep |
14:00u |
Zwanenburg |
− |
Badhoevedorp |
 21-1 |
02-sep |
14:30u |
Eendracht ’82 |
− |
Nieuw West United |
 2-8 |
09-sep |
14:30u |
Nieuw West United |
− |
Zwanenburg |
 2-0 |
09-sep |
18:00u |
Badhoevedorp |
− |
Eendracht ‘ 82 |
 0-8 |
16-sep |
14:00u |
Eendracht ’82 |
− |
Zwanenburg |
 4-1 |
16-sep |
14:30u |
Badhoevedorp |
− |
Nieuw West United |
 0-16 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
Nieuw West United |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
26 |
2 |
+24 |
2 |
Eendracht ’82 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
14 |
9 |
+5 |
3 |
Zwanenburg |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
22 |
7 |
+15 |
4 |
Badhoevedorp |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
1 |
45 |
-44 |
Groep 3 – 35
Datum |
Tijd |
Thuis |
− |
Uit |
Opm. |
02-sep |
14:00u |
Onze Gezellen |
− |
Westzaan (zon) |
 2-3 |
02-sep |
14:00u |
VVH Velserbroek |
− |
De Kennemers (zon) |
 2-4 |
09-sep |
14:00u |
De Kennemers (zon) |
− |
Onze Gezellen |
 5-0 |
09-sep |
14:30u |
Westzaan (zon) |
− |
VVH Velserbroek |
 4-1 |
16-sep |
14:00u |
Onze Gezellen |
− |
VVH Velserbroek |
 3-1 |
16-sep |
14:00u |
De Kennemers (zon) |
− |
Westzaan (zon) |
 1-1 |
Pos. |
Team |
Gesp. |
W |
G |
V |
Pnt |
DV |
DT |
DS |
1 |
De Kennemers (zon) |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
10 |
3 |
+7 |
2 |
Westzaan (zon) |
3 |
2 |
1 |
0 |
7 |
8 |
4 |
+4 |
3 |
Onze Gezellen |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
5 |
9 |
-4 |
4 |
VVH Velserbroek |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
4 |
11 |
-7 |
*Onder voorbehoud van wijzigingen